Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 125 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Өнеркәсіптік объектінің қауіпсіздігі декларациясын ұсынудың тәртібін және нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19 мамырдағы № 764 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 23, 266-құжат);
2) «Қызметі үшінші тұлғаларға зиян келтіру қаупімен байланысты объектілерді Мемлекеттік тізілімге тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1346 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 639-құжат);
3) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 1068 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5 және 26-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 43, 492-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 125
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года № 764 "Об утверждении Правил представления и формы Декларации безопасности промышленного объекта" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 23, ст. 266);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1346 "Об утверждении Правил регистрации в Государственном реестре объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 639);
3) пункты 5 и 26 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1068 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 43, ст. 492).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов