Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 154 Қаулысы
«Мемлекеттік кәсіпорын туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының «Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны одан «Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының әкімшілік ғимараттары дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын (бұдан әрі - қазыналық кәсіпорын) бөліп шығару жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазыналық кәсіпорын қызметінің негізгі мәні мемлекеттік органдардың қызметтік ғимараттарын пайдалануды, оларға көліктік қызмет көрсетуді және оларды жабдықтау функцияларын орындауды жүзеге асыру болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) қазыналық кәсіпорынның әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) «Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы № 1212 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-жолмен толықтырылсын:
«7. «Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының әкімшілік ғимараттары дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.»;
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796; 28.08.2015 № 683 қаулыларымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года № 154
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ: см.Z110413
1. Реорганизовать Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан путем выделения из него Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция административных зданий Управления делами Президента Республики Казахстан в городе Алматы" (далее - казенное предприятие).
2. Определить основным предметом деятельности казенного предприятия осуществление эксплуатации служебных зданий, транспортного обслуживания и выполнения снабженческих функций государственных органов.
3. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию казенного предприятия в органах юстиции;
2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года № 1212 "О некоторых вопросах Управления делами Президента Республики Казахстан":
в приложении к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 7, следующего содержания:
"7. Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция административных зданий Управления делами Президента Республики Казахстан в городе Алматы".";
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 05.08.2013 № 796; от 28.08.2015 № 683.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов