Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 мамырдағы № 503 Қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 174 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы экономикасының бәсекеге қабілеттілігі мен экспорттық мүмкіндіктерін сапалы жаңа деңгейге қол жеткізудің 2008 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын (1-кезең) бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 мамырдағы № 503 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 27, 259-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2008 года № 503
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2011 года № 174
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2008 года № 503 "Об утверждении Плана мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Концепции достижения качественно нового уровня конкурентоспособности и экспортных возможностей экономики Республики Казахстан на 2008 - 2015 годы (1 этап)" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 27, ст. 259).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов