Сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы "RINA S.p.a." сыныптау қоғамын тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 194 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 758 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.11.2017 № 758 қаулысымен.
"Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы Заңының 4-бабы 2-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықаралық жүзуді орындайтын кемелерді техникалық куәландыруды және сыныптауды жүзеге асыратын "RINA S.p.a." сыныптау қоғамы танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі осы қаулыны орындау жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулының 1-тармағына сәйкес "RINA S.p.a." сыныптау қоғамын Қазақстан Республикасының танығандығы туралы Халықаралық теңіз ұйымының (ІМО) Бас хатшысын белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О признании классификационного общества "RINA S.p.a." в области торгового мореплавания
Постановление Правительства Республики Казахстан 28 февраля 2011 года № 194. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2017 года № 758
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2017 № 758
В соответствии с подпунктом 15) пункта 2 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 17 января 2002 года "О торговом мореплавании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать классификационное общество "RINA S.p.a.", осуществляющее техническое освидетельствование и классификацию судов, совершающих международное плавание.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Генерального секретаря Международной морской организации (IMO) о признании Республикой Казахстан классификационного общества "RINA S.p.a." в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов