Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қыркүйектегі № 953 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 239 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында азаматтық қоғамды дамытудың 2006 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қыркүйектегі № 953 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында азаматтық қоғамды дамытудың 2006 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«Азаматтық қоғам институттары қызметінің құқықтық негізін жетілдіру» деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолда:
4-бағандағы «Алматы,» деген сөзден кейін «Атырау,» деген сөзбен толықтырылсын;
6-бағанда:
«Алматы облысы: 2009 ж. - 800,0, 2010 ж. - 800,0, 2011 ж. - 800,0. Барлығы: 2 400,0» деген сөздерден кейін «Атырау облысы: 2011 ж. - 320,0. Барлығы: 320,0» деген сөздермен толықтырылсын;
«Жиыны: 7 811,35» деген сөздер «Жиыны: 8 131,35» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік органдар мен азаматтық қоғам институттарының ынтымақтастық құралдарын нығайту» деген 2-бөлімде:
реттік нөмірі 18-жолда:
4-бағандағы «Алматы,» деген сөзден кейін «Атырау,» деген сөзбен толықтырылсын;
5-бағандағы «шілде» деген сөз «желтоқсан» деген сөзбен ауыстырылсын;
6-бағанда:
«Ақмола облысы: III тоқсан 2007 ж. - 650,0, 2009 ж. III тоқсан - 1098,5,» деген сөздерден кейін «2011 ж. - 1856,465. Барлығы: 3604,965» деген сөздер «2011 ж. - 1 000,0. Барлығы: 2 748,5» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Алматы облысы: 2009 ж. - 400,0. Барлығы: 400.0» деген сөздерден кейін «Атырау облысы 2011 ж. - 600,0. Барлығы: 600,0» деген сөздермен толықтырылсын;
«Жиыны: 22 771,965» деген сөздер «Жиыны: 22 515,5» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19-жолда:
4-бағандағы «Алматы,» деген сөзден кейін «Атырау,» деген сөзбен толықтырылсын;
6-бағанда:
«Ақмола облысы: 2007 ж. - 160,0, 2008 ж. - 420,0, 2009 ж. - 546,0, 2010 ж. - 709,8,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 922,74. Барлығы: 2 758,54» деген сөздер «2011 ж. - 1 000,0. Барлығы: 2 835,8» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Алматы облысы: 2009 ж. - 500,0, 2010 ж. - 500,0, 2011 ж. - 500,0. Барлығы: 1 500,0» деген сөздерден кейін «Атырау облысы: 2011 ж. - 400,0. Барлығы: 400,0» деген сөздермен толықтырылсын;
«Павлодар облысы: 2007 ж. - 300,0, 2008 ж. - 300,0, 2009 ж. - 300,0, 2010 ж. - 300,0. Барлығы: 1 200,0» деген сөздер «Павлодар облысы: 2007 ж. - 300,0, 2008 ж. - 300,0, 2009 ж. - 300,0, 2010 ж. - 300,0, 2011 ж. - 300,0. Барлығы: 1 500,0» деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2006 года № 953
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2011 года № 239
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2006 года № 953 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития гражданского общества в Республике Казахстан на 2006 - 2011 годы" следующие дополнения и изменения:
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития гражданского общества в Республике Казахстан на 2006 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Совершенствование правовой основы деятельности институтов гражданского общества":
в строке, порядковый номер 4:
в графе 4 после слова "Алматинской," дополнить словом "Атырауской";
в графе 6:
после слов "Алматинская область: 2009 г. - 800,0, 2010 г. - 800,0, 2011 г. - 800,0. Всего: 2 400,0" дополнить словами "Атырауская область: 2011 г. - 320,0. Всего: 320,0";
слова "Итого: 7 811,35" заменить словами "Итого: 8 131,35";
в разделе 2 "Укрепление инструментов сотрудничества государственных органов и институтов гражданского общества":
в строке, порядковый номер 18:
в графе 4 после слова "Алматинской," дополнить словом "Атырауской,";
в графе 5 слово "июля" заменить словом "декабря";
в графе 6:
после слов "Акмолинская область: III квартал 2007 г. - 650,0, III квартал 2009 г. - 1098,5," слова "2011 г. - 1 856,465. Всего: 3 604,965" заменить словами "2011 г. - 1 000,0. Всего - 2 748,5";
после слов "Алматинская область: 2009 г. - 400,0. Всего: 400,0" дополнить словами "Атырауская область: 2011 г. - 600,0. Всего: 600,0";
слова "Итого: 22 771, 965" заменить словами "Итого: 22 515, 5";
в строке, порядковый номер 19:
в графе 4 после слова "Алматинской," дополнить словом "Атырауской,";
в графе 6:
после слов "Акмолинская область: 2007 г. - 160,0, 2008 г. - 420,0, 2009 г. - 546,0, 2010 г. - 709,8," слова "2011 г. - 922,74. Всего: 2 758,54" заменить словами "2011 г. - 1 000,0. Всего - 2 835,8";
после слов "Алматинская область: 2009 г. - 500,0, 2010 г. - 500,0, 2011 г. - 500,0. Всего: 1 500,0" дополнить словами "Атырауская область: 2011 г. - 400,0. Всего: 400,0";
слова "Павлодарская область: 2007 г. - 300,0, 2008 г. - 300,0, 2009 г. - 300,0, 2010 г. - 300,0. Всего: 1 200,0" заменить словами "Павлодарская область: 2007 г. - 300,0, 2008 г. - 300,0, 2009 г. - 300,0, 2010 г. - 300,0, 2011 г. - 300,0. Всего: 1 500,0,";

«Жиыны: 35 642,54» деген сөздер «Жиыны: 36 419,8» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 20-жолда:
4-бағанда:
«Алматы,» деген сөзден кейін «Атырау,» деген сөзбен толықтырылсын;
«Қарағанды,» деген сөзден кейін «Қостанай,» деген сөзбен толықтырылсын;
6-бағанда:
«Ақмола облысы: III тоқсан 2007 ж. - 55,0, 2008 ж. - 70,0, 2009 ж. III тоқсан - 91,0, 2010 ж. - 118,3, 2011 ж. - 153,79. Барлығы: 488,09» деген сөздерден кейін «Ақмола облысы: III тоқсан 2007 ж. - 55,0, 2008 ж. - 70,0, 2009 ж. III тоқсан - 91,0, 2010 ж. - 118,3. Барлығы: 334,3» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Алматы облысы: 2009 ж. - 300,0, 2010 ж. - 300,0, 2011 ж. - 300,0. Барлығы: 900,0» деген сөздерден кейін «Атырау облысы: 2011 ж. - 125,0. Барлығы: 125,0» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қостанай облысы: 2008 ж. - 500,0, 2009 ж. - 550,0, 2010 ж. - 588,5,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 630,0. Барлығы - 2 268,5,5» деген сөздер «2011 ж. - 1 000,0. Барлығы: 2 638,5» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жиыны: 35 981,29» деген сөздер «Жиыны: 36 322,5» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолда:
4-бағандағы «Астана қаласының,» деген сөздерден кейін «Атырау,» деген сөзбен толықтырылсын;
6-бағанда:
«Астана қаласы: 2007 ж. - 1500,0, 2008 ж. - 1590,0, 2009 ж. - 1685,0, 2010 ж. - 1787,0, 2011 ж. - 1894,0. Барлығы: 8456,0» деген сөздерден кейін «Атырау облысы: 2011 ж. - 900,0. Барлығы: 900,0» деген сөздермен толықтырылсын,
«Жиыны: 16 506,0» деген сөздер «Жиыны: 17 406,0» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолда:
4-6ағанда:
«Алматы,» деген сөзден кейін «Атырау,» деген сөзбен толықтырылсын;
«Жамбыл,» деген сөзден кейін «Қостанай,» деген сөзбен толықтырылсын;
6-бағанда:
«Ақмола облысы: 2007 ж. - 10 000,0, 2008 ж. - 15 000,0, 2009 ж. - 19 500,0, 2010 ж. - 25 350,0,» деген сөздерден кейін «2011 ж. - 32 955,0. Барлығы: 102 805,0» деген сөздер «2011 ж. - 34 500,0. Барлығы: 104 350,0» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Алматы облысы: 2009 ж. - 15 000,0, 2010 ж. - 15 000,0, 2011 ж. - 15 000,0, Барлығы: 45 000,0» деген сөздерден кейінгі «Атырау облысы: 2011 ж. - 19 000,0. Барлығы: 19 000,0» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қостанай облысы: 2008 ж. - 13 460,0, 2009 ж. - 14 604,0, 2010 ж. - 15 772,0,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 16 935,0. Барлығы: 60 771,0» деген сөздер «2011 ж. - 68 971,0. Барлығы: 112 807,0» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы: 2007 ж. - 7 100,0, 2008 ж. - 8 100,0, 2009 ж. - 8 500,0, 2010 ж. - 9 000,0,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 12 000,0. Барлығы: 44 700,0» деген сөздер «2011 ж. - 23 852,0. Барлығы: 56 552,0» деген сөздермен ауыстырылсын;

слова "Итого: 35 642, 54" заменить словами "Итого: 36 419, 8";
в строке, порядковый номер 20:
в графе 4:
после слова "Алматинской," дополнить словом "Атырауской,";
после слова "Карагандинской," дополнить словом "Костанайской,";
в графе 6:
слова "Акмолинская область: III квартал 2007 г. - 55,0, 2008 г. - 70,0, III квартал 2009 г. - 91,0, 2010 г. - 118,3, 2011 г. - 153,79. Всего: 488,09" заменить словами "Акмолинская область: III квартал 2007 г. - 55,0, 2008 г. - 70,0, III квартал 2009 г. - 91,0, 2010 г. - 118,3. Всего: 334,3";
после слов "Алматинская область: 2009 г. - 300,0, 2010 г. - 300,0, 2011 г. - 300,0. Всего: 900,0" дополнить словами "Атырауская область: 2011 г. - 125,0. Всего: 125,0";
после слов "Костанайская область: 2008 г. - 500,0, 2009 г. - 550,0, 2010 г. - 588,5," слова "2011 г. - 630,0. Всего - 2 268,5" заменить словами "2011 г. - 1 000,0. Всего: 2 638,5";
слова "Итого: 35 981, 29" заменить словами "Итого: 36 322,5";
в строке, порядковый номер 21:
в графе 4 после слов "Акимы г. Астаны," дополнить словом "Атырауской,";
в графе 6:
после слов "г. Астана: 2007 г. - 1 500,0, 2008 г. - 1 590,0, 2009 г. - 1 685,0, 2010 г. - 1 787,0, 2011 г. - 1 894,0. Всего: 8 456,0" дополнить словами "Атырауская область: 2011 г. - 900,0. Всего: 900,0";
слова "Итого: 16 506, 0" заменить словами "Итого: 17 406, 0";
в строке, порядковый номер 22:
в графе 4:
после слова "Алматинской," дополнить словом "Атырауской,";
после слова "Жамбылской," дополнить словом "Костанайской,";
в графе 6:
после слов "Акмолинская область: 2007 г. - 10 000,0, 2008 г. - 15 000,0, 2009 г. - 19 500,0, 2010 г. - 25 350,0," слова "2011 г. - 32 955,0. Всего: 102 805,0" заменить словами "2011 г. - 34 500,0. Всего - 104 350,0";
после слов "Алматинская область: 2009 г. - 15 000,0, 2010 г. - 15 000,0, 2011 г. - 15 000,0. Всего: 45 000,0" дополнить словами "Атырауская область: 2011 г.- 19 000,0. Всего: 19 000,0";
после слов "Костанайская область: 2008 г. - 13 460,0, 2009 г. - 14 604,0, 2010 г. - 15 772,0," слова "2011 г. - 16 935,0. Всего - 60 771,0" заменить словами "2011 г. - 68 971,0. Всего - 112 807,0";
после слов "Павлодарская область: 2007 г. - 7 100,0, 2008 г. - 8 100,0, 2009 г. - 8 500,0, 2010 г. - 9 000,0," слова "2011 г. - 12 000,0. Всего: 44 700,0" заменить словами "2011 г. - 23 852,0. Всего: 56 552,0";

«Солтүстік Қазақстан облысы: 2007 ж. - 10 500,0, 2008 ж. - 10 900,0, 2009 ж. - 11 300,0, 2010 ж. - 11 700,0,» деген сөздерден кейін «2011 ж. -12 100,0. Барлығы: 56 500,0» деген сөздер «2011 ж. - 17 334,0. Барлығы: 61 734,0» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жиыны: 120 05750» деген сөздер «Жиыны: 1 290 242,0» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23-жолда:
4-бағанда «Ақмола,» деген сөзден кейін «Атырау,» деген сөзбен толықтырылсын;
6-бағанда:
«Ақмола облысы: 2007 ж. - 100,0, 2008 ж. - 120,0, 2009 ж. - 156,0, 2010 ж. - 202,8, 2011 ж. - 263,64. Барлығы: 842,44» деген сөздер «Ақмола облысы: 2007 ж. - 100,0, 2008 ж. - 120,0, 2009 ж. - 156,0, 2010 ж. - 202,8. Барлығы: 578,8. Атырау облысы: 2011 ж. - 150,0. Барлығы: 150,0» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жиыны: 22 363,44» деген сөздер «Жиыны: 22 249,8» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Халықтың жоғары саяси, құқықтық және азаматтық мәдениеті үшін жағдай жасау» деген 3-бөлімде:
реттік нөмірі 27-жолда:
6-бағандағы «2007 ж. - 1 259,0, 2008 ж. - 1 259,0, 2009 ж. - 2 832,3, 2010 ж. - 2 832,3,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 2 832,3. Барлығы: 11 014,9» деген сөздер «2011 ж. - 400,0. Барлығы: 8 582,6» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Әлеуметтік саясатты жаңғырту» деген 5-бөлімде:
реттік нөмірі 35-жолда:
6-бағандағы «2007 ж. - 3 423,0, 2008 ж. - 6 300,0, 2009 ж. - 6 600,0, 2010 ж. - 6 900,0,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 7 200,0. Барлығы: 30 423,0» деген сөздер «2011 ж. - 5 000,0. Барлығы: 28 223,0» деген сөздермен ауыстырылсын,
«Қазақстан Республикасында азаматтық қоғам институттарын дамыту» деген 7-бөлімде:
реттік нөмірі 43-2-жолда:
6-бағандағы «2008 ж. - 3 000,0, 2009 ж. - 4 000,0, 2010 ж. - 4 500,0,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 5 000,0. Барлығы: 16 500,0» деген сөздер «2011 ж. - 4 500,0. Барлығы: 16 000,0» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 44-жолда:
6-бағандағы «2006 ж. - 14 400,0, 2007 ж. - 119 67,5, 2008 ж. - 12 000, 2009 ж. - 12 447,3, 2010 ж. - 13 318,611,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 11 250,914. Барлығы: 78 384,325» деген сөздер «2011 ж. - 2 600,0. Барлығы: 66 733,411» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Азаматтық қоғам ииституттарының халықаралық ынтымақтастығын дамыту» деген 8-бөлімде:
реттік нөмірі 48-жолда:
6-бағандағы «2007 ж. - 900,0, 2008 ж. - 1 200,0, 2009 ж. - 1 300,0, 2010 ж. - 1 400,0,» деген сөздерден кейінгі «2011 ж. - 1 500,0. Барлығы: 6 300,0» деген сөздер «2011 ж. - 1 000,0. Барлығы: 5 800,0» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жиыны» деген жолдың 4-бағанындағы «Барлығы: 114 163,9 оның ішінде: 2006 ж. - 14 400,0, 2007 ж. - 16 649,0, 2008 ж. - 19 559,0, 2009 ж. - 21 879,6, 2010 ж. - 23 050,911, 2011 ж. - 18 625,380. Барлығы: 1 320 481,7 оның ішінде: 2006 ж. - 37 221,0, 2007 ж. - 179 111,9, 2008 ж. - 226 460,0, 2009 ж. - 262 227,3, 2010 ж. - 278 909,3, 2011 ж. - 336 552,2» деген сөздер «Барлығы: 103 538,511 оның ішінде: 2006 ж. - 14 400,0, 2007 ж. - 16 649,0, 2008 ж. - 19 559,0, 2009 ж - 21 879,6, 2010 ж. - 23 050,911, 2011 ж. - 8 000,0. Барлығы: 1 408 917,045, оның ішінде: 2006 ж. - 37 221,0, 2007 ж. - 179 111,9, 2008 ж. - 226 460,0, 2009 ж - 262 227,3, 2010 ж. - 278 909,3, 2011 ж. - 424 987,545» деген сөздермен ауыстырылсын.

после слов "Северо-Казахстанская область: 2007 г. - 10 500,0, 2008 г. - 10 900,0, 2009 г. - 11 300,0, 2010 г. - 11 700,0," слова "2011 г. - 12 100,0. Всего: 56 500,0" заменить словами "2011 г. - 17 334,0. Всего: 61 734,0";
слова "Итого: 120 05750" заменить словами "Итого: 1 290 242, 0";
в строке, порядковый номер 23:
в графе 4 после слова "Акмолинской," дополнить словом "Атырауской,";
в графе 6:
слова "Акмолинская область: 2007 г. - 100,0, 2008 г. - 120,0, 2009 г. -156,0, 2010 г. - 202,8, 2011 г. - 263,64. Всего: 842,44" заменить словами "Акмолинская область: 2007 г. - 100,0, 2008 г. - 120,0, 2009 г. - 156,0, 2010 г. - 202,8. Всего: 578,8. Атырауская область: 2011 г. - 150,0. Всего: 150,0";
слова "Итого: 22 363,44" заменить словами "Итого: 22 249,8";
в разделе 3. "Создание условий для высокой политической правовой и гражданской культуры населения":
в строке, порядковый номер 27:
в графе 6 после слов "2007 г. - 1 259,0, 2008 г. - 1 259,0, 2009 г. - 2 832,3, 2010 г. - 2 832,3," слова "2011 г. - 2 832,3. Всего: 11 014,9" заменить словами "2011 г. - 400,0. Всего: 8 582,6";
в разделе 5. "Модернизация социальной политики":
в строке, порядковый номер 35:
в графе 6 после слов "2007 г. - 3 423,0, 2008 г. - 6 300,0, 2009 г. - 6 600,0, 2010 г. - 6 900,0." слова "2011 г. - 7 200,0. Всего: 30 423,02" заменить словам "2011 г. - 5 000,0. Всего: 28 223,0";
в разделе 7. "Развитие институтов гражданского общества в Республик Казахстан":
в строке, порядковый номер 43-2:
в графе 6 после слов "2008 г. - 3000,0, 2009 г. - 4000,0, 2010 г. - 4500,0 слова "2011 г. - 5000,0. Всего: 16 500,0" заменить словами "2011 г. - 4 500,0. Всего: 16 000,0";
в строке, порядковый номер 44:
в графе 6 после слов "2006 г. - 14 400,0, 2007 г. - 119 67,5, 2008 г. - 12 000, 2009 г. - 12 447,3, 2010 г. - 13 318,611," слова "2011 г. - 14 250,914. Всего: 78 384,325" заменить словами "2011 г. - 2 600,0. Всего: 66 733,411";
в разделе 8. "Развитие международного сотрудничества институтов гражданского общества":
в строке, порядковый номер 48:
в графе 6 после слов "2007 г. - 900,0, 2008 г. - 1 200,0, 2009 г. - 1 300,0, 2010 г. - 1 400,0," слова "2011 г. - 1 500,0. Всего: 6 300,0" заменить словами "2011 г. - 1 000,0. Всего: 5 800,0";
в графе 4 строки "Итого" слова "Всего: 114 163,9 в том числе: 2006 г. - 14 400,0, 2007 г. - 16 649,0, 2008 г. - 19 559,0, 2009 г. - 21 879,6, 2010 г. - 23 050,911, 2011 г. - 18 625,386. Всего: 1 320 481,7 в том числе: 2006 г. - 37 221,0, 2007 г. - 179 111,9, 2008 г. - 226 460,0, 2009 г. - 262 227,3, 2010 г. - 278 909,3, 2011 г. - 336 552,2" заменить словами "Всего: 103 538,511 в том числе: 2006 г. - 14 400,0, 2007 г. - 16 649,0, 2008 г. - 19 559,0, 2009 г. - 21 879,6, 2010 г. - 23 050,911, 2011 г. - 8 000,0. Всего: 1 408 917,045 в том числе: 2006 г. - 37 221,0, 2007 г. - 179 111,9, 2008 г. - 226 460,0, 2009 г. - 262 227,3, 2010 г. - 278 909,3, 2011 г. - 424 987,545".

2. Осы қаулы қол қойылған бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов