Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Кеден одағы комиссиясының Хатшылығындағы лауазымға кандидатураны бекітуге ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № 243 Қаулысы
2008 жылғы 12 желтоқсандағы Кеден одағы комиссиясының Хатшылығы туралы келісімге, Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың (Кеден одағының жоғары органы) Үкімет басшылары деңгейіндегі мемлекетаралық кеңесінің «Кеден одағының комиссиясы туралы» 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 5 шешіміне және Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы № 358 шешіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Кеден одағы комиссиясы Хатшылығының Техникалық реттеу, санитарлық, ветеринарлық және фитосанитарлық шаралар саласындағы саясат департаменті директорының орынбасары лауазымына Дәулет Болатұлы Сүтемгеновтің кандидатурасы Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Кеден одағы комиссиясының бекітуіне ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О представлении на утверждение кандидатуры на должность в Секретариате Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2011 года № 243
В соответствии с Соглашением о Секретариате Комиссии Таможенного союза от 12 декабря 2008 года, Решением Межгосударственного Совета Евразийского экономического сообщества (высшего органа Таможенного союза) на уровне глав правительств "О Комиссии Таможенного союза" от 12 декабря 2008 года № 5 и Решением Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества от 17 августа 2010 года № 358 Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Представить на утверждение Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества кандидатуру Сутемгенова Даулета Булатовича на должность заместителя директора Департамента политики в сфере технического регулирования, санитарных, ветеринарных и фитосанитарных мер Секретариата Комиссии Таможенного союза Евразийского экономического сообщества.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов