"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 348 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 245 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 348 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы
№ 348 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының ғылымын дамытудың 2007-2012 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 348 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 20, 228-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 348"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 245
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 348".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О признании утратившим силу Указа Президента
Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 348
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 348 "О Государственной программе развития науки Республики Казахстан на 2007 - 2012 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 20, ст. 228).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев