Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 304 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 258 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының өндірістік қуаттарын оңтайлы орналастырудың 2015 жылға дейінгі схемасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 304 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының өндірістік қуаттарын оңтайлы орналастырудың 2015 жылға дейінгі схемасында:
«Қайтадан енгiзiлетiн өндiрiстiк қуаттарды ресурстық және инфрақұрылымдық қамтамасыз ету» деген 1-бөлімде:
«Мұнай-газ секторы» деген 1.1-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кесте мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 12, 13-жолдармен толықтырылсын:
«
12.
Кеңлік кен орнының ілеспе мұнай газын кәдеге жарату жөніндегі өндірісті ұйымдастыру
«Саутс Ойл» ЖШС
2008 – 2010 жылдар
Қызылорда облысы
13.
«Достық» экспорттық темір жол мұнай базасын қайта жаңарту, мұнай өңдеу қондырғысын салу
«Dostyk Refinery» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Алматы облысы
»;
«Жобалардың көлік инфрақұрылымымен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
«Өңірлік жобалар**» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Кеңлік кен орнының ілеспе мұнай газын кәдеге жарату жөніндегі өндірісті ұйымдастыру
«Саутс Ойл» ЖШС
2008 – 2010 жылдар
1) Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетiн М-32 РФ шекарасы (Самараға) — Шымкент автожолы
және Арал – Қызылорда – Жосалы автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ақтөбе (Қызылорда станциясы) темір жолы
«Достық» экспорттық темір жол мұнай базасын қайта жаңарту, мұнай өңдеу қондырғысын салу
«Dostyk Refinery» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) А-7 Үшарал – Достық – ҚХР шекарасы
2) Ақтоғай – Достық (Достық станциясы) темір жолы
»;
«Мұнай химиясы» деген 1.2-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
4-бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдағы «2014» деген сандар «2015» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жобалардың көлік инфрақұрылымымен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
кестедегі мына:
«
Атырау МӨЗ қайта жаңарту және жаңғырту
«Kazakhstan Petrochemical Industires Inc.» ЖШС
2010 – 2015 жылдар
1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу – Сай – Өтес – Шетпе – Жетібай – Ақтау порты автожолы
2) Ақтау – Мақат – Атырау (Қарабатан станциясы) темір жолы
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ықпалдастырылған газ-химия кешенін салу
«Kazakhstan Petrochemical Industires Inc.» ЖШС
2010 – 2015 жылдар
1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу – Сай – Өтес – Шетпе – Жетібай – Ақтау порты автожолы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 304
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 258
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 304 "Об утверждении Схемы рационального размещения производственных мощностей Республики Казахстан до 2015 года" следующие изменения и дополнения:
в Схеме рационального размещения производственных мощностей Республики Казахстан до 2015 года, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1. "Ресурсное и инфраструктурное обеспечение вновь вводимых производственных мощностей":
в подразделе 1.1. "Нефтегазовый сектор":
таблицу "Проекты" дополнить строками, порядковые номера 12, 13, следующего содержания:
"
12.
Организация производства по
утилизации попутного
нефтяного газа
месторождения Кенлык
ТОО
«Саутс
Ойл»
2008-2010
г.г.
Кызылординская
область
13.
Реконструкция экспортной
железнодорожной нефтебазы
«Достык», строительство
нефтеперерабатывающей
установки
ТОО
«Dostyk
Refinery»
2009-2010
г.г.
Алматинская
область
";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
подраздел "Региональные проекты** таблицы дополнить строками следующего содержания:
"
Организация производства
по утилизации попутного
нефтяного газа
месторождения Кенлык
ТОО
«Саутс
Ойл»
2008-
2010
г.г
1) автодорога М-32
Граница РФ (на Самару) –
Шымкент, через г.г.
Уральск, Актобе,
Кызылорду и автодорога
Аральск – Жосалы –
Кызылорда
2) железная дорога
Алматы – Шымкент –
Актобе (станция
Кызылорда)
Реконструкция экспортной
железнодорожной нефтебазы
«Достык», строительство
нефтеперерабатывающей
установки
ТОО
«Dostyk
Refinery»
2009-
2010
г.г.
1) А-7 Ушарал – Достык –
граница КНР
2) ж/д пути Актогай –
Достык (станция Достык)
";
в подразделе 1.2. "Нефтехимия":
в таблице "Проекты":
в графе 4:
в строке, порядковый номер 3, цифры "2014" заменить цифрами "2015";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в таблице строку
"
Реконструкция и
модернизация
Атырауского НПЗ
ТОО «Kazakhstan
Petrochemical
Industires
Inc.»
2010-2015 г.г.
1) автодорога
А-33 Доссор -
Кульсары
- Бейнеу - Сай-
Утес-Шетпе -
Жетыбай - порт
Актау
2) ж/д пути
Актау - Макат -
Атырау (станция
Карабатан)
";
изложить в следующей редакции:
"
Строительство
интегрированного
газохимического
комплекса
ТОО «Kazakhstan
Petrochemical
Industires Inc.»
2010-2015
г.г.
1) автодорога А-33
Доссор - Кульсары
- Бейнеу - Сай-
Утес-Шетпе - Жетыбай
- порт Актау

2) Ақтау – Мақат – Атырау (Қарабатан станциясы) темір жолы
»;
«Тау кен-металлургия саласы» деген 1.3-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 14-6, 14-7, 14-8, 14-9-жолдармен толықтырылсын:
«
14-1.
Ақбақай алтын өндіру фабрикасын қайта жаңарту және жаңғырту
«АК Алтыналмас» АҚ
2010 – 2011 жылдар
Жамбыл облысы
14-2.
Болат өндірісін жылына 6 млн. тоннаға дейін өсіре отырып, «Арселор Миттал Теміртау» АҚ-ны дамыту және жаңғырту
«Арселор Миттал Теміртау» АҚ
2010 – 2015 жылдар
Қарағанды облысы
14-3.
Электрмен болат балқыту кешенін салу
«Ақтау құйма зауыты» ЖШС
2011 – 2013 жылдар
Маңғыстау облысы
14-4.
Алтын өндіру қуатын 1 тоннаға дейін арттыру
«КБК Төрт Құдық» АҚ
2007 – 2010 жылдар
Павлодар облысы
14-5.
Катодты мыс рудасын қайта өңдеу және өндіру кешенін салу
«KazCopper» ЖШС
2010 – 2014 жылдар
Ақтөбе облысы
14-6.
Қуатын жылына 300 мың тонна ферроқорытпаға дейін жеткізе отырып, ферроқорытпа өндірісін және оның шикізат базасын әртараптандыру мен кеңейту
«Тараз металлургия зауыты» ЖШС
2011 – 2012 жылдар
Жамбыл облысы
14-7.
«Көктасжал» кен орнының базасында тау-кен кешенін кеңейту
«Алтай полиметалдары» ЖШС
2011 – 2014 жылдар
Қарағанды облысы
14-8.
Тазартылған мыс өндіретін зауыт салу
«Сары Қазына» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
Қарағанды облысы
14-9.
Күйдірілген анодтарды шығару
«Қазақстан электролиз зауыты» АҚ
2008 – 2012 жылдар
Павлодар облысы
»;
2-бағанда:
реттік нөмірі 7-жолдағы «Инновациялық технологияларды пайдалана отырып, жылына 270 мың тонна жоғары көмiртектi феррохром өндiрiсiн ұлғайту» деген сөздер «Инновациялық технологияларды пайдалана отырып, жоғары көмiртектi феррохром өндiрiсiн ұлғайту» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 20-жолдағы «Тараз қаласында электрометаллургия кіші зауытын салу» деген сөздер «Жылына 120 мың тонна металл бұйымдарын шығаратын электр металлургия зауыты» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 36-жолдағы «Тау кен байыту комбинатының құрылысымен бірге Обуховское титан цирконий рудасының кен орнын игеру» деген сөздер «Қуаты жылына 40 мың текше метр Обухов кен орнының титан-цирконий рудаларын өндіру және қайта өңдеу жөніндегі тәжірибелік-өнеркәсіптік өндіріс» деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 17-жолдағы «2009» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 24-жолдағы «2007 – 2012» деген сандар «2012 – 2014» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 16, 27, 30-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 38, 39, 40-жолдармен толықтырылсын:
«
38.
Металл конструкцияларын шығару
«Ақтөбе металл конструкциялары зауыты» ЖШС
2010 жыл
Ақтөбе облысы
39.
Теңіз металл конструкцияларын шығару
«Қазақстан Каспиан Оффшор Индастриз» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
Маңғыстау облысы
40.
Ферроқорытпа өндiрiсiнде кокс алмастырғыш алу үшiн ұзақ жанғыш көмiрдi байыту және сұрыптау
«Хром-Т» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Қарағанды облысы
»;
«Жобалардың рудамен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
кестенің 2-бағанында:

2) ж/д пути Актау -
Макат - Атырау
(станция Карабатан)
";
в подразделе 1.3. "Горнометаллургическая отрасль":
в таблице "Проекты":
дополнить строками, порядковые номера 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 14-6, 14-7, 14-8, 14-9, следующего содержания:
"
14-1.
Реконструкция и
модернизация
Акбайской
золотоизвлекатель-
ной фабрики
АО «АК
Алтыналмас»
2010-2011
г.г.
Жамбылская
область
14-2.
Развитие и
модернизация АО
«Арселор Миттал
Темиртау» с
увеличением
производства стали
до 6 млн. тонн в
год
АО «Арселор
Миттал Темиртау»
2010-2015
г.г.
Карагандинская
область
14-3.
Строительство
электросталепла-
вильного комплекса
ТОО «Актауский
литейный завод»
2011-2013
г.г.
Мангистауская
область
14-4.
Увеличение
мощности
производства
золота до 1 тонны
АО «ГОК Торт
Кудык»
2007-2010
г.г.
Павлодарская
область
14-5.
Строительство
комплекса по
переработке руды и
производству
катодной меди
ТОО «KazCopper»
2010-2014
г.г.
Актюбинская
область
14-6.
Диверсификация и
расширение
ферросплавного
производства и его
сырьевой базы с
доведением
мощности до 300
тыс. тонн
ферросплавов в
год
ТОО «Таразский
металлургический
завод»
2011-2012
г.г.
Жамбылская
область
14-7.
Расширение
горнорудного
комплекса на базе
месторождения
«Коктасжал»
ТОО «Алтай
полиметаллы»
2011-2014
г.г.
Карагандинская
область
14-8.
Строительство
завода по
производству
рафинированной
меди
ТОО «Сары Казна»
2010-2012
г.г.
Карагандинская
область
14-9.
Производство
обожженных анодов
АО «Казахстанский
электролизный
завод»
2008-2012
г.г
Павлодарская
область
";
в графе 2:
в строке, порядковый номер 7, слова "Увеличение производства высокоуглеродистого феррохрома на 270 тыс. тонн в год с использованием инновационных технологий" заменить словами "Увеличение производства высокоуглеродистого феррохрома с использованием инновационных технологий";
в строке, порядковый номер 20, слова "Строительство электрометаллургического мини-завода в г. Тараз" заменить словами  "Электрометаллургический завод по выпуску 120 тыс. тонн металлоизделий в год";
в строке, порядковый номер 36, слова "Освоение Обуховского месторождения титан-циркониевой руды со строительством горно-обогатительного комбината)" заменить словами "Опытно-промышленное производство по добыче и переработке титано-циркониевых руд Обуховского месторождения мощностью 40 тысяч кубических метров в год";
в графе 4:
в строке, порядковый номер 17, цифры "2009" заменить цифрами "2010";
в строке, порядковый номер 22, цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке, порядковый номер 24, цифры "2007 - 2012" заменить цифрами "2012 - 2014";
строки, порядковые номера 16, 27, 30, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 38, 39, 40, следующего содержания:
"
38.
Производство
металлоконструкций
ТОО «Актюбинский
завод
металлоконструк-
ций»
2010 г.
Актюбинская
область
39.
Производство морских
металлоконструкций
ТОО «Казахстан
Каспиан Оффшор
Индастриз»
2009-2011
г.г.
Мангистауская
область
40.
Обогащение и
сортировка
длиннопламенного
угля для получения
заменителя кокса в
ферросплавном
производстве
ТОО «Хром-Т»
2010-2011
г.г.
Карагандинская
область
";
в части "Обеспеченность проектов рудой":
в графе 2 таблицы:

реттік нөмірі 7-жолдағы «Инновациялық технологияларды пайдалана отырып, жылына 270 мың тонна жоғары көмiртектi феррохром өндiрiсiн ұлғайту» деген сөздер «Инновациялық технологияларды пайдалана отырып, жоғары көмiртектi феррохром өндiрiсiн ұлғайту» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жобалардың көлік инфрақұрылымымен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
«Техникалық қайта жарақтану», «Металл құрылғыларын ыстық мырыштау жөнiндегi қызметтердiң өндiрiсiн ұйымдастыру», «Металл құрылғылары зауытын салу» деген жолдар алынып тасталсын;
1-бағанда:
«Инновациялық технологияларды пайдалана отырып, жылына 270 мың тонна жоғары көмiртектi феррохром өндiрiсiн ұлғайту» деген жолдағы «жылына 270 мың тонна» деген сөздер алынып тасталсын;
«Тараз қаласында электрометаллургиялық шағын-зауыт салу» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Жылына 120 мың тонна металл бұйымдарын шығаратын электр-металлургия зауыты»;
«Тау кен байыту комбинатының құрылысымен бiрге Обуховское титан-цирконий рудасының кен орнын игеру» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қуаты жылына 40 мың текше метр Обухов кен орнының титан-цирконий рудаларын өндіру және қайта өңдеу жөніндегі тәжірибелік-өнеркәсіптік өндіріс»;
3-бағанда:
«Тараз металлургия зауытының ферроқорытпалар өндiрiсiн кеңейту және жаңғырту» деген жолдағы «2007» деген сандар «2009» деген сандармен ауыстырылсын;
«Металданған өнiм өндiру зауытын салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтоғай КБК салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Иiлген болат бейiндi өндiру зауытын салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Байыту фабрикасын салумен бiрге Велиховский темiр кендерiнiң кен орнын игеру» деген жолдағы «2007 – 2012» деген сандар «2012 – 2014» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Ақбақай алтын өндіру фабрикасын қайта жаңарту және жаңғырту
«АК Алтыналмас» АҚ
2010 – 2011 жылдар
1) Өзбекстан шекарасы А-2 (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы және А-14 Тараз – Өтмек – Қырғызстан шекарасы автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ташкент (Тараз станциясы) темір жолы
Болат өндірісін жылына 6 млн. тоннаға дейін ұлғайта отырып, «Арселор Миттал Теміртау» АҚ-ны дамыту және жаңғырту
«Арселор Миттал Теміртау» АҚ
2010 – 2015 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетін М-36 Алматы автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Қарағанды – Сортировочная станциясы) темір жолы
Электрмен болат балқыту кешенін салу
«Ақтау құйма зауыты» ЖШС
2010 – 2013 жылдар

в строке, порядковый номер 7, слова "Увеличение производства высокоуглеродистого феррохрома на 270 тыс. тонн в год с использованием инновационных технологий" заменить словами "Увеличение производства высокоуглеродистого феррохрома с использованием инновационных технологий";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
строки "Техническое перевооружение", "Организация производства услуг по горячему цинкованию металлоконструкций", "Строительство завода металлоконструкций" исключить;
в графе 1:
в строке "Увеличение производства высокоуглеродистого феррохрома на 270 тыс. тонн в год с использованием инновационных технологий" слова "на 270 тыс. тонн в год" исключить;
строку "Строительство электрометаллургического мини-завода в городе Тараз" изложить в следующей редакции:
"Электрометаллургический завод по выпуску 120 тыс. тонн металлоизделий в год";
строку "Освоение Обуховского месторождения титан-циркониевой руды со строительством горно-обогатительного комбината" изложить в следующей редакции:
"Опытно-промышленное производство по добыче и переработке титано-циркониевых руд Обуховского месторождения мощностью 40 тысяч кубических метров в год";
в графе 3:
в строке "Расширение и модернизация производства ферросплавов Таразского металлургического завода", цифры "2007" заменить цифрами "2009";
в строке "Строительство завода по производству металлизованного продукта" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Строительство Актогайского ГОК" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Строительство завода по производству стального гнутого профиля" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Освоение Велиховского месторождения железных руд со строительством обогатительной фабрики" цифры "2007 - 2012" заменить цифрами "2012 - 2014";
дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция и
модернизация
Акбайской
золотоизвлекательной
фабрики
АО «АК
Алтыналмас»
2010-2011
г.г
1) автодорога А-2
граница Узбекистана
(на Ташкент) –
Шымкент – Тараз –
Алматы – Хоргос и
автодорога А-14
Тараз – Утмек –
граница Кыргызстана
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Ташкент
(станция Тараз)
Развитие и
модернизация АО
«Арселор Миттал
Темиртау» с
увеличением
производства стали до
6 млн. тонн в год
АО «Арселор
Миттал
Темиртау»
2010-2015
г.г.
1) автодорога М-36
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда
2) ж/д пути Алматы –
Астана-Петропавловск
(станция Караганда –
Сортировочная)
Строительство
электросталеплавиль-
ного комплекса
ТОО «Актауский
литейный завод»
2011-2013
г.г.

1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу – Сай – Өтес – Шетпе – Жетібай – Ақтау порты автожолы
2) Ақтау – Мақат – Атырау (Ақтау станциясы) темір жолы
Алтын өндіру қуатын 1 тоннаға дейін арттыру
«КБК Төрт Құдық» АҚ
2007 – 2010 жылдар
1) Қарағанды – Екібастұз – Павлодар автомобиль жолы
2) Павлодар – Астана (Екібастұз станциясы) темір жолы
Катодты мыс рудасын қайта өңдеу және өндіру кешенін салу
«KazCopper» ЖШС
2010 – 2014 жылдар
1) Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетін М-32 РФ шекарасы (Самараға) – Шымкент автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ақтөбе (Ақтөбе станциясы) темір жолы
Қуатын жылына 300 мың тонна ферроқорытпаға дейін жеткізе отырып, ферроқорытпа өндірісін және оның шикізат базасын әртараптандыру және кеңейту
«Тараз металлургия зауыты» ЖШС
2011 – 2012 жылдар
1) Өзбекстан шекарасы А-2 (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы және А-14 Тараз – Өтмек – Қырғызстан шекарасы
2) Алматы – Шымкент – Ташкент (Тараз станциясы) темір жолы
«Көктасжал» кен орнының базасында тау-кен кешенін кеңейту
«Алтай полиметалдары» ЖШС
2011 – 2014 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетін М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Қарағанды станциясы) темір жолы
Тазартылған мыс өндіретін зауыт салу
«Сары Қазына» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
1) М-36 Алматы – Қарағанды – Астана автожолы
2) Ақтоғай – Балқаш – Мойынты (Балқаш станциясы) темір жолы
Күйдірілген анодтарды шығару
«Қазақстан электролиз зауыты» АҚ
2008 – 2012 жылдар
1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетін М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы, А-17 Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Павлодар станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
Металл конструкцияларын шығару
«Ақтөбе металл конструкциялары зауыты» ЖШС
2010 жыл
1) Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетін М-32 РФ шекарасы (Самараға) – Шымкент автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ақтөбе (Ақтөбе станциясы) темір жолы
Теңіз металл құрылыстарын шығару
«Қазақстан Каспиан Оффшор Индастриз» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу–Сай – Өтес – Шетпе – Жетібай – Ақтау порты автожолы
2) Ақтау – Мақат – Атырау (Ақтау станциясы) темір жолы
Ферроқорытпа өндiрiсiнде кокс алмастырғыш алу үшiн ұзақ жанғыш көмiрдi байыту және сұрыптау
«Хром-Т» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетін М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Қарағанды станциясы) темір жолы
»;

1) автодорога А-33
Доссор – Кульсары –
Бейнеу – Сай –
Утес–Шетпе –
Жетыбай – порт Актау
2) ж/д пути Актау –
Макат – Атырау
(станция Актау)
Увеличение мощности
производства золота
до 1 тонны
АО «ГОК Торт
Кудык»
2007-2010
г.г.
1) автодорога
Караганды –
Экибастуз - Павлодар
2) ж/д пути Павлодар
–Астана (станция
Экибастуз)
Строительство
комплекса по
переработке руды и
производству катодной
меди
ТОО «KazCopper»
2010-2014
г.г.
1) автодорога М-32
Граница РФ (на
Самару) – Шымкент,
через г.г. Уральск,
Актобе, Кызылорду
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Актобе
(станция Актобе)
Диверсификация и
расширение
ферросплавного
производства и его
сырьевой базы с
доведением мощности
до 300 тыс. тонн
ферросплавов в год
ТОО «Таразский
металлургичес-
кий завод»
2011-2012
г.г.
1) автодорога А-2
граница Узбекистана
(на Ташкент) –
Шымкент – Тараз –
Алматы – Хоргос и
автодорога А-14
Тараз – Утмек –
граница Кыргызстана
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Ташкент
(станция Тараз)
Расширение
горнорудного
комплекса на базе
месторождения
«Коктасжал»
ТОО «Алтай
полиметаллы»
2011-2014
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда
2) ж/д пути Алматы –
Астана –
Петропавловск
(станция Караганда)
Строительство завода
по производству
рафинированной меди
ТОО «Сары
Казна»
2010-2012
г.г.
1) автодорога М-36
Алматы - Караганда -
Астана
2) ж/д пути Актогай
- Балхаш – Мойынты
(станция Балхаш)
Производство
обожженных анодов
АО
«Казахстанский
электролизный
завод»
2008-2012
г.г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск)
– Майкапшагай (выход
на КНР), через г.г.
Павлодар,
Семипалатинск,
автодорога А-17
Кызылорда – Павлодар
– Успенка – граница
РФ и автодорога
Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Павлодар) и ж/д
линия Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Производство
металлоконструкций
ТОО
«Актюбинский
завод
метало-
конструкций»
2010 г.
1) автодорога М-32
Граница РФ (на
Самару) – Шымкент,
через г.г. Уральск,
Актобе, Кызылорду
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Актобе
(станция Актобе)
Производство морских
металлоконструкций
ТОО «Казахстан
Каспиан Оффшор
Индастриз»
2009-2011
г.г.
1) автодорога А-33
Доссор – Кульсары –
Бейнеу – Сай–Утес–
Шетпе – Жетыбай –
порт Актау
2) ж/д пути Актау –
Макат – Атырау
(станция Актау)
Обогащение и
сортировка
длиннопламенного угля
для получения
заменителя кокса в
ферросплавном
производстве
ТОО «Хром-Т»
2010-2011
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда
2) ж/д пути Алматы –
Астана –
Петропавловск
(станция Караганда)
";

«Химия өнеркәсібі» деген 1.4-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
2-бағанда:
реттік нөмірі 2-жолдағы «Қуаты жылына 30 000 тонна болатын хлор және каустикалық соданы мембраналық әдiспен шығару өндiрiсiн салу және ұйымдастыру (NaOH 100%)» деген сөздер «Қуаты жылына 30 мың тонна болатын хлор және каустикалық сода шығаратын зауыт салу» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы «Аммонит өндірісі» деген сөздер «Жарылғыш заттар өндірісі» деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы «2011» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 7, 8, 12, 14, 15-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
«
5-1.
Фосфорит кенінен күрделі минералдық тынайтқыштар шығаратын химия комбинатын салу
«Chilisai Chemicals» ЖШС
2011 – 2014 жылдар
Ақтөбе облысы
»;
«Жобалардың көлік инфрақұрылымымен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
«Kazcentrelectro-provod» ЖШС полиэтилен құбырларын шығару», «Евромет» ЖШС көмірінен металл коксын жанама түрде ала отырып жылу техникалық кешеннің екінші кезегін салу мен пайдалануға беру», «Биопрепараттарды шығару зауытын салу», «Өскемен қаласындағы импорт өнімін алмастыруға бағытталған полимердік және композициялық материалдарды шығару», «Ферробалқыту өндiрiсiнде кокс алмастырғышын алу үшiн ұзақ жанғыш көмiрдi байыту және сұрыптау», «Қазіргі заманғы полимерлі жүйелерді шығару зауыты» деген жолдар алынып тасталсын;
1-бағанда:
«Қуаты жылына 30 000 тонна болатын хлор және каустикалық соданы мембраналық әдіспен шығару өндірісін салу және ұйымдастыру (NaOH 100%)» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қуаты жылына 30 мың тонна болатын хлор және каустикалық сода шығаратын зауыт салу»;
«Аммонит өндірісі» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Жарылғыш заттар өндірісі»;
3-бағанда:
«Тау кен-байыту фабрикасын және күкірт қышқылы цехын салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Фосфорит кенінен күрделі минералдық тынайтқыштар шығаратын химия комбинатын салу
«Chilisai Chemicals» ЖШС
2011 – 2014 жылдар
1) Ақтөбе – Темір – Жаңажол автожолы
2) Жем – Жаңажол (Жаңажол станциясы) темір жолы
Шилісай фосфорит кен орнының базасында фосфорит тыңайтқыштарын шығару жөніндегі өндірісті ұйымдастыру
«Темір
Сервис ЛТД» ЖШС
2007 – 2010 жылдар
1) Ақтөбе – Темір – Жаңажол автожолы
2) Жем – Жаңажол (Жаңажол станциясы) темір жолы
»;
«Машина жасау» деген 1.5-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
2-бағанда:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Essil КЗС-740 өздігінен жүретін астық жинау комбайндарын және басқа да ауыл шаруашылығы техникасын шығару»;
реттік нөмірі 13-жолдағы «Сервис орталығын құру және газ айдаушы агрегаттар өндірісін оқшаулау» деген сөздер «Газ айдаушы агрегаттар мен газ турбиналық электр станцияларын әзірлеу және дайындау» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдағы «Бәйтерек А» АҚ» деген сөздер «Ремлокомотив» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бағанда:

в подразделе 1.4. "Химическая промышленность":
в таблице "Проекты":
в графе 2:
в строке, порядковый номер 2, слова "Строительство и организация производства хлора и каустической соды мембранным методом мощностью 30 000 тонн в год (NaOH 100 %)" заменить словами "Завод по производству хлора и каустической соды мощностью 30 тыс. тонн в год";
в строке, порядковый номер 13, слова "Производство аммонита" заменить словами "Производство взрывчатых веществ";
в графе 4:
в строке, порядковый номер 3, цифру "2010" заменить цифрой "2011";
в строке, порядковый номер 5, цифру "2011" заменить цифрой "2010";
строки, порядковые номера 7, 8, 12, 14, 15, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 5-1, следующего содержания:
"
5-1.
Строительство
химического комбината
по производству
сложных минеральных
удобрений из
фосфоритной руды
ТОО
«Chilisai
Chemicals»
2011-2014
г.г.
Актюбинская
область
";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
строки "Производство полиэтиленовых труб ТОО "Kazcentrelectroprovod", "Строительство и эксплуатация второй очереди теплотехнического комплекса с попутным получением металлургического кокса из угля ТОО "Евромет", "Строительство завода по производству биопрепаратов", "Производство полимерных и композиционных материалов, направленное на замещение импортной продукции в городе Усть-Каменогорске", "Обогащение и сортировка длиннопламенного угля для получения заменителя кокса в ферросплавном производстве", "Завод по выпуску современных полимерных систем" исключить;
в графе 1:
строку "Строительство и организация производства хлора и каустической соды мембранным методом мощностью 30 000 тонн в год (NaOH 100 %)" изложить в следующей редакции:
"Завод по производству хлора и каустической соды мощностью 30 тыс. тонн в год";
строку "Производство аммонита" изложить в следующей редакции:
"Производство взрывчатых веществ";
в графе 3:
в строке "Строительство горнообогатительной фабрики и серно-кислотного цеха" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство
химического комбината
по производству
сложных минеральных
удобрений из
фосфоритной руды
ТОО «Chilisai
Chemicals»
2011-2014
г.г.
1) автодорога
Актобе – Темир –
Жанажол
2) железная
дорога Жем –
Жанажол (станция
Жанажол)
Организация
производства по
выпуску фосфоритных
удобрений на базе
Чилисайского
месторождения
фосфоритов
ТОО «Темир
Сервис ЛТД»
2007-2010
г.г.
1) автодорога
Актобе – Темир –
Жанажол
2) железная
дорога Жем –
Жанажол (станция
Жанажол)
";
в подразделе 1.5. "Машиностроение":
в таблице "Проекты":
в графе 2:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"Производство самоходных зерноуборочных комбайнов Essil КЗС-740 и другой сельскохозяйственной техники";
в строке, порядковый номер 13, слова "Создание сервисного центра и локализация производства газоперекачивающих агрегатов" заменить словами "Разработка и изготовление газоперекачивающих агрегатов и газотурбинных электростанций";
в графе 3:
в строке, порядковый номер 3, слова "АО "Байтерек А" заменить словами "АО "Ремлокомотив";
в графе 4:

реттік нөмірі 12-жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-1, 7-2-жолдармен толықтырылсын:
«
7-1.
Тактикалық буынның радио байланысы құралдарының өндірісін құру (УҚТ және ҚТ белдеулері)
«Талес Қазақстан Инжиниринг» БК ЖШС
2010 жыл
Алматы қаласы
7-2.
Бетон, темір-бетон бұйымдары мен конструкцияларын шығару зауыты
АБК «Мақсат» ЖШС
2010 жыл
Астана қаласы
»;
реттік нөмірі 10-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-жолдармен толықтырылсын:
«
20.
Техникалық қайта жарақтау
«Қазмырышмаш» ЖШС
2007 – 2010 жылдар
Шығыс Қазақстан облысы
21.
Жылу-сорғы қондырғыларын шығару
«Қазатомөнеркәсіп» ҰАК» ЖШС
2010 жыл
Шығыс Қазақстан облысы
22.
«Беларус-3022ДЦ.1» тракторын құрастыру өндірісі
«СемАЗ» ЖШС
2010 жыл
Шығыс Қазақстан облысы
23.
Металл конструкцияларын ыстық мырыштау қызметтерін көрсетуді ұйымдастыру
«Оралагрореммаш» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Батыс Қазақстан облысы
24.
Шойыннан жасалған бұйымдарды шығару
«КазАрмаөнеркәсіп» ЖШС
2010 – 2013 жылдар
Батыс Қазақстан облысы
25.
Мұнай-газ жабдығын шығару зауыты
«ГММОС Қазақстан» ЖШС
2008 – 2010 жылдар
Маңғыстау облысы
26.
Машина жасау өндірісі
«Format Mach Company» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
Павлодар облысы
»;
«Жобалардың көлік инфрақұрылымымен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
кестенің 1-бағанында:
«Ауыл шаруашылығы, жол-құрылыс техникасы мен автобустар жасау» деген жолдағы «Ауыл шаруашылығы, жол-құрылыс техникасы мен автобустар жасау» деген сөздер «Essil КЗС-740 өздігінен жүретін астық жинау комбайндарын және басқа да ауыл шаруашылығы техникасын шығару» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Сервис орталығын құру және газ айдаушы агрегаттар өндірісін оқшаулау» деген жолдағы «Сервис орталығын құру және газ айдаушы агрегаттар өндірісін оқшаулау» деген сөздер «Газ айдаушы агрегаттар мен газ турбиналық электр станцияларын әзірлеу және дайындау» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағанда:
«Жеңіл автомобильдерді жасау» деген жолдағы «2010» деген сандар «2010 – 2015» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бұрын Қазақстанда шығарылмаған индустриялық (стационарлы, тартқыш) қорғасынды-қышқылды аккумулятор батареяларын игеру» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«№ 10 шойын құю цехын болат вагон құю өндірісі етіп қайта жаңарту» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауыл шаруашылығы, жол-құрылыс техникасы мен автобустар жасау» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Электровоздардың өндірісін ұйымдастыру» деген бөлікте:
2-бағанда:
«Бәйтерек А» АҚ» деген сөздер «Ремлокомотив» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 12, цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке, порядковый номер 17, цифры "2010" заменить цифрами "2011";
дополнить строками, порядковые номера 7-1, 7-2, следующего содержания:
"
7-1.
Создание
производства
средств радиосвязи
тактического звена
(УКВ и КВ
диапазонов)
ТОО СП «Талес
Казахстан
Инжиниринг»
2010 г.
город Алматы
7-2.
Завод по
производству
бетонных,
железобетонных
изделий и
конструкций
ТОО АБК «Максат»
2010 г.
город Астана
";
строку, порядковый номер 10, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, следующего содержания:
"
20.
Техническое
перевооружение
ТОО «Казцинкмаш»
2007-2010
г.г.
Восточно-
Казахстанская
область
21.
Производство
тепловых насосных
установок
АО «НАК «Казатомпром»
2010 г.
Восточно-
Казахстанская
область
22.
Сборочное
производство
трактора
«Беларус-3022ДЦ.1»
ТОО «СемАЗ»
2010 г.
Восточно-
Казахстанская
область
23.
Организация
производства услуг
по горячему
цинкованию
металлоконструкций
АО «Уральскагрореммаш»
2009-2010
г.г.
Западно-
Казахстанская
область
24.
Производство
изделий из чугуна
ТОО «КазАрмапром»
2010-2013
г.г.
Западно-
Казахстанская
область
25.
Завод по
изготовлению
нефтегазового
оборудования
ТОО «ГММОС Казахстан»
2008-2010
г.г.
Мангистауская
область
26.
Машиностроительное
производство
ТОО «Format Mach Company»
2009-2011
г.г.
Павлодарская
область
";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в графе 1 таблицы:
в строке "Производство сельскохозяйственной, дорожно-строительной техники и автобусов" слова "Производство сельскохозяйственной, дорожно-строительной техники и автобусов" заменить словами "Производство самоходных зерноуборочных комбайнов Essil КЗС-740 и другой сельскохозяйственной техники";
в строке "Создание сервисного центра и локализация производства газоперекачивающих агрегатов" слова "Создание сервисного центра и локализация производства газоперекачивающих агрегатов" заменить словами "Разработка и изготовление газоперекачивающих агрегатов и газотурбинных электростанций";
в графе 3:
в строке "Производство легковых автомобилей" цифры "2010" заменить цифрами "2010 - 2015";
в строке "Освоение индустриальных (стационарных, тяговых) свинцово-кислотных аккумуляторных батарей, ранее не выпускавшихся в Казахстане" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Реконструкция чугунно-литейного цеха № 10 под производство стального вагонного литья" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Производство сельскохозяйственной, дорожно-строительной техники и автобусов" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в части "Организация производства электровозов":
в графе 2:
слова "АО "Байтерек А" заменить словами "АО "Ремлокомотив";

3-бағандағы «2008 – 2015» деген сандар «2010 – 2012» деген сандармен ауыстырылсын;
«1520 табанды жүк вагондарының перспективті арбасын (үш элементті, штамппен дәнекерленген) әзірлеу және оны өндіріске енгізу» деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Тактикалық буынның радио байланысы құралдарының өндірісін салу (УҚТ және ҚТ белдеулері)
«Талес Қазақстан Инжиниринг» БК ЖШС
2010 жыл
1) Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы өтетін, Қырғызстан шекарасына кіреберіс жолы бар А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Алматы станциясы) темір жолы
Техникалық қайта жарақтандыру
«Қазмырыш-маш» ЖШС
2007 – 2010 жылдар
1) А-9 Өскемен – Лениногор – РФ шекарасы автожолы,
2) Астана – Лениногор (Защита станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жолы
Жылу-сорғы қондырғыларын шығару
«Қазатомөнеркәсіп» ҰАК» ЖШС
2010 жыл
1) А-9 Өскемен – Лениногор – РФ шекарасы автожолы, А-10 Өскемен – Шемонаиха – РФ шекарасы автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Защита станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жолы
«Беларус-3022ДЦ.1» тракторын құрастыру өндірісі
«СемАЗ» ЖШС
2010 жыл
1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетін М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Семей станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
Металл конструкцияларын ыстық мырыштау қызметтері өндірісін ұйымдастыру
«Оралагрореммаш» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетін М-32 РФ шекарасы (Самараға) – Шымкент автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ақтөбе (Ақтөбе станциясы) темір жолы
Шойыннан жасалған бұйымдарды шығару
«КазАрмаөнеркәсіп» ЖШС
2010 – 2013 жылдар
1) Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетін М-32 РФ шекарасы (Самараға) – Шымкент автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ақтөбе (Ақтөбе станциясы) темір жолы
Мұнай-газ жабдығын шығару зауыты
«ГММОС Қазақстан» ЖШС
2008 – 2010 жылдар
1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу – Сай – Өтес – Шетпе – Жетібай – Ақтау порты автожолы
2) Ақтау – Мақат – Атырау (Ақтау станциясы) темір жолы
Машина жасау өндірісі
«Format Mach Company» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетін М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы, А-17 Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Павлодар станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
»;

в графе 3 цифры "2008-2015" заменить цифрами "2010-2012";
строку "Разработка перспективной тележки (трехэлементная, штампосварная) грузовых вагонов колеи 1520 и внедрение ее в производство" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"
Создание
производства
средств радиосвязи
тактического звена
(УКВ и КВ
диапазонов)
ТОО СП «Талес
Казахстан
Инжиниринг»
2010 г.
1) автодорога А-2
Граница Республики
Узбекистан (на Ташкент)
– Шымкент – Тараз –
Алматы – Хоргос через
Кокпек, Коктал,
Благовещенку, с
подъездами к границе
Кыргызстана.
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Алматы)
Техническое
перевооружение
ТОО
«Казцинкмаш»
2007-2010
г.г.
1) автодорога А-9
Усть-Каменогорск –
Лениногорск – граница
РФ,
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Защита) и ж/д линия
Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Производство
тепловых насосных
установок
АО «НАК
«Казатомпром»
2010 г.
1) автодорога А-9
Усть-Каменогорск –
Лениногорск – граница
РФ, автодорога А-10
Усть-Каменогорск –
Шемонаиха – граница РФ
и автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Защита) и ж/д линия
Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Сборочное
производство
трактора
"Беларус-3022ДЦ.1"
ТОО «СемАЗ»
2010 г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск) –
Майкапшагай (выход на
КНР), через г.г.
Павлодар, Семипалатинск
и автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Семипалатинск) и ж/д
линия Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Организация
производства услуг
по горячему
цинкованию
металлоконструкций
АО
«Уральскагро-
реммаш»
2009-2010
г.г.
1) автодорога М-32
Граница РФ (на Самару)
– Шымкент, через г.г.
Уральск, Актобе,
Кызылорду
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Актобе
(станция Актобе)
Производство
изделий из чугуна
ТОО
«КазАрмапром»
2010-2013
г.г.
1) автодорога М-32
Граница РФ (на Самару)
– Шымкент, через г.г.
Уральск, Актобе,
Кызылорду
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Актобе
(станция Актобе)
Завод по
изготовлению
нефтегазового
оборудования
ТОО «ГММОС
Казахстан»
2008-2010
г.г.
1) автодорога А-33
Доссор – Кульсары –
Бейнеу – Сай – Утес –
Шетпе – Жетыбай – порт
Актау
2) ж/д пути Актау –
Макат – Атырау (станция
Актау)
Машиностроительное
производство
ТОО «Format
Mach Company»
2009-2011
г.г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск) –
Майкапшагай (выход на
КНР), через г.г.
Павлодар,
Семипалатинск,
автодорога А-17
Кызылорда – Павлодар –
Успенка – граница РФ и
автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Павлодар) и ж/д линия
Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
";

«Фармацевтика өндірісі» деген 1.6-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
реттік нөмірі 7, 8, 9, 10, 11 және 12-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 6-8, 6-9, 6-10-деген жолдармен толықтырылсын:
«
6-1.
Инфузиялық системалар шығаратын зауыт
«Велес Ақтөбе» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Ақтөбе облысы
6-2.
Инфузиялық ерітінділер және басқа дәрілік заттар шығаратын фармацевтикалық зауыт салу
«Парентерал Драгз Қазақстан»
2010 – 2011 жылдар
Алматы облысы
6-3.
Бір рет пайдаланылатын медициналық мақсаттағы бұйымдар шығару
«Super Pharm» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Жамбыл облысы
6-4.
«DOSFARM» ЖШС-нің жұмыс істеп тұрған дәрілік заттар өндірісін жаңғырту
«DOSFARM» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
Алматы қаласы
6-5.
Полимерлерден бір реттік медициналық бұйымдар шығаратын медицина зауытын салу
«Жұлдыз Кенан» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
Алматы қаласы
6-6.
Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылында инфузиялық ерітінділер үшін бір реттік системалар шығаратын зауыт салу
«Алтомед» ЖШС
2008 - 2010 жылдар
Алматы облысы
6-7.
Сұйық дәрі нысандары мен медициналық мақсаттағы бұйымдар шығаратын фармацевтикалық кешен
«Медикал Фарм «ЧаКур» ЖШС
2008 – 2011 жылдар
Маңғыстау облысы
6-8.
Бір реттік шприцтер шығаратын зауыт
«Брандо» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Атырау облысы
6-9.
Қарағанды фармацевтика кешенінің үшінші кезеңін салу
«Қарағанды фармацевтика кешені» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
Қарағанды облысы
6-10.
Гемодиализ үшін қоюлатылған ерітінділер шығару
«BIRUNIFARM» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Алматы қ.
»;
«Жобалардың көліктік инфрақұрылыммен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
кестеде:
«Еңбекшіқазақ ауданының Қырбалтабай ауылындағы инфузиялық ерітінділерге арналған бір реттік системалар шығару зауытын салу», «Бір реттік шприцтер шығару зауытын салу», «Мия тамырын өңдеу цехын ұйымдастыру» деген жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Инфузиялық системалар шығаратын зауыт
«Велес Ақтөбе» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетiн М-32 РФ шекарасы (Самараға) – Шымкент автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ақтөбе (Ақтөбе станциясы) темiр жолы
Инфузиялық ерітінділер және басқа дәрілік заттар шығаратын фармацевтикалық зауыт салу
«Парентерал Драгз Қазақстан»
2010 – 2011 жылдар
1) Алматы – Қапшағай тас жолына кiреберiс жолдары бар А-3 Алматы – Өскемен автожолы
2) Алматы – Өскемен (Қапшағай станциясы) темiр жолы
Бір рет пайдаланылатын медициналық мақсаттағы бұйымдар шығару
«Super Pharm» ЖШС
2010 – 2011 жылдар

в подразделе 1.6. "Фармацевтическая промышленность":
в таблице "Проекты":
строки, порядковые номера 7, 8, 9, 10, 11 и 12, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 6-8, 6-9, 6-10, следующего содержания:
"
6-1.
Завод по производству
инфузионных систем
ТОО «Велес
Актобе»
2010-2011
г.г.
Актюбинская
область
6-2.
Строительство
фармацевтического
завода по производству
инфузионных растворов
и других лекарственных
средств
«Парентерал
Драгз
Казахстан»
2010-2011
г.г.
Алматинская
область
6-3.
Производство изделий
медицинского
назначения
одноразового
использования
ТОО «Super
Pharm»
2010-2011
г.г.
Жамбылская
область
6-4.
Модернизация
действующего
производства
лекарственных средств
ТОО «DOSFARM»
ТОО
«DOSFARM»
2010-2012
г.г.
Город Алматы
6-5.
Строительство
медицинского завода по
производству
одноразовых
медицинских изделий из
полимеров
ТОО «Жулдыз
Кенан»
2010-2012
г.г.
Город Алматы
6-6.
Строительство завода
по производству
одноразовых систем
для инфузионных
растворов
Енбекшиказахский
район с. Кырбалтабай
ТОО
«Алтомед»
2008-2010
г.г.
Алматинская
область
6-7.
Фармацевтический
комплекс по выпуску
жидких лекарственных
форм и изделий
медицинского
назначения
ТОО «Медикал
Фарм «ЧаКур»
2008-2011
г.г.
Мангистауская
область
6-8.
Завод по производству
одноразовых шприцов
ТОО «Брандо»
2009-2010
г.г.
Атырауская
область
6-9.
Строительство третьей
очереди
Карагандинского
фармацевтического
комплекса
ТОО «Караган-
динский
фармацевти-
ческий
комплекс»
2010-2012
г.г.
Карагандинская
область
6-10.
Производство
концентрированных
растворов для
гемодиализа
ТОО
«BIRUNIFARM»
2009-2010
г.г.
г. Алматы
";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в таблице:
строки "Строительство завода по производству одноразовых систем для инфузионных растворов Енбекшиказахский район с. Кырбалтабай", "Завод по производству одноразовых шприцов", "Организация цеха по переработке солодкового корня", "Строительство третьей очереди Карагандинского фармацевтического комплекса" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"
Завод по
производству
инфузионных систем
ТОО «Велес
Актобе»
2010-2011
г.г.
1) автодорога М-32
Граница РФ (на Самару) –
Шымкент, через г.г.
Уральск, Актобе,
Кызылорду
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Актобе
(станция Актобе)
Строительство
фармацевтического
завода по
производству
инфузионных
растворов и других
лекарственных
средств
«Парентерал
Драгз
Казахстан»
2010-2011
г.г.
1) автодорога А-3 Алматы
– Усть-Каменогорск с
подъездами на трассу
Алматы – Капшагай
2) ж/д пути Алматы –
Усть-Каменогорск
(станция Капшагай)
Производство
изделий
медицинского
назначения
одноразового
использования
ТОО «Super
Pharm»
2010-2011
г.г.

1) А-2 Өзбекстан шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас, автожолы және А-14 Тараз – Өтмек – Қырғызстан шекарасы автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ташкент (Тараз станциясы) темiр жолы
«DOSFARM» ЖШС-нің жұмыс істеп тұрған дәрілік заттар өндірісін жаңғырту
«DOSFARM» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
1) Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы өтетін, Қырғызстан шекарасына кiреберiс жолдары бар А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы;
2) Алматы – Астана – Петропавл (Алматы станциясы) темiр жолы
Полимерлерден бір реттік медицина бұйымдар шығаратын медицина зауытын салу
«Жұлдыз Кенан» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
1) Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы өтетін, Қырғызстан шекарасына кiреберiс жолдары бар А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы;
2) Алматы – Астана – Петропавл (Алматы станциясы) темiр жолы
Еңбекшіқазақ ауданы, Қырбалтабай ауылында инфузиялық ерітінділер үшін бір реттік системалар шығаратын зауыт салу
«Алтомед» ЖШС
2008 – 2010
жылдар
1) Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы өтетін, Қырғызстан Республикасының шекарасына кiреберiс жолдары бар А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы
2) Алматы – Жетіген – Қорғас темiр жолы (жоспарлануда)
Сұйық дәрі нысандары мен медициналық мақсаттағы бұйымдар шығаратын фармацевтикалық кешен
«Медикал
Фарм «ЧаКур» ЖШС
2008 – 2011
жылдар
1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу – Сай – Өтес – Шетпе – Жетiбай – Ақтау порты автожолы
2) Ақтау – Мақат – Атырау (Ақтау станциясы) темiр жолы
Бір реттік шприцтер шығаратын зауыт
«Брандо» ЖШС
2009 – 2010
жылдар
1) А-27 Ақтөбе – Атырау – РФ шекарасы (Астраханьға) автожолы
2) Ақтөбе – Мақат – Атырау (Атырау станциясы) темiр жолы
Қарағанды фармацевтика кешенінің үшінші кезеңін салу
«Қарағанды фармацевтика кешені» ЖШС
2010 – 2012
жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетiн М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Қарағанды станциясы) темiр жолы
Гемодиализ үшін қоюлатылған ерітінділер шығару
«BIRUNIFARM» ЖШС
2009 – 2010
жылдар
1) Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы өтетін, Қырғызстан шекарасына кiреберiс жолдары бар А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Алматы станциясы) темiр жолы
»;
«Медициналық зауытты қайта жаңарту және салу» деген жолдың 3-бағанында «2012» деген сандар «2013» деген сандармен ауыстырылсын;
«Құрылыс индустриясы және құрылыс материалдары өндiрiсi» деген 1.7-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
4-бағанда:

1) автодорога А-2
граница Узбекистана (на
Ташкент) – Шымкент –
Тараз – Алматы – Хоргос
и автодорога А-14 Тараз
– Утмек – граница
Кыргызстана
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Ташкент
(станция Тараз)
Модернизация
действующего
производства
лекарственных
средств ТОО
«DOSFARM»
ТОО
«DOSFARM»
2010-2012
г.г.
1) автодорога А -2
Граница Республики
Узбекистан (на Ташкент)
– Шымкент – Тараз –
Алматы – Хоргос через
Кокпек, Коктал,
Благовещенку, с
подъездами к границе
Кыргызстана.
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Алматы)
Строительство
медицинского завода
по производству
одноразовых
медицинских изделий
из полимеров
ТОО «Жулдыз
Кенан»
2010-2012
г.г.
1) автодорога А-2
Граница Республики
Узбекистан (на Ташкент)
– Шымкент – Тараз –
Алматы – Хоргос через
Кокпек, Коктал,
Благовещенку, с
подъездами к границе
Кыргызстана.
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Алматы)
Строительство
завода по
производству
одноразовых систем
для инфузионных
растворов
Енбекшиказахский
район с.
Кырбалтабай
ТОО
«Алтомед»
2008-2010
г.г.
1) автодорога А-2
Граница
Республики Узбекистан
(на Ташкент) - Шымкент -
Тараз - Алматы - Хоргос
через Кокпек, Коктал,
Благовещенку, с
подъездами к границе
Республики Кыргызстан
2) ж/д пути Алматы -
Жетыген - Коргас
(планируется)
Фармацевтический
комплекс по выпуску
жидких
лекарственных
форм и изделий
медицинского
назначения
ТОО «Медикал
Фарм «ЧаКур»
2008-2011
г.г.
1) автодорога А-33
Доссор – Кульсары –
Бейнеу – Сай – Утес –
Шетпе – Жетыбай – порт
Актау
2) ж/д пути Актау –
Макат – Атырау (станция
Актау)
Завод по производству
одноразовых шприцов
ТОО «Брандо»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-27
Актобе - Атырау -
граница РФ (на
Астрахань)
2) ж/д пути Актобе —
Макат - Атырау (станция
Атырау)
Строительство
третьей очереди
Карагандинского
фармацевтического
комплекса
ТОО «Караган-
динский
фармацевти-
ческий
комплекс»
2010-2012
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) – Алматы,
через г.г. Кустанай,
Астана, Караганда
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Караганда)
Производство
концентрированных
растворов для
гемодиализа
ТОО
«BIRUNIFARM»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-2
Граница Республики
Узбекистан (на Ташкент)
– Шымкент – Тараз –
Алматы – Хоргос через
Кокпек, Коктал,
Благовещенку, с
подъездами к границе
Кыргызстана.
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Алматы)
";
в графе 3, строки "Реконструкция и строительство медицинского завода" цифры "2012" заменить цифрами "2013";
в подразделе 1.7. "Строительная индустрия и производство строительных материалов":
в таблице "Проекты":
в графе 4:

реттік нөмірі 5-жолдағы «2009» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдағы «2010» деген сандар «2009» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 27-жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 33-жолдағы «2011» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 28-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 және 45-жолдармен толықтырылсын:
«
35.
Сүректен жасалған бұйымдар өндірісі
«КомпанияКазЛес» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Ақмола облысы
36.
Ақмола облысында қуаты жылына 2 млн. тонна цемент зауытын салу
«Көкше-Цемент» ӨО» ЖШС
2007 – 2012 жылдар
Ақмола облысы
37.
Металл-пластик құбырларын шығаратын зауыт салу
«Шеврон Мұнайгаз Инк.» корпорациясы
2010 – 2011 жылдар
Атырау облысы
38.
Полиэтилен құбырларын шығару
«Алим» ЖШС
2010 жыл
Батыс Қазақстан облысы
39.
Полиэтилен құбырларын шығару
«Kazcentrelectroprovod» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Қарағанды облысы
40.
Қуаты жылына 500 мың тонна цемент зауытын салу
«Рудный цемент зауыты» ЖШС
2008 – 2012 жылдар
Қостанай облысы
41.
Қуаты жылына 84 мың тонна бұрғылау ерітінділерін өндіру
«Эм-Ай Дриллинг Флюидз Интернэшнл, Б.В.» филиалы
2009 – 2010 жылдар
Маңғыстау облысы
42.
Қуыс темір-бетон плиталарын шығару
«Еврострой-А» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Маңғыстау облысы
43.
Алдын ала оқшауландырылған құбырлар шығару
«АтырауФлоулайн» ЖШС
2010 жыл
Маңғыстау облысы
44.
Дәретхана қағазын, қағаз сүлгілер мен қағаз майлықтар шығару
«KazakhstanProject» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Павлодар облысы
45.
Өндірістік қуатын ұлғайта отырып, өндірістік жабдықты жаңғырту
«Гофротара» зауыты» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Павлодар облысы
»;
«Жобалардың көлік инфрақұрылымымен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
3-бағанда:
«Құрғақ тәсiл бойынша цемент шығаратын № 5 технологиялық желiнi iске қосу» деген жолдағы «2007» деген сандар «2008» деген сандармен ауыстырылсын;
«Цемент зауытын салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қыш бұйымдарын (кірпіш, блоктар) шығару зауыты» деген жолдағы «2009» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Кафель тақтайшасын шығару зауыты» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Домбыққан вермикулит өндірісіне арналған инфрақұрылым салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2009» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қантау станциясында цемент зауытын салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласында газ-бетон зауытын салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Баутино кентінде бура ерітінділерін дайындау қондырғысын салу» деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Сүректен жасалған бұйымдар өндірісі
«КомпанияКаз-Лес» ЖШС
2009 – 2010 жылдар

в строке, порядковый номер 5, цифры "2009" заменить цифрами "2010";
в строке, порядковый номер 6, цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке, порядковый номер 10, цифры "2010" заменить цифрами "2009";
в строке, порядковый номер 21, цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке, порядковый номер 27, цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке, порядковый номер 33, цифры "2011" заменить цифрами "2010";
строку, порядковый номер 28, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 и 45, следующего содержания:
"
35.
Производство
изделий из
древесины
ТОО
«КомпанияКазЛес»
2009-2010
г.г.
Акмолинская
область
36.
Строительство
Цементного завода
мощностью 2 млн.
тонн/в год в
Акмолинской
области
ТОО «ПО
«Кокше-Цемент»
2007-2012
г.г.
Акмолинская
область
37.
Строительство
завода по
производству
металлопластиковых
труб
Корпорация «Шеврон
Мунайгаз Инк.»
2010-2011
г.г.
Атырауская
область
38.
Производство
полиэтиленовых
труб
ТОО «Алим»
2010 г.
Западно-
Казахстанская
область
39.
Производство
полиэтиленовых
труб
ТОО
«Kazcentrelectro-
provod»
2009-2010
г.г.
Карагандинская
область
40.
Цементный завод
мощностью 500 тыс.
тонн в год
ТОО «Рудненский
цементный завод»
2008-2012
г.г.
Костанайская
область
41.
Производство
буровых растворов
мощностью 84 тыс.
тонн в год
Филиал «Эм-Ай
Дриллинг Флюидз
Интернэшнл, Б.В.»
2009-2010
г.г.
Мангистауская
область
42.
Производство
пустотелых
железобетонных
плит
ТОО «Еврострой-А»
2009-2010
г.г.
Мангистауская
область
43.
Производство
предизолированных
труб
ТОО
«АтырауФлоулайн»
2010 г.
Мангистауская
область
44.
Производство
туалетной бумаги,
бумажных полотенец
и бумажных
салфеток
ТОО
«Kazakhstan
Project»
2009-2010
г.г.
Павлодарская
область
45.
Модернизация
производственного
оборудования с
увеличением
производственных
мощностей
ТОО Завод
«Гофротара»
2010-2011
г.г.
Павлодарская
область
";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в графе 3:
в строке "Запуск технологической линии № 5 по производству цемента сухим способом" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в строке "Строительство цементного завода" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Завод по производству керамических изделий (кирпич, блоки)" цифры "2009" заменить цифрами "2010";
в строке "Завод по производству кафельной плитки" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Строительство инфраструктуры для производства вспученного вермикулита" цифры "2010" заменить цифрами "2009";
в строке "Строительство цементного завода на ст. Хантау" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Строительство газобетонного завода в г. Актау" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
строку "Строительство установки по приготовлению буровых растворов в пос. Баутино" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"
Производство изделий
из древесины
ТОО
«Компания
КазЛес»
2009-2010
г.г.

1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетін М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы және Көкшетау қаласы арқылы өтетін А-1 Астана – Петропавл автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Сороковая станциясы) темір жолы
Ақмола облысында қуаты жылына 2 млн. тонна цемент зауытын салу
«Көкше-Цемент» ӨО» ЖШС
2007 – 2012 жылдар
1) Көкшетау қаласы арқылы өтетiн А-1 Астана – Петропавл автожолы және Щучинск – Зеренді
автожолы
2) Астана – Петропавл (Көкшетау станциясы) темір жолы
Металл-пластик құбырларын шығаратын зауыт салу
«Шеврон Мұнайгаз Инк.» корпорациясы
2010 – 2011 жылдар
1) А-27 Ақтөбе – Атырау – РФ шекарасы (Астраханьға) автожолы
2) Ақтөбе – Мақат – Атырау (Атырау станциясы) темiр жолы
Полиэтилен құбырларын шығару
«Алим» ЖШС
2010 жыл
1) А-28 Орал – Атырау автожолы және Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетiн М-32 РФ шекарасы (Самараға) – Шымкент автожолы
2) Ақтөбе – Орал (Орал станциясы) темір жолы
Полиэтилен құбырларын шығару
ЖШС «Kazcentrelectro-provod»
2009 – 2010 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетiн М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Қарағанды – Сортировочная станциясы) темір жолы
Қуаты жылына 500 мың тонна цемент зауытын салу
«Рудный цемент зауыты» ЖШС
2008 – 2012 жылдар
1) А-22 Қарабұтақ – Комсомольское – Денисовка – Рудный – Қостанай автожолы
2) Астана – Қостанай (Железорудная станциясы) темiр жолы
Қуаты жылына 84 мың тонна бұрғылау ерітінділерін өндіру
«Эм-Ай Дриллинг Флюидз Интернэшнл филиалы, Б.В.»
2009 – 2010 жылдар
1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу – Сай – Өтес – Шетпе – Жетiбай – Ақтау порты автожолы
2) Ақтау – Мақат – Атырау (Ақтау станциясы) темiр жолы
Қуыс темір-бетон плиталарын шығару
«Еврострой-А» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу – Сай – Өтес – Шетпе – Жетiбай – Ақтау порты автожолы
2) Ақтау – Мақат – Атырау (Ақтау станциясы) темiр жолы
Алдын ала оқшауландырылған құбырлар шығару
«АтырауФлоулайн» ЖШС
2010 жыл
1) А-33 Доссор – Құлсары – Бейнеу – Сай – Өтес – Шетпе – Жетiбай – Ақтау порты автожолы
2) Ақтау – Мақат – Атырау (Ақтау станциясы) темiр жолы
Дәретхана қағазын, қағаз сүлгілер мен қағаз майлықтар шығару
«Kazakhstan Project» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетiн М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы, А-17 Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Павлодар станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
Өндірістік қуатын ұлғайта отырып, өндірістік жабдықты жаңғырту
«Гофротара» зауыты» ЖШС
2010 – 2011 жылдар

1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда и
автодорога А-1
Астана-Петропавловск,
через г. Кокшетау
2) ж/д пути Алматы –
Астана –
Петропавловск
(станция Сороковая)
Строительство
Цементного завода
мощностью 2 млн.
тонн/в год в
Акмолинской области
ТОО «ПО
«Кокше-
Цемент»
2007-2012
г.г.
1) автодорога А-1
Астана –
Петропавловск, через
г. Кокшетау и
автодорога Щучинск –
Зеренда
2) ж/д пути Астана –
Петропавловск
(станция Кокшетау)
Строительство завода
по производству
металлопластиковых
труб
Корпорация
«Шеврон
Мунайгаз
Инк.»
2010-2011
г.г.
1) автодорога А-27
Актобе – Атырау –
граница РФ (на
Астрахань)
2) ж/д пути Актобе –
Макат – Атырау
(станция Атырау)
Производство
полиэтиленовых труб
ТОО «Алим»
2010 г.
1) автодорога А-28
Уральск – Атырау и
автодорога М-32
Граница РФ (на
Самару) – Шымкент,
через г.г. Уральск,
Актобе, Кызылорду
2) ж/д пути Актобе –
Уральск (станция
Уральск)
Производство
полиэтиленовых труб
ТОО
«Kazcentrele
сtroprovod»
2009-2010
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда
2) ж/д пути Алматы –
Астана –
Петропавловск
(станция Караганда –
Сортировочная)
Цементный завод
мощностью 500 тыс.
тонн в год
ТОО
«Рудненский
цементный
завод»
2008-2012
г.г.
1) автодорога А-22
Карабутак –
Комсомольское –
Денисовка – Рудный –
Костанай
2) ж/д пути Астана –
Костанай (станция
Железорудная)
Производство буровых
растворов мощностью
84 тыс. тонн в год
Филиал
«Эм-Ай
Дриллинг
Флюидз
Интернэшнл,
Б.В.»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-33
Доссор – Кульсары –
Бейнеу – Сай – Утес –
Шетпе – Жетыбай –
порт Актау
2) ж/д пути Актау –
Макат – Атырау
(станция Актау)
Производство
пустотелых
железобетонных плит
ТОО
«Еврострой-
А»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-33
Доссор – Кульсары –
Бейнеу – Сай – Утес –
Шетпе – Жетыбай –
порт Актау
2) ж/д пути Актау –
Макат – Атырау
(станция Актау)
Производство
предизолированных
труб
ТОО
«АтырауФлоул
- айн»
2010 г.
1) автодорога А-33
Доссор – Кульсары –
Бейнеу – Сай – Утес –
Шетпе – Жетыбай –
порт Актау
2) ж/д пути Актау –
Макат – Атырау
(станция Актау)
Производство
туалетной бумаги,
бумажных полотенец и
бумажных салфеток
ТОО
«Kazakhstan
Project»
2009-2010
г.г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск)
– Майкапшагай (выход
на КНР), через г.г.
Павлодар, Семипала-
тинск, автодорога
А-17 Кызылорда –
Павлодар – Успенка –
граница РФ и
автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Павлодар) и ж/д линия
Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Модернизация
производственного
оборудования с
увеличением
производственных
мощностей
ТОО Завод
«Гофротара»
2010-2011
г.г.

1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетiн М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы, Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Семей станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
Қыш кiрпiш шығару зауытын салу
«ENKI» ЖШС
2006 – 2011 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетiн М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы және А-1 Көкшетау қаласы арқылы өтетін Астана – Петропавл автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Сороковая станциясы) темір жолы
»;
«Агроөнеркәсіптік кешен» деген 1.8-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
4-бағанда:
реттік нөмірі 4-жолдағы «2009» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 40-жолдағы «2011» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 10, 26, 27, 28, 31, 33, 34, 38, 39, 42-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 26-1, 26-2, 26-3, 26-4, 26-5, 26-6, 26-7, 26-8-жолдармен толықтырылсын:
«
26-1.
Әрқайсысында 1010 басқа дейін ІҚМ репродукторы болатын екі асыл тұқымды мал шаруашылығы бар 5000 басқа дейін ІҚМ бордақылау алаңын салу
«KazBeef Ltd» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Ақмола облысы
26-2.
ІҚМ бордақылау алаңы
«Щучинск қалалық сүт зауыты» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Ақмола облысы
26-3.
Сүт зауытын салу
Агрофирма «Родина» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Ақмола облысы
26-4.
Репродуктор және бордақылау алаңын құру
«Астро-АГРО» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Қарағанды облысы
26-5.
Астықты терең өңдеу өндірісін ұйымдастыру
«Номад» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Қарағанды облысы
26-6.
Бордақылау алаңы және ет комбинаты
«SC Food» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
Ақмола облысы
26-7.
Жылыжай кешені
«Izet Greenhouse» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Ақтөбе облысы
26-8.
Қапшағай қаласында «Арна» өнеркәсіп аймағында жылыжай салу
«Green Land Alatau» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
Алматы облысы
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 және 80-жолдармен толықтырылсын:
«
54.
Минералды сулар мен сусындарды ПЭТ бөтелкелерге құю жөніндегі зауыт
«Көкшетау минералды сулары» АҚ
2009 – 2010 жылдар
Ақмола облысы
55.
Ақмола облысындағы қуаты 110 мың тонна астық қоймалары кешені
«Жарқайың нивасы» ЖШС, «Запорожье» ЖШС, «Бауманское-07» ЖШС, «Атбасар нивасы» ЖШС, «Әліби-Жарқайың» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Ақмола облысы
56.
Диірмен кешенінің құрылысы
«Агример Астық» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Ақмола облысы
57.
Диірмен кешенінің құрылысы
«Төңкеріс» НҚП» ЖШС
2010 жыл
Ақмола облысы
58.
Вакуум орамада кесек ет пен ірі кесекті кесінділер шығаратын ет өңдеу кешендерін құру
«Байсерке-Агро» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Алматы облысы
59.
Қытай бұршақты қайта өңдеу зауыты
«Экстра» қытай бұршақ өңдеу зауыты» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Алматы облысы
60.
АМТ-12 сүт зауытын салу және пайдалану
«Амиран» Қазақ тағам академиясы зауыты» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Алматы облысы
61.
Томат пастасын шығаратын зауыт салу, Еңбекшіқазақ ауданы
«Есік жеміс-консерві зауыты» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Алматы облысы
62.
Жылыжай және көкөніс қоймасын салу
«Жайық АГРО» КМК
2009 – 2010 жылдар
Атырау облысы
63.
Уылдырық шашу–өсіру шаруашылығын дамыту және жаңғырту
«Бұқтарма уылдырық шашу-өсіру шаруашылығы» ЖШС, «Ертіс» ӘКК» ҰК» АҚ
2009 – 2014 жылдар
Шығыс Қазақстан облысы
64.
Ультра пастерленген сүт өндірісін ұйымдастыру
«Шығыс–сүт» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Шығыс Қазақстан облысы
65.
Диірмен кешенін салу
«ДРК» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
Шығыс Қазақстан облысы
66.
4000 тоннаға арналған көкөніс қоймасын салу
«Агрофирма «Приречное» ЖШС
2010 жыл
Шығыс Қазақстан облысы
67.
Өсімдік майын, ұн-жарма және аралас жем өнімін шығару
«Триумф Агро» ӘКК
2008 – 2011 жылдар
Шығыс Қазақстан облысы
68.
Қысқа кесілген макарондарды өндіру желісін сатып алып, макарон фабрикасын салу
«Семей азық-түлік өнімдері комбинаты» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Шығыс Қазақстан облысы
69.

1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск)
– Майкапшагай (выход
на КНР), через г.г.
Павлодар,
Семипалатинск,
автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Семипалатинск) и ж/д
линия Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Строительство завода
по выпуску
керамического
кирпича
ТОО «ENKI»
2006-2011
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда и
автодорога А-1
Астана-Петропавловск,
через г. Кокшетау
2) ж/д пути Алматы –
Астана –
Петропавловск
(станция Сороковая)
";
в подразделе 1.8. "Агропромышленный комплекс":
в таблице "Проекты":
в графе 4:
в строке, порядковый номер 4, цифры "2009" заменить цифрами "2010";
в строке, порядковый номер 40, цифры "2011" заменить цифрами "2010";
строки, порядковые номера 10, 26, 27, 28, 31, 33, 34, 38, 39, 42, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 26-1, 26-2, 26-3, 26-4, 26-5, 26-6, 26-7, 26-8, следующего содержания:
"
26-1.
Строительство
откормочной площадки
до 5000 голов КРС с
двумя племенными
хозяйствами –
репродукторами до
1 010 голов КРС
каждая
ТОО «KazBeef
Ltd»
2010-2011
г.г.
Акмолинская
область
26-2.
Откормочная площадка
КРС
ТОО «Щучинский
гормолзавод»
2010-2011
г.г
Акмолинская
область
26-3.
Строительство
молочного завода
ТОО Агрофирма
«Родина»
2010-2011
г.г.
Акмолинская
область
26-4.
Создание
репродуктора и
откормочной площадки
ТОО
«Астро-АГРО»
2010-2011
г.г.
Карагандинская
область
26-5.
Организация
производства по
глубокой переработке
зерна
ТОО «Номад»
2010-2011
г.г.
Карагандинская
область
26-6.
Откормочная площадка
и мясокомбинат
ТОО «SC Food»
2009 –
2011 г.г.
Акмолинская
область
26-7.
Тепличный комплекс
ТОО «Izet
Greenhouse»
2009 –
2010 г.г.
Актюбинская
область
26-8.
Строительство
теплицы в г.
Капшагай промзона
«Арна»
ТОО «Green Land
Alatau»
2009 –
2011 г.г.
Алматинская
область
";
дополнить строками, порядковые номера 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 и 80, следующего содержания:
"
54.
Завод по розливу
минеральной воды и
напитков в ПЭТ бутылки
АО «Кокшетауские
минеральные воды»
2009-2010
г.г.
Акмолинская
область
55.
Комплекс зернохранилищ
мощностью 110 тыс.
тонн в Акмолинской
области
ТОО «Жаркаинская
нива»,
ТОО «Запорожье»,
ТОО
«Бауманское-07»,
ТОО «Атбасарская
нива»,
ТОО
«Алиби-Жаркаин»
2009-2010
г.г.
Акмолинская
область
56.
Строительство
мельничного комплекса
ТОО «Агример
Астык»
2009-2010
г.г.
Акмолинская
область
57.
Строительство
мельничного комплекса
ТОО «ХПП
«Тонкерис»
2010 г.
Акмолинская
область
58.
Создание
мясоперерабатывающих
комплексов с
производством блочного
мяса и крупнокусковых
нарезок в вакуумной
упаковке
ТОО
«Байсерке-Агро»
2010-2011
г.г.
Алматинская
область
59.
Завод по переработке
сои
ТОО «Завод по
переработке сои
«Экстра»
2009-2010
г.г.
Алматинская
область
60.
Строительство и
эксплуатация молочного
завода АМТ-12
ТОО «Завод
Казахской академии
питания «Амиран»
2009-2010
г.г.
Алматинская
область
61.
Строительство завода
по производству
томатной пасты,
Енбекшиказахский район
ТОО «Иссыкский
плодоконсервный
завод»
2009-2010
г.г.
Алматинская
область
62.
Строительство теплицы
и овощехранилища
КГП «Жайык АГРО»
2009-2010
г.г.
Атырауская
область
63.
Развитие и
модернизация
нерестово-вырастного
хозяйства
ТОО «Бухтарминское
нерестово-
вырастное
хозяйство»,
АО «НК «СПК
«Ертіс»
2009-2014
г.г.
Восточно-
Каахстанс-
кая область
64.
Организация
производства
ультрапастеризованного
молока
ТОО
«Восток-молоко»
2009-2010
г.г.
Восточно-
Казахстанс-
кая область
65.
Строительство
мельничного комплекса
ТОО «ДРК»
2009-2011
г.г.
Восточно-
Казахстанс-
кая область
66.
Строительство
овощехранилища на 4000
тонн
ТОО «Агрофирма
«Приречное»
2010 г.
Восточно-
Казахстанс-
кая область
67.
Производство
растительного масла,
мукомольно-крупяной и
комбикормовой
продукции
СПК «Триумф Агро»
2008-2011
г.г.
Восточно-
Казахстанс-
кая область
68.
Строительство
макаронной фабрики с
приобретением линии по
производству
короткорезных макарон
ТОО
«Семипалатинский
комбинат продуктов
питания»
2009-2010
г.г.
Восточно-
Казахстанс-
кая область
69.
Свинокомплекс

30 000 басқа арналған шошқа бордақылау кешені
«Луговой жылқы зауыты» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
Жамбыл облысы
70.
1250 басқа арналған сүт–тауарлық ферма салу
«Сарыағаш» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Қостанай облысы
71.
Шығарылатын өнім сапасын жақсарту
«Сүт» АҚ
2009 – 2010 жылдар
Павлодар облысы
72.
8500 тоннаға арналған көкөніс қоймасын салу
«Ақтоғай Агро» ЖШС
2010 жыл
Павлодар облысы
73.
500 басқа арналған сүт–тауарлық ферманы жаңғырту
«Галицкое» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Павлодар облысы
74.
Солтүстік Қазақстан облысында қуаты 60 мың тонна астық қоймасы кешені
«Әліби-Ишим» ЖШС, «Кутузовское-Әліби» ЖШС, «Кирилловка-Айыртау» ЖШС, «Новосветловка–Әліби» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
Солтүстік Қазақстан облысы
75.
Новоишимка май өңдеу зауытын қайта жаңарту
«МаслоДел» ЖШС
2010 – 2013 жылдар
Солтүстік Қазақстан облысы
76.
«МТФ жаңғырту және сүт өңдеу зауытын құру
«Алтын Дән» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
Оңтүстік Қазақстан облысы
77.
Көкөніс өнімін шығару үшін жылыжай кешенін салу
«М-Нұрай» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
Оңтүстік Қазақстан облысы
78.
Ыстықтай құю технологиясы бойынша құрамында шырыны бар сусындар шығару
«Компания ОБИС» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
Алматы қаласы
79.
Өсімдік майларын тазарту өндірісі және бөлу кешені
«Евразиан Фудс» АҚ
2008 – 2010 жылдар
Қарағанды облысы
80.
Мия тамырын қайта өңдеу цехын ұйымдастыру
«Licorice Kazahstan» ЖШС
2009 – 2010
жылдар
Батыс Қазақстан
облысы
»;
«Жобалардың көлік инфрақұрылыммен қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
кестеде:
3-бағанда:
«Құс фабрикасын қайта жаңарту» («АгроИнтерҚұс» ЖШС)» деген жолдағы «2009» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қысқа кесінді макарон өнімдерін өндіру цехын салу» деген жолдағы «2011» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ет өңдеу кешені» деген жолдағы «2009» деген сандар «2008» деген сандармен ауыстырылсын;
«Майқұдық құс фабрикасы» ЖШС өндірістік кешенін қайта жаңарту» деген жолдағы «2011» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Томат өнімдерін шығаратын цех салу» деген жолдағы «2010» деген сандар «2010 – 2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бордақылау алаңын құру» («Бауманское - 07» ЖШС), «6000 ірі қара мал басына арналған бордақылау алаңы, жылына 5000 тонна ет шығаратын ет комбинаты», «Көкөніс сақтау қоймасы бар коммуналдық азық-түлік базары», «Өсімдік шаруашылығының экологиялық таза өнімінің өндірісі және экспорты», «Еуразиан Фудс» АҚ адсорбцияланған тазарту желісін іске қосу», «Бөлшектеп өлшеу желісін іске қосу» деген жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Минералды сулар мен сусындарды ПЭТ бөтелкелерге құю жөніндегі зауыт
«Көкшетау минералды сулары» АҚ
2009 – 2010 жылдар

откормочник на 30 000
голов
ТОО «Луговской
конный завод»
2009-2011
г.г.
Жамбылская
область
70.
Строительство
молочно-товарной фермы
на 1 250 голов
ТОО «Сарыагаш»
2010-2011
г.г.
Костанай-
ская
область
71.
Улучшение качества
выпускаемой продукции
АО «Сут»
2009-2010
г.г.
Павлодарс-
кая область
72.
Строительство
овощехранилища на 8500
тонн
ТОО «Актогай Агро»
2010 г.
Павлодарс-
кая область
73.
Модернизация
молочно-товарной фермы
на 500 голов
ТОО «Галицкое»
2010-2011
г.г.
Павлодарс-
кая область
74.
Комплекс зернохранилищ
мощностью 60 тыс. тонн
в Северо-Казахстанской
области
ТОО «Алиби-Ишим»,
ТОО «Кутузовское-
Алиби»,
ТОО «Кирилловка-
Аиртау»,
ТОО «Новосветловка
–Алиби»
2009-2010
г.г.
Северо-
Казахстанс-
кая область
75.
Реконструкция
Новоишимского
маслоперерабатывающего
завода
ТОО «МаслоДел»
2010-2013
г.г.
Северо-
Казахстанс-
кая область
76.
«Модернизация МТФ и
создание завода по
переработке молока»
ТОО «Алтын Дан»
2010-2011
г.г.
Южно-
Казахстанс-
кая область
77.
Строительство
тепличного комплекса
для производства
овощной продукции
ТОО «М-Нурай»
2009-2011
г.г.
Южно-
Казахстанс-
кая область
78.
Выпуск сокосодержащих
напитков по технологии
горячего розлива
ТОО «Компания
ОБИС»
2009-2011
г.г.
город
Алматы
79.
Производство по
рафинации растительных
масел и фасовочный
комплекс
АО «Евразиан Фудс»
2008-2010
г.г.
Карагандин-
ская
область
80.
Организация цеха по
переработке
солодкового корня
ТОО «Licorice
Kazahstan»
2009-2010
г.г.
Западно-
Казахстан-
ская
область
";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в таблице:
в графе 3:
в строке "Реконструкция птицефабрики", ТОО "АгроИнтерПтица" цифры "2009" заменить цифрами "2010";
в строке "Строительство цеха по производству коротко резанных макаронных изделий" цифры "2011" заменить цифрами "2010";
в строке "Мясоперерабатывающий комплекс" цифры "2009" заменить цифрами "2008";
в строке "Строительство теплицы в г. Капшагай промзона "Арна"" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в строке "Реконструкция производственного комплекса ТОО "Майкудукская птицефабрика" цифры "2011" заменить цифрами "2010";
в строке "Строительство цеха по производству томатной продукции" цифры "2010" заменить цифрами "2010 - 2011";
строки "Создание откормочной площадки (ТОО "Бауманское-07"), "Откормочная площадка на 6000 голов КРС, мясокомбинат 5000 тонн в год", "Тепличный комплекс", "Коммунальный продовольственный рынок с овощехранилищем", "Производство и экспорт экологически чистой продукции растениеводства, Балхашский р-н, с. Баканас, с. Акдала", "Строительство теплицы в г. Капшагай промзона "Арна"", "Запуск линии адсорбционной рафинации АО "Евразиан Фудс"", "Запуск фасовочной линии" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"
Завод по розливу
минеральной воды и
напитков в ПЭТ
бутылки
АО
«Кокшетауские
минеральные
воды»
2009-2010
г.г.

1) Көкшетау қаласы арқылы өтетiн А-1 Астана – Петропавл автожолы және Щучинск – Зерендi автожолы
2) Астана — Петропавл (Көкшетау станциясы) темiр жолы
Ақмола облысындағы қуаты 110 мың тонна астық қоймалары кешені
«Жарқайың нивасы» ЖШС, «Запорожье» ЖШС, «Бауманское-07» ЖШС, «Атбасар нивасы» ЖШС, «Әліби-Жарқайың» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетiн М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы; А-16 Қызылорда – Жезқазған – Арқалық автожолы; Атбасар – Егіндікөл автожолы
2) Астана – Есіл (Жақсы станциясы); Атбасар Егіндікөл (Егіндікөл станциясы); Арқалық – Есіл (Державинск станциясы) темір жолдары
Диірмен кешенінің құрылысы
«Агример Астық» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) Көкшетау қаласы арқылы өтетiн А-1 Астана – Петропавл автожолы және Щучинск – Зерендi автожолы
2) Астана – Петропавл (Көкшетау станциясы) темiр жолы
Диірмен кешенінің құрылысы
«Төңкеріс» НҚП» ЖШС
2010 – 2010 жылдар
1) Көкшетау қаласы арқылы өтетiн А-1 Астана – Петропавл автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (станция Шортанды) темір жолы
Вакуум орамада кесек ет пен ірі кесекті кесінділер шығаратын ет өңдеу кешендерін құру
«Байсерке-Агро» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы
2) Алматы – Қорғас темір жолы (жоспарлануда)
Қытай бұршақты қайта өңдеу зауыты
«Экстра» қытай бұршақ өңдеу зауыты» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) М-22 Қырғызстан шекарасы – Алматы автожолы
2) Алматы – Астана – (Алматы станциясы), Тараз – Алматы (Алматы станциясы) темір жолы
АМТ-12 сүт зауытын салу және пайдалануға беру
«Амиран» Қазақ тағам академиясы зауыты» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы
2) Алматы – Қорғас темір жолы (жоспарлануда)
Томат пастасын шығаратын зауыт салу, Еңбекшіқазақ ауданы
«Есік жеміс-консерві зауыты» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы
2) Алматы – Қорғас темір жолы (жоспарлануда)
Жылыжай және көкөніс қоймасын салу
«Жайық АГРО» КМК
2009 – 2010 жылдар
1) А-27 Ақтөбе – Атырау – РФ шекарасы (Астраханьға) автожолы
2) Ақтөбе – Мақат – Атырау (Атырау станциясы) темір жолы
Уылдырық шашу–өсіру шаруашылығын дамыту және жаңғырту
«Бұқтарма уылдырық шашу-өсіру шаруашылығы» ЖШС, «Ертіс» ӘКК» ҰК» АҚ
2009 – 2014 жылдар
1) Р-25 Өскемен – Зырян – РФ шекарасы автожолы
2) Өскемен – Зырян (Зырян станциясы) темір жолы
Ультрапастерленген сүт өндірісін ұйымдастыру
«Шығыс-сүт» ЖШС
2009 - 2010 жылдар

1) автодорога А-1
Астана –
Петропавловск, через
г. Кокшетау и
автодорога Щучинск –
Зеренда
2) ж/д пути Астана –
Петропавловск (станция
Кокшетау)
Комплекс
зернохранилищ
мощностью 110 тыс.
тонн в Акмолинской
области
ТОО
«Жаркаинская
нива»,
ТОО
«Запорожье»,
ТОО «Бауманское-
07»,
ТОО
«Атбасарская
нива»,
ТОО «Алиби-
Жаркаин»
2009-2010
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда; Автодорога
А–16 Кызылорда –
Жезказган – Аркалык;
автодорога Атбасар -
Егиндиколь
2) ж/д пути Астана –
Есил (станция Жаксы);
Атбасар – Егиндиколь
(станция Егиндиколь);
Аркалык - Есил
(станция Державинск)
Строительство
мельничного
комплекса
ТОО «Агример
Астык»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-1
Астана –
Петропавловск, через
г. Кокшетау и
автодорога Щучинск –
Зеренда
2) ж/д пути Астана –
Петропавловск (станция
Кокшетау)
Строительство
мельничного
комплекса
ТОО «ХПП
«Тонкерис»
2010 г.
1) автодорога А-1
Астана –
Петропавловск, через
г. Кокшетау
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Шортанды)
Создание
мясоперерабатываю-
щих комплексов с
производством
блочного мяса и
крупнокусковых
нарезок в вакуумной
упаковке
ТОО «Байсерке-
Агро»
2010-2011
г.г.
1) автодорога А-2
Граница Республика
Узбекистан (на
Ташкент) – Шымкент –
Тараз – Алматы –
Хоргос
2) ж/д пути Алматы –
Хоргос (планируется)
Завод по
переработке сои
ТОО «Завод по
переработке
сои «Экстра»
2009-2010
г.г.
1) автодорога М-22
Граница Кыргызстан -
Алматы
2) ж/д пути Алматы –
Астана – (станция
Алматы), Тараз –
Алматы (станция
Алматы)
Строительство и
эксплуатация
молочного завода
АМТ-12
ТОО «Завод
Казахской
академии
питания
«Амиран»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-2
Граница Республика
Узбекистан (на
Ташкент) – Шымкент –
Тараз – Алматы –
Хоргос
2) ж/д пути Алматы –
Хоргос (планируется)
Строительство
завода по
производству
томатной пасты,
Енбекшиказахский
район
ТОО «Иссыкский
плодоконсерв-
ный завод»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-2
Граница Республика
Узбекистан (на
Ташкент) – Шымкент –
Тараз – Алматы –
Хоргос
2) ж/д пути Алматы –
Хоргос (планируется)
Строительство
теплицы и
овощехранилища
КГП «Жайык
АГРО»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-27
Актобе – Атырау –
граница РФ (на
Астрахань)
2) ж/д пути Актобе –
Макат – Атырау
(станция Атырау)
Развитие и
модернизация
нерестово-выраст-
ного хозяйства
ТОО
«Бухтарминское
нерестово-
вырастное
хозяйство»,
АО «НК «СПК
«Ертіс»
2009-2014
г.г.
1) автодорога Р-25
Усть-Каменогорск –
Зыряновск– граница РФ
2) ж/д пути Усть
–Каменогорск –
Зыряновск (станция
Зыряновск)
Организация
производства
ультрапастеризован-
ного молока
ТОО «Восток-
молоко»
2009-2010
г.г.

1) А-9 Өскемен – Лениногор – РФ шекарасы автожолы, А-10 Өскемен – Шемонаиха – РФ шекарасы автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Защита станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
Диірмен кешенін салу
«ДРК» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетiн М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Семей станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
4000 тоннаға арналған көкөніс қоймасын салу
«Агрофирма «Приречное» ЖШС
2010 жыл
1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетiн М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Семей станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
Өсімдік майын, ұн-жарма және аралас жем өнімін шығару
«Триумф Агро» ӘКК
2008 – 2011 жылдар
1) А-10 Өскемен – Шемонаиха – РФ шекарасы автожолы және Алматы — Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Зырян – Өскемен - Шемонаиха – РФ шекарасы (Шемонаиха станциясы) темір жолы
Қысқа кесілген макарондарды өндіру желісін сатып алып, макарон фабрикасын салу
«Семей азық–түлік өнімдері комбинаты» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетiн М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Семей станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
30 000 басқа арналған шошқа бордақылау кешені
«Луговой жылқы зауыты» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
1) А-2 Шымкент – Тараз автожолы
2) Шымкент – Тараз (Түлкібас станциясы) темір жолы
1250 басқа арналған сүт-тауарлық ферма салу
«Сарыағаш» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) А-23 Денисовка – Жітіқара автожолы
2) Жітіқара – Қостанай (Денисовка станциясы) темір жолы
Шығарылатын өнім сапасын жақсарту
«Сүт» АҚ
2009 – 2010 жылдар
1) Павлодар, Семей қалалары арқылы өтетiн М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы,
А-17 Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы автожолы және Алматы – Өскемен – РФ шекарасы автожолы
2) Астана – Лениногор (Павлодар станциясы) темір жолы және Алматы – Өскемен – Лениногор темір жол желісі
8500 тоннаға арналған көкөніс қоймасын салу
«Ақтоғай Агро» ЖШС
2010 жыл
1) Павлодар қаласы арқылы өтетiн М-38 РФ шекарасы (Омбыға) – Майқапшағай (ҚХР-ға шығу) автожолы
2) Астана – Лениногор (Павлодар станциясы) темір жолы
500 басқа арналған сүт–тауарлық ферманы жаңғырту
«Галицкое» ЖШС
2010 – 2011 жылдар

1) автодорога А-9
Усть-Каменогорск –
Лениногорск – граница
РФ, автодорога А-10
Усть-Каменогорск –
Шемонаиха – граница РФ
и автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Защита) и ж/д линия
Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Строительство
мельничного
комплекса
ТОО «ДРК»
2009-2011
г.г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск) –
Майкапшагай (выход на
КНР), через г.г.
Павлодар,
Семипалатинск и
автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Семипалатинск) и ж/д
линия Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Строительство
овощехранилища на
4000 тонн
ТОО «Агрофирма
«Приречное»
2010 г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск) –
Майкапшагай (выход на
КНР), через г.г.
Павлодар,
Семипалатинск и
автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Семипалатинск) и ж/д
линия Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Производство
растительного
масла,
мукомольно-
крупяной и
комбикормовой
продукции
СПК «Триумф
Агро»
2008-2011
г.г.
1) автодорога А-10
Усть-Каменогорск –
Шемонаиха – граница РФ
и автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Зыряновск
– Усть-Каменогорск-
Шемонаиха – граница РФ
(станция Шемонаиха)
Строительство
макаронной фабрики
с приобретением
линии по
производству
короткорезных
макарон
ТОО
«Семипалатин-
ский комбинат
продуктов
питания»
2009-2010
г.г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск) –
Майкапшагай (выход на
КНР), через г.г.
Павлодар,
Семипалатинск и
автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Семипалатинск) и ж/д
линия Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Свинокомплекс
откормочник на
30 000 голов
ТОО «Луговской
конный завод»
2009-2011
г.г.
1) автодорога А-2
Шымкент - Тараз
2) ж/д пути Шымкент –
Тараз (станция
Тулькубас)
Строительство
молочно-товарной
фермы на 1 250
голов
ТОО
«Сарыагаш»
2010-2011
г.г.
1) автодорога А-23
Денисовка - Жетикара
2) ж/д пути Жетикара –
Костанай (станция
Денисовка)
Улучшение качества
выпускаемой
продукции
АО «Сут»
2009-2010
г.г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск) –
Майкапшагай (выход на
КНР), через г.г.
Павлодар,
Семипалатинск,
автодорога А-17
Кызылорда – Павлодар –
Успенка – граница РФ и
автодорога Алматы –
Усть-Каменогорск –
граница РФ
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Павлодар) и ж/д линия
Алматы –
Усть-Каменогорск –
Лениногорск
Строительство
овощехранилища на
8500 тонн
ТОО «Актогай Агро»
2010 г.
1) автодорога М-38
Граница РФ (на Омск) –
Майкапшагай (выход на
КНР), через г.г.
Павлодар
2) ж/д пути Астана –
Лениногорск (станция
Павлодар)
Модернизация
молочно-товарной
фермы на 500 голов
ТОО
«Галицкое»
2010-2011
г.г.

1) А-17 Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы автожолы және Успенка – Галицкое автожолы
2) Павлодар – РФ шекарасы (Шарбақты станциясы) темір жолы
Солтүстік Қазақстан облысында қуаты 60 мың тонна астық қоймасы кешені
«Әліби-Ишим» ЖШС, «Кутузовское-Әліби» ЖШС, «Кирилловка-Айыртау» ЖШС, «Новосветловка–Әліби» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетiн М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы
2) Қостанай – Көкшетау темір жолы
Новоишимка май өңдеу зауытын қайта жаңарту
«МаслоДел» ЖШС
2010 – 2013 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетiн М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы
2) Қостанай – Көкшетау (Новоишим станциясы) темір жолы
«МТФ жаңғырту және сүт өңдеу зауытын құру
«Алтын Дән» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетiн М-32 РФ шекарасы (Самараға) – Шымкент автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ақтөбе (Шымкент станциясы) темір жолы
Көкөніс өнімін шығару үшін жылыжай кешенін салу
«М-Нұрай» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
1) Шымкент – Леңгір – Первомаевка автожолы
2) Шымкент – Леңгір (Леңгір станциясы) темір жолы
Ыстықтай құю технологиясы бойынша құрамында шырыны бар сусындар шығару
«Компания ОБИС» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
1) Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы өтетiн, Қырғызстан шекарасына кiреберiс жолдары бар А-2 Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) – Шымкент – Тараз – Алматы – Қорғас автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Алматы станциясы) темір жолы
Өсімдік майларын тазарту өндірісі және бөлу кешені
«Евразиан Фудс» АҚ
2010 – 2011 жылдар
1) P-6 Макинск – Торғай автожолы
2) Астана – Көкшетау (Макинск станциясы) темір жолы
Мия тамырын қайта өңдеу цехын ұйымдастыру
«Licorice Kazahstan» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) Көкшетау қаласы арқылы өтетiн А-1 Астана – Петропавл автожолы және Щучинск – Зерендi автожолы
2) Астана – Петропавл (Көкшетау станциясы) темір жолы
Сүт зауытын салу
Агрофирма «Родина» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) Р-12 Атбасар – Көкшетау автожолы және Балкашино - Приозерное автожолы
2) Астана – Атбасар – Шаңтөбе (Шаңтөбе станциясы) темір жолы
Репродуктор және бордақылау алаңын құру
«Астро-АГРО» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) А-17 Қарағанды – Атасу – Жезқазған автожолы
2) Қарағанды – Мойынты (Абай станциясы) темір жолы
Астықты терең өңдеу өндірісін ұйымдастыру
«Номад» ЖШС
2010 – 2011 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетiн М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Қарағанды станциясы) темір жолы
Бордақылау алаңы және ет комбинаты
«SC Food» ЖШС
2009 – 2011 жылдар

1) автодорога А-17
Кызылорда – Павлодар –
Успенка – граница РФ и
автодорога Успенка -
Галицкое
2) ж/д пути Павлодар –
граница РФ (станция
Шарбакты)
Комплекс
зернохранилищ
мощностью 60 тыс.
тонн в
Северо-Казахстанс-
кой области
ТОО
«Алиби-Ишим»,
ТОО
«Кутузовское-
Алиби»,
ТОО
«Кирилловка-
Аиртау»,
ТОО
«Новосветлов-
ка–Алиби»
2009-2010
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда
2) ж/д пути Костанай –
Кокшетау
Реконструкция
Новоишимского
маслоперерабатываю-
щего завода
ТОО «МаслоДел»
2010-2013
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда
2) ж/д пути Костанай –
Кокшетау (станция
Новоишимский)
«Модернизация МТФ и
создание завода по
переработке молока»
ТОО «Алтын
Дан»
2010-2011
г.г.
1) автодорога М-32
Граница РФ (на Самару)
– Шымкент, через г.г.
Уральск, Актобе,
Кызылорду
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Актобе
(станция Шымкент)
Строительство
тепличного
комплекса для
производство
овощной продукции
ТОО «М-Нурай»
2009-2011
г.г.
1) автодорога Шымкент
– Ленгер - Первомаевка
2) ж/д пути Шымкент –
Ленгер (станция
Ленгер)
Выпуск
сокосодержащих
напитков по
технологии горячего
розлива
ТОО «Компания
ОБИС»
2009-2011
г.г.
1) автодорога А-2
Граница Республики
Узбекистан (на
Ташкент) – Шымкент –
Тараз – Алматы –
Хоргос через Кокпек,
Коктал, Благовещенку,
с подъездами к границе
Кыргызстана
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Алматы)
Строительство
откормочной
площадки до 5000
голов КРС с двумя
племенными
хозяйствами –
репродукторами до
1 010 голов КРС
каждая
ТОО «KazBeef
Ltd»
2010-2011
г.г.
1)автодорога P-6
Макинск - Тургай
2) ж/д пути Астана –
Кокшетау (станция
Макинск)
Откормочная
площадка КРС
ТОО «Щучинский
гормолзавод»
2010-2011
г.г.
1) автодорога А-1
Астана –
Петропавловск, через
г. Кокшетау и
автодорога Щучинск –
Зеренда
2) ж/д пути Астана –
Петропавловск (станция
Кокшетау)
Строительство
молочного завода
ТОО Агрофирма
«Родина»
2010-2011
г.г.
1) автодорога Р-12
Атбасар - Кокшетау и
автодорога Балкашино -
Приозерное
2) ж/д пути Астана –
Атбасар – Шантобе
(станция Шантобе)
создание
репродуктора и
откормочной
площадки
ТОО
«Астро-АГРО»
2010-2011
г.г.
1) автодорога А-17
Караганда - Атасу –
Жезказган
2) ж/д пути Караганда
– Мойынты (станция
Абай)
Организация
производства по
глубокой
переработке зерна
ТОО «Номад»
2010-2011
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Караганда)
Организация цеха
по переработке
солодкового
корня
ТОО
«Licorice
Kazahstan»
2009-2010
г.г.
1) автодорога А-28
Уральск - Атырау и
автодорога М-32
Граница РФ (на
Самару) — Шымкент,
через г.г. Уральск,
Актобе, Кызылорду
2) ж/д пути Актобе -
Уральск
(станция Уральск)
Откормочная
площадка и
мясокомбинат
ТОО «SC Food»
2009 –
2011 г.г.

1) Көкшетау қаласы арқылы өтетін А-1 Астана – Петропавл автожолы
2) Алматы – Астана – Петропавл (Ақкөл станциясы) темір жолы
Жылыжай кешені
«Izet Greenhouse» ЖШС
2009 – 2010 жылдар
1) Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы өтетін М-32 РФ шекарасы (Самараға) – Шымкент автожолы
2) Алматы – Шымкент – Ақтөбе (Ақтөбе стнациясы) темір жолы
Қапшағай қаласындағы «Арна» өнеркәсіп аймағында жылыжай кешенін салу
«Green Land Alatau» ЖШС
2009 – 2011 жылдар
1) А-3 Алматы – Өскемен автожолы
2) Алматы – Қапшағай – Семей (Өтеген Батыр станциясы) темір жолы
»;
«Жеңіл өнеркәсіп» деген 1.9-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
2-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «Мақта-мата жібін шығаруды ұйымдастыру» деген сөздер «Кешенді автоматтандырылған иіру-есу фабрикасы» деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жобалардың көлiк инфрақұрылымымен қамтамасыз етiлуi» деген бөлікте:
1-бағанда:
«Мақта-мата жібін шығаруды ұйымдастыру» деген жолдағы «Мақта-мата жібін шығаруды ұйымдастыру» деген сөздер «Кешенді автоматтандырылған иіру-есу фабрикасы» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағанда:
«Оңтүстік» арнайы экономикалық аумағында тоқыма өндірісін ұйымдастыру» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Туристік сала» деген 1.10-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-1-жолмен толықтырылсын:
«
2-1.
«Кендірлі» курорттық демалыс аймағын дамыту
Маңғыстау облысының әкімдігі
2010 – 2015 жылдар
Маңғыстау облысы
»;
реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 4-жолдағы «2011» деген сандар «2014» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жобалардың көлiк инфрақұрылымымен қамтамасыз етiлуi» деген бөлікте:
3-бағанда:
«Алакөл көлінің жағалауында санаторий-курорттық қонақ үй кешенін салу» деген жолдағы «2011» деген сандар «2014» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Кендірлі» курорттық демалыс аймағын дамыту
Маңғыстау облысының әкімдігі
2010 – 2015 жылдар
1) Ақтау – Құрық Автожолы
2) Ақтау – Жаңаөзен (Мұнайшы станциясы) темір жолы
»;
«Энергетика» деген 1.12-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
3-бағанда:
реттік нөмірі 16-жолдағы «Талдықорған» ӘКК» ҰК» АҚ» деген сөздер «Жетісу» ӘКК» ҰК» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 22-жолмен толықтырылсын:
«
22.
«Евромет» ЖШС көмiрден металлургиялық коксты қосымша ала отырып, жылу-техникалық кешеннiң екiншi кезегiн салу және пайдалану
«Евромет» ЖШС
2008 – 2010 жылдар
Қарағанды облысы
»;
«Жобалардың көлiк инфрақұрылымымен қамтамасыз етiлуi» деген бөлікте:
2-бағанда:

1) автодорога А-1
Астана –
Петропавловск, через
г. Кокшетау
2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Акколь)
Тепличный комплекс
ТОО «Izet
Greenhouse»
2009 –
2010 г.г.
1) автодорога М-32
Граница РФ (на Самару)
– Шымкент, через г.г.
Уральск, Актобе,
Кызылорду
2) ж/д пути Алматы –
Шымкент – Актобе
(станция Актобе)
Строительство
теплицы в г.
Капшагай промзона
«Арна»
ТОО «Green
Land Alatau»
2009 –
2011 г.г.
1) автодорога А-3
Алматы – Усть-
Каменогорск
2) Алматы - Капшагай-
Семипалатинск (станция
Отеген Батыр)
";
в подразделе 1.9. "Легкая промышленность":
в таблице "Проекты":
в графе 2:
в строке, порядковый номер 1, слова "Организация производства хлопчатобумажной пряжи" заменить словами "Комплексная автоматизированная прядильно-крутильная фабрика";
в графе 4:
в строке, порядковый номер 3, цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в графе 1:
в строке "Организация производства хлопчатобумажной пряжи" слова "Организация производства хлопчатобумажной пряжи" заменить словами "Комплексная автоматизированная прядильно-крутильная фабрика";
в графе 3:
в строке "Организация текстильного производства на территории СЭЗ "Оңтүстік" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
в подразделе 1.10. "Туристская отрасль":
в таблице "Проекты":
дополнить строкой 2-1, следующего содержания:
"
2-1.
Развитие курортной
зоны отдыха
«Кендерли»
Акимат
Мангистауской
области
2010-2015
г.г.
Мангистауская
область
";
строку, порядковый номер 3, исключить;
в графе 4:
в строке, порядковый номер 4, цифры "2011" заменить цифрами "2014";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в графе 3:
в строке "Строительство санаторно-курортного гостиничного комплекса на побережье озера Алаколь" цифры "2010" заменить цифрами "2014";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Развитие
курортной зоны
отдыха
«Кендерли»
Акимат
Мангистауской
области
2010-2015
г.г.
1) автодорога Актау – Курык
2) ж/д пути Актау –
Жанаозен (станция Мунайшы)
";
в подразделе 1.12. "Энергетика":
в таблице "Проекты":
в графе 3:
в строке, порядковый номер 16, слова "АО "НК "СПК "Талдыкорган" заменить словами "АО "НК "СПК "Жетысу"";
дополнить строкой, порядковый номер 22, следующего содержания:
"
22.
Строительство и
эксплуатация второй
очереди
теплотехнического
комплекса с попутным
получением
металлургического
кокса из угля ТОО
«Евромет»
ТОО «Евромет»
2008-2010
г.г.
Карагандинская
область
";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в графе 2:

«Екібастұз МАЭС-1 кеңейту және қайта жаңарту» деген жолдағы «KazakhMys Plc» деген сөздер «Екібастұз МАЭС-1» ЖШС» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Мойнақ ГЭС-інің қуат беру схемасы» деген жолдағы «Самұрық-Энерго» АҚ» деген сөздер «КEGOK» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Кіші ГЭС каскадын салу» деген жолдағы «Талдықорған ӘӨК» ҰК» АҚ» деген сөздер «Жетісу» ӘКК» ҰК» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағанда:
«Екібастұз МАЭС-1 кеңейту және қайта жаңарту» деген жолдағы «2011» деген сандар «2010» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мойнақ ГЭС-інің қуат беру схемасы» деген жолдағы «2010» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Евромет» ЖШС көмiрден металлургиялық коксты қосымша ала отырып, жылу-техникалық кешеннiң екiншi кезегiн салу және пайдалану
«Евромет» ЖШС
2008 – 2010 жылдар
1) Қарағанды – Сарань автожолы
2) Қарағанды – Темiртау – Сарань – Шахтинск (Сарань станциясы) темiр жолы
»;
«Көлік инфрақұрылымы» деген 1.13-кіші бөлімде:
«Жобалар» деген кестеде:
реттік нөмірі 4, 7-жолдардың 3-бағанындағы «Темір жол ҰК» АҚ» деген сөздер «Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 5-жолдағы «2007» деген сандар «2008» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 15-жолмен толықтырылсын:
«
15
Бөлшектеп өлшеу желісі бар көліктік-логистикалық орталық
«Казглавпродукт» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
Астана қаласы
»;
«Көлік инфрақұрылымы жобаларының қамтамасыз етілуі» деген бөлікте:
2-бағанда:
«Жетіген – Қорғас темір жолы», «Өзен – Түрікменстанмен мемлекеттік шекара» жаңа темір жол желісін салу» деген жолдардағы «ККМ» деген аббревиатура «Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Жетіген – Қорғас темір жолы» деген жолдағы «Жетіген – Қорғас темір жолы» деген сөздер «Жетіген – Қорғас ТЖ темір жол желісін салу» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағанда:
«Қарағанды облысында Индустриялық парк инфрақұрылымын салу» деген жолдағы «2007» деген сандар «2008» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзен – Түрікменстанмен мемлекеттік шекара» жаңа темір жол желісін салу» деген жолдағы «2012» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
«Әуе қозғалысын басқарудың автоматтандырылған жүйесі» деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Бөлшектеп өлшеу желісі бар көліктік-логистикалық орталық
«Казглавпродукт» ЖШС
2010 – 2012 жылдар
1) Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы өтетін М-36 РФ шекарасы (Екатеринбургке) – Алматы автожолы және Көкшетау қаласы арқылы өтетін А-1 Астана – Петропавл автожолы

в строке "Расширение и реконструкция Экибастузской ГРЭС-1" слово "KazakhMysPlc" заменить словами "ТОО "Экибастузская ГРЭС-1"";
в строке "Схема выдачи мощности Мойнакской ГЭС" слова "АО "Самрук-Энерго" заменить словами "АО "Кегок";
в строке "Строительство каскада малых ГЭС" слово "АО "НК "СПК "Талдыкорган" заменить словом "АО "НК "СПК "Жетысу"";
в графе 3:
в строке "Расширение и реконструкция Экибастузской ГРЭС-1" цифры "2011" заменить цифрами "2010";
в строке "Схема выдачи мощности Мойнакской ГЭС" цифры "2010" заменить цифрами "2011";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство и
эксплуатация второй
очереди
теплотехнического
комплекса с попутным
получением
металлургического
кокса из угля ТОО
«Евромет»
ТОО «Евромет»
2008-2010
г.г.
1) автодорога
Караганда - Сарань
2) ж/д пути
Караганда –
Темиртау - Сарань-
Шахтинск (станция
Сарань)
";
в подразделе 1.13. "Транспортная инфраструктура":
в таблице "Проекты":
в графе 3, строк, порядковые номера 4, 7, слова "АО "НК "Темир Жолы" заменить словами "АО "НК "Қазақстан темір жолы";
в графе 4:
в строке, порядковый номер 5, цифры "2007" заменить цифрами "2008";
строку, порядковый номер 14, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 15, следующего содержания:
"
15.
Транспортно-логистический
центр с фасовочной линией
ТОО
«Казглавпродукт»
2010-2012
г.г.
город
Астана
";
в части "Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой":
в графе 2, строк "ЖД Жетыген - Коргос", "Строительство новой железнодорожной линии "Узень - государственная граница с Туркменистаном" аббревиатуру "МТК" заменить словами "АО "НК "Қазақстан темір жолы";
в строке "ЖД Жетыген - Коргос" слова "ЖД Жетыген - Коргос" заменить словами "Строительство железнодорожной линии ЖД Жетыген - Коргас";
в графе 3:
в строке "Строительство инфраструктуры Индустриального парка в Карагандинской области" цифры "2007" заменить цифрами "2008";
в строке "Строительство новой железнодорожной линии "Узень - государственная граница с Туркменистаном", цифры "2012" заменить цифрами "2011";
строку "Автоматизированная система управления воздушным движением" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"
«Транспортно-
логистический
центр с фасовочной
линией»
ТОО
«Казглавпродукт»
2010-2012
г.г.
1) автодорога М-36
Граница РФ (на
Екатеринбург) –
Алматы, через г.г.
Кустанай, Астана,
Караганда и автодорога
А-1 Астана –
Петропавловск, через
г. Кокшетау

2) Алматы – Астана – Петропавл (Сороковая станциясы) темір жолы
»;
«Жобалардың электр энергиясымен қамтамасыз етiлуi» деген бөлікте:
«Жетіген – Қорғас темір жолы», «Өзен – Түрікменстанмен мемлекеттік шекара» жаңа темір жол желісін салу» деген жолдардың бағанындағы «ККМ» деген аббревиатура «Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы «Басқалары» деген 1.14-кіші бөліммен толықтырылсын:

2) ж/д пути Алматы –
Астана – Петропавловск
(станция Сороковая)
";
в части "Обеспеченность проектов электроэнергией":
в графе, строк "ЖД Жетыген-Хоргос", "Строительство новой железнодорожной линии "Узень - государственная граница с Туркменистаном" аббревиатуру "МТК" заменить словами "АО "НК "Қазақстан темір жолы";
в строке "ЖД Жетыген - Коргос" слова "ЖД Жетыген - Коргос" заменить словами "Строительство железнодорожных линии ЖД Жетыген - Коргас";
дополнить подразделом 1.14. "Прочие" следующего содержания:

«1.14. Басқалары
Жобалар
«
Жобаның атауы
Жобаға өтінім беруші
Іске асыру мерзімі, жылдар*
Өңір
1
2
3
4
5
Республикалық жобалар
1.
Ақмола облысындағы Нұра-Есіл арнасын қайта жаңарту
ҚР АШМ Су ресурстары комитеті
2010 – 2012 жылдар
Астана қаласы
2.
«Абу Даби Плаза» көп функционалды кешенін салу
Aldar Properties PJSC
2010 – 2014 жылдар
Астана қаласы
Жобалардың көлік инфрақұрылымымен қамтамасыз етілуі
Жобаның атауы
Жобаға өтінім беруші
Іске асыру мерзімі, жылдар*
Автомобиль жолдарымен қамтамасыз етілуі
1
2
3
4
Ақмола облысындағы Нұра-Есіл арнасын қайта жаңарту
ҚР АШМ Су ресурстары комитеті
2010 – 2012 жылдар

"1.14. Прочие
Проекты
Наименование проекта
Заявитель проекта
Срок
реализа-
ции,
годы*
Регион
1
2
3
4
5
Республиканские проекты
1.
Реконструкция канала
Нура-Ишим в
Акмолинской области
Комитет по водным
ресурсам МСХ РК
2010-2012
г.г.
город
Астана
2.
Строительство
многофункционального
комплекса «Абу Даби
Плаза»
Aldar Properties
PJSC
2010-2014
г.г.
город
Астана
Обеспеченность проектов транспортной инфраструктурой
Наименование
проекта
Заявитель
проекта
Срок
реализа-
ции,
годы*
Обеспеченность
автомобильными
дорогами
1
2
3
4
Реконструкция канала
Нура-Ишим в
Акмолинской области
Комитет по
водным ресурсам
МСХ РК
2010-2012
г.г.

«Әлеуметтiк-экономикалық дамудың негiзгi параметрлерiн болжау» деген 4.1-кіші бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
«4.1. Әлеуметтiк-экономикалық дамудың негiзгi параметрлерiн болжау
Әлемдік экономикада 2010 жылдан бастап белсенділіктің бiртiндеп жандануы туралы халықаралық ұйымдар болжамын негізге ала отырып және Қазақстан экономикасы дамуының ағымдағы жағдайларын ескере отырып, елдің нақты ЖIӨ-нің өсу қарқынының 2010 жылғы 2,0 %-дан 2014 жылы 3,9 %-ға дейін ұлғаюы болжанып отыр.

подраздел 4.1. "Прогноз основных параметров социально-экономического развития" изложить в следующей редакции:
"4.1. "Прогноз основных параметров социально-экономического
развития"
Исходя из прогнозов международных организаций о постепенном с 2010 года повышении активности в мировой экономике и учета текущих условий развития казахстанской экономики, прогнозируется увеличение темпов роста реального ВВП страны с 2,0 % в 2010 году до 3,9 % в 2014 году.

ҚР экономикасының өсiмiн қалпына келтіруге Қазақстан Республикасын үдемелi индустриялық-инновациялық дамыту жөнiндегi 2010 – 2014 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламада көрсетiлген басым бағыттарда инвестициялық жобаларды iске асыру ықпал ететін болады.
Жобалардың iске асырылуын ескере отырып, металлургия саласының ЖҚҚ 2015 жылға қарай бағалау бойынша 103 %-ды құрайды, бұл Мемлекет басшысының жолдауына сәйкес металлургия өнiмiн өндiрудi екi есеге арттыру жөнiндегi мiндеттердi орындауды қамтамасыз етедi. Металлургия өнiмi негiзiнен экспортқа бағдарланғандықтан, саладағы өнiм өндiрiсiн екi есеге арттыру тиісінше оның экспортын екi есеге ұлғайтуға ықпал етедi.

Положительное влияние на восстановление роста экономики РК будет оказывать реализация инвестиционных проектов в приоритетных направлениях, обозначенных в Государственной программе по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010-2014 годы.
С учетом реализации проектов ВДС металлургической отрасли к 2015 году по оценке составит 103 %, что обеспечивает выполнение задачи по удвоению производства продукции металлургии, в соответствии с посланием Главы государства. Поскольку продукция металлургии в основном будет ориентирована на экспорт, удвоение производства продукции в отрасли будет, соответственно, способствовать увеличению ее экспорта в два раза.

Химия өнеркәсібі жобаларын iске асыруды ескере отырып, аталған өнiмнiң ЖҚҚ бағалау бойынша 2015 жылға қарай 4 есе артады, бұл химия өнеркәсібі өнiмдерiн үш есеге арттыру жөнiндегi мiндеттердi орындауды қамтамасыз етедi. Химия өнеркәсібі өнiмдерi экспортының екi есеге артуы оның өндiрiс көлемiнiң үш есеге артуына негiзделген, бұл жерде оны iшкi нарықта пайдалану да есепке алынған.
Агроөнеркәсiптің кешен жобаларын iске асыруды ескере отырып, ЖҚҚ бағалау бойынша 2015 жылға қарай 63 %-ды құрайды, бұл Мемлекет басшысы белгiлеп берген баға индикаторларын есепке алып, ЖҚҚ-ны кем дегенде 16 %-ға арттыру жөнiндегi мiндеттердi орындауды қамтамасыз етедi. Саланың экспорт әлеуетiн жалпы көлемде 8 %-ға дейiн арттыру АӨК қосымша өнiмiн экспортқа жiберу барысында мүмкiн болады. Қазiргi уақытта АӨК өнiмiнiң экспорттағы үлесi 3-4 %-ды құрайды.

С учетом реализации проектов химической промышленности ВДС данной отрасли к 2015 году по оценке вырастет в 4 раза, что обеспечивает выполнение задачи по утроению производства продукции химической промышленности. Увеличение экспорта продукции химической промышленности в два раза обосновывается утроением объема ее производства с учетом частичного потребления на внутреннем рынке.
С учетом реализации проектов увеличение ВДС агропромышленного комплекса к 2015 году по оценке составит 63 %, что обеспечивает выполнение задачи по увеличению ВДС с учетом целевых индикаторов, определенных Главой государства не менее чем на 16 %. Увеличение экспортного потенциала отрасли до 8 % в общем объеме экспорта возможно при направлении дополнительного выпуска продукции АПК на экспорт. В настоящее время доля продукции АПК в экспорте составляет порядка 3-4 %.

Құрылыс кешенi жобаларын iске асыруды ескере отырып, 2015 жылға қарай бағалау бойынша ЖҚҚ 98 %-ды құрайды, бұл мақсатты индикаторларды есепке алғанда ЖҚҚ-ны кем дегенде 76 %-ға арттыру жөнiндегi мiндеттердi орындауға мүмкiндiк бередi.
Машина жасау жобаларын iске асыруды ескере отырып, 2015 жылға қарай бағалау бойынша саланың ЖҚҚ өсімі 69 %-ға бағаланып отыр, бұл оны арттыру мiндетiне сәйкес келедi.
Жеңiл өнеркәсiп жобаларын iске асыруды есепке алғанда, 2015 жылға қарай бағалау бойынша саланың ЖҚҚ өсімі 97 %-ға бағаланып отыр.

С учетом реализации проектов строительного комплекса увеличение ВДС отрасли к 2015 году по оценке составит 98 %, что обеспечивает выполнение задачи по увеличению ВДС с учетом целевых индикаторов не менее чем на 76 %.
С учетом реализации проектов машиностроения прирост ВДС отрасли к 2015 году оценивается в 69 %, что в целом соответствует задаче ее увеличения.
С учетом реализации проектов в легкой промышленности увеличение ВДС отрасли к 2015 году по оценке составит 97 %.

13,63
15,19
16,69
»;
«2015 жылға дейiн жылу энергиясымен қамтамасыз етiлу қызметтер тарифтерiнiң болжамы, тг/Гкал. (өңiрлер бөлiнiсiнде) теңге/Гкал, халық үшiн (ҚҚС есепке алмағанда)» деген кесте алынып тасталсын;
«2015 жылға дейiн темiр жол көлiгiмен мұнай, көмiр, астық тасымалдау тарифтерiне болжам (хабарлама түрi жөнiндегi) деген кестеде:
8-бағандағы «15», «15» деген сандар «0», «0» деген сандармен ауыстырылсын;
1-бағандағы «Экспорттық хабарлама» деген сөздер «Экспорттық және импорттық қатынастарда» деген сөздермен ауыстырылсын.

13,63
15,19
16,69
";
таблицу "Прогноз тарифов на услуги по снабжению тепловой энергии до 2015 года, тг/Гкал. (в разрезе регионов) тенге/Гкал, для населения (без учета НДС)" исключить;
в таблице "Прогноз тарифов на транспортировку грузов железнодорожным транспортом до 2015 года (по видам сообщения)":
в графе 8 цифры "15", "15" заменить цифрами "0", "0";
в графе 1 слова "в экспортном сообщении" заменить словами "в экспортном и импортном сообщениях".

2. Орталық және жергілікті атқарушы органдар, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдар (келісім бойынша) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

2. Центральным и местным исполнительным органам, а также государственным органам, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан (по согласованию), принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов