Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 283 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1542 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру жөнінде мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 5, 63-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және 1-тармақта:
«көрсету» деген сөз алынып тасталсын;
«беру жөнінде мемлекеттік» деген сөздер «беру» мемлекеттік» деген сөздермен ауыстырылсын;
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-115-2-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 283 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 2318 қаулысымен
бекітілген
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы стандартқа (бұдан әрі – стандарт) 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген жергілікті атқарушы органдар (кенттер, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер әкімдері) (бұдан әрі – ЖАО), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – ХҚКО) ұсынады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Мемелекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы негізінде көрсетіледі.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2011 года № 283. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1542 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 «Об утверждении стандарта оказания государственной услуги по выдаче справок о наличии личного подсобного хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 5, ст. 63) следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1:
слово «оказания» исключить;
слова «услуги по выдаче» заменить словами «услуги «Выдача»;
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:»;
стандарт оказания государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2011 года № 283
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 2318
Стандарт государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (далее – государственная услуга) предоставляется местными исполнительными органами (акимами поселков, аула (села), аульного (сельских) округов) (далее – МИО), а также через центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – ЦОН), указанными в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту (далее – стандарт).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «О государственной адресной социальной помощи», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».

4. Мемлекеттік қызметті ұсыну туралы ақпарат және стандарт осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген ЖАО және ХҚКО интернет-ресурстарында, сондай-ақ осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетілетін орындардағы стенділерде орналастырылған.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
ЖАО-ға өтініш берген кезде:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап ұсынылады;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
ХҚКО-ға өтініш берген кезде:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) күннен аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті ЖАО демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін ұсынады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметті ХҚКО демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз ұсынады, ал ХҚКО-ның өкілдіктерінде және филиалдарында демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге арналған зал, құжаттарды толтыру орындары қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады). ЖАО және ХҚКО ғимараттары физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мынадай құжаттарды ұсынады:
ЖАО-ға өтініш жасаған кезде тұтынушы жеке куәлігін ұсына отырып, ауызша нысанда жүгінеді.
ХҚКО-ға өтініш жасаған кезде:

4. Информация о предоставлении государственной услуги и стандарт размещены на интернет-ресурсе МИО и ЦОН, указанных в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту, а также на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в МИО:
1) государственные услуги предоставляются с момента обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
при обращении в ЦОН:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов потребителем, указанных в пункте 11 настоящего стандарта – не более 2 (двух) дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется МИО в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Государственная услуга предоставляется ЦОН в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 до 20-00 часов без перерыва, а в филиалах и представительствах ЦОН в рабочие дни с 9-00 до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием осуществляется в порядке электронной очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания МИО и ЦОН оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
при обращении в МИО потребитель обращается в устной форме с предоставлением удостоверения личности;
при обращении в ЦОН:

1) еркін нысандағы өтініш;
2) салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын ұсына отырып, жеке куәліктің көшірмесі.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін: ЖАО-ға тұтынушы ауызша нысанда өтініш жасайды, ХҚКО-ға еркін нысанда өтініш береді.
13. ХҚКО арқылы мемлекеттік қызметті алу үшін: тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды осы стандартқа 2-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша ХҚКО-ның лауазымды адамдарына тапсырады.
14. ХҚКО-да тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын анықтама беріледі, онда ХҚКО-ның мөртабаны және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні қамтылады.
15. Мемлекеттік қызмет тұтынушының жеке өзі келген кезде ұсынылады.
16. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан мынадай жағдайларда:
1) осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес пакетін ұсынғанда;
2) ЖАО-ның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуші ЖАО-ның және ХҚКО-ның лауазымды адамдары өз қызметінде мынадай қағидаттарды басшылыққа алады:
1) қарапайымдық таныту, өзінің лауазымдық жағдайын баса көрсетпеу және пайдаланбау;
2) сыпайы және әдепті болу;
3) құжаттарды қарау кезінде төрешілдік пен сөзбұйдаға салу көріністеріне жол бермеу, олар бойынша белгіленген мерзімде қажетті шаралар қабылдау;
4) қызметті тұтынушы құжаттарының сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялығын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелері осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызмет көрсететін ЖАО-ның және ХҚКО-ның жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетудің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәні Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. ЖАО және ХҚКО лауазымды адамдарының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібін түсіндіруді, сондай-ақ шағымды дайындауға көмек көрсетуді ЖАО және ХҚКО кеңсесінің лауазымды адамдары осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырады.
21. ЖАО-ның және ХҚКО-ның мемлекеттік қызметті ұсыну нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша аудан әкімінің және облыс әкімінің (тиісінше) атына беріледі, шағым ЖАО-ға демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, ал ХҚКО-ның филиалдары мен өкілдіктеріне жұмыс күндері 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін беріледі.

1) заявление в произвольной форме;
2) копию удостоверения личности с представлением оригинала для сверки.
12. Для получения государственной услуги: в МИО - потребитель обращается в устной форме, в ЦОН - подает заявление в произвольной форме.
13. Для получения государственной услуги через ЦОН - потребитель сдает необходимые документы, указанные в пункте 11 настоящего стандарта, должностным лицам ЦОН по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему стандарту.
14. В ЦОН потребителю выдается справка, подтверждающая сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп ЦОН и дата получения потребителем государственной услуги.
15. Государственная услуга предоставляется при личном посещении потребителя.
16. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в следующих случаях:
1) предоставление неполного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта;
2) отсутствие данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО.
3. Принципы работы
17. В своей деятельности должностные лица МИО и ЦОН, оказывающие государственную услугу, руководствуются следующими принципами:
1) проявлять скромность, не подчеркивать и не использовать свое должностное положение;
2) быть вежливыми и корректными;
3) не допускать проявлений бюрократизма и волокиты при рассмотрении документов, в установленные сроки принимать по ним необходимые меры;
4) обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документов потребителя услуги.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа МИО и ЦОН, оказывающих государственные услуги, утверждаются соответствующим приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействия) должностных лиц МИО и ЦОН, а также оказание содействия в подготовке жалобы осуществляется должностными лицами канцелярии МИО и ЦОН по адресам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту.
21. В случаях несогласия с результатами предоставления государственной услуги МИО и ЦОН, жалоба подается на имя районного Акима и Акима области (соответственно), по адресам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту, в МИО в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, в ЦОН в рабочие дни с 9-00 до 20-00 часов без перерыва, а в филиалах и представительствах ЦОН в рабочие дни с 9-00 до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.

22. Дұрыс қызмет көрсетілмеген жағдайда шағым осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша кент, ауыл (село), ауылдық округ әкімінің, ХҚКО директорының атына беріледі, шағым ЖАО-ға демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, ал ХҚКО-ның филиалдары мен өкілдіктеріне жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін беріледі.
23. Көрсетілген мемелекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
24. Өтініш берушіге оның шағымының қабылданғанын растайтын күні мен уақыты, берілген шағымға жауап алудың мерзімі мен орны, шағымның қаралу барысы туралы білуге болатын ЖАО-ның және ХҚКО-ның лауазымды адамдарының байланыс деректері көрсетілген талон беріледі.
25. Қосымша ақпаратты осы стандартқа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген мекенжайлар бойынша ЖАО-дан және ХҚКО-дан алуға болады.
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет стандартына
1-қосымша
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
әкімдіктерінің тізбесі
Р/с №
Облыстар, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкімдіктерінің атаулары
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
Ақмола облысы
1.
«Ақмола облысы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Көкшетау қ., Абай к., 83.
тел. 8 (7162) 25-79-22, 25-70-93 E-mail: economy_cx@mail.ru, kanz_akim@akmo.kz
2.
«Көкшетау қаласы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Көкшетау қ., М. Әуезов к., 141.
тел. 8 (7162) 25-28-45, E-mail: akymat_kokshetau@mail.ru
3.
«Степногор қаласы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Степногор қ., 4 ш.а., 1 үй.
тел. 8 (716245) 6-14-25, E-mail: stepoko1@mail.ru
4.
«Ақкөл ауданы әкімінің  аппараты» ММ
Ақмола облысы, Ақкөл ауданы, Ақкөл қ., Нұрмағамбетов к., 94.
тел. 8 (71638) 2-02-82, Е-mail: akkol_orgotdel@mail.ru
5.
«Аршалы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы к., Тәшенов к., 47.
тел. 8 (71644) 2-11-68, Е-mail: archal_ak@inbox.ru
6.
«Астрахан ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан а., Әл Фараби к., 50.
тел. 8 (71641) 2-21-33, Е-mail: astr_zm@mail.ru
7.
«Атбасар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қ., Уәлиханов к., 9.
тел. 8 (71643) 2-43-43, Е-mail: atbasar_oko@ma l.ru
8.
«Бұланды ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қ., Некрасов к., 19.
тел. 8 (71646) 2-12-92, Е-mail: bulakimat@mail.ru
9.
«Бурабай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қ., Абылайхан к., 32.

22. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается на имя акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, директору ЦОН, по адресам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту, в МИО в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, в ЦОН в рабочие дни с 9-00 до 20-00 часов без перерыва, а в филиалах и представительствах ЦОН в рабочие дни с 9-00 до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Заявителю в подтверждение о принятии его жалобы выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения ответа на поданную жалобу, контактные данные должностных лиц МИО и ЦОН, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы.
25. Дополнительную информацию можно получить в МИО и ЦОН, по адресам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему стандарту.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги «Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Перечень акиматов, районов (городов областного значения)
п/п
Наименование
акиматов областей,
районов (городов
областного
значения)
Адрес
месторасположения
Контактные
данные
Акмолинская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Акмолинской области»
Акмолинская область
г. Кокшетау, ул. Абая,
83.
тел. 8 (7162) 25-79-22,
25-70-93, E-mail:
economy_cx@mail.ru,
kanz_akim@akmo.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
города Кокшетау»
Акмолинская область
г. Кокшетау, ул. Ауэзова, 141.
тел. 8 (7162) 25-28-45,
E-mail:
akymat_kokshetau@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
города Степногорск»
Акмолинская область
г. Степногорск,
микрорайон № 4, д. 1.
тел. 8 (716245) 6-14-25,
E-mail: stepoko1@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Аккольского района»
Акмолинская область,
Аккольский район, г.
Акколь,
ул. Нурмагамбетова, 94.
тел. 8 (71638) 2-02-82,
Е- mail:
akkol_orgotdel@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Аршалынского района»
Акмолинская область,
Аршалынский район,
п. Аршалы, ул. Ташенова,
47.
тел. 8 (71644) 2-11-68,
Е- mail:
archal_ak@inbox.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Астраханского района»
Акмолинская область,
Астраханский район, с.
Астраханка,
ул. Аль-Фараби, 50.
тел. 8 (71641) 2-21-33,
Е- mail: astr_zm@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Атбасарского района»
Акмолинская область,
Атбасарский район,
г. Атбасар, ул.
Валиханова, 9.
тел. 8 (71643) 2-43-43,
Е-mail:
atbasar_oko@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Буландинского района»
Акмолинская область,
Буландинский район,
г. Макинск, ул.
Некрасова, 19.
тел. 8 (71646) 2-12-92,
Е- mail:
bulakimat@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Бурабайского района»
Акмолинская область,
Бурабайский район,
г. Щучинск,
ул. Абылайхана, 32.

тел. 8 (71636) 4-33-54, Е-mail: lieve@kokshetau.online.kz
10.
«Егіндікөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл а., Жеңіс к., 6.
тел. 8 (71642) 2-14-33, Е-mail: egin_akm@mail.ru
11.
«Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Еңбекшілдер ауданы, Степняк қ., Біржан сал к., 23.
тел. 8 (71639) 2-15-41, Е-mail: enbek21@rambler.ru
12.
«Ерейментау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қ., Құнанбаев к., 121.
тел. 8 (71633) 2-13-33, Е-mail: orgotd_erem@mail.ru
13.
«Есіл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қ., Қонаев к., 6.
тел. 8 (71647) 2-14-47, Е-mail: esil_org@mail.kz
14.
«Жақсы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы а., Достық к., 3.
тел. 8 (71635) 2-15-61, Е-mail: jaksakimat@mail.ru
15.
«Жарқайың ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Жарқайың ауданы, Державинск қ., Ленин к., 34.
тел. 8 (71648) 9-10-01, Е-mail: akm-jarkain@mail.kz
16.
«Зеренді ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді а., Бейбітшілік к., 67.
тел. 8 (71632) 2-12-70, Е-mail: akim_zer@kokshetau.online.kz
17.
«Қорғалжын ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын а., Болғанбаев к.,9.
тел. 8 (71637) 2 13-66, Е-mail: korgakim@mail.kz
18.
«Сандықтау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балқашино а., Абылайхан к., 117.
тел. 8 (71640) 9-17-42, Е-mail: sand_akimat@mail.kz
19.
«Целиноград ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Ақмол а., Гагарин к., 14.
тел. 8 (71651) 3-11-02, Е-mail: apparat@mail.kz
20.
«Шортанды ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Шортанды а., Абылайхан к., 20.
тел. 8 (71631) 2-12-13, Е-mail: shortakim@mail.ru
Ақтөбе облысы
1.
«Ақтөбе облысы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қ., Әбілқайыр хан д-лы, 40.
тел: 8 (7132) 54-28-63, факс: 56-49-07; E-mail: social_sfera_@mail.ru, ainura_aktobe@mail.ru
2.
«Әйтеке би ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, Комсомол а., Т. Жүргенов к., 45.
тел/факс 8 (71339) 21-2-16 E-mail: аitekebi_akimat@mail.ru
3.
«Алға ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Алға ауданы, Алға қ., 5 ш.а., 4 үй.
тел: 8 (71337) 3-32-03, 3-32-04, факс: 3-34-76 E-mail:algaaconomotdel@mail.ru
4.
«Байғанин ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы,  Қарауылкелді а., Д. Қонаев к., 36.
тел: 8 (71345) 22-8-74,
факс: 22-2-30 E-mail:
eralin@mail.ru
5.
«Ырғыз ауданы әкімінің  аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Алтынсарин к., 7.
тел: 8 (71343) 21-5-74, факс: 21-3-11 E-mail: irgizplan@mail.ru
6.
«Қарғалы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы, Бадамша а., Әбілқайыр хан к., 38.
тел: 8 (71342) 22-7-92, факс: 23-1-03 E-mail: ekonom_kargala.5@mail.ru
7.
«Қобда ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Қобда ауданы, Қобда а., Астана к., 48.
тел: 8 (71341) 21-5-52,  факс: 21-4-51 E-mail: kobdaeconomika@rambler.ru
8.
«Мәртөк ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы,  Мәртөк ауданы,  Мәртөк а., Сейфуллин к., 36.
тел: 8 (71331) 21-8-77,  факс: 21-5-55 E-mail: ekonomplan.mar@mail.ru
9.
«Мұғалжар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Қандыагаш қ., Гагарин к., 6.
тел: 8 (71333) 3-64-14, факс: 54-17-39 E-mail:mugalekonomotdel@mail.ru
10.
«Темір ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Шұбарқұдық к., Желтоқсан к., 8.
тел: 8 (71346) 2-25-19, факс: 2-22-50 E-mail: temir_econom@mail.ru
11.
«Ойыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Ойыл а., Құрманғазы к., 43.
тел: 8 (71332) 2-19-32, факс: 2-17-11 E-mail: econuil@mail.ru
12.
«Хромтау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Хромтау қ., М. Горький к., 9.
тел: 8 (71336) 21-1-41, факс: 27-5-68 E-mail: hromtaubydhzet08@rambler.ru
13.
«Шалқар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы,  Шалқар қ., Есет Көтібарұлы к., 33.
тел: 8 (71335) 21-4-35,  21-4-32, 23-4-62 E-mail: Shalkar-ekonom@mail.ru
Алматы облысы
1.
«Алматы облысы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Талдықорған қ. Тәуелсіздік к., 38.
тел. 8 (7282) 27-13-46, 27-18-33, 27-07-43; E-mail: obl_dsh@almaty-reg.kz, tkoblakimat@global.kz
2.
«Ақсу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жансүгіров к., Желтоқсан к., 5.
тел/ факс: 8 (72832) 2-17-52, 2-15-51
3.
«Алакөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Алакөл ауданы,  Үшарал қ., Қонаев к., 74.
тел/факс: 8 (72833) 2-27-71,  2-12-82
4.
«Балқаш ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас а., Қонаев к., 68.
тел/факс: 8 (72773) 9-11-40,  9-53-98
5.
«Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қ., Жамбыл д-лы, 21а.
тел/факс: 8 (72775) 4-15-66, 4-04-36
6.
«Ескелді ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қарабұлақ к., Оразбеков к., 67.
тел/факс: 8 (72836) 3-01-90, 3-23-74
7.
«Жамбыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы,  Жамбыл ауданы, Ұзынағаш а., Абай к., 56.
тел/факс: 8 (72770) 2-25-37, 2-07-92
8.
«Іле ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Іле ауданы, Өтеген Батыр к., Батталханов к., 8.
тел/факс: 8 (72752) 2-18-72, 2-48-49
9.
«Қарасай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қ., Абылайхан к., 213.
тел/факс: 8 (72771) 2-39-99, 2-29-07
10.
«Қаратал ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Қаратал ауданы, Үштөбе қ., Д. Қонаев к., 9.
тел/факс: 8 (72834) 2-21-95, 3-13-43
11.
«Кербұлақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Кербұлақ ауданы, Сарыөзек к., Б. Момышұлы к., 10.
тел/факс: 8 (72840) 3-14-41, 3-12-24
12.
«Көксу ауданы әкімінің  аппараты» ММ
Алматы облысы, Көксу ауданы, Балпық би к., Мырзабеков к., 40.
тел/факс: 8 (72838) 2-02-57, 2-06-57
13.
«Панфилов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қ., Н. Головацкий к., 129.
тел/факс: 8 (72831) 5-13-65, 5-38-78
14.
«Райымбек ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Райымбек ауданы, Кеген а., Б. Момышұлы к., 9.
тел/факс: 8 (72777) 2-17-23, 2-12-80
15.
«Сарқанд ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Сарқанд ауданы, Сарқанд қ., Тәуелсіздік к., 111.
тел/факс: 8 (72839) 2-10-80,  2-33-74
16.
«Талғар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы,  Талғар ауданы, Талғар қ., Қонаев к., 65.
тел/факс: 8 (72774) 2-01-84, 2-30-20
17.
«Ұйғыр ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы а., Раджибаев к., 73.
тел/факс: 8 (72778) 2-11-52, 2-10-59
18.
«Қапшағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Алматы облысы,  Қапшағай ауданы, Қапшағай қ., Жамбыл к., 13.
тел/факс: 8 (72772) 4-11-74, 4-18-83
19.
«Талдықорған қаласы әкімнің аппараты» ММ
Алматы облысы, Талдықорған к., Абай к., 256.
тел/факс: 8 (7282) 27-02-39, 27-22-84, 27-20-00
Атырау облысы
1.
«Атырау облысы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы,  Атырау қ., Әйтеке би к., 77.
тел. 8 (7122) 32-54-58; факс 35-45-91; E-mail: аtirauagro@mail.ru
2.
«Жылыой ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы,  Жылыой ауданы, Құлсары қ., Махамбет д-лы., 20.
тел. 8 (71237) 5-11-55,  5-12-42, факс 5-11-55, 5-15-09 E-mail: O_gulnaz@inbox.ru
3.
«Индер ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Индер ауданы, Индербор к., Қонаев к., 14.
тел. 8 (71234) 2-11-92, 2-12-43, факс: 2-10-93, 2-12-74 E-mail: akimat.inder@mail.ru
4.
«Исатай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Исатай ауданы, Аққыстау а., Егемен Қазақстан к. 12.
тел. 8 (71231) 2-03-48, факс: 2-02-94, 2-03-52 E-mail: Isatai_raiakimat@mail.ru
5.
«Қызылқоға ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы а., Қарабалин к., 26.
тел. 8 (71238) 2-13-86, 2-13-45, факс: 2-11-81, 2-11-99 E-mail: kizilkoga_akimat@mail.ru
6.
«Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкино а., Көшекбаев к., 25.
тел. 8 (71233) 2-06-90, 2-12-92, факс: 2-12-92, 2-13-76 E-mail: org_otdel_akimat@mail.ru
7.
«Мақат ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат а., Орталық алаң, 1.
тел. 8 (71239) 3-02-99, 3-03-99, факс: 3-21-75, 3-02-76 E-mail: makatorg@mail.ru
8.
«Махамбет ауданы әкімінің аппараты» ММ
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет а., Абай к., 13.
тел. 8 (71236) 2-15-38, 2-12-42, факс: 2-24-04, 2-22-56 E-mail: kurmanbaevar@mail.ru
Шығыс Қазақстан облысы
1.
«Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., М. Горький к., 40.

тел. 8 (71636) 4-33-54,
Е- mail:
lieve@kokshetau.online.
kz
10.
ГУ «Аппарат акима
Егиндыкольского
района»
Акмолинская область,
Егиндыкольский район,
с. Егиндыколь, ул.
Победы, 6.
тел. 8 (71642) 2-14-33,
Е- mail:
egin_akm@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Енбекшильдерского
района»
Акмолинская область,
Енбекшильдерский район,
г. Степняк, ул. Биржан
сала, 23.
тел. 8 (71639) 2-15-41,
Е- mail:
enbek21@rambler.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Ерейментауского
района»
Акмолинская область,
Ерейментауский район,
г. Ерейментау,
ул. Кунанбаева, 121.
тел. 8 (71633) 2-13-33,
Е-mail:
orgotd_erem@mail.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
Есильского района»
Акмолинская область,
Есильский район,
г. Есиль, ул. Кунаева,
6.
тел. 8 (71647) 2-14-47,
Е- mail:
esil_org@mail.kz
14.
ГУ «Аппарат акима
Жаксынского района»
Акмолинская область,
Жаксынский район,
с. Жаксы, ул. Дружбы, 3.
тел. 8 (71635) 2-15-61,
Е-mail:
jaksakimat@mail.ru
15.
ГУ «Аппарат акима
Жаркаинского района»
Акмолинская область,
Жаркаинский район,
г. Державинск, ул.
Ленина, 34.
тел. 8 (71648) 9-10-01,
Е-mail:
akm-jarkain@mail.kz
16.
ГУ «Аппарат акима
Зерендинского района»
Акмолинская область,
Зерендинский район,
с. Зеренда, ул. Мира,
67.
тел. 8 (71632) 2-12-70,
Е- mail:
akim_zer@kokshetau.
online.kz
17.
ГУ «Аппарат акима
Коргалжынского
района»
Акмолинская область,
Коргалжынский район,
с. Коргалжын,
ул. Болганбаева, 9.
тел. 8 (71637) 2-13-66,
Е- mail:
korgakim@mail.kz
18.
ГУ «Аппарат акима
Сандыктауского
района»
Акмолинская область,
Сандыктауский район,
с. Балкашино,
ул. Абылайхана, 117.
тел. 8 (71640) 9-17-42,
Е-mail:
sand_akimat@mail.kz
19.
ГУ «Аппарат акима
Целиноградского
района»
Акмолинская область,
Целиноградский район,
с. Акмол, ул. Гагарина,
14.
тел. 8 (71651) 3-11-02,
Е- mail: apparat@mail.kz
20.
ГУ «Аппарат акима
Шортандинского
района»
Акмолинская область,
Шортандинский район,
с. Шортанды,
ул. Абылайхана, 20.
тел. 8 (71631) 2-12-13,
Е-mail:
shortakim@mail.ru
Актюбинская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Актюбинской области»
г. Актобе,
пр. Абылхайыр Хана, 40.
тел: 8 (7132) 54-28-63,
факс: 56-49-07;
E-mail:
social_sfera_@mail.ru,
ainura_aktobe@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Айтекебийского
района»
Актюбинская область,
Айтекебийский район,
с. Комсомольское,
ул. Т. Жургенова, 45.
тел/факс 8 (71339)
21-2-16
E-mail:
aitekebi_akimat@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Алгинского района»
Актюбинская область,
Алгинский район,
г. Алга, 5 микрорайон,
4.
тел: 8 (71337) 3-32-03,
3-32-04, факс: 3-34-76,
E-mail:
algaaconomotdel@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Байганинского района»
Актюбинская область,
Байганинский район,
с. Карауылкелды,
ул. Д. Конаева, 36.
тел: 8 (71345) 22-8-74,
факс: 22-2-30
E-mail: eralin@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Иргизского района»
Актюбинская область,
Иргизский район,
ул. Алтынсарина, 7.
тел: 8 (71343) 21-5-74,
факс: 21-3-11
E-mail:
irgizplan@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Каргалинского района»
Актюбинская область,
Каргалинский район,
с. Бадамша, ул.
Абылхаирхана, 38.
тел: 8 (71342) 22-7-92,
факс: 23-1-03
E-mail:
ekonom_kargala.5@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Кобдинского района»
Актюбинская область,
Кобдинский район,
с. Кобда, ул. Астана,
48.
тел: 8 (71341) 21-5-52,
факс: 21-4-51
E-mail:
kobdaeconomika@rambler.
ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Мартукского района»
Актюбинская область,
Мартукский район,
с. Мартук, ул.
Сейфуллина, 36.
тел: 8 (71331) 21-8-77,
факс: 21-5-55
E-mail:
ekonomplan.mar@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Мугалжарского района»
Актюбинская область,
Мугалжарский район,
г. Кандыагаш, ул.
Гагарина, 6.
тел: 8 (71333) 3-64-14,
факс: 54-17-39
E-mail:
mugalekonomotdel@mail.
ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Темирского района»
Актюбинская область,
Темирский район,
пгт. Шубаркудук,
ул. Желтоксан, 8.
тел: 8 (71346) 2-25-19,
факс: 2-22-50
E-mail:
temir_econom@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Уилского района»
Актюбинская область,
Уилский район,
с. Уил, ул.
Курмангазина, 43.
тел: 8 (71332) 2-19-32,
факс: 2-17-11
E-mail: econuil@mail.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Хромтауского района»
Актюбинская область,
Хромтауский район,
г. Хромтау, ул. М.
Горького, 9.
тел: 8 (71336) 21-1-41,
факс: 27-5-68
E-mail:
hromtaubydhzet08@
rambler.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
Шалкарского района»
Актюбинская область,
Шалкарский район,
г. Шалкар, ул. Есет
Котибарулы, 33.
тел: 8 (71335) 21-4-35,
21-4-32, 23-4-62,
E-mail:
Shalkar-ekonom@mail.ru
Алматинская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Алматинской области»
Алматинская область,
г. Талдыкорган,
ул. Тәуелсіздік, 38.
тел. 8 (7282) 27-13-46,
27-18-33, 27-07-43;
E-mail:
obl_dsh@almaty-reg.kz,
tkoblakimat@global.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
Аксуского района»
Алматинская область,
Аксуский район
п. Жансугурова, ул.
Желтоксан, 5.
тел/факс: 8 (72832)
2-17-52, 2-15-51
3.
ГУ «Аппарат акима
Алакольского района»
Алматинская область,
Алакольский район,
г. Ушарал, ул. Кунаева,
74.
тел/факс: 8 (72833)
2-27-71, 2-12-82
4.
ГУ «Аппарат акима
Балхашского района»
Алматинская область,
Балхашский район,
с. Баканас,
ул. Кунаева, 68.
тел/факс: 8 (72773)
9-11-40, 9-53-98
5.
ГУ «Аппарат акима
Енбекшиказахского
района»
Алматинская область,
Енбекшиказахский район,
г. Есик, пр. Жамбыла,
21а.
тел/факс: 8 (72775)
4-15-66, 4-04-36
6.
ГУ «Аппарат акима
Ескельдинского
района»
Алматинская область,
Ескельдинский район,
п. Карабулак, ул.
Оразбекова, 67.
тел/факс: 8 (72836)
3-01-90, 3-23-74
7.
ГУ «Аппарат акима
Жамбылского района»
Алматинская область,
Жамбылский район,
с. Узынагаш, ул. Абая,
56.
тел/факс: 8 (72770)
2-25-37, 2-07-92
8.
ГУ «Аппарат акима
Илийского района»
Алматинская область,
Илийский район, п.
Отеген Батыра, ул.
Батталханова, 8.
тел/факс: 8 (72752)
2-18-72, 2-48-49
9.
ГУ «Аппарат акима
Карасайского района»
Алматинская область,
Карасайский район,
г. Каскелен,
ул. Абылайхана, 213.
тел/факс: 8 (72771)
2-39-99, 2-29-07
10.
ГУ «Аппарат акима
Каратальского района»
Алматинская область,
Каратальский район,
г. Уштобе, ул. Д.
Кунаева, 9.
тел/факс: 8 (72834)
2-21-95, 3-13-43
11.
ГУ «Аппарат акима
Кербулакского района»
Алматинская область,
Кербулакский район,
п. Сарыозек,
ул. Б. Момышулы, 10.
тел/факс: 8 (72840)
3-14-41, 3-12-24
12.
ГУ «Аппарат акима
Коксуского района»
Алматинская область,
Коксуский район,
п. Балпык би, ул.
Мырзабекова, 40.
тел/факс: 8 (72838)
2-02-57, 2-06-57
13.
ГУ «Аппарат акима
Панфиловского
района»
Алматинская область,
Панфиловский район,
г. Жаркент,
ул. Н. Головацкого,
129.
тел/факс: 8 (72831)
5-13-65, 5-38-78
14.
ГУ «Аппарат акима
Райымбекского района»
Алматинская область,
Райымбекский район,
с. Кеген, ул. Б.
Момышулы, 9.
тел/факс: 8 (72777)
2-17-23, 2-12-80
15.
ГУ «Аппарат акима
Саркандского района»
Алматинская область,
Саркандский район,
г. Сарканд, ул.
Тәуелсіздік, 111.
тел/факс: 8 (72839)
2-10-80, 2-33-74
16.
ГУ «Аппарат акима
Талгарского района»
Алматинская область,
Талгарский район,
г. Талгар, ул. Кунаева,
65.
тел/факс: 8 (72774)
2-01-84, 2-30-20
17.
ГУ «Аппарат акима
Уйгурского района»
Алматинская область,
Уйгурский район,
с. Чунджа, ул.
Раджибаева, 73.
тел/факс: 8 (72778)
2-11-52, 2-10-59
18.
ГУ «Аппарат акима
Капчагайского района»
Алматинская область,
Капчагайский район,
г. Капчагай, ул.
Жамбыла, 13.
тел/факс: 8 (72772)
4-11-74, 4-18-83
19.
ГУ «Аппарат акима
города Талдыкорган»
Алматинская область,
г. Талдыкорган
ул. Абая, 256.
тел/факс: 8 (7282)
27-02-39, 27-22-84,
27-20-00
Атырауская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Атырауской области»
Атырауская область,
г. Атырау,
ул. Айтеке би, 77.
тел. 8 (7122) 32-54-58;
факс 35-45-91;
E-mail:
аtirauagro@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Жылыойского района»
Атырауская область,
Жылыойский район,
г. Кульсары, пр.
Махамбета, 20.
тел. 8 (71237) 5-11-55,
5-12-42,
факс 5-11-55, 5-15-09
E-mail:
O_gulnaz@inbox.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Индерского района»
Атырауская область,
Индерский район,
п. Индербор, ул.
Кунаева, 14.
тел. 8 (71234) 2-11-92,
2-12-43,
факс: 2-10-93, 2-12-74
E-mail:
akimat.inder@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Исатайского района»
Атырауская область,
Исатайский район,
с. Аккыстау,
ул. Егемен Казахстан,
12.
тел. 8 (71231) 2-03-48,
факс: 2-02-94, 2-03-52
E-mail:
Isatai_raiakimat@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Кызылкогинского
района»
Кызылкогинский район,
с. Миялы, ул.
Карабалина, 26.
тел. 8 (71238) 2-13-86,
2-13-45,
факс: 2-11-81, 2-11-99
E-mail:
kizilkoga_akimat@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Курмангазинского
района»
Атырауская область,
Курмангазинский район,
с. Ганюшкино, ул.
Кошекбаева, 25.
тел. 8 (71233) 2-06-90,
2-12-92,
факс: 2-12-92, 2-13-76
E-mail:
org_otdel_akimat@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Макатского района»
Атырауская область,
Макатский район,
с. Макат,
Центральная площадь, 1.
тел. 8 (71239) 3-02-99,
3-03-99,
факс: 3-21-75, 3-02-76
E-mail:
makatorg@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Махамбетского
района»
Атырауская область,
Махамбетский район,
с. Махамбет, ул. Абая,
13.
тел. 8 (71236) 2-15-38,
2-12-42,
факс: 2-24-04, 2-22-56
E-mail:
kurmanbaevar@mail.ru
Восточно-Казахстанская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Восточно-Казахстан-
ской области»
Восточно-Казахстанская
область, г.
Усть-Каменогорск,
ул. М. Горького, 40.

тел. 8 (7232) 57-82-10, E-mail: abitova@economica.ustk.kz
2.
«Өскемен қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Пермитин к., 17.
тел. 8 (7232) 24-12-38, E-mail: uprEconomika@oskemen.kz
3.
«Семей қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Семей қ., Интернациональная к., 8.
тел. 8 (7222) 52-27-63, E- mail: economsemey@mail.ru
4.
«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қ., Семенов к., 19.
тел. 8 (72336) 4-62-26, Е-mail: есо@ridder.kz
5.
«Абай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы, Қарауыл а., Құнанбай к., 5.
тел. 8 (72252) 9-15-59, Е-mail: Abay_ekonom@mail.kz
6.
«Аягөз ауданы әкімінің  аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Аякөз ауданы, Аякөз қ., Абай д-лы, 14.
тел. 8 (72237) 3-03-31, Е-mail: ekonom_agz@mail.kz
7.
«Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай а., Сейфуллин к., 144.
тел. (72236) 9-03-45, Е-mail: beskaragay1_ekon@mail.ru
8.
«Бородулиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Бородулиха ауданы, Бородулиха а., Тәуелсіздік к., 69.
тел. 8 (72351) 2-15-57, Е-mail: economica-bor2007@ mail.kz
9.
«Глубоковский ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Глубоковский ауданы, Глубокое к., Попович к., 11а.
тел. 8 (72331) 2-30-60, Е-mail: glubokoe_ekonom@mail.ru
10.
«Жарма ауданы әкімінің  аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Қалбатау а., Достық к., 105.
тел. 8 (72347) 6-53-93, Е-mail: zharma_ekonom@mail.ru
11.
«Зайсан ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, Зайсан қ., Жангелдин к., 54.
тел. (72340) 2-16-06, Е-mail: ecoplan-zaisan@mail.ru
12.
«Зырянов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Зырянов ауданы, Зыряновск қ., Советская к., 20.
тел. 8 (72335) 4-03-20, Е-mail: Zur_ Economica@mail.ru
13.
«Катон Қарағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Катон Қарағай ауданы, Үлкен Нарын а.,  Абылайхан к., 102.
тел. 8 (72341) 2-95-31, Е-mail: economica_katon@mail.ru
14.
«Көкпекті ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, Көкпекті а., Ш.Фахрутдинов к., 44а.
тел. 8 (72348) 2-12-83, Е-mail: Kok_econom@mail.ru
15.
«Күршім ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Күршім а., Ибіжанов к., 23.
тел. 8 (72339) 2-22-06, Е-mail: doszakup_kurchum@mail.ru
16.
«Тарбағатай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Ақсуат а., Абылайхан к., 13.

тел. 8 (7232) 57-82-10,
E-mail:
abitova@economica.ustk.
kz
2.
ГУ «Аппарат акима
города
Усть-Каменогорск»
Восточно-Казахстанская
область,
г. Усть-Каменогорск, ул.
Пермитина, 17.
тел. 8 (7232) 24-12-38,
E-mail:
uprEconomika@oskemen.kz
3.
ГУ «Аппарат акима г.
Семей»
Восточно-Казахстанская
область, г. Семей,
ул. Интернациональная,
8.
тел. 8 (7222) 52-27-63,
E- mail:
economsemey@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
города Риддер»
Восточно-Казахстанская
область, г. Риддер, ул.
Семенова, 19.
тел. 8 (72336) 4-62-26,
Е- mail: есо@ridder.kz
5.
ГУ «Аппарат акима
Абайского района»
Восточно-Казахстанская
область, Абайский район,
с. Карауыл, ул.
Кунанбая, 5.
тел. 8 (72252) 9-15-59,
Е- mail:
Abay_ekonom@mail.kz
6.
ГУ «Аппарат акима
Аягозского района»
Восточно-Казахстанская
область, Аягозский
район, г. Аягоз, Бульвар
Абая, 14.
тел. 8 (72237) 3-03-31,
Е- mail:
ekonom_agz@mail.kz
7.
ГУ «Аппарат акима
Бескарагайского
района»
Восточно-Казахстанская
область, Бескарагайский
район, с. Бескарагай,
ул. Сейфуллина, 144.
тел. (72236) 9-03-45,
Е-mail:
beskaragay1_ekon@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Бородулихинского
района»
Восточно-Казахстанская
область, Бородулихинский
район, с. Бородулиха,
ул. Тәуелсіздік, 69.
тел. 8 (72351) 2-15-57,
Е- mail:
economica-bor2007@
mail.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
Глубоковского района»
Восточно-Казахстанская
область, Глубоковский
район, п. Глубокое, ул.
Поповича, 11а.
тел. 8 (72331) 2-30-60,
Е- mail:
glubokoe_ekonom@mail.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Жарминского района»
Восточно-Казахстанская
область, Жарминский
район, с. Калбатау, ул.
Достык, 105.
тел. 8 (72347) 6-53-93,
Е-mail:zharma_ekonom@
mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Зайсанского района»
Восточно-Казахстанская
область, Зайсанский
район, г. Зайсан, ул.
Жангельдина, 54.
тел. (72340) 2-16-06,
Е-mail:
ecoplan-zaisan@mail.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Зыряновского района»
Восточно-Казахстанская
область, Зыряновский
район, г. Зыряновск, ул.
Советская, 20.
тел. 8 (72335) 4-03-20,
Е- mail: Zur_
Economica@mail.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
Катон-Карагайского
района»
Восточно-Казахстанская
область,
Катон-Карагайский район,
с. Улкен Нарын,
ул. Абылайхана, 102.
тел. 8 (72341) 2-95-31,
Е- mail:
economica_katon@mail.ru
14.
ГУ «Аппарат акима
Кокпектинского
района»
Восточно-Казахстанская
область, Кокпектинский
район, с. Кокпекты, ул.
Ш. Фахрутдинова, 44а.
тел. 8 (72348) 2-12-83,
Е- mail:
Kok_econom@mail.ru
15.
ГУ «Аппарат акима
Курчумского района»
Восточно-Казахстанская
область, Курчумский
район, с. Курчум, ул.
Ибежанова, 23.
тел. 8 (72339) 2-22-06,
Е- mail:
doszakup_kurchum@mail.ru
16.
ГУ «Аппарат акима
Тарбагатайского
района»
Восточно-Казахстанская
область, Тарбагатайский
район, с. Аксуат, ул.
Абылайхана, 13.

тел. 8 (72346) 2-20-54, Е-mail: tarbag_econ@mail.
17.
«Ұлан ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, Молодежный к., 1. үй.
тел.8 (72338) 2-71-56, Е-mail: ulan_econom@mail.ru
18.
«Үржар ауданы әкімінің  аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Үржар а., Абылайхан к., 122.
тел..8 (72230) 3-53-03, Е-mail: urdzharecon@list.ru
19.
«Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қ., Советская к., 59.
тел. 8 (72332) 3-32-93, Е- mail: economicshem@mail.kz
Жамбыл облысы
1.
«Жамбыл облысы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Тараз қ., Абай к., 119.
тел: 8 (7262) 45-54-86, 45-88-31, 45-42-30, 45-60-21 факс: 45-42-05, 45-46-28 Е-mail: ush_taraz@mail.ru
2.
«Байзақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер а., Байзақ батыр к., 107.
тел/факс: 8 (72637) 2-11-52, 2-11-80, 2-28-05 Е-mail: kuanishbekov.nur@mail.ru
3.
«Жамбыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Асы а., Абай к., 123.
тел/факс: 8 (72633) 2-14-36, 2-19-36, 2-12-51 Е-mail: zhambyl_asa_akim@mail.ru
4.
«Жуалы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б. Момышұлы а., Жамбыл к., 12.
тел/факс: 8 (72635) 2-13-65, 2-11-65, 2-12-69 Е-mail: Akim_jualin@mail.ru, nurhzan_85@mail.ru
5.
«Қордай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Қордай а., Төле би к., 106.
тел/факс: 8 (72636) 2-13-08, 2-11-47  Е-mail: oshkordai@mail.ru
6.
«Мерке ауданы әкімінің  аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Мерке ауданы, Мерке а., Исмайылов к., 169.
тел/факс: 8 (72632) 2-12-61, 2-23-81 Е-mail: merkekense@gmail.com
7.
«Мойынқұм ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Мойынқұм а., Аманкелді к., 147.
тел/факс: 8 (72642) 2-49-71, 2-46-53 Е-mail: moinkum_rsxy@mail.ru
8.
«Т. Рысқұлов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Құлан а., Жібек жолы к., 75.
тел/факс: 8 (72631) 2-16-34, 2-15-36 Е-mail: aigul271258@mail.ru
9.
«Сарысу ауданы әкімінің  аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Жаңатас қ., Бейбітшілік к., 1.
тел/факс: 8 (72634) 6-29-27, 6-19-41, 6-22-42 Е-mail: Tokaev@maіl.ru
10.
«Талас ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қ., Достық алаңы, 1 үй.
тел/факс: 8 (72644) 6-17-77, 8 (72641) 2-12-58 Е-mail: akkul-selhoz@mail.ru
11.
«Шу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Жамбыл облысы, Шу ауданы, Төле би а., Төле би к., 274.
тел/факс: 8 (72638) 3-28-38, 3-18-22 Е-mail: b_ainura@mail.ru
Батыс Қазақстан облысы
1.
«Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Орал қ., К. Аманжолов к., 75.
тел/факс 8 (7112) 51-10-65, E-mail: dshzko-zemotdel@rambler.ru, dshko-admotdel@rambler.ru
2.
«Ақжайық ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Ақжайық а., Д. Қонаев к., 70.
тел/факс 8 (71136) 92-302, 8 (71136) 92-135; Berik-63@mail.ru
3.
«Бөкейорда ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Бөкейорда ауданы, Сайқын а., Т. Жароков к., 31.
тел/факс 8 (71140) 21-120, 8 (71140) 21-210; akimat_B@mail.kz
4.
«Бөрлі ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қ., Советская к., 99.
тел/факс 8 71133) 20-368, 8 (71133) 20-888;Shamgonova_G@mail.ru
5.
«Жаңақала ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, Жаңақала а., Халық Достығы к., 44.
тел/факс 8 (71141) 21-835, 8 (71141) 21-869;zmereke@mail.ru
6.
«Жәнібек ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жәнібек а., Г. Қараш к., 61.
тел/факс 8 (7135) 21-343, 8 (71141) 21-869;janibek-kz@bk.ru
7.
«Зеленов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметное а., Ю. Гагарин к., 134.
тел/факс 8 (71130) 22-444, 8 (71130) 22-547; Zelenovekonom@mail.ru
8.
«Қазталов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Қазталов ауданы, Қазталов а., Шарафутдинов к., 1.
тел/факс 8 (71144) 31-545, 8 (71144) 31-515;Kader_63@mail.ru
9.
«Қаратөбе ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе а., Ғ. Құрманғалиев к., 19.
тел/факс 8 (71145) 31-172, 8 (71145) 31-172; Zhangaliev76@mail.ru
10.
«Сырым ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты а., Қазақстан к., 8.
тел/факс 8 (71134) 31-127, 8 (71134) 31-171;Sirim_econom@mail.ru
11.
«Тасқала ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала а. Абай к., 23.
тел/факс 8 (71139) 22-036, 8 (71139) 22-416;Taskala-econ@rambler.ru
12.
«Теректі ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоров а., Юбилейная к., 18.
тел/факс 8 (71132) 23-147, 8 (71132) 23-023; Ekonom_terekta@mail.ru
13.
«Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау а., Қылышев к., 95.
тел/факс 8 (71137) 33-445, 8 (71137) 34-286;nazgul_04@mail.ru
Қарағанды облысы
1.
«Қарағанды облысы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Қарағанды қ., Бейбітшілік бульвары, 39.
тел/факс 8 (7212) 42-10-67, E-mail: kancelyaria@krg.gov.kz
2.
«Абай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Абай ауданы, Абай қ., Жеңіс д-лы, 3.
тел/факс 8 (72131) 4-65-23, 4-42-26; E-mail: abay-kontrol@mail.ru
3.
«Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай а., Бөкейхан к., 43.
тел/факс 8 (71037) 2-12-33; E-mail:Erjan_77@mail.ru
4.
«Бұқар Жырау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Бұқар Жырау ауданы, Ботақара к., Абылайхан к., 39.
тел/факс 8 (72154) 2-14-60, 2-11-18; E-mail:bukharfarhad@topmail.kz,gasik@topmail.kz, b-jirauakimat@mail.ru
5.
«Жаңаарқа ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Атасу к., Тәуелсіздік д-лы, 5.
тел/факс 8 (71030) 2-62-88; E-mail: zhanaarka_akimat@mail.ru
6.
«Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қ., Т. Әубәкіров к., 23.
тел/факс 8 (72146) 3-13-68, 3-13-66; E-mail: karkar_org@krg.gov.kz
7.
«Нұра ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Киевка к., Мыңбаев к., 44.
тел/факс 8 (72154) 2-26-31; E-mail:akimat_nura@mail.ru
8.
«Осакаров ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка к., Новая к., 33.
тел/факс 8 (72149) 4-12-67, 4-18-42; E-mail:Osak-izbirkom@mail.kz, Osak-akimat@mail.kz
9.
«Ұлытау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау а., Абай к., 27.
тел/факс 8 (71035) 2-12-40; E-mail: ulytauakim@krg.gov.kz
10.
«Шет ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы,  Шет ауданы, Ақсу Аюлы а., Шортанбай к., 24.
тел/факс 8 (71031) 2-14-17, 2-15-09; E-mail:akimshet@mail.ru
11.
«Жезқазған қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Жезқазған қ., Алашахан к., 1.
тел/факс 8 (7102) 73-61-35; E-mail: zhez_org@krg.gov.kz
12.
«Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қарағанды облысы, Сәтбаев қ., Қ. Сәтбаев д-лы, 108.
тел/факс 8 (71063) 3-36-36; E-mail:satpaevakimat@mail.ru
Қостанай облысы
1.
«Қостанай облысы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қостанай қ., Әл-Фараби д-лы, 66.
тел/факс 8 (7142) 51-17-82; E-mail: dsh-zem@ kostanay.kz, www. kostanay.kz; e.kostanay.kz
2.
«Алтынсарин ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Алтынсарин ауданы, Обаған а., Ленин к., 4.

тел. 8 (72346) 2-20-54,
Е- mail:
tarbag_econ@mail.
17.
ГУ «Аппарат акима
Уланского района»
Восточно-Казахстанская
область, Уланский
район, п. Молодежный,
дом 1.
тел. 8 (72338) 2-71-56,
Е- mail:
ulan_econom@mail.ru
18.
ГУ «Аппарат акима
Урджарского района»
Восточно-Казахстанская
область, Урджарский
район, с. Урджар, ул.
Абылайхана, 122.
тел. 8 (72230) 3-53-03,
Е- mail:
urdzharecon@list.ru
19.
ГУ «Аппарат акима
Шемонаихинского
района»
Восточно-Казахстанская
область, Шемонаихинский
район, г. Шемонаиха, ул.
Советская, 59.
тел. 8 (72332) 3-32-93,
Е- mail:
economicshem@mail.kz
Жамбылская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Жамбылской области»
Жамбылская область,
г. Тараз, ул. Абая, 119.
тел: 8 (7262) 45-54-86,
45-88-31, 45-42-30,
45-60-21
факс: 45-42-05, 45-46-28
Е- mail:
ush_taraz@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Байзакского района»
Жамбылская область,
Байзакский район,
с. Сарыкемер,
ул. Байзак батыра, 107.
тел/факс: 8 (72637)
2-11-52,
2-11-80, 2-28-05
Е- mail:
kuanishbekov.nur@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Жамбылского района»
Жамбылская область,
Жамбылский район,
с. Асса, ул. Абая, 123.
тел/факс: 8 (72633)
2-14-36, 2-19-36,
2-12-51
Е- mail:
zhambyl_asa_akim@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Жуалынского района»
Жамбылская область,
Жуалынский район,
с. Б. Момышулы, ул.
Жамбыла, 12.
тел/факс: 8 (72635)
2-13-65, 2-11-65,
2-12-69
Е-mail:
Akim_jualin@mail.ru,
nurhzan_85@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Кордайского
района»
Жамбылская область,
Кордайский район,
с. Кордай, ул. Толе би,
106.
тел/факс: 8 (72636)
2-13-08, 2-11-47
Е- mail:
oshkordai@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Меркенского района»
Жамбылская область,
Меркенский район,
с. Мерке, ул. Исмаилова,
169.
тел/факс: 8 (72632)
2-12-61, 2-23-81
Е- mail:
merkekense@gmail.com
7.
ГУ «Аппарат акима
Мойынкумского района»
Жамбылская область,
Мойынкумский район,
с. Мойынкум, ул.
Амангельды, 147.
тел/факс: 8 (72642)
2-49-71, 2-46-53
Е- mail:
moinkum_rsxy@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Района имени
Т. Рыскулова»
Жамбылская область,
район имени Т.
Рыскулова, с. Кулан, ул.
Жибек жолы, 75.
тел/факс: 8 (72631)
2-16-34, 2-15-36
Е- mail:
aigul271258@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Сарысуского района»
Жамбылская область,
Сарысуский район,
г. Жанатас, ул.
Бейбитшилик, 1.
тел/факс: 8 (72634)
6-29-27, 6-19-41,
6-22-42 Е- mail:
Tokaev@mal.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Таласского района»
Жамбылская область,
Таласский район,
г. Каратау, пл. Достык,
1.
тел/факс: 8 (72644)
6-17-77, 8 (72641)
2-12-58
Е- mail:
akkul-selhoz@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Шуского района»
Жамбылская область,
Шуский район,
с. Толе би, ул. Толе би, 274.
тел/факс: 8 (72638)
3-28-38, 3-18-22,
Е-mail:
b_ainura@mail.ru
Западно-Казахстанская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Западно-Казахстанской
области»
Западно-Казахстанская
область, г. Уральск,
ул. К. Аманжолова, 75.
тел/факс 8 (7112)
51-10-65,
E-mail:
dshzko-zemotdel@rambler.
ru,
dshko-admotdel@rambler.
ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Акжаикского района»
Западно-Казахстанская
область,
Акжаикский район,
с. Акжаик, ул. Д.
Кунаева, 70.
тел/факс 8 (71136)
92-302,
8 (71136) 92-135;
Berik-63@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Бокейординского
района»
Западно-Казахстанская
область, Бокейординский
район, с. Сайкын, ул. Т.
Жарокова, 31.
тел/факс 8 (71140)
21-120,
8 (71140) 21-210;
akimat_B@mail.kz
4.
ГУ «Аппарат акима
Бурлинского района»
Западно-Казахстанская
область, Бурлинский
район, г. Аксай, ул.
Советская, 99.
тел/факс 8 (71133)
20-368, 8 (71133)
20-888;
Shamgonova_G@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Жанакалинского
района»
Западно-Казахстанская
область, Жанакалинский
район, с. Жанакала,
ул. Дружбы народов, 44.
тел/факс 8 (71141)
21-835, 8 (71141)
21-869; zmereke@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Жанибекского района»
Западно-Казахстанская
область, Жанибекский
район, с. Жанибек, ул.
Г. Караш, 61.
тел/факс 8 (7135)
21-343, 8 (71141)
21-869;
janibek-kz@bk.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Зеленовского района»
Западно-Казахстанская
область, Зеленовский
район, с. Переметное,
ул. Ю. Гагарина, 134.
тел/факс 8 (71130)
22-444,
8 (71130) 22-547;
Zelenovekonom@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Казталовского района»
Западно-Казахстанская
область, Казталовский
район, с. Казталовка,
ул. Шарафутдинова, 1.
тел/факс 8 (71144)
31-545, 8 (71144)
31-515; Kader_63@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Каратобинского
района»
Западно-Казахстанская
область, Каратобинский
район, с. Каратобе, ул.
Г. Курмангалиева, 19.
тел/факс 8 (71145)
31-172, 8 (71145)
31-172;
Zhangaliev76@mail.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Сырымского района»
Западно-Казахстанская
область,
Сырымский район,
с. Жымпиты, ул.
Казахстан, 8.
тел/факс 8 (71134)
31-127,
8 (71134) 31-171;
Sirim_econom@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Таскалинского района»
Западно-Казахстанская
область, Таскалинский
район, с. Таскала, ул.
Абая, 23.
тел/факс 8 (71139)
22-036, 8 (71139)
22-416;
Taskala-econ@rambler.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Теректинского района»
Западно-Казахстанская
область,
Теректинский район,
с. Федоровка, ул.
Юбилейная, 18.
тел/факс 8 (71132)
23-147,
8 (71132) 23-023;
Ekonom_terekta@mail.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
Чингирлауского
района»
Западно-Казахстанская
область,
Чингирлауский район,
с. Чингирлау, ул.
Клышева, 95.
тел/факс 8 (71137)
33-445,
8 (71137) 34-286;
nazgul_04@mail.ru
Карагандинская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Карагандинской
области»
Карагандинская область,
г. Караганда, Бульвар
Мира, 39.
тел/факс 8 (7212)
42-10-67,
E-mail:
kancelyaria@krg.gov.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
Абайского района»
Карагандинская область,
Абайский район, г.
Абай, пр. Победы, 3.
тел/факс 8 (72131)
4-65-23, 4-42-26;
E-mail:
abay-kontrol@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Актогайского района»
Карагандинская область,
Актогайский район,
с. Актогай, ул.
Бокейхана, 43.
тел/факс 8 (71037)
2-12-33;
E-mail: Erjan_77@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Бухар-Жырауского
района»
Карагандинская область,
Бухар-Жырауский район,
п. Ботакара, ул. Абылай
хана, 39.
тел/факс 8 (72154)
2-14-60, 2-11-18;
E-mail:
bukharfarhad@topmail.kz,
gasik@topmail.kz,
b-jirauakimat@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Жанааркинского
района»
Карагандинская область,
Жанааркинский район,
п. Атасу,
пр. Тауелсиздик, 5.
тел/факс 8 (71030)
2-62-88;
E-mail:
zhanaarka_akimat@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Каркаралинского
района»
Карагандинская область,
Каркаралинский район,
г. Каркаралинск,
ул. Т. Аубакирова, 23.
тел/факс 8 (72146)
3-13-68, 3-13-66;
E-mail:
karkar_org@krg.gov.kz
7.
ГУ «Аппарат акима
Нуринского района»
Карагандинская область,
Нуринский район,
п. Киевка, ул. Мынбаева,
44.
тел/факс 8 (72154)
2-26-31;
E-mail:
akimat_nura@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Осакаровского района»
Карагандинская область,
Осакаровский район,
п. Осакаровка, ул.
Новая, 33.
тел/факс 8 (72149)
4-12-67, 4-18-42;
E-mail:
Osak-izbirkom@mail.kz,
Osak-akimat@mail.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
Улытауского района»
Карагандинская область,
Улытауский район,
с. Улытау, ул. Абая, 27.
тел/факс 8 (71035)
2-12-40;
E-mail:
ulytauakim@krg.gov.kz
10.
ГУ «Аппарат акима
Шетского района»
Карагандинская область,
Шетский район,
с. Аксу-Аюлы, ул.
Шортанбая, 24.
тел/факс 8 (71031)
2-14-17, 2-15-09;
E-mail: akimshet@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
города Жезказган»
Карагандинская область,
г. Жезказган,
ул. Алашахана, 1.
тел/факс 8 (7102)
73-61-35;
E-mail:
zhez_org@krg.gov.kz
12.
ГУ «Аппарат акима
города Сатпаев»
Карагандинская область,
г. Сатпаев, пр. К.
Сатпаева, 108.
тел/факс 8 (71063)
3-36-36;
E-mail:
satpaevakimat@mail.ru
Костанайская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Костанайской области»
Костанайская область,
г. Костанай, пр.
Аль-Фараби, 66.
тел/факс 8 (7142)
51-17-82;
E-mail: dsh-zem@
kostanay.kz, www.
kostanay.kz;
e.kostanay.kz
2.
ГУ «Аппарат акима
Алтынсаринского
района»
Костанайская область,
Алтынсаринский район,
с. Убаганское, ул.
Ленина, 4.

тел. 8 (71445) 3-42-20, E-mail: altynsar@kostanay.kz
3.
«Аманкелді ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Аманкелді ауданы, Аманкелді а., Майлин к., 14.
тел. 8 (71440) 2-11-00, E-mail: amangeldy@kostanay.kz
4.
«Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, Әулиекөл а., 1 Май к., 44.
тел. 8 (71453) 2-10-00, E-mail: auliekol@kostanay.kz
5.
«Денисов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Денисов ауданы, Денисов а., Калинин к., 5.
тел. 8 (71434) 2-14-42, E-mail: denisovka@kostanay.kz
6.
«Жангелдин ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай к., Алтынсарин к., 4.
тел. 8 (71439) 2-16-88, E-mail: jangeldy@kostanay.kz
7.
«Жітіқара ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қ., 6 ш.а.., 65 үй.
тел. 8 (71435) 2-33-16, E-mail: zhitikara@kostanay.kz
8.
«Қамысты ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Камысты ауданы, Қамысты а., Ержанов к., 61.
тел. 8 (71437) 2-13-00, E-mail: kamysty@kostanay.kz
9.
«Қарабалық ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Қарабалық к., Космонавттар к., 31.
тел. 8 (71441) 3-31-57, E-mail: karabalyk@kostanay.kz
10.
«Қарасу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қарасу а., Исаков к., 73.
тел. 8 (71452) 2-11-05, E-mail: karasu@kostanay.kz
11.
«Қостанай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Затобол к., Калинин к., 65.
тел. 8 (71455) 2-30-50, E-mail: kost_region@kostanay.kz
12.
«Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, Боровской а., Королев к., 5.
тел. 8 (71443) 2-15-71, E-mail: mendikara@kostanay.kz
13.
«Наурызым ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Наурызым ауданы, Қарамеңді а., Ш. Жәнібек к., 1.
тел. 8 (71454) 2-11-44, E-mail: naurzum@kostanay.kz
14.
«Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы, Сарыкөл к., Ленин к., 72.
тел. 8 (71451) 2-11-38, E-mail: sarykol@kostanay.kz
15.
«Таран ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Таран ауданы, Таран а., Калинин к., 60.
тел. 8 (71436) 3-61-44, E-mail: taranovka@kostanay.kz
16.
«Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл а., Мүсірепов к., 14.
тел. 8 (71444) 2-12-55, E-mail: uzunkol@kostanay.kz
17.
«Федоров ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Федоров ауданы, Федоров а., Калинин к., 53.
тел. 8 (71442) 2-16-32, E-mail: fedorovka@kostanay.kz
18.
«Қостанай қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Қостанай қ., Мәуленов к., 21.

тел. 8 (71445) 3-42-20,
E-mail:
altynsar@kostanay.kz
3.
ГУ «Аппарат акима
Амангельдинского
района»
Костанайская область,
Амангельдинский район,
с. Амангельды, ул.
Майлина, 14.
тел. 8 (71440) 2-11-00,
E-mail:
amangeldy@kostanay.kz
4.
ГУ «Аппарат акима
Аулиекольского
района»
Костанайская область,
Аулиекольский район,
с. Аулиеколь, ул. 1 Мая,
44.
тел. 8 (71453) 2-10-00,
E-mail:
auliekol@kostanay.kz
5.
ГУ «Аппарат акима
Денисовского района»
Костанайская область,
Денисовский район,
с. Денисовка, ул.
Калинина, 5.
тел. 8 (71434) 2-14-42,
E-mail:
denisovka@kostanay.kz
6.
ГУ «Аппарат акима
Жангельдинского
района»
Костанайская область,
Жангельдинский район,
п. Торгай, ул.
Алтынсарина, 4.
тел. 8 (71439) 2-16-88,
E-mail:
jangeldy@kostanay.kz
7.
ГУ «Аппарат акима
Житикаринского
района»
Костанайская область,
Житикаринский район,
г. Житикара, 6 мкр., д.
65.
тел. 8 (71435) 2-33-16,
E-mail:
zhitikara@kostanay.kz
8.
ГУ «Аппарат акима
Камыстинского района»
Костанайская область,
Камыстинский район,
с. Камысты, ул.
Ержанова, 61.
тел. 8 (71437) 2-13-00,
E-mail:
kamysty@kostanay.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
Карабалыкского
района»
Костанайская область,
Карабалыкский район,
п. Карабалык, ул
Космонавтов, 31.
тел. 8 (71441) 3-31-57,
E-mail:
karabalyk@kostanay.kz
10.
ГУ «Аппарат акима
Карасуского района»
Костанайская область,
Карасуский район,
с. Карасу, ул. Исакова,
73.
тел. 8 (71452) 2-11-05,
E-mail:
karasu@kostanay.kz
11.
ГУ «Аппарат акима
Костанайского района»
Костанайская область,
Костанайский район,
п. Затобольск, ул.
Калиниа, 65.
тел. 8 (71455) 2-30-50,
E-mail:
kost_region@kostanay.kz
12.
ГУ «Аппарат акима
Мендыкаринского
района»
Костанайская область,
Мендыкаринский район,
с. Боровское, ул.
Королева, 5.
тел. 8 (71443) 2-15-71,
E-mail:
mendikara@kostanay.kz
13.
ГУ «Аппарат акима
Наурзумского района»
Костанайская область,
Наурзумский район,
с. Караменды,
ул. Ш. Жанибека, 1.
тел. 8 (71454) 2-11-44,
E-mail:
naurzum@kostanay.kz
14.
ГУ «Аппарат акима
Сарыкольского района»
Костанайская область,
Сарыкольский район,
п. Сарыколь, ул. Ленина,
72.
тел. 8 (71451) 2-11-38,
E-mail:
sarykol@kostanay.kz
15.
ГУ «Аппарат акима
Тарановского района»
Костанайская область,
Тарановский район,
с. Тарановское,
ул. Калинина, 60.
тел. 8 (71436) 3-61-44,
E-mail:
taranovka@kostanay.kz
16.
ГУ «Аппарат акима
Узункольского района»
Костанайская область,
Узункольский район,
с. Узунколь, ул.
Мусрепова, 14.
тел. 8 (71444) 2-12-55,
E-mail:
uzunkol@kostanay.kz
17.
ГУ «Аппарат акима
Федоровского района»
Костанайская область,
Федоровский район,
с. Федоровка, ул.
Калинина, 53.
тел. 8 (71442) 2-16-32,
E-mail:
fedorovka@kostanay.kz
18.
ГУ «Аппарат акима г.
Костанай»
Костанайская область,
г. Костанай, ул.
Мауленова, 21.

тел. 8 (7142) 57-57-01, E-mail: gorakimat@kostanay.kz
19.
«Арқалық қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Арқалық қ., Абай д-лы, 29.
тел. 8 (71430) 7-12-42, E-mail: arkalyk@kostanay.kz
20.
«Лисаков қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Лисаков қ., Бейбітшілік к., 31.
тел. 8 (71433) 3-40-50, E-mail: lisakovsk@kostanay.kz
21.
«Рудный қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қостанай облысы, Рудный қ., Фрунзе к., 14.
тел. 8 (71431) 9-04-23, E-mail: rudny@kostanay.kz
Қызылорда облысы
1.
«Қызылорда облысы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Қызылорда қ., Ы.Жақаев к.,76.
тел. 8 (7242) 27-63-73, 23-55-81, факс: 26-12-25, 23-55-79 E-mail:oblKorda@nursat.kz, sh_kyzyl@mail.ru, sx_kyzyl@mail.ru
2.
«Қазалы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би к., Әйтеке би к., 60.
факс: 8 (72438) 2-12-90 E-mail: Kazaly_akimat@mail.ru
3.
«Арал ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Арал қ., Школьная к., 33.
тел. 8 (72433) 2-11-62, 2-13-80, E- mail: aralkalasy@mail ru, aral_akimat@mail.ru
4.
«Қармақшы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Қармақшы к., Қорқыт Ата к., 1.
тел. 8 (72437) 2-12-34, E- mail: KarmaKent@mail.ru
5.
«Шиелі ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Шиелі к., Т. Рысқұлов к., 6.
тел. 8 (72432) 4-28-00, 4-15-90 E- mail: akimat_shieli@mail.ru
6.
«Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Жаңақорған к., М. Көкенов к., 37.
Тел. 8 (72435) 2-24-29 E- mail: org_acim@mail.
7.
«Сырдария ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Тереңөзек к., Абай к., 1.
Тел. 8 (72436) 2-13-53 E-mail: syrdarya_akimat@mail.ru
8.
«Жалағаш ауданы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, Жалағаш к., Әйтеке би к., 12.
Тел. 8 (72431) 3-13-45 E-mail: jalkorda@topmail.kz
9.
«Қызылорда қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қызылорда облысы, Қызылорда қ., Бөкейхан к., н/ж.
Тел: 8 (7242) 23-67-00 ф: 23-84-66 E-mail: Gorakimat_kz@list.ru
Маңғыстау облысы
1.
«Маңғыстау облысы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы,  Ақтау қ., 14 ш.а.., 1 үй.
тел: 8 (7292) 31-42-15; факс: 8 (7292) 43-45-52, тел: 8 (7292) 31-30-42; факс: 8 (7292) 42-12-71, E-mail: akimmangistau@mail.kz, s_sfera@list.ru
2.
«Ақтау қаласы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы,  Ақтау қ., 4 ш.а., 72 үй.
тел: 8 (7292) 33-65-00; факс: 8 (7292) 33-65-11, E-mail: aktau_apparat@mail.ru
3.
«Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қ., Сәтбаев к., 1.
тел: 8 (72934) 3-19-81; факс: 8 (72934) 3-13-50, E-mail: akimat-uzen@mail.ru
4.
«Бейнеу ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу а., Д. Тәжиев к., аудан әкімдігі.
тел: 8 (72932) 2-11-42; факс: 8 (72932) 2-21-10, E-mail: apparat_ beineu@ mail.ru
5.
«Қарақия ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы,  Қарақия ауданы,  Құрық а., Досан Батыр к., 8.
тел: 8 (72937) 2-13-85; факс: 8 (72937) 2-21-91, E-mail: kuryk_apparat_akima@mail.kz
6.
«Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы,  Маңғыстау ауданы, Шетпе а., Орталық к., 1.
тел: 8 (72931) 2-11-31; факс: 8 (72931) 2-24-42, E-mail: lazym81@mail.ru
7.
«Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, Маңғыстау а., аудан әкімдігі.
тел/факс 8 (7292) 46-62-00, факс: 8 (7292) 46-62-16 E-mail: munaily-akimat@mail.ru
8.
«Түпқараған ауданы әкімінің аппараты» ММ
Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қ. Д. Тәжіұлы к., 13.
тел: 8 (72938) 2-21-12; факс: 8 (72938) 2-24-62, E-mail: fort_akimat@mail.ru
Павлодар облысы
1.
«Павлодар облысы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Павлодар қ.,  Академик Сәтбаев к., 49.
тел. 8 (7182) 32-22-09, 32-72-32 E-mail: kense.dsh@pavlodar.gov.kz
2.
«Ақтоғай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай а., Абай к., 75.
тел/факс: 8 (71841) 2-14-50, E-mail: kense.aakr@pavlodar.gov.kz
3.
«Баянауыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл а., Сәтбаев к., 45.
тел: 8 (71840) 9-12-03, факс: 9-18-03 E-mail:kense.abr@pavlodar.gov.kz, bayanadm@pavlakimat.kz
4.
«Железинский ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Железинский ауданы, Железинка а., Әуезов к., 19.
тел/факс: 8 (71831) 2-21-40, E-mail:kense.azhr@pavlodar.gov.kz
5.
«Ертіс ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс а., Қажымұқан к., 118.
тел: 8 (71832) 2-10-68, факс: 2-12-58 E-mail:kense.aer@pavlodar.gov.kz
6.
«Қашыр ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Қашыр ауданы, Қашыр а., Елгин к., 172.
тел/факс: 8 (71833) 2-15-70, E-mail:kense.akr@pavlodar.gov.kz
7.
«Лебяжье ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Лебяжье ауданы, Лебяжье а., Вс. Иванов к., 93.
тел/факс: 8 (71839) 2-10-32, E-mail:kense.alr@pavlodar.gov.kz
8.
«Май ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Май ауданы, Май а., Қазыбек би к., 23.
тел/факс: 8 (71838) 9-11-07, E-mail:kense.amr.@pavlodar.gov.kz
9.
«Павлодар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Павлодар ауданы, Павлодар қ., Қайырбаев к., 32.
тел/факс: 8 (7182) 32-42-95, E-mail:kense.apr@pavlodar.gov.kz
10.
«Успен ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Успен ауданы, Успенка а., Ленин к., 71.
тел/факс: 8 (71834) 9-19-37, E-mail:kense.aur@pavlodar.gov.kz
11.
«Шарбақты ауданы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты а., Кеңес к., 51.
тел: 8 (71836) 2-19-91, факс: 2-11-72 E-mail:kebse.ashr@pavlodar.gov.kz
12.
«Ақсу қаласы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Ақсу қ., Бейбітшілік к., 52.
тел/факс: 8 (71837) 5-10-63, E-mail:kense.aa@pavlodar.gov.kz
13.
«Павлодар қаласы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Павлодар қ., Қайырбаев к., 32.
тел: 8 (7182) 32-01-80, факс: 32-17-86 E-mail:kense.ap@pavlodar.gov.kz, kense.aap@pavlodar.gov.kz
14.
«Екібастұз қаласы әкімінің аппараты» ММ
Павлодар облысы, Екібастұз қ., Ленин к., 45.
тел/факс: 8 (71873) 4-09-35,  E-mail:kense.aer@pavlodar.gov.kz
Солтүстік Қазақстан облысы
1
«Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қ., Қазақстан Конституциясы к., 58.
тел: 8 (7152) 33-19-20, 46-28-95, факс: 36-07-45 E-mail:akimat@sko.kz,departament_sk@mail.ru
2
«Айыртау ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл а.,  Ш. Уәлиханов к., 44.
тел: 8 (71533) 2-11-02, 2-16-66, факс: 2-11-02, 2-16-66 E-mail: airtay-akimat@sko.kz, dsh15@mail.ru
3
«Ақжар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық а., Целинная к., 15.
тел: 8 (71546) 2-14-41, 2-12-67, факс: 2-11-24, 2-17-98 E-mail: akzhar@sko.kz,moldir-05@mail.ru
4
«Аққайың ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново а., Народная к., 50.
тел: 8 (71532) 2-12-64, факс: 2-12-77, 2-11-75 E-mail:akkain-akimat@sko.kz, akksh@mail.ru
5
«Есіл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка а., Ленин к., 20.
тел: 8 (71543 2-15-01, 2-11-67,  факс: 2-15-01, 2-11-65 E-mail: Esil-akimat@sko.kz, Esilsh@mail.ru
6
«Жамбыл ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка а., Достық к., 10.
тел: 8 (71544) 2-12-32, 2-12-06,  факс: 2-12-33, 2-15-62 E-mail: zhb@sko.kz, dsh14@mail.kz
7
«М. Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, М. Жұмабаев ауданы, Булаево қ., Юбилейная к., 56.
тел: 8 (71531) 2-15-57, 2-00-10, факс: 2-01-26, 2-13-88 E-mail: RSmagulov@sko.kz,Vzhumabaeva-akimat@sko.kz
8
«Қызылжар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл а., Гагарин к., 11.
тел: 8 (71538) 2-12-01, 2-11-70, факс: 2-12-01, 2-29-06 E-mail:Kyzylzhar-akimat@sko/kz, dsh05@mail.ru
9
«Мамлют ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қ., С. Мұқанов к., 12.
тел: 8 (71541) 2-15-90, 2-19-75,  факс: 2-17-88, 2-19-75 E-mail:Maml_akimat@mail.ru, maml-osh@mail.ru
10
«Ғ. Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское а.,  Абылайхан к., 28.
тел: 8 (71535) 2-13-07, 2-16-36,  факс: 2-11-48, 2-13-71 E-mail:dsh10@host.kz,gmusrepova-akimat@sko.kz
11
«Тайынша ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қ., Қазақстан Конституциясы к., 197.
тел: 8 (71536) 2-16-65, 2-14-70, факс: 2-16-65, 2-11-54 E-mail: tainsha-akimat@sko.kz, dsh07@bk.ru
12
«Тимирязев ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев а., Ш. Уәлиханов к., 1.
тел: 8 (71537) 2-00-03, 2-15-33, факс 2-00-03, 2-14-74 E-mail:timiryazevo-osh@sko.kz,Timiryazevo-akimat@sko.kz
13
«Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл а., Ш. Уәлиханов к., 85.
тел: 8 (71542) 2-12-44, 2-18-21, факс: 2-17-84, 2-12-71 E-mail: ualihan-akimat@sko.kz,dsh09@mail.online.kz
14
«Шал Ақын ауданы әкімінің аппараты» ММ
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал Ақын ауданы,  Сергеевка қ., Жеңіс к., 35.
тел: 8 (71534) 2-12-41, 2-03-84, факс: 2-12-48, 2-07-16 E-mail:shalakyn-akimat@sko.kz,dsh_shlk@mail.ru
Оңтүстік Қазақстан облысы
1.
«Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қ., Тоқаев к., 17.
тел: 8 (7252) 53-91-86, 53-03-71 факс: 54-00-60, 53-05-13 E-mail: dsh_uko@mail.ru E-mail:regprogram@mail.ru
2.
«Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Бәйдібек ауданы, Шаян а., Б. Қарашаұлы к., 49.
тел. 8 (72548) 2-22-68 E-mail: nyrjan82@mail.ru
3.
«Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Қазығұрт ауданы, Қазығұрт а., Қонаев к., 95.

тел. 8 (7142) 57-57-01,
E-mail:
gorakimat@kostanay.kz
19.
ГУ «Аппарат акима г.
Аркалык»
Костанайская область,
г. Аркалык, пр. Абая,
29.
тел. 8 (71430) 7-12-42,
E-mail:
arkalyk@kostanay.kz
20.
ГУ «Аппарат акима г.
Лисаковск»
Костанайская область,
г. Лисаковск, ул. Мира,
31.
тел. 8 (71433) 3-40-50,
E-mail:
lisakovsk@kostanay.kz
21.
ГУ «Аппарат акима г.
Рудный»
Костанайская область,
г. Рудный, ул. Фрунзе,
14.
тел. 8 (71431) 9-04-23,
E-mail:
rudny@kostanay.kz
Кызылординская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Кызылординской
области»
Кызылординская область,
г. Кызылорда,
ул. Ы. Жахаева, 76.
тел. 8 (7242) 27-63-73,
23-55-81, факс:
26-12-25, 23-55-79
E-mail:
oblKorda@nursat.kz,
sh_kyzyl@mail.ru,
sx_kyzyl@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Казалинского района»
Кызылординская область,
Казалинский район,
п. Айтеке би, ул. Айтеке
би, 60.
факс: 8 (72438) 2-12-90
E-mail:
Kazaly_akimat@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Аральского района»
Кызылординская область,
Аральский район,
г. Аральск, ул.
Школьная, 33.
тел. 8 (72433) 2-11-62,
2-13-80, E-mail:
aralkalasy@mail ru,
aral_akimat@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Кармакшинского
района»
Кызылординская область,
Кармакшинский район,
п. Кармакшы, ул. Коркыт
ата, 1.
тел. 8 (72437) 2-12-34,
E- mail:
KarmaKent@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Шиелийского района»
Кызылординская область,
Шиелийский район,
п. Шиели, ул. Т.
Рыскулова, 6.
тел. 8 (72432) 4-28-00,
4-15-90 E-mail:
akimat_shieli@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Жанакорганского
района»
Кызылординская область,
Жанакорганский район,
п. Жанакорган, ул М.
Кокенова, 37.
Тел. 8 (72435) 2-24-29
E-mail: org_acim@mail.
7.
ГУ «Аппарат акима
Сырдарьинского
района»
Кызылординская область,
Сырдарьинский район,
п. Теренозек, ул. Абая,
1.
Тел. 8 (72436) 2-13-53
E- mail:
syrdarya_akimat@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Жалагашского района»
Кызылординская область,
Жалагашский район,
п. Жалагаш, ул. Айтеке
би, 12.
Тел. 8 (72431) 3-13-45
E-mail:
jalkorda@topmail.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
города Кызылорда»
Кызылординская область,
г. Кызылорда, ул.
Бокейхана, б/н.
Тел: 8(7242) 23-67-00
ф: 23-84-66 E- mail:
Gorakimat_kz@list.ru
Мангистауская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Мангистауской
области»
Мангистауская область,
г. Актау, 14 мик., д. 1.
тел: 8 (7292) 31-42-15;
факс: 8 (7292) 43-45-52,
тел: 8 (7292) 31-30-42;
факс: 8 (7292) 42-12-71,
E-mail:
akimmangistau@mail.kz,
s_sfera@list.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
города Актау»
Мангистауская область,
г. Актау, 4 мик., д. 72.
тел: 8 (7292) 33-65-00;
факс: 8 (7292) 33-65-11,
E-mail:
aktau_apparat@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
города Жанаозен»
Мангистауская область,
г. Жанаозен,
ул. Сатпаева, д. 1.
тел: 8 (72934) 3-19-81;
факс: 8 (72934) 3-13-50,
E-mail: akimat-
uzen@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Бейнеуского района»
Мангистауская область,
Бейнеуский район,
с. Бейнеу, ул. Досан
Тажиева, районный
акимат.
тел: 8 (72932) 2-11-42;
факс: 8 (72932) 2-21-10,
E-mail: apparat_ beineu@
mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Каракиянского района»
Мангистауская область,
Каракиянский район,
с. Курык, ул. Досан
Батыра, 8.
тел: 8 (72937) 2-13-85;
факс: 8 (72937) 2-21-91,
E-mail:
kuryk_apparat_akima@
mail.kz
6.
ГУ «Аппарат акима
Мангистауского
района»
Мангистауская область,
Мангистауский район,
с. Шетпе, ул.
Центральная, 1.
тел: 8 (72931) 2-11-31;
факс: 8 (72931) 2-24-42,
E-mail: lazym81@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Мунайлинского района»
Мангистауская область,
Мунайлинский район,
с. Мангистау, районный
акимат.
тел/факс 8 (7292)
46-62-00,
факс: 8 (7292) 46-62-16
E-mail:
munaily-akimat@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Тупкараганского
района»
Мангистауская область,
Тупкараганский район,
г. Форт-Шевченко
ул. Досан Тажулы, 13.
тел: 8 (72938) 2-21-12;
факс: 8 (72938) 2-24-62,
E-mail:
fort_akimat@mail.ru
Павлодарская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Павлодарской области»
Павлодарская область,
г. Павлодар,
ул. Академика Сатпаева,
49.
тел. 8 (7182) 32-22-09,
32-72-32, E-mail:
kense.dsh@pavlodar.gov.
kz
2.
ГУ «Аппарат акима
Актогайского района»
Павлодарская область,
Актогайский район,
с. Актогай, ул. Абая,
75.
тел/факс: 8 (71841)
2-14-50,
E-mail:
kense.aakr@pavlodar.
gov.kz
3.
ГУ «Аппарат акима
Баянаульского района»
Павлодарская область,
Баянаульский район,
с. Баянаул, ул.
Сатпаева, 45.
тел: 8 (71840) 9-12-03,
факс: 9-18-03
E-mail:
kense.abr@pavlodar.gov.
kz,
bayanadm@pavlakimat.kz
4.
ГУ «Аппарат акима
Железинского района»
Павлодарская область,
Железинский район,
с. Железинка, ул.
Ауэзова, 19.
тел/факс: 8 (71831)
2-21-40,
E-mail:
kense.azhr@pavlodar.
gov.kz
5.
ГУ «Аппарат акима
Иртышского района»
Павлодарская область,
Иртышский район,
с. Иртышск, ул.
Кажымукана, 118.
тел: 8 (71832) 2-10-68,
факс: 2-12-58
E-mail:
kense.aer@pavlodar.gov.
kz
6.
ГУ «Аппарат акима
Качирского района»
Павлодарская область,
Качирский район,
с. Качиры, ул. Елгина,
172.
тел/факс: 8 (71833)
2-15-70,
E-mail: kense.akr@pavlodar.gov.
kz
7.
ГУ «Аппарат акима
Лебяжинского района»
Павлодарская область,
Лебяжинский район,
с. Лебяжье, ул. Вс.
Иванова, 93.
тел/факс: 8 (71839)
2-10-32, E-mail:
kense.alr@pavlodar.gov.
kz
8.
ГУ «Аппарат акима
Майского района»
Павлодарская область,
Майский район,
с. Майский, ул. Казбек
би, 23.
тел/факс: 8 (71838)
9-11-07,
E-mail:
kense.amr.@pavlodar.
gov.kz
9.
ГУ «Аппарат акима
Павлодарского района»
Павлодарская область,
Павлодарский район,
г. Павлодар, ул.
Каирбаева, 32.
тел/факс: 8 (7182)
32-42-95, E-mail:
kense.apr@pavlodar.gov.
kz
10.
ГУ «Аппарат акима
Успенского района»
Павлодарская область,
Успенский район,
с. Успенка, ул. Ленина,
71.
тел/факс: 8 (71834)
9-19-37, E-mail:
kense.aur@pavlodar.gov.
kz
11.
ГУ «Аппарат акима
Шарбактинского
района»
Павлодарская область,
Шарбактинский район,
с. Шарбакты, ул.
Советов, 51.
тел: 8 (71836) 2-19-91,
факс: 2-11-72
E-mail:
kebse.ashr@pavlodar.
gov.kz
12.
ГУ «Аппарат акима
города Аксу»
Павлодарская область,
г. Аксу, ул. Мира, 52.
тел/факс: 8 (71837)
5-10-63, E-mail:
kense.aa@pavlodar.gov.kz
13.
ГУ «Аппарат акима
города Павлодар»
Павлодарская область,
г. Павлодар, ул.
Каирбаева, 32.
тел: 8 (7182) 32-01-80,
факс: 32-17-86
E-mail:
kense.ap@pavlodar.gov.kz
kense.aap@pavlodar.gov.
kz
14.
ГУ «Аппарат акима
города Экибастуз»
Павлодарская область,
г. Экибастуз, ул.
Ленина, 45.
тел/факс: 8 (71873)
4-09-35,
E-mail:
kense.aer@pavlodar.gov.
kz
Северо-Казахстанская область
1
ГУ «Аппарат акима
Северо-Казахстанской
области»
Северо-Казахстанская
область, г.
Петропавловск,
ул. Конституции
Казахстана, 58.
тел: 8 (7152) 33-19-20,
46-28-95, факс:
36-07-45
E-mail: akimat@sko.kz,
2
ГУ «Аппарат акима
Айыртауского района»
Северо-Казахстанская
область, Айыртауский
район, с. Саумалколь,
ул. Ш. Уалиханова, 44.
тел: 8 (71533) 2-11-02,
2-16-66, факс: 2-11-02,
2-16-66
E-mail:
airtay-akimat@sko.kz,
dsh15@mail.ru
3
ГУ «Аппарат акима
Акжарского района»
Северо-Казахстанская
область, Акжарский
район, с. Талшик,
ул. Целинная, 15.
тел: 8 (71546) 2-14-41,
2-12-67, факс: 2-11-24,
2-17-98
E-mail: akzhar@sko.kz,
moldir-05@mail.ru
4
ГУ «Аппарат акима
Аккайынского района»
Северо-Казахстанская
область, Аккайынский
район, с. Смирново,
ул. Народная, 50.
тел: 8 (71532) 2-12-64,
факс: 2-12-77, 2-11-75
E-mail:
akkain-akimat@sko.kz,
akksh@mail.ru
5
ГУ «Аппарат акима
Есильского района»
Северо-Казахстанская
область, Есильский
район, с. Явленка,
ул. Ленина, 20.
тел: 8 (71543) 2-15-01,
2-11-67, факс: 2-15-01,
2-11-65
E-mail:
Esil-akimat@sko.kz,
Esilsh@mail.ru
6
ГУ «Аппарат акима
Жамбылского района»
Северо-Казахстанская
область, Жамбылский
район, с. Пресновка,
ул. Дружбы, 10.
тел: 8 (71544) 2-12-32,
2-12-06,
факс: 2-12-33, 2-15-62
E-mail: zhb@sko.kz,
dsh14@mail.kz
7
ГУ «Аппарат акима
района М. Жумабаева»
Северо-Казахстанская
область, район М.
Жумабаева, г. Булаево,
ул. Юбилейная, 56.
тел: 8 (71531) 2-15-57,
2-00-10, факс: 2-01-26,
2-13-88
E-mail:
RSmagulov@sko.kz,
Vzhumabaeva-akimat@sko.
kz
8
ГУ «Аппарат акима
Кызылжарского района»
Северо-Казахстанская
область, Кызылжарский
район, с. Бесколь,
ул. Гагарина, 11.
тел: 8 (71538) 2-12-01,
2-11-70,
факс: 2-12-01, 2-29-06
E-mail:
Kyzylzhar-akimat@sko/kz,
dsh05@mail.ru
9
ГУ «Аппарат акима
Мамлютского района»
Северо-Казахстанская
область, Мамлютский
район, г. Мамлютка,
ул. С. Муканова, 12.
тел: 8 (71541) 2-15-90,
2-19-75,
факс: 2-17-88, 2-19-75
E-mail:
Maml_akimat@mail.ru
maml-osh@mail.ru
10
ГУ «Аппарат акима
района имени
Г. Мусрепова»
Северо-Казахстанская
область, район имени Г.
Мусрепова,
с. Новоишимское,
ул. Абылайхана, 28.
тел: 8 (71535) 2-13-07,
2-16-36,
факс: 2-11-48, 2-13-71
E-mail: dsh10@host.kz,
gmusrepova-akimat@sko.kz
11
ГУ «Аппарат акима
Тайыншинского района»
Северо-Казахстанская
область, Тайыншинский
район,
г. Тайынша,
ул. Конституции
Казахстана, 197.
тел: 8 (71536) 2-16-65,
2-14-70,
факс: 2-16-65, 2-11-54
E-mail:
tainsha-akimat@sko.kz,
dsh07@bk.ru
12
ГУ «Аппарат акима
Тимирязевского
района»
Северо-Казахстанская
область,
Тимирязевский район,
с. Тимирязево,
ул. Ч. Валиханова, 1.
тел: 8 (71537) 2-00-03,
2-15-33,
факс 2-00-03, 2-14-74
E-mail:
timiryazevo-osh@sko.kz,
Timiryazevo-akimat@sko.
kz
13
ГУ «Аппарат акима
Уалихановского
района»
Северо-Казахстанская
область,
Уалихановский район,
с. Кишкенеколь,
ул. Ш. Уалиханова, 85.
тел: 8 (71542) 2-12-44,
2-18-21,
факс: 2-17-84, 2-12-71
E-mail:
ualihan-akimat@sko.kz,
dsh09@mail.online.kz
14
ГУ «Аппарат акима
района Шал Акына»
Северо-Казахстанская
область, район Шал
Акына, г. Сергеевка,
ул. Победы, 35.
тел: 8 (71534) 2-12-41,
2-03-84, факс: 2-12-48,
2-07-16
E-mail:
shalakyn-akimat@sko.kz,
dshshlk@mail.ru
Южно-Казахстанская область
1.
ГУ «Аппарат акима
Южно-Казахстанской
области»
Южно-Казахстанская
область, г. Шымкент,
ул. Токаева, 17.
тел: 8 (7252) 53-91-86,
факс: 54-00-60
E-mail: dsh_uko@mail.ru
E-mail:
regprogram@mail.ru
2.
ГУ «Аппарат акима
Байдибекского района»
Южно-Казахстанская
область, Байдибекский
район, с. Шаян, ул. Б.
Карашаулы, 49.
тел. 8 (72548) 2-22-68
E-mail: nyrjan82@mail.ru
3.
ГУ «Аппарат акима
Казыгуртского района»
Южно-Казахстанская
область, Казыгуртский
район, с. Казыгурт, ул.
Кунаева, 95.

тел. 8 (72539) 2-31-31 E-mail: akim_kazgurt@mail.ru
4.
«Мақтаарал ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Мақтаарал ауданы, Жетісай қ., М. Әуезов к., 20.
тел.: 8 (72534) 6-15-67 E-mail: timur_kz78@mail.ru
5.
«Ордабасы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Ордабасы ауданы, Темірлан а., Т. Әубәкіров к., 4.
тел.: 8 (72530) 2-13-00 E-mail: ordasy_org@mail.ru
6.
«Отырар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Отырар ауданы, Шәуелдер а., Жібек жолы д-лы, 25.
тел.: 8 (72544) 2-14-42 E-mail: otrar_akimat@mail.ru
7.
«Сайрам ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сайрам ауданы, Ақсукент а., Жібек жолы к., 95.
тел.: 8 (72531) 2-03-50 E-mail: sairam_adm@mail.ru
8.
«Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қ., Исмайылов к., 37.
тел.: 8 (72537) 2-26-28 E-mail: saryagashakim@mail.ru
9.
«Созақ ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған а., Жібек жолы, н/ж.
тел.: 8 (72546) 4-14-89 E-mail: suzak-akim@mail.ru
10.
«Төле би ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы, Леңгір қ., ул. Әйтеке би к., 28.
тел.: 8 (72547) 6-21-35 E-mail: tolebi.akim@mail.ru
11.
«Түлкібас ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданы, Т. Рысқұлов а., Т. Рысқұлов к., 201.
тел.: 8 (72538) 5-33-00 E-mail: trkoo@mail.ru
12.
«Шардара ауданы ауданы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шардара ауданы, Шардара қ., Төле би к., 41.
тел.: 8 (72535) 2-28-70 E-mail: baha1980_80@mail.ru
13.
«Арыс қаласы әкімінің аппараты» ММ
Оңтүстік Қазақстан облысы, Арыс қ., Әл Фараби к., 3.

тел. 8 (72539) 2-31-31
E-mail:
akim_kazgurt@mail.ru
4.
ГУ «Аппарат акима
Мактааральского
района»
Южно-Казахстанская
область, Мактааральский
район, г. Жетысай, ул.
М. Ауезова, 20.
тел.: 8 (72534) 6-15-67
E-mail:
timur_kz78@mail.ru
5.
ГУ «Аппарат акима
Ордабасинского
района»
Южно-Казахстанская
область, Ордабасинский
район, с. Темирлан,
ул. Т. Аубакирова, 4.
тел.: 8 (72530) 2-13-00
E-mail:
ordasy_org@mail.ru
6.
ГУ «Аппарат акима
Отырарского района»
Южно-Казахстанская
область,
Отырарский район,
с. Шаульдер, пр. Жибек
жолы, 25.
тел.: 8 (72544) 2-14-42
E-mail:
otrar_akimat@mail.ru
7.
ГУ «Аппарат акима
Сайрамского района»
Южно-Казахстанская
область,
Сайрамский район,
с. Аксукент, ул. Жибек
жолы, 95.
тел.: 8 (72531) 2-03-50
E-mail:
sairam_adm@mail.ru
8.
ГУ «Аппарат акима
Сарыагашского района»
Южно-Казахстанская
область,
Сарыагашский район,
г. Сарыагаш, ул.
Исмаилова, 37.
тел.: 8 (72537) 2-26-28
E-mail:
saryagashakim@mail.ru
9.
ГУ «Аппарат акима
Сузакского района»
Южно-Казахстанская
область, Сузакский
район, с. Шолаккорган,
ул. Жибек жолы, б/н.
тел.: 8 (72546) 4-14-89
E-mail:
suzak-akim@mail.ru
10.
ГУ «Аппарат акима
Толебийского района»
Южно-Казахстанская
область, Толебийский
район, г. Ленгер, ул.
Айтеке би, 28.
тел.: 8 (72547) 6-21-35
E-mail:
tolebi.akim@mail.ru
11.
ГУ «Аппарат акима
Тюлькубасского
района»
Южно-Казахстанская
область, Тюлькубасский
район, с. Т. Рыскулов,
ул. Т. Рыскулова, 201.
тел.: 8 (72538) 5-33-00
E-mail: trkoo@mail.ru
12.
ГУ «Аппарат акима
Шардаринского района»
Южно-Казахстанская
область, Шардаринский
район, г. Шардара, ул.
Толе би, 41.
тел.: 8 (72535) 2-28-70
E-mail:
baha1980_80@mail.ru
13.
ГУ «Аппарат акима
города Арысь»
Южно-Казахстанская
область, г. Арысь, ул.
Аль-Фараби, 3.