Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 749 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 292 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 749 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) кредиттің нысаналы мақсаты - Астана қаласындағы «Хан Шатыр» сауда-ойын-сауық кешенінің құрылысын аяқтау, оның ішінде жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес бас мердігерлердің алдындағы берешекті өтеу;».
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2010 года № 749
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 292
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2010 года № 749 "О некоторых вопросах решения проблем на рынке недвижимости" следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) целевое назначение кредита - завершение строительства торгово-развлекательного комплекса "Хан Шатыр" в городе Астане, в том числе погашение задолженности перед генеральными подрядчиками, в соответствии с проектно-сметной документацией;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов