Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 134 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі № 345 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 134 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
006 «Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібінің нормативтік-техникалық базасын жетілдіру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Газ саласындағы нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Мұнай және мұнай-химия салаларындағы мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу
саны
-
-
8
3
3
»;
«Мұнай және газ саласының нормативтік құжаттармен қамтамасыз етілуі, оның ішінде: мұнай саласында» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Мұнай, газ, мұнай-химия салаларының нормативтік құжаттармен, оның ішінде: мұнай саласында қамтамасыз етілуі
55
»;
мынадай жолмен толықтырылсын:
«
мұнай-химия саласында
%
50
»;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Газ саласындағы 1 нормативтік-құқықтық актіні, оның ішінде техникалық-регламенттерді, әзірлеудің орташа құны» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бір мемлекетаралық стандарт әзірлеудің орташа құны:
мұнай саласында
мұнай-химия саласында
2000
3301
»;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011» деген бағанда:
«Аяқталған инвестициялық жобалар бойынша орындалатын жұмыстардың көлемі» деген жолдағы «78,3» деген сандар «79,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жалғастырылатын инвестициялық жобалар бойынша орындалатын жұмыстардың көлемі» деген жолдағы «21,7» деген сандар «20,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Елді мекендердің қажеттіліктерін газбен қамтамасыз ету» деген жолдағы «50» деген сандар «54» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «12720717» деген сандар «13562642» деген сандармен ауыстырылсын;
064 «Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011» деген бағанда:

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 134
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2011 года № 345
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 134 "О Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" следующие изменения и дополнение:
в Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. "Бюджетные программы":
в подразделе "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 006 "Совершенствование нормативно-технической базы в нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности":
в показатели прямого результата:
строку "Разработка нормативно-правовых актов в газовой отрасли" изложить в следующей редакции:
"
Разработка межгосударственных
стандартов в нефтяной и
нефтехимической отраслях
кол-во
-
-
8
3
3
";
строку "Обеспеченность нефтяной и газовой отрасли нормативными документами, в том числе: в нефтяной отрасли" изложить в следующей редакции:
"
Обеспеченность нефтяной,
газовой, нефтехимической
отраслей нормативными
документами, в том числе: в
нефтяной отрасли
55
";
дополнить строкой:
"
в нефтехимической отрасли
%
50
";
в показателях эффективности:
строку "Средняя стоимость разработки 1 нормативно-правового акта, в том числе технических регламентов в газовой отрасли" изложить в следующей редакции:
"
Средняя стоимость разработки
одного межгосударственного
стандарта:
в нефтяной отрасли
2000
в нефтехимической отрасли
3301
";
в бюджетной программе 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы":
в графе "2011":
в строке "Объем выполняемых работ по завершенным инвестиционным проектам" цифры "78,3" заменить цифрами "79,2";
в строке "Объем выполняемых работ по продолжающимся инвестиционным проектам" цифры "21,7" заменить цифрами "20,8";
в строке "Обеспечение газом потребностей населенных пунктов" цифры "50" заменить цифрами "54";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "12720717" заменить цифрами "13562642";
в бюджетной программе 064 "Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк в Атырауской области":
в графе "2011":

«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «351173» деген сандар «357662» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2011» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы» деген жолдағы «14037883» деген сандар «14886297» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «13071890» деген сандар «13920304» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «12720717» деген сандар «13562642» деген сандармен ауыстырылсын.
064 «Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау» деген жолдағы «351173» деген сандар «357662» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "351173" заменить цифрами "357662";
в подразделе "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011":
в строке "Всего бюджетных расходов" цифры "14037883" заменить цифрами "14886297";
в строке "Бюджетные программы развития" цифры "13071890" заменить цифрами "13920304";
в строке 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы" цифры "12720717" заменить цифрами "13562642";
в строке 064 "Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк в Атырауской области" цифры "351173" заменить цифрами "357662".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов