Тауар биржалары арқылы өткізілетін биржалық тауарлардың тізбесін және ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 375 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Тауар биржалары туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 4 мамырдағы Заңының 3-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тауар биржалары арқылы өткізілетін биржалық тауарлардың тізбесі және ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшері бекітілсін.
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы № 1245 және № 1253 қаулыларының күшін тоқтата тұру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 тамыздағы № 1316 қаулысына
мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және 1-тармақта:
«қаулыларының» деген сөз «қаулысының» деген сөзбен ауыстырылсын;

Об утверждении перечня биржевых товаров и минимального размера представляемых партий, которые реализуются через товарные биржи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 375. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 26 февраля 2015 года № 142.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 3 Закона Республики Казахстан от 4 мая 2009 года "О товарных биржах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень биржевых товаров и минимальный размер представляемых партий, которые реализуются через товарные биржи.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2000 года № 1316 "О приостановлении действия постановлений Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1245 и № 1253" следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1:
слово "постановлений" заменить словом "постановления";

«және № 1253», «және «Қазақстан Республикасында биржалық қызметті дамыту жөніндегі шаралар туралы» № 1253» деген сөздер алынып тасталсын.
3. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Орталық атқарушы органдар осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 сәуірдегі
№ 375 қаулысымен
бекітілген
Тауар биржалары арқылы өткізілетін биржалық тауарлардың тізбесі және ұсынылатын партиялардың ең аз мөлшері
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.12.31 № 1739, 2012.06.27 № 857 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
Тауардың қысқаша атауы
КО СЭҚ ТН коды
Партияның ең аз мөлшері
1
2
3
4
1.
Жаңадан піскен және тоңазытылған картоп: өзгесі

слова "и № 1253" и слова "и № 1253 "О мерах по развитию биржевой деятельности в Республике Казахстан" исключить.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Центральным исполнительным органам принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2011 года № 375
Перечень
биржевых товаров и минимальный размер представляемых партий,
которые реализуются через товарные биржи
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.12.2011 № 1739 (вводится в действие с 01.01.2012); от 27.06.2012 № 857 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Краткое наименование товара
Код ТН ВЭД ТС
Минимальный
размер партии
1
2
3
4
1.
Картофель свежий или охлажденный:
прочий

2701
3 000 тонна
8.
Гагаттан басқа, агломерацияланған немесе агломерацияланбаған лигнит, немесе құба көмір*
2702
3 000 тонна
9.
Мұнайлы газдар және өзге де газ тәріздес көмірсулары: сұйытылған: пропан
2711 12
100 тонна
10.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.06.27 № 857 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
11.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.06.27 № 857 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
12.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.06.27 № 857 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
*- 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап коммуналдық заңды тұлғалар сатып алу үшін;
** - көрсетілген тізбе астықтың мемлекеттік ресурсына қолданылмайды.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 сәуірдегі
№ 375 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 28 шілдедегі № 1035 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 мамырдағы № 600 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 21, 184-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер енгізу және күші жойылған деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 20 тамыздағы № 1031 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 57-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 35, 327-құжат).
3. «Тауар биржалары жөніндегі республикалық комиссияның құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі № 570 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасында биржалық қызметті дамыту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 тамыздағы № 1253 қаулысы.
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 28 шілдедегі № 1035 және 2004 жылғы 29 қаңтардағы № 100 қаулыларына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі № 646 қаулысының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 наурыздағы № 307 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 13, 168-құжат).

2701
3 000 тонн
8.
Лигнит или бурый уголь,
агломерированный или
неагломерированный, кроме гагата*
2702
3 000 тонн
9.-11.
Исключены постановлением Правительства РК от 27.06.2012 № 857
12.
Волокно хлопковое, подвергнутое кардо- или
гребнечесанию
5203 00 000 0
600 тонн
* - Для закупа коммунальными юридическими лицами, начиная с 1 января 2013 года;
** - указанный перечень не распространяется на государственные ресурсы зерна
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2011 года № 375
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1996 года № 600 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. № 1035" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 21, ст. 184).
2. Пункт 57 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года № 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 35, ст. 327).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 гола № 570 "Об утверждении состава Республиканской комиссии по товарным биржам".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1253 "О мерах по развитию биржевой деятельности в Республике Казахстан".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2004 года № 307 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 1995 года № 1035 и от 29 января 2004 года № 100 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года № 646" (САПП Республики Казахстан, 2004 года, № 13, ст. 168).