Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № 163 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 379 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен денсаулық сақтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1729 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № 163 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің денсаулық сақтауға 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасында:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2011 года № 163
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 379
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2011 года № 163 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1729» следующие дополнения и изменения:
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на здравоохранение, утвержденных указанным постановлением:

4 және 7-тармақтардағы «науқастарды емдеуге арналған препараттарды» деген сөздерден кейін «, муковисцидозбен, мукополисахаридозбен, Гоше ауруымен ауыратын балаларды емдеуге арналған препараттарды» деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Қағидаға 1-қосымшада:
2011 жылы облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейде медициналық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер шеңберіндегі медициналық техниканың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 және 26-жолдармен толықтырылсын:
«
18.
Ретиналды томограф
19.
Жиынтығында 12 мониторы бар орталық байқау станциясы
20.
Кардиохирургия мен нейрохирургияға арналған зерттеу опциясы бар компьютерлік томограф
21.
Сұйықтық цитология аппараты
22.
Аралас лазерліқ қондырғы
23.
Портативті неонаталды монитор
24.
Қан газдарын тері арқылы мониторингілеу жүйесі бар нәрестеге арналған монитор
25.
Электрокардиография және артериялық қысымды тәуліктік мониторингілеу жүйесі
26.
Тредмил жүйесі
»;
көрсетілген Қағидаға 2-қосымшада:
2011 жылы облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын пайдалану бағыттарында:
9-бағанда:
«Магнитті-резонансты» деген сөздерден кейін «және компьютерлік» деген сөздермен толықтырылсын;

в пунктах 4 и 7 после слов «с ренальной анемией» дополнить словами «, препаратов для лечения больных детей муковисцидозом, мукополисахаридозом, болезнью Гоше»;
в приложении 1 к указанным Правилам:
перечень медицинской техники в 2011 году в рамках целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций на местном уровне, дополнить строками, порядковые номера 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 и 26, следующего содержания:
"
18.
Ретинальный томограф
19.
Центральная станция наблюдения в комплекте с 12
мониторами
20.
Компьютерный томограф с опцией исследования для
кардиохирургии и нейрохирургии
21.
Аппарат жидкостной цитологии
22.
Комбинированная лазерная установка
23.
Портативный неонатальный монитор
24.
Монитор для новорожденного с системой чрескожного
мониторирования газов крови
25.
Система суточного мониторирования электрокардиографии и
артериального давления
26.
Тредмил система
";
в приложении 2 к указанным Правилам:
в направлениях использования сумм целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне в 2011 году:
в графе 9:
после слов «Оснащение магнитно-резонансным» дополнить словами «и компьютерными»;

реттік нөмірі 11-жол «180 000» деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдың 15-бағанындағы «689 247» деген сандар «869 247» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жиыны» деген жолда:
«727 817» деген сандар «907 817» деген сандармен ауыстырылсын;
«16 982 005» деген сандар «17 162 005» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

строку, порядковый номер 11, дополнить цифрами «180 000»;
в графе 15 строки, порядковый номер 11, цифры «689 247» заменить цифрами «869 247»;
в строке «Итого»:
цифры «727 817» заменить цифрами «907 817»;
цифры «16 982 005» заменить цифрами «17 162 005».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов