Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 94 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 383 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 94 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар және іс-шаралар мен нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар және іс-шаралар мен нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Мемлекеттік қаражат тұрақтылығы» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Республикалық бюджеттің теңгерімділігі, Ұлттық қор активтерін 2020 жылда ЖІӨ-ге шаққанда кемінде 30 % деңгейге жеткізу және қолайлы деңгейде үкіметтің борыш көлемін қолдау» деген 1.1-мақсатта:
«Республикалық бюджеттің тапшылығын азайту, мемлекеттік шығыстар құрылымының тиімділігін арттыру және үкіметтік борышты қолайлы деңгейде ұстап тұру» деген 1.1.1-міндетінде:
тақырыбындағы «арттыру және» деген сөздер «арттыру,» деген сөзбен ауыстырылсын;
«ұстап тұру» деген сөздерден кейін «және шағын кредит беруді дамыту» деген сөздермен толықтырылсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде»:
«2010 жыл (ағымдағы жыл жоспары)» деген сөздер «2010 жыл (есеп)» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Республикалық бюджет дефициті» деген жолдағы «4,2» және «2,8» деген сандар тиісінше «2,6» және «3» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Шағын кредит беру құралдарына және оны жүзеге асыру тетіктеріне қол жеткізуді кеңейту мәселелері бойынша заңнамалық базаны жетілдіру
X
Шағын кредит беру құралдарына қол жеткізуді кеңейтуге бағытталған шаралар кешенін қабылдау
X
»;
«Салық түсімі мен кеден төлемдерінің толықтығы, салық және кеден жүйесін жақсарту» деген 1.1.2-міндет мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Салық қызметтерінің жалпы көлеміндегі электрондық және ішінара автоматтандырылған салық қызметтерінің үлесін кемінде 20 % деңгейінде ұстап тұру
X
X
X
X
X
Салық органдарының ақпаратын қабылдау және өңдеу орталықтарын салу
X
X
X
X
X
»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 94
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 383
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 94 "О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в подразделе 3.1. "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в стратегическом направлении 1. "Стабильность государственных финансов":
в цели 1.1. "Сбалансированность республиканского бюджета, доведение активов Национального фонда к 2020 году до уровня не менее 30 % ВВП и поддержание размера правительственного долга на приемлемом уровне":
в задаче 1.1.1. "Снижение дефицита республиканского бюджета, повышение эффективности структуры государственных расходов и удержание правительственного долга на приемлемом уровне":
в заголовке слова "расходов и" заменить словом "расходов,";
после слова "уровне" дополнить словами "и развитие микрокредитования";
в "Показателях прямых результатов":
слова "2010 год (план текущего)" заменить словами "2010 год (отчет)";
в строке "Дефицит республиканского бюджета" цифры "4,2" и "2,8" заменить соответственно цифрами "2,6" и "3";
дополнить строками следующего содержания:
"
Совершенствование законодательной базы по вопросам расширения
доступа к инструментам микрокредитования и механизмам его
осуществления
X
Принятие комплекса мер, направленных на расширение доступа к
инструментам микрокредитования
X
";
Задачу 1.1.2 "Полнота поступлений налогов и таможенных платежей, улучшение налоговой и таможенной систем" дополнить строками следующего содержания:
"
Поддержание доли электронных и частично автоматизированных
налоговых услуг в общем количестве налоговых услуг, на уровне не
менее 20 %
X
X
X
X
X
Строительство центров приема и обработки информации налоговых
органов
X
X
X
X
X
";
в разделе 7. "Бюджетные программы":
в Бюджетной программе 001 "Обеспечение бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":

«Штат саны» деген жолдағы «20 316» деген сандар «20 281» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «42 494 398» деген сандар «45 805 948» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Халықаралық қаржы ұйымдары қаржыландыратын инвестициялық жобалардың аудитін жүзеге асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «38 000» деген сандар «30 000» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Кинология орталығының қызметтері» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолда «102 355» деген сандар «116 755» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Үкіметтік борышқа қызмет көрсету» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «131 698 191» деген сандар «126 076 848» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Жекешелендіру, мемлекеттік мүлікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осымен байланысты дауларды реттеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «426 925» деген сандар «425 660» деген сандармен ауыстырылсын;
021 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің күрделі шығындары» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «1 790 973» деген сандар «1 831 252» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «2 934 327» деген сандар «2 921 422» деген сандармен ауыстырылсын;
025 «Оқу-әдістемелік орталығының қызметтері» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «60 713» деген сандар «73 641» деген сандармен ауыстырылсын;
026 «Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерін салу» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Оңтүстік Қазақстан, Маңғыстау және Алматы облыстарындағы объектілердің құрылысын аяқтау» деген жол «1» деген санмен толықтырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» жолындағы «6 004 628» деген сандар «8 011 588» деген сандармен ауыстырылсын;
031 «КААЖ» және «Электрондық кеден» ақпараттық жүйесін құру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Ақпараттық жүйелерді дамыту және енгізу» деген жолдағы «4» деген сан «6» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «639 720» деген сандар «732 954» деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 12345-қосымшаларға сәйкес 029 «Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін құру»;
038 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау», 040 «Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын салу», 043 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде консультанттардың қызметіне ақы төлеу», 055 «Қаржылық бақылау жүргізудің ақпараттық жүйесін құру және дамыту» бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын;
061 «е-Қаржымині» интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесін жасау» деген бюджеттік бағдарламада:

в строке "Штатная численность" цифры "20 316" заменить цифрами "20 281";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "42 494 398" заменить цифрами "45 805 948";
в Бюджетной программе 002 "Осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых международными финансовыми организациями":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "38 000" заменить цифрами "30 000";
в Бюджетной программе 009 "Услуги кинологического центра":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "102 355" заменить цифрами "116 755";
в Бюджетной программе 013 "Обслуживание правительственного долга":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "131 698 191" заменить цифрами "126 076 848";
в Бюджетной программе 016 "Приватизация, управление государственным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "426 925" заменить цифрами "425 660";
в Бюджетной программе 021 "Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 790 973" заменить цифрами "1 831 252";
в Бюджетной программе 024 "Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "2 934 327" заменять цифрами "2 921 422";
в Бюджетной программе 025 "Услуги учебно-методического центра":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "60 713" заменить цифрами "73 641";
в Бюджетной программе 026 "Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
строку "Завершение строительства объектов в Южно-Казахстанской, Мангистауской, Актюбинской и Алматинской областях" дополнить цифрой "1";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "6 004 628" заменить цифрами "8 011 588";
в Бюджетной программе 031 "Создание информационной системы "ТАИС" и "Электронная таможня":
в показателях прямого результата:
в строке "Развитие и внедрение информационных систем" цифру "4" заменить цифрой "6";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "639 720" заменить цифрами "732 954";
дополнить бюджетными программами 029 "Создание информационной системы Казначейства", 038 "Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках "Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)", 040 "Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов", 043 "Оплата услуг консультантов в рамках "Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)", 055 "Создание и развитие информационной системы финансового мониторинга" согласно приложениям 12345, к настоящему постановлению;
в Бюджетной программе 061 "Создание интегрированной автоматизированной информационной системы "е-Минфин":

«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «2 463 103» деген сандар «3 080 746» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығыстарының жиынтығы» деген кестеде:
«2011 жыл» деген бағандағы «1 047 221 058», «1 029 642 691», «17 578 367» деген сандар тиісінше «1 056 696 044», «1 036 143 542», «20 552 502» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 сәуірдегі
№ 383 қаулысына
1-қосымша
Бюджеттік бағдарлама
029 Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін құру
Сипаттамасы
Қазынашылықтың ақпараттық жүйесінің тұрақты және үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету
бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
даму
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
жобалы жыл
жобалы жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (ағымдағы жылдың жоспары)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге
1 192 120
350 122
33 974
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылға 7 сәуірдегі
N 383 қаулысына
2-қосымша
Бюджеттік бағдарлама
038 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау
Сипаттамасы
Бір кредиттік желі шеңберінде банктердің бар кредиттері бойынша және жаңа берешекке пайыздық ставканы субсидиялау
бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
трансферттер мен бюджеттік субсидиялар беруге
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
жобалы жыл
жобалы жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (ағымдағы жылдың жоспары)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Субсидияланатын кредиттердің саны
бірлік
25
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Бірлесіп субсидияланатын кредитор саны
бірлік
25
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге
7 050 207
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 сәуірдегі
№ 383 қаулысына
3-қосымша
Бюджеттік бағдарлама
040 Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын салу
Сипаттамасы
Аумақтық салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын салу
бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Бюджет инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
даму
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
жобалы жыл
жобалы жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (ағымдағы жылдың жоспары)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Салық органдарының ақпаратты қабылдау және қайта өңдеу орталықтарын салу
9
10
4
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге

в строке "объем бюджетных расходов" цифры "2 463 103" заменить цифрами "3 080 746";
в таблице "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год" цифры "1 047 221 058", "1 029 642 691", "17 578 367" заменить соответственно цифрами "1 056 696 044", "1 036 143 542", "20 552 502".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2011 года № 383
Бюджетная
программа
029 Создание информационной системы Казначейства
Описание
Обеспечение стабильного и бесперебойного функционирования информационной
системы казначейства
Вид
бюджетной
программы:
в зависимости от
содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от
способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
развитие
наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный год
плановый период
проек-
тиру-
емый
год
проек-
тиру-
емый
год
2009
год
(отчет)
2010
год
(план
текуще-
го года)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
показатели конечного результата
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тт.
1 192 120
350 122
33 974
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2011 года № 383
Бюджетная
программа
038 Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках «Программы
посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных
предприятий)»
Описание
Субсидирование процентной ставки по уже имеющимся кредитам банков и на
новую задолженность в рамках одной кредитной линии
Вид
бюджетной
программы:
в зависимости от
содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от
способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный год
плановый период
проек-
тируе-
мый год
проек-
тируе-
мый год
2009
год
(отчет)
2010
год
(план
текуще-
го года)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Количество субсидируемых
кредитов
ед.
25
показатели конечного результата
Количество просубсидируемых
кредитов
ед.
25
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тт.
7 050 207
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2011 года № 383
Бюджетная
программа
040 Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов
Описание
Строительство центров приема и обработки информации территориальных
налоговых органов
Вид
бюджетной
программы:
в зависимости от
содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от
способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
развитие
наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный год
плановый период
проек-
тируе-
мый
год
проек-
тируе-
мый
год
2009
год
(отчет)
2010
год
(план
текуще-
го года)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Строительство Центров приема и
обработки информации налоговых
органов
9
10
4
показатели конечного результата
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тт.

566 876
594 030
220 075
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 сәуірдегі
№ 383 қаулысына
4-қосымша
Бюджеттік бағдарлама
043 «Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде консультанттардың қызметіне ақы төлеу
Сипаттамасы
50 пайыз мөлшерінде консультанттардың қызметіне ақы төлеу жөніндегі шығыстарға республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру. Бұл ретте әрбір әлеуетті қатысушыны қайта қаржыландырудың ең жоғарғы сомасы сауықтыру жоспарын сүйемелдеу құнын қоса алғанда, 35 миллион теңгеден аспауы тиіс
бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
жобалы жыл
жобалы жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (ағымдағы жылдың жоспары)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Консультанттардың бірлесіп қаржыландырылатын қызметтерінің саны
бірлік
49
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Сауықтыру жоспарларының саны
бірлік
49
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге
1 715 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 сәуірдегі
№ 383 қаулысына
5-қосымша
Бюджеттік бағдарлама
055 Қаржылық бақылау жүргізудің ақпараттың жүйесін құру және дамыту
Сипаттамасы
Заңсыз жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстауға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
бюджет инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
даму
бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
жобалы жыл
жобалы жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (ағымдағы жылдың жоспары)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге

566 876
594 030
220 075
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2011 года № 383
Бюджетная
программа
043 Оплата услуг консультантов в рамках «Программы посткризисного
восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
Описание
Софинансирование из республиканского бюджета на расходы по оплате услуг
консультантов в размере 50 процентов. При этом максимальная сумма
софинансирования каждого потенциального участника не должна превышать 35
миллионов тенге, включая стоимость сопровождения плана оздоровления
Вид
бюджетной
программы:
в зависимости от
содержания
осуществление государственных функций, полномочий и
оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от
способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный год
плановый период
проек-
тируе-
мый год
проек-
тируе-
мый
год
2009
год
(отчет)
2010
год
(план
текуще-
го года)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Количество софинансируемых
услуг консультантов
ед.
49
показатели конечного результата
Количество планов оздоровления
ед.
49
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тт.
1 715 000
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2011 года № 383
Бюджетная
программа
055 Создание и развитие информационной системы финансового мониторинга
Описание
Реализация государственной политики в области противодействия легализации
(отмыванию) незаконных доходов и финансированию терроризма
Вид
бюджетной
программы:
в зависимости от
содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от
способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
развитие
наименование показателей
бюджетной программы
ед. изм.
отчетный год
плановый период
проек-
тиру-
емый
год
проек-
тируе-
мый год
2009
год
(отчет)
2010
год
(план
текуще-
го года)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
показатели конечного результата
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тг.