Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 410 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
«Айтжанова               - Қазақстан Республикасының
Жанар Сейдахметқызы        Экономикалық даму және сауда
министрі»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Келімбетов              - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы            Экономикалық даму және сауда
министрі»;
мына:
«Келімбетов              - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат
Қайрат Нематұлы            қоры» акционерлік қоғамы
басқармасының төрағасы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Құлыбаев                - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат
Тимур Асқарұлы             қоры» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2011 года № 410
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Айтжанова            - Министр экономического развития и
Жанар Сейдахметовна     торговли Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Келимбетов           - Министр экономического развития и
Кайрат Нематович        торговли Республики Казахстан";
строку:
"Келимбетов           - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович        общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Қазына"
изложить в следующей редакции:
"Кулибаев             - председатель правления акционерного
Тимур Аскарович         общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Қазына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов