Сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жеке түрлерін әкелуге 2011 жылға арналған тарифтік квоталар көлемін (2-кезең) бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 435 Қаулысы
«Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 269 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О распределении объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2011 год (2 этап)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2011 года № 435
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 269 "О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында 2011 жылға арналған тарифтік квоталар көлемін (2-кезең) бөлу бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі бір апта мерзімде Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетінің Хатшылығын Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу шаралары туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының
Үкіметінің
2011 жылғы 22 сәуірдегі
№ 435 қаулысымен
бекітілген

1. Утвердить прилагаемое распределение объемов тарифных квот между участниками внешнеэкономической деятельности на 2011 год (2 этап).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в недельный срок уведомить Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2011 года № 435
Распределение
объемов тарифных квот между участниками внешнеэкономической