"Байқоңыр" ғарыш айлағында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру" жобасын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредитті қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 447 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 193-бабына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Заңына және «2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы Заңына сәйкес «Бәйтерек» Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамына 041 «Байқоңыр» ғарыш айлағында «Бәйтерек» ғарыштық зымыран кешенін құруға кредит беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша берілген бюджеттік кредит есептелген сыйақыны және мерзімі өткен сыйақы мен негізгі борыш үшін айыппұлды капиталдандыра отырып, бюджеттік кредитті Қазақстан Республикасының Ұлттық ғарыш агенттігі шотынан «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамының шотына алғаш аударған сәттен бастап 2015 жылғы 15 қарашаға дейін бюджеттік кредитті игеру кезеңін ұзарту арқылы қайта құрылымдалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі тиісті қосымша келісім жасасуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О реструктуризации бюджетного кредита, выделенного для реализации проекта "Создание на космодроме "Байконур" космического ракетного комплекса "Байтерек"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2011 года № 447
В соответствии со статьей 193 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реструктуризировать бюджетный кредит, предоставленный в соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" и Законом Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" акционерному обществу "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек" по бюджетной программе 041 "Кредитование создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на космодроме "Байконур", посредством продления периода освоения бюджетного кредита с момента первого перечисления бюджетного кредита со счета Национального космического агентства Республики Казахстан на счет акционерного общества "Банк Развития Казахстана" до 15 ноября 2015 года с капитализацией начисленного вознаграждения и штрафа за просроченное вознаграждение и основной долг.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить заключение соответствующего дополнительного соглашения.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов