Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 863 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 448 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 629 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 629 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ұлттық электрондық ақпараттық ресурстар мен ұлттық ақпараттық жүйелердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 863 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 405-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ұлттық электрондық ақпараттық ресурстар мен Ұлттық ақпараттық жүйелердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 27 сәуірдегі
N 448 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 1 қазандағы
№ 863 қаулысымен
бекітілген
Ұлттық электрондық ақпараттық ресурстар мен ұлттық ақпараттық жүйелердің тізбесі
1. «Мекенжай тіркелімі» мемлекеттік дерекқоры» ақпараттық жүйесі.
2. «Жеке тұлғалар» мемлекеттік дерекқоры» ақпараттық жүйесі.
3. «Заңды түлғалар» мемлекеттік дерекқоры» ақпараттық жүйесі.
4. «Жылжымайтын мүлік тіркелімі» мемлекеттік дерекқоры» ақпараттық жүйесі.
5. «Е-лицензиялау» мемлекеттік дерекқоры» ақпараттык жүйесі.
6. «Электрондық үкімет» веб-порталы.
7. «Электрондық үкімет» шлюзі.
8. «Электрондық үкіметтің» төлем шлюзі» ақпараттық жүйесі.
9. Қазақстан Республикасының Ұлттық куәландырушы орталығы.
10. Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының куәландырушы орталығы.
11. Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесі.
12. «Электрондық ақпараттық ресурстар мен ақпараттық жүйелердің мемлекеттік тіркелімі» ақпараттық жүйесі.
13. «Ақпараттық жүйелердің, бағдарламалық өнімдердің, бағдарламалық кодтардың және нормативтік-техникалық құжаттамалардың депозитарийі» ақпараттық жүйесі.
14. «KZ домендік атаулары мониторингінің жүйесі» ақпараттық жүйесі.
15. Қазынашылыктың біріктірілген ақпараттық жүйесі.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 863
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2011 года № 448. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 629
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 629 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 863 "Об утверждении Перечня национальных электронных информационных ресурсов и национальных информационных систем" (СAПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 405) следующее изменение:
перечень национальных электронных информационных ресурсов и национальных информационных систем, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение к
постановление Правительства
Республики Казахстан
от 27 апреля 2011 года № 448
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 октября 2007 года № 863
Перечень
национальных электронных информационных ресурсов
и национальных информационных систем
1. Информационная система "Государственная база данных "Адресный регистр".
2. Информационная система "Государственная база данных "Физические лица".
3. Информационная система "Государственная база данных "Юридические лица".
4. Информационная система "Государственная база данных "Регистр недвижимости".
5. Информационная система "Государственная база данных "е-лицензирование".
6. Веб-портал "электронное правительство".
7. Шлюз "электронного правительства".
8. Информационная система "Платежный шлюз "электронного правительства".
9. Национальный удостоверяющий центр Республики Казахстан.
10. Удостоверяющий центр государственных органов Республики Казахстан.
11. Единая система электронного документооборота государственных органов Республики Казахстан.
12. Информационная система "Государственный регистр электронных информационных ресурсов и информационных систем".
13. Информационная система "Депозитарий информационных систем, программных продуктов, программных кодов и нормативно-технической документации".
14. Информационная система "Система мониторинга доменных имен KZ".
15. Интегрированная информационная система казначейства.

16. «Біріктірілген салық ақпараттық жүйесі» ақпараттық жүйесі.
17. «Салықтык есептілікті өңдеу сервистері» ақпараттық жүйесі.
18. «Салық төлеушінің кабинеті» Web-қосымшасы» ақпараттық жүйесі.
19. «Электрондық мемлекеттік сатып aлу» автоматтандырылған ақпараттық жүйесі.
20. Мемлекеттік органдардың электрондық мұрағаттар жүйесі.
21. Мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік ортасы.
22. «Мемлекеттік стандарттар» автоматтандырылған ақпараттық жүйесі.
23. Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік тіл порталы».
24. Мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесі.

16. Информационная система "Интегрированная налоговая информационная система".
17. Информационная система "Сервисы обработки налоговой отчетности".
18. Информационная система "Web-приложение "Кабинет налогоплательщика".
19. Автоматизированная информационная система "Электронные государственные закупки".
20. Система электронных архивов государственных органов.
21. Единая транспортная среда государственных органов.
22. Автоматизированная информационная система "Государственные стандарты".
23. "Портал государственного языка" Республики Казахстан.
24. Автоматизированная информационная система государственного земельного кадастра.