Р.Е. Бөлтіріков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 454 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Руслан Ескендірұлы Бөлтіріков Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О Бультрикове Р.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 454
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Бультрикова Руслана Искандеровича вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов