Ұлттық теңіз тасымалдаушысы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылы 29 сәуірдегі № 462 Қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 25 қарашадағы № 814 бұйрығын қараңыз.
"Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазтеңізкөлікфлоты" ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ұлттық теңіз тасымалдаушысы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 28.04.2017 № 233 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 28.04.2017 № 233 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 сәуірдегі
№ 462 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық теңіз тасымалдаушысы
туралы қағида
Ескерту. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 28.04.2017 № 233 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О Национальном морском перевозчике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 462.
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 ноября 2016 года № 814.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 января 2002 года "О торговом мореплавании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Национальным морским перевозчиком товарищество с ограниченной ответственностью "Национальная морская судоходная компания "Казмортрансфлот".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 28.04.2017 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением Правительства РК от 28.04.2017 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2011 года № 462
Положение
о Национальном морском перевозчике Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 28.04.2017 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).