Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 478 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Төтенше жағдайды жою басшысының өкілеттіктері туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы № 51 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 2, 19-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы № 51 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 қарашадағы № 1156 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 554-құжат);
3) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қарашадағы № 1068 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің өрт қауіпсіздігі саласындағы кейбір шешімдеріне енгізілген өзгерістер мен толықтырулардың 16-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 43, 492-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2011 года № 478
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года № 51 "Об утверждении Положения о полномочиях руководителя ликвидации чрезвычайной ситуации" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 2, ст. 19);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2004 года № 1156 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года № 51" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 554);
3) пункт 16 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 1068 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан в области пожарной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 43, ст. 492).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов