Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің "Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдістемелік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 544 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің «Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдістемелік орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - кәсіпорын)  таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, таратылатын  кәсіпорынның кредит берушілерінің талаптарын қанағаттандырғаннан кейін қалған мүлкін Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің «Экономикалық зерттеулер институты» акционерлік қоғамның жарғылық капиталына берсін;
2) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 19 мамырдағы
№ 544 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
3. «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің «Экономикалық зерттеулер институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қаңтардағы № 61 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 2, 26-құжат):
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қоғам қызметінің негізгі мәні мынадай салаларда зерттеулерді жүзеге асыру болып белгіленсін:
1) экономика;
2) (құпия).».
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.

О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия "Научно-методический центр специальных программ" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 544
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать республиканское государственное казенное предприятие "Научно-методический центр специальных программ" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан (далее - предприятие).
2. Министерству экономического развития и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать в уставный капитал акционерного общества "Институт экономических исследований" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан имущество, оставшееся после удовлетворения требований кредиторов ликвидируемого предприятия;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 мая 2011 года № 544
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 января 2007 года № 61 "О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт экономических исследований" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 2, ст. 26):
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить основным предметом деятельности общества осуществление исследований в сферах:
1) экономики;
2) (секретно).".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.