Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 559 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1498 қаулысын мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруді мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» деген бюджетті бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2011» деген бағанында «4 663 987» деген сандар «4 691 641» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Статистикалық деректерді жинау және өңдеу жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2011» деген бағанында «1 225 211» деген сандар «1 236 547» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Статистикалық деректерді тарату жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2011» деген бағанында «104 039» деген сандар «92 703» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынында»:
«2011» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар БАРЛЫҒЫ» деген жолда «7 126 611» деген сандар «7 154 265» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «6 235 636» деген сандар «6 263 290» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Статистикалық қызмет саласында және салааралық үйлестіруде мемлекеттік статистиканы реттеу жөніндегі қызметтер» деген жолда «4 663 987» деген сандар «4 691 641» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Статистикалық деректерді жинау және өңдеу жөніндегі қызметтер» деген жолда «1 225 211» деген сандар «1 236 547» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Статистикалық деректерді тарату жөніндегі қызметтер» деген жолда «104 039» деген сандар «92 703» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2011 года № 559
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1498 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 - 2015 годы" следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по статистике на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики":
в графе "2011" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "4 663 987" заменить цифрами "4 691 641";
в бюджетной программе 002 "Услуги по сбору и обработке статистических данных":
в графе "2011" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "1 225 211" заменить цифрами "1 236 547";
в бюджетной программе 009 "Услуги по распространению статистических данных":
в графе "2011" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "104 039" заменить цифрами "92 703";
в "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011":
в строке "ВСЕГО бюджетных расходов:" цифры "7 126 611" заменить цифрами "7 154 265";
в строке "текущие бюджетные программы" цифры "6 235 636" заменить цифрами "6 263 290";
в строке 001 "Услуги по регулированию в области статистической деятельности и межотраслевой координации государственной статистики" цифры "4 663 987" заменить цифрами "4 691 641";
в строке 002 "Услуги по сбору и обработке статистических данных" цифры "1 225 211" заменить цифрами "1 236 547";
в строке 009 "Услуги по распространению статистических данных" "104 039" заменить цифрами "92 703".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов