Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 101 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 564 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 414 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.31 № 414 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 101 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері нысаналы индикаторлары, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Аса тиімді және бәсекеге қабілетті туристік индустрия құру Бюджеттік бағдарламалар коды: 011, 104, 025, 009» деген 1.1-мақсатта:
«Ұлттық туристік өнімдерді халықаралық және ішкі нарықтарда жылжыту» деген 1.1.2-міндетте:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«1. Қазақстанның туристік әлеуеті туралы жарнамалық-ақпараттық материалдарды трансляциялайтын әлемдік телеарналардың саны» деген жолдың «2011 ж.», «2012 ж.», «2013 ж.», «2014 ж.», «2015 ж.» деген бағандарындағы «14» деген сандар «4» санмен ауыстырылсын;
тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда:
«1. Қазақстан туралы имиджді фильм жасау және әлемдік телеарналарда (14 телеарнада) көрсету» деген жолдағы «14» деген сандар «4» деген санмен ауыстырылсын;
«Жоғары жетістіктер спортын дамыту Аталған мақсатқа қол жеткізуге бағытталған бюджеттік бағдарламалардың кодтары 003, 004, 005, 007, 009, 012, 015, 023» деген 2.2-мақсатта:
«023» деген сандардан кейін «, 014» деген сандармен толықтырылсын;
«Қазақстандық спортшылардың бәсекеге қабілеттілігін қамтамасыз ету жөніндегі шараларды күшейту» деген 2.2.1-міндеттегі тікелей нәтиже көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар мынадай мазмұндағы 11, 12-жолдармен толықтырылсын:
«11. «Велотрек» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру;
12. «Шаңғы және биатлон стадионы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
7.1.6, 7.1.7, 7.1.13-кестелер осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 7.1.15-кестемен толықтырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 101
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2011 года № 564. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 414
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.03.2012 № 414.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 101 "О Стратегическом плане Министерства туризма и спорта Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства туризма и спорта Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов деятельности":
в цели 1.1. "Создание высокоэффективной и конкурентоспособной туристской индустрии Коды бюджетных программ: 011, 104, 025, 009":
в задаче 1.1.2. "Продвижение национальных туристских продуктов на международном и внутреннем рынках":
в показателе прямых результатов:
в графах "2011 г.", "2012 г.", "2013 г.", "2014 г.", "2015 г." строки "1. Количество мировых телевизионных каналов, транслирующих рекламно-информационные материалы о туристском потенциале Казахстана" цифры "14" заменить цифрой "4";
в мероприятиях для достижения показателей прямых результатов:
в строке "1. Создание имиджевого фильма о Казахстане и трансляция на мировых телеканалах (14 телевизионных каналов)" цифры "14" заменить цифрой "4";
в цели 2.2. "Развитие спорта высших достижений Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели 003, 004, 005, 007, 009, 012, 015, 023":
после цифры "023" дополнить цифрами ", 014";
в задаче 2.2.1 "Усиление мер по обеспечению конкурентоспособности казахстанских спортсменов" мероприятия для достижения показателей прямых результатов дополнить строками 11, 12 следующего содержания:
"11. Создание республиканского государственного казенного предприятия "Велотрек";
"12. Создание республиканского государственного казенного предприятия "Лыжный и биатлонный стадион";
в разделе 7 "Бюджетные программы":
таблицы 7.1.67.1.77.1.13, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить таблицей 7.1.15 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
"Свод бюджетных расходов" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.