"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 583 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 25-қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 24 және 25-жолдармен толықтырылсын:
"
24
«Дүниежүзілік экономикалық форумның Жаһандық бәсекеге қабілеттілік индексі рейтингісінде (Давос, Швейцария  Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігін арттыру бойынша ұсыныстар әзірлеу»
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика  сауда және мемлекеттік  басқару саласындағы  қолданбалы зерттеулер жүргізу»
32 000
25
«Шағын және орта бизнесті айқындау өлшемдерін заңнамада синхрондау жөнінде, сондай-ақ шағын және орта бизнестің дамуын мемлекеттік қолдаудың (реттеудің) тиімді тетігін қалыптастыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу»
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
«Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулер жүргізу»
15 000
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 583
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" следующие дополнения:
в приложении 25 к указанному постановлению:
дополнить строками, порядковые номера 24 и 25, следующего содержания:
"
24
"Разработка
рекомендаций по
повышению уровня
конкурентоспо-
собности
Казахстана в
рейтинге
Глобального
индекса
конкурентоспо-
собности
Всемирного
экономического
форума (Давос,
Швейцария)"
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО "Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан"
007 "Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
32 000
25
"Разработка
предложений по
синхронизации в
законодательстве
критериев
определения
малого и
среднего
бизнеса, а также
по формированию
эффективного
механизма
государственной
поддержки
(регулирования)
развития малого
и среднего
бизнеса"
Проведение
аналитических
исследований
Министерство
экономического
развития и
торговли
Республики
Казахстан
АО "Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан"
007 "Проведение
прикладных
исследований
в сфере
экономики,
торговли и
государствен-
ного
управления"
15 000
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов