Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 619 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2007 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын (1-кезең) бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы № 1110 қаулысы;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы № 1110 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 желтоқсандағы № 1122 қаулысы;
3) «Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2007 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2011 - 2012 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын (2-кезең) бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1461 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К.Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 619
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года № 1110 "Об утверждении Плана мероприятий на 2008-2010 годы по реализации Концепции миграционной политики Республики Казахстан на 2007 - 2015 годы (1 этап)";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2008 года № 1122 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года № 1110 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан";
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1461 "Об утверждении Плана мероприятий на 2011-2012 годы по реализации Концепции миграционной политики Республики Казахстан на 2007-2015 годы (2 этап)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов