"Ұлттық электрондық ақпараттық ресурстар мен ұлттық ақпараттық жүйелердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 863 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 631 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 629 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 629 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ұлттық электрондық ақпараттық ресурстар мен ұлттық ақпараттық жүйелердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 863 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 405-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ұлттық электрондық ақпараттық ресурстар мен ұлттық ақпараттық жүйелердің тізбесі мынадай мазмұндағы 25-тармақпен толықтырылсын:
«25. «E-learning» электрондық оқыту жүйесі.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 863 "Об утверждении Перечня национальных электронных информационных ресурсов и национальных информационных систем"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2011 года № 631. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 629
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 629 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 863 "Об утверждении Перечня национальных электронных информационных ресурсов и национальных информационных систем" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 405) следующее дополнение:
перечень национальных электронных информационных ресурсов и национальных информационных систем, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 25 следующего содержания:
"25. Система электронного обучения "e-learning".".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов