"Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 маусымдағы № 685 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 298 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі ұлттық кеңестің құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 22 маусымдағы
№ 685 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 наурыздағы
№ 298 қаулысымен
бекітілген
Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі
ұлттық кеңестің құрамы
Мәсімов - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы Премьер-Министрі, төраға
Орынбаев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы Министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары
Ырсалиев - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Серік Әзтайұлы вице-министрі, хатшы
Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және жаңа
технологиялар министрі
Әбдіқалықова - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы халықты әлеуметтік қорғау министрі
Ермегияев - Қазақстан Республикасының Туризм және
Талғат Амангелдіұлы спорт министрі
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы ақпарат министрі
Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Бақытжан Тұрсынұлы министрі
Камалиев - Қазақстан Республикасының Көлік және
Берік Сайлауұлы коммуникация министрі
Келімбетов - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қайрат Нематұлы даму және сауда министрі
Құл-Мұхаммед - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы министрі
Мамытбеков - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылжан Сарыбайұлы шаруашылығы министрі
Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы министрі
Нокин - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
Серік Кеңесұлы үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің төрағасы
Ахметов - Қарағанды облысының әкімі
Серік Нығметұлы
Біләлов - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
Серік Сұлтанғазыұлы
Бозымбаев - Жамбыл облысының әкімі
Қанат Алдабергенұлы
Дьяченко - Ақмола облысының әкімі
Сергей Александрович
Есімов - Алматы қаласының әкімі
Ахметжан Смағұлұлы
Ізмұхамбетов - Батыс Қазақстан облысының әкімі
Бақтықожа Салахатдинұлы
Қуандықов - Қызылорда облысының әкімі
Болатбек Баянұлы
Кулагин - Қостанай облысының әкімі
Сергей Витальевич
Көшербаев - Маңғыстау облысының әкімі
Қырымбек Елеуұлы
Мұсаханов - Алматы облысының әкімі
Анзар Тұрсынханұлы
Мырзахметов - Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
Асқар Исабекұлы
Рысқалиев - Атырау облысының әкімі
Бергей Сәулебайұлы
Сағындықов - Ақтөбе облысының әкімі
Елеусін Наурызбайұлы
Сағынтаев - Павлодар облысының әкімі
Бақытжан Әбдірұлы
Сапарбаев - Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Бердібек Мәшбекұлы
Тасмағамбетов - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Валиев - Қазақстан Республикасы Парламенті
Хусаин Хасенович Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Бисенов - Қазақстан Республикасы Парламенті
Қылышбай Алдабергенұлы Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Құлыбаев - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Тимур Асқарұлы акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Есекеев - "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының
Қуанышбек Бақытбекұлы басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Измайылов - "Зерде" ұлттык инфокоммуникациялық
Нұрлан Тельманұлы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Қабылдин - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Қайыргелді Мақсұтұлы акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Мамин - "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы"
Асқар Ұзақбайұлы акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Бейсенғалиев - "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі"
Берік Тұрсынбекұлы акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Святов - "Тау-Кен Самұрық" ұлттық тау-кен
Болат Аманжолұлы компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Смағұлов - "Қазақстан инжиниринг" ұлттық
Болат Советұлы компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы - компания президенті (келісім
бойынша)
Школьник - "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом
Владимир Сергеевич компаниясы" акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Худова - Қазақстан Республикасы жеңіл өнеркәсіп
Любовь Николаевна кәсіпорындары қауымдастығының басқарма
төрайымы (келісім бойынша)
Амантаева - "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Майра Тұрғанқызы қызметкерлерінің кәсіптік одағы" заңды
тұлғалар бірлестігінің төрайымы (келісім
бойынша)
Бакенова - "Шетелдік инвесторлардың қазақстандық
Зарина Абайқызы кеңесі" қауымдастығының директоры (келісім
бойынша)
Вулис - "ENRC Kazakhstan" жауапкершілігі шектеулі
Феликс Джеф серіктестігінің президенті (келісім
бойынша)
Жанықұлов - "КАЗКА" Қазақстанның кәсіпкерлер
Жұмабек Есілбекұлы қауымдастығының басқарма кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)
Ким - "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі
Владимир Сергеевич шектеулі серіктестігінің президенті
(келісім бойынша)
Мұқашев - Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар
Сиязбек Өнербекұлы федерациясының төрағасы (келісім бойынша)
Перуашев - "Атамекен" одағы" Қазақстанның ұлттық
Азат Тұрлыбекұлы экономикалық палатасы" заңды тұлғалар
бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)
Радостовец - "Республикалық кен өндіру және кен-
Николай Владимирович металлургиялық кәсіпорындары қауымдастығы"
заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Раимов - Алматы экономика және статистика
Дәулет Сағатбекұлы академиясының президенті, Қазақстанның
кәсіптік білім беру ұйымдары
қауымдастығының өкілі (келісім бойынша)
Сәрсенов - "KazEnergy" Қазақстан мұнай-газ және
Жанболат Жәкейұлы энергетика кешені ұйымдары қауымдастығы"
заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Қажиев - "KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі
Бақытжан Төлеуқажыұлы қазақстандық компания" акционерлік
қоғамының президенті (келісім бойынша)
Шайкенова - Қазақстандық туристік қауымдастығының
Рашида Рашидқызы директоры (келісім бойынша)
Юдин - Теңіз көлігі кәсіпкерлері қауымдастығының
Николай Васильевич атқарушы директоры (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298 "О создании Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2011 года № 685. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 529
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 298 "О создании Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров" следующее изменение:
состав Национального совета по подготовке профессионально-технических кадров, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 2011 года № 685
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2011 года № 298
Состав
Национального совета по подготовке
профессионально-технических кадров
Масимов - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович председатель
Орынбаев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович Казахстан, заместитель председателя
Ирсалиев - вице-министр образования и науки
Серик Азтаевич Республики Казахстан, секретарь
Исекешев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Абдыкаликова - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна населения Республики Казахстан
Ермегияев - Министр туризма и спорта Республики
Талгат Амангельдиевич Казахстан
Жамишев - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Жумагалиев - Министр связи и информации Республики
Аскар Куанышевич Казахстан
Жумагулов - Министр образования и науки Республики
Бакытжан Турсынович Казахстан
Камалиев - Министр транспорта и коммуникаций
Берик Сайлауович Республики Казахстан
Келимбетов - Министр экономического развития и
Кайрат Нематович торговли Республики Казахстан
Кул-Мухаммед - Министр культуры Республики Казахстан
Мухтар Абрарулы
Мамытбеков - Министр сельского хозяйства Республики
Асылжан Сарыбаевич Казахстан
Мынбаев - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич Казахстан
Нокин - Председатель Агентства Республики
Серик Кенесович Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Ахметов - аким Карагандинской области
Серик Ныгметович
Билялов - аким Северо-Казахстанской области
Серик Султангазинович
Бозумбаев - аким Жамбылской области
Канат Алдабергенович
Дьяченко - аким Акмолинской области
Сергей Александрович
Есимов - аким города Алматы
Ахметжан Смагулович
Измухамбетов - аким Западно-Казахстанской области
Бактыкожа Салахатдинович
Куандыков - аким Кызылординской области
Болатбек Баянович
Кулагин - аким Костанайской области
Сергей Витальевич
Кушербаев - аким Мангыстауской области
Крымбек Елеуович
Мусаханов - аким Алматинской области
Анзар Турсынханович
Мырзахметов - аким Южно-Казахстанской области
Аскар Исабекович
Рыскалиев - аким Атырауской области
Бергей Саулебаевич
Сагиндиков - аким Актюбинской области
Елеусин Наурызбаевич
Сагинтаев - аким Павлодарской области
Бакытжан Абдирович
Сапарбаев - аким Восточно-Казахстанской области
Бердибек Машбекович
Тасмагамбетов - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич
Валиев - депутат Сената Парламента
Хусаин Хасенович Республики Казахстан (по согласованию)
Бисенов - депутат Мажилиса Парламента Республики
Кылышбай Алдабергенович Казахстан (по согласованию)
Кулибаев - председатель Правления акционерного
Тимур Аскарович общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Қазына"
(по согласованию)
Есекеев - председатель Правления акционерного
Куанышбек Бахытбекович общества "Казахтелеком"
(по согласованию)
Измайлов - председатель Правления акционерного
Нурлан Тельманович общества "Национальный
инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
(по согласованию)
Кабылдин - председатель Правления акционерного
Кайргельды Максутович общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Мамин - председатель Правления акционерного
Аскар Узакбаевич общества "Национальная компания
"Қазақстан темір жолы"
(по согласованию)
Бейсенгалиев - председатель Правления акционерного
Берик Турсынбекович общества "Национальный управляющий
холдинг "КазАгро" (по согласованию)
Святов - председатель Правления акционерного
Болат Аманжолович общества "Национальная горнорудная
компания "Тау-Кен Самрук"
(по согласованию)
Смагулов - председатель Правления - президент
Болат Советович компании акционерного общества
"Национальная компания "Казахстан
инжиниринг" (по согласованию)
Школьник - президент акционерного общества
Владимир Сергеевич "Национальная атомная компания
"Казатомпром" (по согласованию)
Худова - председатель Правления Ассоциации
Любовь Николаевна предприятий легкой промышленности
Республики Казахстан (по согласованию)
Амантаева - председатель объединения юридических
Майра Тургановна лиц "Профессиональный союз работников
образования и науки Республики
Казахстан" (по согласованию)
Бакенова - директор Ассоциации "Казахстанский
Зарина Абаевна Совет иностранных инвесторов"
(по согласованию)
Вулис - президент товарищества с ограниченной
Феликс Джеф ответственностью "ENRC Kazakhstan"
(по согласованию)
Жаныкулов - председатель Совета Правления
Жумабек Есилбекович Казахстанской ассоциации
предпринимателей "КАЗКА"
(по согласованию)
Ким - президент товарищества с ограниченной
Владимир Сергеевич ответственнностью "Корпорация
"Казахмыс" (по согласованию)
Мукашев - председатель Федерации профсоюзов
Сиязбек Онербекович Республики Казахстан (по согласованию)
Перуашев - председатель объединения юридических
Азат Турлыбекович лиц "Национальная экономическая палата
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Радостовец - исполнительный директор объединения
Николай Владимирович юридических лиц "Республиканская
ассоциация горнодобывающих и
горнометаллургических предприятий"
(по согласованию)
Раимов - президент Алматинской академии
Даулет Сагатбекович экономики и статистики, представитель
Ассоциации организаций
профессионального образования
Казахстана (по согласованию)
Сарсенов - генеральный директор объединения
Джанбулат Жакиевич юридических лиц "Казахстанская
ассоциация организаций нефтегазового и
энергетического комплекса "KazEnergy"
(по согласованию)
Кажиев - президент акционерного общества
Бакытжан Толеукажиевич "Казахстанская компания по управлению
электрическими сетями "KEGOC"
(по согласованию)
Шайкенова - директор Казахстанской туристской
Рашида Рашидовна ассоциации (по согласованию)
Юдин - исполнительный директор Ассоциации
Николай Васильевич предпринимателей морского транспорта
(по согласованию)