"Кентауэнерго" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің конкурстық массасын өткізудің ерекше шарттары мен тәртібі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 701 Қаулысы
«Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 2-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Кентауэнерго» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің (бұдан әрі - Серіктестік) конкурстық массасын өткізудің:
1) өндірістің технологиялық циклын қамтамасыз ететін мүліктік кешенді бірыңғай лотпен (бұдан әрі - лот) сатуды;
2) лотты сатудың ең төменгі бағасын әкімшілік шығыстар мен бірінші және екінші кезектегі кредиторлар талаптарының сомасынан төмен емес белгілеуді;
3) технологиялық циклдың үздіксіздігін сақтай отырып, банкроттық рәсімін өткізуді;
4) конкурстық басқарушыға меншік құқығы сатып алушыға өту сәтіне дейін тұтынушыларды энергиямен үздіксіз жабдықтауды қамтамасыз ету жөніндегі шарттар жасасу құқығын беруді көздейтін ерекше шарттары мен тәртібі белгіленсін.
2. Конкурстық масса объектісін сатып алушыларға мынадай қосымша талаптар белгіленсін:
1) электр және жылу энергиясын өндіру, беру мен тарату, электр станцияларын, электр желілері мен қосалқы станцияларды пайдалануға арналған лицензиялардың болуы;
2) қызмет бейінін, тұтынушылармен шарттарды және көрсетілетін қызметтер көлемін сақтау жөнінде міндеттемелер қабылдау;
3) технологиялық үдерісте жұмыс істейтін Серіктестіктің қызметкерлерімен еңбек шарттарын жасасуды қамтамасыз ету.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К Мәсімов

Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы товарищества с ограниченной ответственностью "Кентауэнерго"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2011 года № 701
В соответствии с пунктом 4 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить особые условия и порядок реализации конкурсной массы товарищества с ограниченной ответственностью "Кентауэнерго" (далее - Товарищество), предусматривающие:
1) продажу имущественного комплекса, обеспечивающего технологический цикл производства, единым лотом (далее - лот);
2) установление минимальной цены продажи лота не ниже суммы административных расходов и требований кредиторов первой и второй очередей;
3) проведение процедуры банкротства с соблюдением непрерывности технологического цикла;
4) наделение конкурсного управляющего правом заключения договоров по обеспечению бесперебойного энергоснабжения потребителей, до момента перехода права собственности покупателю.
2. Установить следующие дополнительные требования к покупателям объекта конкурсной массы:
1) наличие лицензий на производство, передачу и распределение электрической и тепловой энергии, эксплуатацию электрических станций, электрических сетей и подстанций;
2) принятие обязательств по сохранению профиля деятельности, договоров с потребителями и объемов предоставляемых услуг;
3) обеспечение заключения трудовых договоров с работниками Товарищества, занятыми, в технологическом процессе.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов