"Қазақстанды индустрияландырудың 2010 - 2014 жылдарға арналған картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 743 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстанды индустрияландырудың 2010-2014 жылдарға арналған картасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 303 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстанды индустрияландырудың 2010-2014 жылдарға арналған картасында:
реттік нөмірі 6-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
6-2.
Ферроқорытпалар өндірісін және оның шикізаттық базасын, қуаттылығын жылына 300 мың тонна ферроқорытпаға жеткізе отырып, әртараптандыру және кеңейту
ИЖТМ
Жамбыл облысы
«Тараз металлургия зауыты» ЖШС
2011 - 2014 жылдар
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 6-6-жолмен толықтырылсын:
«
6-6.
Бақыршық кенорнында металлургиялық кешен салу және өнімділігі жылына 1,5 млн. тонна кен болатын жерасты кенішін игеру
ИЖТМ
ШҚО
«Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны» ЖШС
2011 - 2013 жылдар
";
6-бағанда:
реттік нөмірі 7-жолдағы «2015» деген сандар «2016» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы «2015» деген сандар «2017» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы «2012» деген сандар «2013» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
17.
«Химфарм» АҚ-ның өндірісін кеңейту
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ
Өңіраралық жоба
«Химфарм» АҚ
2009 - 2013 жылдар
»;
реттік нөмірі 18-жолдың 6-бағанындағы «2011» деген сандар «2012» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Жетіген - Қорғас» темір жол желілерін салу (1-ші іске қосу кешені - 2011 жыл; 2-ші іске қосу кешені - 2012 жыл)»;
реттік нөмірі 26-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
26.
«Өзен - Түрікменстанмен мемлекеттік шекара» жаңа темір жол желісін салу (1-ші іске қосу кешені - 2011 жыл; 2-ші іске қосу кешені - 2012 жыл)
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ
Маңғыстау облысы
«Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ
2009 - 2012 жылдар
»;
6-бағанда:
реттік нөмірі 28-жолдағы «2011» деген сандар «2012» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 30-жолдағы «2012» деген сандар «2013» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 35-1-жолмен толықтырылсын:
«
35-1.
Астана қаласында «Talgo» жолаушылар вагоны өндірісін ұйымдастыру
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ
Астана қаласы
«Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ
2010 - 2011 жылдар
»;
реттік нөмірі 36-жол алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 "О Карте индустриализации Казахстана на 2010 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 743
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 303 «О Карте индустриализации Казахстана на 2010 – 2014 годы» следующие изменения и дополнения:
в Карте индустриализации Казахстана на 2010 – 2014 годы, утвержденной указанным постановлением:
строку, порядковый номер 6-2, изложить в следующей редакции:
"
6-2.
Диверсификация и расширение
ферросплавного производства
и его сырьевой базы с
доведением мощности до 300
тыс. тонн ферросплавов в
год
МИНТ
Жамбылская
область
ТОО
«Таразский
металлурги-
ческий
завод»
2011 –
2014
г.г.
";
дополнить строкой, порядковый номер 6-6, следующего содержания:
"
6-6.
Строительство
металлургического
комплекса и разработка
подземного рудника,
производительностью 1,5
млн. тонн руды в год на
месторождении Бакырчик
МИНТ
ВКО
ТОО «Бакырчикское
горно-добы-
вающее
предприятие»
2011 –
2013
г.г.
";
в графе 6:
строки, порядковый номер 7, цифры «2015» заменить цифрами «2016»;
строки, порядковый номер 14, цифры «2015» заменить цифрами «2017»;
строки, порядковый номер 15, цифры «2012» заменить цифрами «2013»;
строку, порядковый номер 17, изложить в следующей редакции:
"
17.
Расширение производства
АО «Химфарм»
АО «ФНБ
«Самрук-
Казына»
Межрегио-
нальный
проект
АО
«Химфарм»
2009 –
2013
г.г.
";
в графе 6 строки, порядковый номер 18, цифры «2011» заменить цифрами «2012»;
графу 2 строки, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
«Строительство железнодорожных линий «Жетыген – Коргос» (1-ый пусковой комплекс – 2011 год; 2-ой пусковой комплекс – 2012 год)»;
строку, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
"
26.
Строительство новой
железнодорожной линии
«Узень –
государственная граница
с Туркменистаном» (1-ый
пусковой комплекс –
2011 год; 2-ой пусковой
комплекс – 2012 год);
АО «ФНБ
«Самрук-
Казына»
Мангис-
тауская
область
АО «НК
«Қазақстан тeмip жолы»
2009 –
2012 г.г.
";
в графе 6:
строки, порядковый номер 28, цифры «2011» заменить цифрами «2012»;
строки, порядковый номер 30, цифры «2012» заменить цифрами «2013»;
дополнить строкой, порядковый номер 35-1, следующего содержания:
"
35-1.
Организация
производства
пассажирских вагонов
«Talgo» в городе Астана
АО «ФНБ
«Самрук-
Казына»
г.
Астана
АО «НК
«Қазақстан
тeмip
жолы»
2010 –
2011 г.г.
";
строку, порядковый номер 36, исключить;

реттік нөмірлері 39, 41, 42-жолдардың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Қостанай облысының әкімдігі»;
6-бағанда:
реттік нөмірлері 40, 48-жолдардағы «2011» деген сандар «2012» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 56-2-жолдағы «2014» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 56-3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
56-3.
Дәрілік заттар шығару зауыты
Ақтөбе облысының әкімдігі
Ақтөбе облысы
«Велес Ақтөбе ЛТД» ЖШС
2010 - 2011 жылдар
»;
реттік нөмірі 57-жол алынып тасталсын;
6-бағанда:
реттік нөмірі 58-2-жолдағы «2011» деген сандар «2013» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 58-3-жолдағы «2011» деген сандар «2012» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 58-4, 58-5, 59-2, 59-3-жолдармен толықтырылсын:
«
58-4.
«ЭЛЕАС» фармацевтика зауытын салу
Алматы облысының әкімдігі
Алматы облысы
«ЭЛЕАС» ПФК» ЖШС
2010 - 2013 жылдар
58-5.
Медициналық мақсаттағы бұйымдар мен дәрілік заттар шығаратын фармацевтика зауытын салу
Алматы облысының әкімдігі
Алматы облысы
«Dolce» ЖШС
2010 - 2013 жылдар
»;
«
59-2.
Бір рет қолданылатын шприцтер шығару зауытын кеңейту
Атырау облысының әкімдігі
Атырау облысы
«Брандо» ЖШС
2011 жыл
59-3.
Иинфузиялық ерітінділерді құю үшін системалар және бір рет қолданылатын қолғаптар шығаратын зауыт
Атырау облысының әкімдігі
Атырау облысы
«Брандо» ЖШС
2011 жыл
»;
6-бағанда:
реттік нөмірі 70-жолдағы «2012» деген сандар «2014» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 71-жолдағы «2011» деген сандар «2012» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 74-3-жолдағы «2012» деген сандар «2011» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 74-4, 74-5, 95-жолдардағы «2011» деген сандар «2012» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 100-5-жолмен толықтырылсын:
«
100-5.
Медициналық мақсаттағы бұйымдар шығару
Алматы қаласының әкімдігі
Алматы қаласы
«Алмерек» ЖШС
2011 жыл
».
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
1) бір апта мерзімде өңірлік индустрияландыру карталарына енгізілетін жаңа жобалардың тізбесін Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігімен келіссін;
2) екі апта мерзімде өңірлік индустрияландыру карталарына тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

графу 3 строк, порядковые номера 39, 41, 42, изложить в следующей редакции:
«Акимат Костанайской области»;
в графе 6:
строк, порядковые номера 40, 48, цифры «2011» заменить цифрами «2012»;
строки, порядковый номер 56-2, цифры «2014» заменить цифрами «2011»;
строку, порядковый номер 56-3, изложить в следующей редакции:
"
56-3.
Завод по производству
лекарственных средств
Акимат
Актюбинской
области
Актюбинская
область
ТОО
«Велес
Актобе
ЛТД»
2010 –
2011 г.г.
";
строку, порядковый номер 57, исключить;
в графе 6:
строки, порядковый номер 58-2, цифры «2011» заменить цифрами «2013»;
строки, порядковый номер 58-3, цифры «2011» заменить цифрами «2012»;
дополнить строками, порядковые номера 58-4, 58-5, 59-2, 59-3, следующего содержания:
"
58-4.
Строительство
фармацевтического
завода «ЭЛЕАС»
Акимат
Алматинской
области
Алматин-
ская
область
ТОО «ПФК
«ЭЛЕАС»
2010 –
2013
г.г.
58-5.
Строительство
фармацевтического
завода по выпуску
изделий медицинского
назначения и
лекарственных
средств
Акимат
Алматинской
области
Алматин-
ская
область
ТОО
«Dolce»
2010 –
2013
г.г.
»;
"
59-2.
Расширение завода по
производству
одноразовых шприцов
Акимат
Атырауской
области
Атырау-
ская
область
ТОО
«Брандо»
2011 г.
59-3.
Завод по производству
систем для вливания
инфузионных растворов
и одноразовых перчаток
Акимат
Атырауской
области
Атыраус-
кая
область
ТОО
«Брандо»
2011 г.
";
в графе 6:
строки, порядковый номер 70, цифры «2012» заменить цифрами «2014»;
строки, порядковый номер 71, цифры «2011» заменить цифрами «2012»;
строки, порядковый номер 74-3, цифры «2012» заменить цифрами «2011»;
строк, порядковые номера 74-4, 74-5, 95, цифры «2011» заменить цифрами «2012»;
дополнить строкой, порядковый номер 100-5, следующего содержания:
"
100-5.
Производство изделий
медицинского
назначения
Акимат
города
Алматы
г. Алматы
ТОО
«Алмерек»
2011
г.
".
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) в недельный срок согласовать с Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан перечень новых проектов, включаемых в региональные карты индустриализации;
2) в двухнедельный срок внести соответствующие изменения и дополнения в региональные карты индустриализации.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов