Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 751 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 22 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағының 1) тармақшасының жетінші, отыз төртінші, отыз бесінші абзацтарын, 2) тармақшасының төртінші абзацын, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтарын, 8-тармағының 1-тармақшасының төртінші абзацын, 9, 10-тармақтарын, 11-тармағының үшінші, он үшінші абзацтарын, 12, 13-тармақтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 751 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
2. "Күзет қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 сәуірдегі № 407 қаулысында:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Жеке күзет ұйымдары пайдаланатын арнаулы қорғау құралдары мен арнаулы техникалық құралдардың тізбесі;
2) күзетші құжатының нысаны мен үлгісі;";
2-тармақ алынып тасталсын;
3-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жеке күзет ұйымының қызметкерлері санының мынадай нормативтері:"
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік органдардың күзет бөлімшелері және ведомстволық күзет бөлімшелері пайдаланатын арнаулы қорғау құралдары мен арнаулы техникалық құралдардың тізбесінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке күзет ұйымдары пайдаланатын арнаулы қорғау құралдары мен арнаулы техникалық құралдардың тізбесі";
4) көрсетілген қаулымен бекітілген Күзет қызметі субъектілерінің қызметкерлері құжаттарының нысандары мен үлгілерінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Күзетші құжатының нысаны мен үлгісі";
1-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 751.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования, за исключением абзацев семь, тридцать четыре, тридцать пять подпункта 1), абзаца четыре подпункта 2) пункта 1, пунктов 2, 3, 4, 5, 6, 7, абзаца четыре подпункта 1) пункта 8, пунктов 9, 10, абзацев три, тринадцать пункта 11, пунктов 12, 13 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности, которые вводятся в действие с 22 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 751
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан по вопросам
совершенствования деятельности органов внутренних дел
в сфере обеспечения общественной безопасности
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2002 года № 407 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об охранной деятельности":
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) перечень специальных средств защиты и специальных технических средств, используемых частными охранными организациями;
2) форму и образец документа охранника;";
пункт 2 исключить;
абзац первый пункта 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить следующие нормативы численности работников частной охранной организации.";
3) в перечне специальных средств защиты и специальных технических средств, используемых охранными подразделениями и ведомственными охранными подразделениями государственных органов, утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Перечень специальных средств защиты и специальных технических средств, используемых частными охранными организациями";
4) в формах и образцах документов охранника и частного охранника, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Форма и образец документа охранника";
часть первую пункта 1 изложить в следующей редакции:

"1. Жеке күзет ұйымының күзетшісі құжатының нысаны мен үлгісі";
2-тармақ алынып тасталсын;
5) көрсетілген қаулымен бекітілген Күзетшіні мамандандырылған оқу орталықтарында арнайы даярлау мазмұнында, бағдарламасында және біліктілік талаптарында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке күзет ұйымдарының басшыларын және күзетшілерін мамандандырылған оқу орталықтарында арнайы даярлау мазмұны, бағдарламасы және біліктілік талаптары";
бірінші және екінші бөліктер мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке күзет ұйымдарының күзетші және басшы лауазымдарын атқаратын қызметкерлерді даярлау және біліктілігін арттыру Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін және мынадай талаптар сай келетін мамандандырылған оқу орталықтарында жүргізіледі:
сабақтар өткізу үшін санитарлық нормаларға сәйкес келетін үй-жайлардың болуы;
оқыту бағдарламасында көзделген арнайы және техникалық құралдардың болуы;
атыс даярлығы бойынша сабақтар өткізу үшін арнайы жабдықталған атыс тирінің болуы;
оқытылатын пәнге сәйкес біліктілігі мен білім беру деңгейі бар оқытушылар құрамының болуы.
Бір оқыту курсының ұзақтығы өзінің функцияларын ішкі және сыртқы посттарда атқаратын күзетшілер және жеке күзет ұйымының басшылары үшін 99 оқу сағатын, жеке адамдардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілер үшін - 146 оқу сағатын құрайды.";
"Өзінің функцияларын ішкі және сыртқы посттарда* атқаратын күзетшілерді даярлаудың оқу жоспары" деген бөлімде:
бірінші абзацта ",жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардың күзет бөлімшелерінің, мемлекеттік органдардың ведомстволық күзет бөлімшелерінің" деген сөздер алынып тасталсын;
үшінші және төртінші абзацтарда ", бөлімшенің", ", бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
Жеке күзет ұйымдарының, жеке-кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардың күзет бөлімшелерінің, мемлекеттік органдардың ведомстволық күзет бөлімшесінің басшыларын даярлаудың оқу жоспарында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке күзет ұйымдарының басшыларын даярлаудың оқу жоспары";
кестеде:
"Бөлімнің тақырыбы " деген бағанда:
реттік нөмірі 2-жолда ", жеке күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3-жолда ", күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
"1. Құқықтық білім негіздері" деген бөлімде:
"Бөлімнің тақырыбы" деген бағанда:
реттік нөмірлері 4 және 5-жолдарда ",күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
"2. Жеке күзет ұйымының, жеке күзет бөлімшесінің жұмысын ұйымдастыру негіздері" деген бөлімде:
тақырыбында ", жеке күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
кестеде:
"Тақырыптың тақырыбы" деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда ", бөлімшелерінің" деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 5-жолда ", бөлімшесінің" деген сөз алынып тасталсын;
реттік нөмірі 7-жолда ", бөлімшелеріндегі" деген сөз алынып тасталсын;
"3. Жеке күзет ұйымының, күзет бөлімшесінің қызметкерлерін кәсіби даярлау негіздері" деген бөлімде:
тақырыбында ", күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
Жеке адамдардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлаудың оқу жоспарында:
бірінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Форма и образец документа охранника частной охранной организации";
пункт 2 исключить;
5) в содержании, программе и квалификационных требованиях по специальной подготовке охранника в специализированных учебных центрах, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Содержание, программа и квалификационные требования по специальной подготовке руководителей и охранников частных охранных организаций в специализированных учебных центрах";
части первую и вторую изложить в следующей редакции:
"Подготовка и повышение квалификации работников, занимающих должность охранника и руководителя частной охранной организации, производится в специализированных учебных центрах, определяемых Правительством Республики Казахстан и отвечающих следующим квалификационным требованиям:
наличие помещений для проведения занятий, соответствующим санитарным нормам;
наличие специальных и технических средств, предусмотренных программой обучения;
наличие специально оборудованного стрелкового тира для проведения занятий по огневой подготовке;
наличие преподавательского состава, имеющего соответствующие преподаваемой дисциплине квалификацию и образовательный уровень.
Продолжительность одного курса обучения для охранников, выполняющих свои функции на внутренних и наружных постах, и руководителей частной охранной организации составляет 99 учебных часов, для охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц - 146 учебных часов.";
в разделе "Учебный план подготовки охранников, выполняющих свои функции на внутренних и наружных постах":
в абзаце первом слова ", охранных подразделений индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, ведомственных охранных подразделений государственных органов" исключить;
в абзацах третьем и четвертом слово ", подразделения" исключить;
в учебном плане подготовки руководителей частных охранных организаций, охранных подразделений индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, ведомственных охранных подразделений государственных органов:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Учебный план подготовки руководителей частных охранных организаций";
в таблице:
в графе "Наименование раздела":
в строке порядковый номер 2 слова ", частного охранного подразделения" исключить;
в строке порядковый номер 3 слова ", охранного подразделения" исключить;
в разделе "1. Основы правовых знаний":
в графе "Наименование раздела":
в строках порядковый номер 4 и 5 слова ", охранного подразделения" исключить;
в разделе "2. Основы организации работы частной охранной организации, частного охранного подразделения":
в заголовке слова ", частного охранного подразделения" исключить;
в таблице:
в графе "Наименование темы":
в строке порядковый номер 1 слово ", подразделений" исключить;
в строке порядковый номер 5 слово ", подразделения" исключить;
в строке порядковый номер 7 слово ", подразделениях" исключить;
в разделе "3. Основы профессиональной подготовки работников частной охранной организации, охранного подразделения":
в заголовке слова ", охранного подразделения" исключить;
в учебном плане подготовки охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц:
часть первую изложить в следующей редакции:

"Күзетшілердің біліктілігін арттыру жыл сайын лауазымда үзіліссіз жұмыс өтілі болған жағдайда және бір жылдан артық өтілі үзілген жағдайда жұмысқа қайта қабылданған кезде жүргізіледі. Бұл ретте біліктілікті арттырудың ұзақтығы ішкі және сыртқы посттарда қызмет өткеретін күзетшілер үшін - 36 оқу сағатын, азаматтардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілер үшін - 72 оқу сағатын құрайды. Жеке күзет ұйымының басшылары лауазымда үзіліссіз жұмыс өтілі болған жағдайда екі жылда бір рет ұзақтығы 19 оқу сағат біліктілігін арттырудан өтеді.";
Өзінің функцияларын ішкі және сыртқы посттарда атқаратын күзетшілердің біліктілігін арттырудың оқу жоспарында:
бірінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке күзет ұйымы басшыларының біліктілігін арттыру арнайы курсының бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:
құқықтық даярлық - 4 сағат;
жеке күзет ұйымының жұмысын ұйымдастыру - 7 сағат;
кәсіби даярлау - 4 сағат;
психологиялық даярлық - 2 сағат;
терроризмге қарсы даярлық - 2 сағат.";
Жеке күзет ұйымдары, жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардың күзет бөлімшелері, мемлекеттік органдардың ведомстволық күзет бөлімшелері басшыларының біліктілігін арттырудың оқу жоспарында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке күзет ұйымдары басшыларының біліктілігін арттырудың оқу жоспары";
кестеде:
"Бөлімнің тақырыбы " деген бағанда:
реттік нөмірі 2-жолда ", жеке күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3-жолда ", күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
"2. Жеке күзет ұйымының, жеке күзет бөлімшесінің жұмысын ұйымдастыру негіздері" деген бөлімде:
тақырыбында ", жеке күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
"3. Жеке күзет ұйымының, күзет бөлімшесінің қызметкерлерін кәсіби даярлау негіздері" деген бөлімде:
тақырыбында ", күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын;
Жеке күзет ұйымдары мен күзет бөлімшелері басшыларының даярлау/біліктілікті арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісінде:
тақырыбында "мен күзет бөлімшелері" деген сөздер алынып тасталсын;
", күзет бөлімшесінің" деген сөздер алынып тасталсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

"Повышение квалификации охранников проводится при непрерывном стаже работы в должности ежегодно и при приеме на работу вновь в случае прерывания стажа более одного года. При этом продолжительность повышения квалификации для охранников, несущих службу на внутренних и наружных постах, составляет - 36 учебных часов, для охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья граждан - 72 учебных часа. Руководители частных охранных организаций при непрерывном стаже работы в должности проходят повышение квалификации продолжительностью 19 учебных часов один раз в два года.";
в учебном плане повышения квалификации охранников, выполняющих свои функции на внутренних и наружных постах:
часть первую изложить в следующей редакции:
"В программу специального курса повышения квалификации руководителей частных охранных организаций включаются следующие дисциплины:
правовая подготовка - 4 часа;
организация работы частной охранной организации - 7 часов;
профессиональная подготовка - 2 часа;
психологическая подготовка - 2 часа;
антитеррористическая подготовка - 2 часа.";
в учебном плане повышения квалификации руководителей частных охранных организаций, охранных подразделений индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, ведомственных охранных подразделений государственных органов:
заголовок изложить в следующей редакций:
"Учебный план повышения квалификации руководителей частных охранных организаций";
в таблице:
в графе "Наименование раздела":
в строке, порядковый номер 2, слова ", частного охранного подразделения" исключить;
в строке, порядковый номер 3, слова ", охранного подразделения" исключить;
в разделе "2. Основы организации работы частной охранной организации, частного охранного подразделения":
в заголовке слова ", частного охранного подразделения" исключить;
в разделе "3. Основы профессиональной подготовки работников частной охранной организации, охранного подразделения":
в заголовке слова ", охранного подразделения" исключить;
в образце свидетельства об окончании курса подготовки/повышения квалификации руководителей частных охранных организаций и охранных подразделений:
в заголовке слова "и охранных подразделений" исключить;
слова ", охранного подразделения" исключить.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.11.09 N 1421 (ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.12.06 № 1554 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
10. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.03.2014 № 190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
12. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2016 № 282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 751 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның, патрондары
айналымының ережесіне
4-қосымша
Жеке күзет ұйымдарының күзетшілері пайдаланатын қызметтік қарудың және оларға патрондардың түрлері, үлгілері, моделдері және саны
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 751 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасында
қару мен оның патрондары
айналымының ережесіне
6-қосымша
"Қазпошта" АҚ - Ұлттық пошта операторының қызметкерлерін қаруландыру үшін белгіленген қару мен оның патрондарының түрлері, үлгілері, модельдері, саны
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 751 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасында
қару мен оның патрондары
айналымының ережесіне
7-1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі жүйесінің мемлекеттік инспекторлары мен қызметкерлерін қаруландыру үшін белгіленген қару мен оның патрондарының түрлері, үлгілері, модельдері, саны
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 751 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасында
қару мен оның патрондары
айналымының ережесіне
7-2-қосымша
Облыстық атқарушы органдардың орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелерінің қызметкерлерін қаруландыру үшін белгіленген қару мен оның патрондарының түрлері, үлгілері, модельдері, саны
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 751 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесіне
10-1-қосымша
Жеке күзет ұйымының күзетшісі және басшысы қызметін атқаратын қызметкерлерді даярлауды және біліктілігін арттыруды жүзеге асыру (арнайы оқыту курсы) жөніндегі мамандандырылған оқу орталықтары мен олардың филиалдары үшін белгіленген қару мен оның патрондарының түрлері, үлгілері, модельдері, саны
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.

5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.11.2012 № 1421 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после официального опубликования).
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.12.2012 № 1554 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после официального опубликования).
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.03.2014 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2016 № 282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 751
Виды, типы, модели и количество
служебного оружия и патронов к нему, используемые
охранниками частных охранных организаций
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 751
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения работников АО "Казпочта" -
национального оператора почты
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 751
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения государственных инспекторов и
работников системы Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 751
Виды, тины, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения работников государственных
учреждений лесного хозяйства областных исполнительных органов
Сноска. Приложение 4 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 751
Виды, типы, модели и количество оружия и патронов к нему,
установленные для специализированных учебных центров и их
филиалов по осуществлению подготовки и повышения квалификации
(специальный курс обучения) работников, занимающих должность
охранника и руководителя частной охранной организации
Сноска. Приложение 5 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.