Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөнінде конкурстық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 шілдедегі № 814 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөніндегі кеңес мүшелерінің ұсыныстарын ескере отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөнінде конкурс өткізу үшін мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Шолпанқұлов            - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, Берік Шолпанқұлұлы       төраға
Тәшенов                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бақытбек Хәкімұлы        Мемлекеттік активтерді басқаруды және
банкроттық рәсімдерді жоспарлау және оның
әдіснамасы, тиісті бюджеттік бағдарламаларды
талдау мен бағалау департаментінің
директоры, төрағаның орынбасары
Құсайынов              - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Марат Әпсеметұлы         және сауда вице-министрі
Біртанов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Есжан Амантайұлы         Монетарлық операциялар департаменті
директорының орынбасары (келісім бойынша)
Сәтқалиев              - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау
Молдағали Әбдіғалиұлы    жөніндегі есеп комитетінің мүшесі (келісім
бойынша)
Сағиев                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ильдар Ізтұрғанұлы       Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімінің сектор меңгерушісі
(келісім бойынша)
Ахметов                - Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты
Рашит Сайранұлы          Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Қосмамбетов            - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Төлебек                  Мәжілісі Қаржы және бюджет комитетінің
мүшесі (келісім бойынша)
Байғожина              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Айгүл Мырзатайқызы       Қазынашылық комитеті төрағасының орынбасары.
2. Конкурстық комиссия заңнамада белгіленген тәртіппен 2011 жылғы 1 қыркүйекке дейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының 2011 - 2012 жылдардағы жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудиторды таңдау жөніндегі конкурсты өткізсін және оның нәтижелері бойынша конкурс жеңімпазын анықтасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О создании конкурсной комиссии по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2011 года № 814
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. С учетом представлений членов Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан создать комиссию для проведения конкурса по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан в следующем составе:
Шолпанкулов            - вице-министр финансов Республики Казахстан,
Берик Шолпанкулович      председатель
Ташенев                - директор Департамента планирования и
Бакытбек Хакимович       методологии управления государственными
активами и процедур банкротства, анализа и
оценки соответствующих бюджетных программ
Министерства финансов Республики Казахстан,
заместитель председателя
Кусаинов               - вице-министр экономического развития и
Марат Апсеметович        торговли Республики Казахстан
Биртанов               - заместитель директора Департамента
Есжан Амантаевич         монетарных операций Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Саткалиев              - член Счетного комитета по контролю за
Молдагали Абдугалиевич   исполнением республиканского бюджета (по
согласованию)
Сагиев                 - заведующий сектором Отдела социально-
Ильдар Изтурганович      экономического мониторинга Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Ахметов                - член Комитета по финансам и бюджету Сената
Рашит Сайранулы          Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Космамбетов Тулебек    - член Комитета по финансам и бюджету
Мажилиса Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Байгужина              - заместитель председателя Комитета
Айгуль Мурзатаевна       казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан.
2. Конкурсной комиссии в установленном законодательством порядке провести конкурс до 1 сентября 2011 года по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан за 2011 - 2012 годы и определить по его результатам победителя конкурса.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов