"2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 шілдедегі № 838 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 25-қосымша, мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 26-жолмен толықтырылсын:
26
Талдамалық зерттеулер жүргізу жөнінде қызметтер көрсету
Саясаттың басым салаларды айқындау және қазақстандық заңнаманың Экономикалық Ынтымақтастық және Даму Ұйымының стандарттарына сәйкестігін талдау; Қазақстан Республикасының Үкіметі үшін Экономикалық Ынтымақтастық және Даму Ұйымының негізгі комитеттері қатарынан толық мүше/тұрақты байқаушы мәртебесі алу бойынша алдын-ала ұсыныстар әзірлеу және Қазақстан Республикасының Экономикалық Ынтымақтастық және Даму Ұйымына мүшелікке кіруі жөніндегі іс шаралар жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ"
001 "Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету"
10000
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2011 года № 838
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" следующее дополнение:
приложение 25 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 26, следующего содержания:
"
26.
Услуги по
проведению
аналитических
исследований
Определение
приоритетных сфер
политики и анализ
соответствия
казахстанского
законодательства
стандартам
Организации
Экономического
Сотрудничества и
Развития;
разработка
предварительных
рекомендаций для
Правительства
Республики
Казахстан по
получению статуса
полноправного
участника/
постоянного
наблюдателя в
ряде ключевых
комитетов
Организации
Экономического
Сотрудничества и
Развития; и
разработка плана
мероприятий по
вступлению
Республики
Казахстан в
Организацию
Экономического
Сотрудничества и
Развития.
Министерство
юстиции
Республики
Казахстан
АО
«Национальный
аналитический
центр при
Правительстве
Республики
Казахстан»
001
«Правовое
обеспече-
ние
деятельно-
сти
государст-
ва»
10000
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов