"Зерде ұлттық инфокоммуникациялық холдингі акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы № 980 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикас Үкіметінің 2011 жылғы 23 шілдедегі № 849 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы № 980 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Сәрсенов              - Қазақстан Республикасының Байланыс
Сәкен Сейітжаппарұлы     және ақпарат вице-министрі»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Сүлейменов            - Қазақстан Республикасының
Тимур Мұратұлы           Экономикалық даму және сауда вице-министрі»
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980 "О составе совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2011 года № 849
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980 "О составе совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению после строки:
"Сарсенов                   - вице-министр связи и информации
Сакен Сейтжаппарович          Республики Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Сулейменов                 - вице-министр экономического развития и
Тимур Муратович               торговли Республики Казахстан".
2. Министерству связи и информации Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов