"2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 шілдедегі № 871 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
13-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) осы қаулыға 27-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу;»;
мынадай мазмұндағы 13-2-тармақпен толықтырылсын:
«13-2. «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында осы қаулыға 32-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.»;
көрсетілген қаулыға 26-қосымшада:
003 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» деген функционалдық топта:
201 «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі» деген әкімші бойынша:
033 бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«033 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер                                               152767»;
көрсетілген қаулыға 27-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 32-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 28 шілдедегі
№ 871 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1350 қаулысына
27-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2011 года № 871
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" следующие изменения и дополнения:
подпункт 2) пункта 13 изложить в следующей редакции:
"2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции согласно приложению 27 к настоящему постановлению;";
дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:
"13-2. В целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности" осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2011 год согласно приложению 32 к настоящему постановлению.";
в приложении 26 к указанному постановлению:
в функциональной группе 003 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
бюджетную программу 033 изложить в следующей редакции:
"033 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции      152767";
приложение 27 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 32 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июля 2011 года № 871
Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2010 года № 1350
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание,
материально-техническое оснащение дополнительной штатной
численности миграционной полиции
п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего