"Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 880 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 ақпандағы № 184 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 15-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: «шілде»;
реттік нөмірі 22-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: «шілде».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2011 года № 184 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2011 года № 880
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2011 года № 184 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан" следующие изменения:
в Плане мероприятий по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
графу 5 строки, порядковый номер 15, изложить в следующей редакции: "июль";
графу 5 строки, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции: "июль".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов