"Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 тамыздағы № 933 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық, кеңестің құрамына:
мыналар енгізілсін:
Келімбетов - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қайрат Нематұлы даму және сауда министрі,
Мамытбеков - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Асылжан Сарыбайұлы министрі,
Мақажанова - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Ғалия Ақатайқызы судьясы (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Жанар Сейдахметқызы Айтжанова, Ақылбек Қажығұлұлы Күрішбаев, Мәрзия Аппасқызы Балтабай шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2011 года № 933. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения" следующие изменения:
ввести в состав Консультационного совета по вопросам налогообложения, образованный указанным постановлением:
Келимбетова - Министра экономического развития
Кайрата Нематовича и торговли Республики Казахстан,
Мамытбекова - Министра сельского хозяйства
Асылжана Сарыбаевича Республики Казахстан,
Макажанову - судью Верховного Суда
Галию Акатаевну Республики Казахстан (по согласованию);
вывести из указанного состава Айтжанову Жанар Сейдахметовну, Куришбаева Ахылбека Кажигуловича, Балтабай Марзию Аппасовну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов