«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 946 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
501 «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты» әкімшісі бойынша:
012 «Сот жүйесі органдарының объектілерін салу» бағдарламасы бойынша:
мына:
«
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
»
деген жол мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Павлодар облысы
Павлодар облысы облыстық сотының ғимаратын қайта жаңарту, облыстық сот ғимаратына жапсаржай салу

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2011 года № 946
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
по администратору 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
по программе 012 "Строительство объектов органов судебной системы" строку:
"
в том числе
инвестиционные
проекты:
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Павлодарская
область
Реконструкция здания
областного суда
Павлодарской области,
строительство
пристройки к зданию
областного суда

332 721
»;
мына:
«
Екі аудандық соттарымен алқабилері бар (облыстық мақсаттағы) қалалық соттың ғимаратын салу
700 000
1 200 000
2 326 488
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Екі аудандық соттарымен алқабилері бар (облыстық мақсаттағы) қалалық соттың ғимаратын салу
367 279
1 200 000
2 326 488
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов

332 721
";
строку:
"
Строительство
здания городского
суда с присяжными
заседателями
(областного
значения) с двумя
районными судами
700 000
1 200 000
2 326 488
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство
здания городского
суда с присяжными
заседателями
(областного
значения) с двумя
районными судами
367 279
1 200 000
2 326 488
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов