Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 994 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 994 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1320 қаулысында:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөніндегі комиссия туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі комиссияның жұмыс органы болып табылады.".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.06.2014 № 728 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі су шаруашылығын дамыту және жаңғырту бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 19-ө өкімінде:
1-тармақта:
жұмыс тобы құрамына мыналар енгізілсін:
Толыбаев          - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Марат Еркінұлы      вице-министрі, жетекшінің орынбасары,
Мейрембеков       - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Қайрат Амангелдіұлы министрлігінің Табиғи ресурстарды пайдалану
стратегиясы департаменті директорының
міндетін атқарушы, хатшы;
көрсетілген құрамнан Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев, Марат Әбілахатұлы Оразаев, Бақыт Қалмырзаұлы Жақсыбаев шығарылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 994 қаулысымен
бекітілген
2011 - 2020 жылдарға арналған "Ақ бұлақ" бағдарламасын іске асыру бойынша іс-шаралар жоспары
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.06.2014 № 728 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 994
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 сентября 2011 года № 994
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан и распоряжение
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1320 "Об образовании Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения":
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329;
2) в Положении о Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения, утвержденном указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Рабочим органом Комиссии является Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства.".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.06.2014 № 728 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 19-р "О создании рабочей группы по разработке проекта Программы развития и модернизации водного хозяйства Республики Казахстан до 2020 года":
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Толибаева                  - вице-министра сельского хозяйства
Марата Еркиновича            Республики Казахстан, заместителем
руководителя,
Мейрембекова               - исполняющего обязанности директора
Кайрата                      Департамента стратегии использования
Амангельдиновича             природных ресурсов Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, секретарем;
вывести из указанного состава: Бишимбаева Куандыка Валихановича, Оразаева Марата Аблахатовича, Жаксыбаева Бахыта Калмырзаевича.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 сентября 2011 года № 994
План мероприятий по реализации программы "Ақ бұлақ" на
2011 - 2020 годы
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 28.06.2014 № 728 (вводится в действие с 01.01.2015).