"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 қыркүйектегі № 1047 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«2011 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
ЗАҢЫ  «2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
1-бап. «2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2010 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2010 ж., № 23, 134-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-бапта:
1) тармақшада:
«4 147 918 285» деген цифрлар «4 346 215 971» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«2 752 201 417» деген цифрлар «2 934 895 657» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«81 749 823» деген цифрлар «86 371 534» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«10 844 939» деген цифрлар «14 192 088» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«1 303 122 106» деген цифрлар «1 310 756 692» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 489 409 432» деген цифрлар «4 647 429 633» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«72 770 293» деген цифрлар «91 160 728» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«173 775 174» деген цифрлар «184 469 274» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«101 004 881» деген цифрлар «93 308 546» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«281 549 111» деген цифрлар «338 013 062» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«281 909 111» деген цифрлар «338 323 062» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«360 000» деген цифрлар «310 000» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-695 810 551» деген цифрлар «-730 387 452» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«3,0» деген цифрлар «2,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «695 810 551» деген цифрлар «730 387 452» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 2-бапта:
«17 250 000» деген цифрлар «16 805 813» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«3 717 900» деген цифрлар «3 612 560» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) мынадай мазмұндағы 6-1-баппен толықтырылсын:
«6-1-бап. 2011 жылға арналған республикалық бюджетте облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен:

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2011 года № 1047
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан
«О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы»
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года «О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2010 г., № 23, ст. 134) следующие изменения и дополнения:
1) в статье 1:
в подпункте 1):
цифры «4 147 918 285» заменить цифрами «4 346 215 971»;
цифры «2 752 201 417» заменить цифрами «2 934 895 657»;
цифры «81 749 823» заменить цифрами «86 371 534»;
цифры «10 844 939» заменить цифрами «14 192 088»;
цифры «1 303 122 106» заменить цифрами «1 310 756 692»;
в подпункте 2) цифры «4 489 409 432» заменить цифрами «4 647 429 633»;
в подпункте 3):
цифры «72 770 293» заменить цифрами «91 160 728»;
цифры «173 775 174» заменить цифрами «184 469 274»;
цифры «101 004 881» заменить цифрами «93 308 546»;
в подпункте 4):
цифры «281 549 111» заменить цифрами «338 013 062»;
цифры «281 909 111» заменить цифрами «338 323 062»;
цифры «360 000» заменить цифрами «310 000»;
в подпункте 5):
цифры «-695 810 551» заменить цифрами «-730 387 452»;
цифры «3,0» заменить цифрами «2,8»;
в подпункте 6) цифры «695 810 551» заменить цифрами «730 387 452»;
2) в статье 2:
цифры «17 250 000» заменить цифрами «16 805 813»;
цифры «3 717 900» заменить цифрами «3 612 560»;
3) дополнить статьей 6-1 следующего содержания:
«Статья 6-1. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2011 год поступления трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в связи с:

көлік құралдарын мемлекеттік техникалық тексеру жүргізу жөніндегі функцияларды беруге байланысты жалпы сомасы 43 355 мың теңге;
«Арлан» арнайы мақсаттағы бөлімшесін беруге байланысты жалпы сомасы 141 211 мың теңге;
мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы және лицензиялау мәселелері жөніндегі функциялары мен өкілеттіктерін беруге байланысты сомасы 174 687 мың теңге;
халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру жөніндегі функцияларды беруге байланысты – 7 318 688 мың теңге трансферттердiң түсiмдерi көзделсін.
Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен трансферттердiң көрсетілген сомасының республикалық бюджетке түсiмдерi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмi негiзiнде айқындалады.»;
4) 9-бап мынадай редакцияда жазылсын:
«9-бап. 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап әскери қызметшiлерге (мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерден басқа) және құқық қорғау органдарының қызметкерлерiне тұрғын үйдi ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақының айлық мөлшерi 3 739 теңге сомасында белгiленсiн.»;
5) 11-бапта:
мынадай мазмұндағы төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші абзацтармен толықтырылсын:
«көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға;
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығы мен Оралмандарды бейімдеу және біріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға;
қылмыстық-атқару жүйесінің мемлекеттік мекемелері жалпы білім беру мектептерінің педагог қызметкерлерінің штат санының берілуіне байланысты;
спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;»;
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін»;
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
«мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға;»;
6) 12-бапта:
мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
«астық экспорты кезінде көлік шығыстарының құнын арзандату;»;
7) 16-баптағы «44 700 000» деген цифрлар «67 860 188» деген цифрлармен ауыстырылсын;
8) 17-баптағы «3 058 664» деген цифрлар «6 505 813» деген цифрлармен ауыстырылсын;
9) көрсетілген Заңға 1, 4, 6-қосымшалар осы Заңға 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2-бап. Осы Заң 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
«2011 - 2013 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
2011 жылғы «__» _____ № __ Заңына
1-ҚОСЫМША
«2011 - 2013 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының
2010 жылғы «29» қарашадағы
№ 357-IV Заңына
1-ҚОСЫМША
Санаты
Атауы
Cомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

передачей функций по проведению государственного технического осмотра транспортных средств в общей сумме 43 355 тысяч тенге;
передачей подразделения специального назначения «Арлан» в общей сумме 141 211 тысяч тенге;
передачей функций и полномочий по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования в сумме 174 687 тысяч тенге;
передачей функций по организации деятельности центров обслуживания населения – 7 318 688 тысяч тенге.
Поступления в республиканский бюджет указанных сумм трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан.»;
4) статью 9 изложить в следующей редакции:
«Статья 9. Установить с 1 января 2011 года месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3 739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам правоохранительных органов.»;
5) в статье 11:
дополнить абзацами четвертым, пятым, шестым, седьмым следующего содержания:
«на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции;
на содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов;
в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей;»;
абзац десятый изложить в следующей редакции:
«для реализации мер социальной поддержки специалистов;»;
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
«на изъятие земельных участков для государственных нужд;»;
6) в статье 12:
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«удешевление стоимости затрат на транспортные расходы при экспорте зерна;»;
7) в статье 16 цифры «44 700 000» заменить цифрами «68 860 188»;
8) в статье 17 цифры «3 058 664» заменить цифрами «6 505 813»;
9) приложения 1, 4, 6 к указанному Закону изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему Закону.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2011 года.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Закону Республики Казахстан
«О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан
«О республиканском бюджете
на 2011 – 2013 годы»
от «__» __________ 2011 года № __
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Закону Республики Казахстан
«О республиканском бюджете
на 2011 - 2013 годы»
от 29 ноября 2010 года № 357-IV
Республиканский бюджет на 2011 год
Категория
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

36 429
003
Мемлекеттік мекемелерді фельдъегерлік байланыспен қамтамасыз ету
630 133
004
Ведомстволық бағыныстағы мекемелердің күрделі шығыстары
22 096
005
Ақпараттық қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік органдар мен мекемелердің мамандарын даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
24 899
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
140 624 817
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
33 562 179
003
Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету
124 046
004
Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша ішкі әскерлердің қызметтері
29 151 963
005
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
571 204
007
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік және қылмыстық - атқару жүйесі объектілерін салу, реконструкциялау
2 696 219
008
Деректер берудің спутниктік желісі мен телефонияны жаңғырту және дамыту
208 353
009
Облыстық бюджеттерге және Алматы қаласының бюджетіне қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
735 799
010
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 664 604
015
Жеке куәлік құжаттарын дайындау
9 593 548
016
Жүргізуші куәліктерін, көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттар, нөмір белгілерін дайындау
4 104 068
017
Жедел-іздестіру қызметтерін жүзеге асыру
6 143 856
018
Ақы төлеуден босатылған  адамдарға адвокаттар көрсететін заңгерлік көмекке ақы төлеу
428 377
020
Нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер
45 993
022
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің күрделі шығыстары
2 884 017
024
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық бағынысты мекемелерінің күрделі шығыстары
497 498
027
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ішкі әскерлерінің күрделі шығыстары
940 117
031
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу кезінде қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
310 315
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
505 153
035
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Оралмандарды уақытша орналастыру орталығы мен Оралмандарды бейімдеу және біріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

36 429
003
Обеспечение фельдъегерской связью государственных учреждений
630 133
004
Капитальные расходы подведомственных учреждений
22 096
005
Услуги по подготовке и повышению квалификации специалистов государственных органов и учреждений в области информационной безопасности
24 899
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
140 624 817
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
33 562 179
003
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
124 046
004
Услуги внутренних войск по обеспечению общественной безопасности
29 151 963
005
Услуги по обеспечению деятельности Министерства внутренних дел Республики Казахстан
571 204
007
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности и уголовно исполнительной системы
2 696 219
008
Модернизация и развитие спутниковой сети передачи данных и телефонии
208 353
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам и бюджету города Алматы на строительство объектов общественного порядка и безопасности
735 799
010
Услуги по охране общественного порядка и обеспечению общественной безопасности
14 664 604
015
Изготовление документов удостоверяющих личность
9 593 548
016
Изготовление водительских удостоверений, документов, номерных знаков для государственной регистрации транспортных средств
4 104 068
017
Осуществление оперативно-розыскной деятельности
6 143 856
018
Оплата юридической помощи, оказываемой адвокатами лицам, освобожденным от ее оплаты
428 377
020
Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса
45 993
022
Капитальные расходы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
2 884 017
024
Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
497 498
027
Капитальные расходы внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
940 117
031
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения
310 315
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
505 153
035
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов

966 578
012
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
1 054 144
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
22 134 690
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға бағынысты актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
13 033 284
002
Криминалдық және жедел есеп жүргізу жөніндегі мемлекетаралық ақпараттық өзара іс-қимыл
1 454
003
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнаулы есепке алу комитетінің ақпараттық жүйесін құру
397 952
004
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының күрделі шығыстары
617 124
006
Мемлекеттік органдарды, заңды тұлғаларды құқықтық статистика және арнайы есептер саласындағы есепке алу, статистикалық ақпараттармен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 976 878
008
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
1 823 285
009
Қылмыстық процестерге қатысушы тұлғалардың құқығы және бостандығын қорғауды қамтамасыз ету
13 442
010
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
512 000
011
Тергеуге дейін және тергеу кезіндегі қорғаушылардың заң жағынан көрсететін көмегі
4 271
012
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Астана қаласындағы әкімшілік ғимаратының құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
2 755 000
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
10 816 283
001
Қоғамдық қатынастардағы және экономикалық қылмыстағы жемқорлық деңгейін төмендету
7 823 590
002
Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
207 193
003
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені құру
43 000
005
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясының) күрделі шығыстары
252 474
007
Қаржы полициясы органдарының жедел-іздестіру қызметі
2 470 974
018
Адвокаттардың тергеуге дейін және тергеуде  заңгерлік көмек көрсетуі
19 052
680
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi
5 335 860
001
Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5 162 545
002
Қазақстан Республикасының Президенті Күзет Қызметінің дамыту бағдарламасы
173 315
4
Бiлiм беру
297 966 608
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
47 035 160
008
Шетелдік мамандарды тарта отырып, біліктілікті арттыру үшін мемлекеттік қызметшілерді оқыту бойынша қызметтер көрсету
114 000
009
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-ны дамытуға арналған нысаналы салым
46 921 160
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi

966 578
012
Строительство объектов органов судебной системы
1 054 144
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
22 134 690
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
13 033 284
002
Межгосударственное информационное взаимодействие по ведению криминального и оперативного учетов
1 454
003
Создание единой информационно-аналитической системы Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
397 952
004
Капитальные расходы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
617 124
006
Услуги по обеспечению государственных органов, юридических лиц учетной, статистической информацией в сфере правовой статистики и специальных учетов
2 976 878
008
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
1 823 285
009
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
13 442
010
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных органов Республики Казахстан
512 000
011
Оказание юридической помощи адвокатами до следствия и на следствии
4 271
012
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
2 755 000
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
10 816 283
001
Минимизация уровня коррупциогенности общественных отношений и криминализации экономики
7 823 590
002
Услуги по обеспечению защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
207 193
003
Создание единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
43 000
005
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
252 474
007
Оперативно-розыскная деятельность органов финансовой полиции
2 470 974
018
Оказание юридической помощи адвокатами до следствия и на следствии
19 052
680
Служба охраны Президента Республики Казахстан
5 335 860
001
Обеспечение безопасности Глав государств и отдельных должностных лиц
5 162 545
002
Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан
173 315
4
Образование
297 966 608
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
47 035 160
008
Услуги по обучению государственных служащих для повышения квалификации с привлечением зарубежных специалистов
114 000
009
Целевой вклад для развития АОО «Назарбаев Университет»
46 921 160
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан

5 859 701
021
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің  жүйесіндегі білім
5 855 558
042
Қылмыстық - атқарушы жүйесінің мемлекеттік мекемелерінің жалпы білім беру мектептерінің педагогтық қызметкерлерінің штат санының берілуіне байланысты Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 143
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
438 900
006
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
438 900
205
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
2 017 193
003
Спортта дарындылық көрсеткен балаларды оқыту және тәрбиелеу
1 736 146
004
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру және әлеуметтік қолдау көрсету ұйымдарында мамандар даярлау
281 047
206
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
21 862
020
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
21 862
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
9 123 850
005
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
243 020
011
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
8 337 861
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
542 969
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
204 229
007
Ауыл шаруашылығы саласындағы білім беру объектiлерін салу және реконструкциялау
204 229
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
163 772
042
Экономика саласындағы басшы қызметкерлер мен менеджерлердің біліктілігін арттыру
163 772
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
209 614 383
001
Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
2 531 682
002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
1 965 499
004
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
564 277
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
8 052 467
007
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
139 494
008
Білім беру жүйесінің әдістемелік қамтамасыз ету
1 598 037
009
Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
10 016 343
010
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шаралар өткізу
432 856
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 046 694
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi

5 859 701
021
Образование в системе Министерства внутренних дел Республики Казахстан
5 855 558
042
Целевые текущие трансферты областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы
4 143
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
438 900
006
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
438 900
205
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
2 017 193
003
Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
1 736 146
004
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся
281 047
206
Министерство культуры Республики Казахстан
21 862
020
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций культуры
21 862
208
Министерство обороны Республики Казахстан
9 123 850
005
Общеобразовательное обучение в специализированных организациях образования
243 020
011
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием
8 337 861
017
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
542 969
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
204 229
007
Строительство и реконструкция объектов образования в сфере сельского хозяйства
204 229
220
Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
163 772
042
Повышение квалификации руководящих работников и менеджеров в сфере экономики
163 772
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
209 614 383
001
Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки
2 531 682
002
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
1 965 499
004
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
564 277
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
8 052 467
007
Прикладные научные исследования
139 494
008
Методологическое обеспечение системы образования
1 598 037
009
Обучение и воспитание одаренных детей
10 016 343
010
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения
432 856
011
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 046 694
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования

49 843 048
017
Мәдениет пен өнер саласында мамандар даярлау
3 957 519
020
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
66 120 770
023
Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
470 451
028
«Болашақ» бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
13 023 470
031
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында білім беру дамыту мемлекеттік бағдарламаны іске асыру үшін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 542 063
033
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
1 004 000
035
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
4 328 625
036
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің күрделі шығыстары
134 601
044
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жетім сәбиді (жетім балалар) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 111 681
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне оқу-өндірістік шеберханаларды, техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
600 000
046
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
448 000
050
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
90 710
052
Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу
1 247 100
053
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 947 975
054
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 031
064
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және Назарбаев университеті қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
9 573 395
074
Техникалық және кәсіптік білімді жаңғырту
392 721
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес

49 843 048
017
Подготовка кадров в области культуры и искусства
3 957 519
020
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
66 120 770
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования
470 451
028
Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы «Болашак»
13 023 470
031
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
6 542 063
033
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования
1 004 000
035
Капитальные расходы организаций образования
4 328 625
036
Капитальные расходы Министерства образования и науки Республики Казахстан
134 601
044
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 111 681
045
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
600 000
046
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астана и Алматы на приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
448 000
050
Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов
90 710
052
Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования
1 247 100
053
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
4 947 975
054
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
407 031
064
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в Назарбаев Университет
9 573 395
074
Модернизация технического и профессионального образования
392 721
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом

884 519 880
003
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
72 398 846
004
Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
119 327
005
Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар
55 211 568
006
Оралмандарға әлеуметтiк көмек көрсету
5 325 816
007
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
88 679
008
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
120 615
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
290 712
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 376 101
011
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 724 528
012
Әлеуметтік-еңбек саласында бірыңғай ақпараттық жүйе құру
346 369
013
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
219 120
014
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнің күрделі шығыстары
153 843
015
Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары
408 615
016
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсетуді әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 601
017
Мүгедектердің құқықтары туралы БҰҰ Конвенциясы шеңберінде мүмкіндіктері шектеулі адамдарды әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну жүйесін дамыту
43 725
033
2011-2013 жылдары Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасын» іске асыру шеңберінде қызметтерді көрсете отырып, Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
58 057
128
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
22 768 340
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
170 191 921
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
779 744
048
Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде объектілерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
779 744
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
894 823
033
Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
894 823
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
168 517 354

884 519 880
003
Специальные государственные пособия
72 398 846
004
Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан
119 327
005
Государственные пособия семьям, имеющим детей
55 211 568
006
Оказание социальной помощи оралманам
5 325 816
007
Прикладные научные исследования
88 679
008
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
120 615
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
290 712
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг
2 376 101
011
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
16 724 528
012
Создание единой информационной системы социально-трудовой сферы
346 369
013
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
219 120
014
Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
153 843
015
Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне
408 615
016
Услуги по методологическому обеспечению оказания инвалидам протезно-ортопедической помощи
30 601
017
Совершенствование системы социальной защиты лиц с ограниченными возможностями в рамках Конвенции ООН о правах инвалидов и развитие системы предоставления специальных социальных услуг
43 725
033
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы с оказанием услуг в рамках реализации «Государственной программы формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан в 2011-2013 годах
58 057
128
Реализация мероприятий в рамках Программы занятости 2020
22 768 340
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
170 191 921
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
779 744
048
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы
779 744
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
894 823
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
894 823
619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
168 517 354

007
Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу шараларын жүргізу
560 000
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
52 098 783
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
33 743 356
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
24 654 768
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 965 702
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
7 527 132
015
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 154 555
019
Инженерлік желілердің техникалық жағдайын бағалауды жүргізу
1 265 175
025
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
550 906
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инвестиция негіздемелерін әзірлеу
300 000
032
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергетикалық тиімділік орталықтарын құру
54 000
033
Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Семей ядролық полигонының жабылуының 20 жылдығына орай шараларды өткізуге қатысты Семей қаласында инфрақұрылымдарды жөндеу және абаттандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 642 977
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
112 261 666
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
132 333
004
Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
132 333
205
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
18 627 405
001
Туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
619 935
005
Спорт саласындағы бюджеттік инвестициялар
690 619
006
Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау
202 818
007
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
42 400
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт және туризм объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 940 462
011
Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру

007
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
560 000
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
52 098 783
010
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения
33 743 356
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
24 654 768
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
28 965 702
013
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
7 527 132
015
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17 154 555
019
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
1 265 175
025
Целевые текущие трансферты областному бюджету Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города Приозерска
550 906
029
Разработка обоснований инвестиций систем водоснабжения и водоотведения
300 000
032
Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе
54 000
033
Целевые текущие трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области на благоустройство и ремонт инфраструктуры города Семей в связи с проведением мероприятий, приуроченных к 20-летию закрытия Семипалатинского ядерного полигона
1 642 977
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
112 261 666
101
Администрация Президента Республики Казахстан
132 333
004
Хранение историко-культурных ценностей
132 333
205
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
18 627 405
001
Формирование государственной политики в сфере туризма, физической культуры и спорта
619 935
005
Бюджетные инвестиции в области спорта
690 619
006
Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта
202 818
007
Прикладные научные исследования
42 400
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта и туризма
4 940 462
011
Формирование туристского имиджа Казахстана

85 258 162
049
«Бурабай» геофизикалық обсерваториясын көшіру
1 214 967
053
Энергия тиімділігін арттыруды қамтамасыз ету
106 642
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
228 178 362
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
202 654 325
001
Агроөнеркәсіптік кешен, су, орман, аңшылық және балық шаруашылығы, ауылдық аумақтар және аграрлық ғылымды дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
9 993 745
002
Жердің мелиоративтік жай-күйін сақтау
192 869
003
Өсімдіктерді қорғау
4 256 097
004
Өсімдіктер карантині
863 793
005
Тұқымдық және көшет материалының сорттық және себу сапаларын анықтау
270 831
008
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу
85 226
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 283 734
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 693 082
011
Ветеринариялық зертханаларды, биосақтау орны мен ведомстволық бағыныстағы мекеменің ғимаратын салу, реконструкциялау және жарақтандыру
3 158 702
013
Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынақтан өткізу жөніндегі қызметтер
247 247
016
Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі қолдау
256 179
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
29 594 623
018
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тауарлы балық шаруашылығының өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер
156 596
019
Су объектілерін қорғау саласындағы әдіснамалық қызметтер
27 781
020
Ақмола облысының бюджетіне «Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана - Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
481 034
021
Ауыл шаруашылығы өндірісін агрометеорологиялық және ғарыштық мониторингілеу
48 408
025
Жамбыл облысының бюджетіне Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
4 000 000
027
Сырдария өзенінің арнасын реттеу және Арал теңізінің солтүстік бөлігін сақтау (1-ші фаза)
242 515
029
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау

85 258 162
049
Передислокация геофизической обсерватории «Боровое»
1 214 967
053
Обеспечение повышения энергоэффективности
106 642
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
228 178 362
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
202 654 325
001
Формирование и реализация политики государства в сфере развития агропромышленного комплекса, водного, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства, сельских территорий и аграрной науки
9 993 745
002
Сохранение мелиоративного состояния земель
192 869
003
Защита растений
4 256 097
004
Карантин растений
863 793
005
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
270 831
008
Строительство объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
85 226
009
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий
6 283 734
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
3 693 082
011
Строительство, реконструкция и оснащение ветеринарных лабораторий, биохранилища и здания подведомственного учреждения
3 158 702
013
Услуги по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур
247 247
016
Постприватизационная поддержка сельского хозяйства
256 179
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения
29 594 623
018
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
156 596
019
Методологические услуги в области охраны водных объектов
27 781
020
Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
481 034
021
Агрометеорологический и космический мониторинг сельскохозяйственного производства
48 408
025
Целевые трансферты на развитие бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан
4 000 000
027
Регулирование русла реки Сырдарьи и сохранение северной части Аральского моря (1-я фаза)
242 515
029
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений

35 689 221
030
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
491 000
032
Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
210 142
033
Атырау облысының бюджетіне «Жайық Балық» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 000 000
034
Су берумен байланысы жоқ трансшекаралық және республикалық су шаруашылығы объектілерін пайдалану
3 869 567
037
Балық ресурстарын мемлекеттік есепке алу және оның кадастры
141 965
038
Балық ресурстарын молайту
873 251
039
Ауыл шаруашылығын қолдауға берілетін несие бойынша сыйақы ставкасын өтеу
5 000 000
040
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды сақтау мен дамытуды қамтамасыз ету
4 493 846
041
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
1 384 957
042
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
3 213 434
044
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
2 404 959
045
Су шаруашылығы жүйелеріне және гидротехникалық құрылыстарына зерттеулер жүргізу
1 996 800
046
Агроөнеркәсіптік кешен, су және орман шаруашылығы салаларының дамуын нормативтік-әдістемелік қамтамасыз ету
100 527
047
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
51 762
050
Өсімдік шаруашылығындағы сақтандыруды қолдау
1 203 295
051
Ауыл шаруашылығы өнімдері өндірісін басқару жүйелерін субсидиялау
40 000
052
Жануарлар ауруларының диагностикасы
6 730 226
053
Эпизоотияға қарсы шаралар, жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы және созылмалы ауруларының ошақтарын жою
3 628 243
054
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
4 992 205
055
Аграрлық ғылым саласындағы мемлекеттік сыйлықтар
881
056
Ауыл шаруашылығы  өнімінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
1 340 258
057
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін өтеусіз негізде ақпараттық қамтамасыз ету
756 672
061
Мемлекеттік ресурстарға астықты сатып алу
12 750 000
062
Азық-түлік астығы мемлекеттік резервінің астығын сақтау және ауыстыру
910 800
064
Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану
55 840
066
Табиғат қорғаушылық су жіберуді жүргізу
804 584
068
Орман шаруашылығы саласындағы ормандарды қорғау, сақтау және ұдайы өсіру, орман пайдалану және оқу-өндірістік  қызметті қамтамасыз ету
34 668
069
Орман тұқымы сапасын сараптау, орман тұқымы базасы объектілерін есепке алу және аттестаттау, ормандардың санитарлық жай-күйін бағалау және тұрақты орман тұқымдары базасын қалыптастыру

35 689 221
030
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование повышения урожайности продукции растениеводства
491 000
032
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
210 142
033
Целевые трансферты на развитие бюджету Атырауской области для увеличения уставного капитала коммунального государственного предприятия «Жайык Балык»
2 000 000
034
Эксплуатация трансграничных и республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды
3 869 567
037
Государственный учет и кадастр рыбных ресурсов
141 965
038
Воспроизводство рыбных ресурсов
873 251
039
Возмещение ставки вознаграждения по кредитам на поддержку сельского хозяйства
5 000 000
040
Обеспечение сохранения и развития особо охраняемых природных территорий
4 493 846
041
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
1 384 957
042
Прикладные научные исследования в области агропромышленного комплекса
3 213 434
044
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
2 404 959
045
Проведение обследований водохозяйственных систем и гидротехнических сооружений
1 996 800
046
Нормативно-методическое обеспечение развития отраслей агропромышленного комплекса, водного и лесного хозяйства
100 527
047
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
51 762
050
Поддержка страхования в растениеводстве
1 203 295
051
Субсидирование систем управления производством сельскохозяйственной продукции
40 000
052
Диагностика заболеваний животных
6 730 226
053
Противоэпизоотические мероприятия, ликвидация очагов острых и хронических инфекционных заболеваний животных и птиц
3 628 243
054
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
4 992 205
055
Государственные премии в области аграрной науки
881
056
Повышение конкурентоспособности сельскохозяйственной продукции
1 340 258
057
Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
756 672
061
Закуп зерна в государственные ресурсы
12 750 000
062
Хранение и перемещение зерна государственного резерва продовольственного зерна
910 800
064
Охрана и рациональное использование водных ресурсов
55 840
066
Проведение природоохранных попусков
804 584
068
Обеспечение охраны, защиты и воспроизводства лесов, лесопользования и учебно-производственной деятельности в области лесного хозяйства
34 668
069
Экспертиза качества лесных семян, учет и аттестация объектов лесосеменной базы, оценка санитарного состояния лесов и формирование постоянной лесосеменной базы

109 697
070
Орман-аңшылық шаруашылығын орналастыру және орман шаруашылығын жобалау, орман және жануарлар дүниесі саласындағы есепке алу және биологиялық негіздемелер
501 103
071
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру
2 126 470
072
Орманды әуеден қорғау
1 582 635
073
Киіктердің, сирек кездесетін және құрып бара жатқан жабайы жануарлардың түрлерін сақтау және олардың санын қалпына келтіру
250 087
074
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары
1 303 555
075
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
1 465 391
081
Ветеринариядағы мониторинг, референция, зертханалық диагностика және тағамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
171 171
082
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұқым шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 422 386
083
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 080 349
088
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 839 255
090
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру және жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 131 817
093
Су ресурстарын бірыңғай басқару және су пайдаланудың тиімділігін арттыру
626 226
095
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
956 176
112
Агроөнеркәсіптік кешені салаларын басқарудың бірыңғай автоматтандырылған «E-Agriculture» жүйесін құру
66 442
204
Астық экспорты кезінде көлік шығыстарының құнын арзандату
5 000 000
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
18 660 064
001
Қазақстан Республикасының орнықты дамуға көшуін қамтамасыз ету, қоршаған ортаның сапасын сақтау, қалпына келтіру және жақсарту жөніндегі қызметтер
2 114 991
002
Сапалы және сандық көрсеткіштерді (экологиялық нормативтер мен талаптар) әзірлеу
35 829
003
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ғылыми зерттеулер
113 492
004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
317 608
008
Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу
846 233
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
13 460 721

109 697
070
Лесоохотоустройство и лесохозяйственное проектирование, учет и биологические обоснования в области лесов и животного мира
501 103
071
Создание зеленой зоны города Астаны
2 126 470
072
Авиаохрана леса
1 582 635
073
Сохранение и восстановление численности сайги, редких и исчезающих видов диких животных
250 087
074
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1 303 555
075
Капитальные расходы государственных учреждений Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1 465 391
081
Мониторинг, референция, лабораторная диагностика и обеспечение пищевой безопасности в ветеринарии
171 171
082
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства
2 422 386
083
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства
5 080 349
088
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
18 839 255
090
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных
3 131 817
093
Интегрированное управление водными ресурсами и повышение эффективности водопользования
626 226
095
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для реализации мер социальной поддержки специалистов
956 176
112
Создание единой автоматизированной системы управления отраслями агропромышленного комплекса «E-Agriculture»
66 442
204
Удешевление стоимости затрат на транспортные расходы при экспорте зерна
5 000 000
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
18 660 064
001
Услуги по сохранению, восстановлению и улучшению качества окружающей среды, обеспечению перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию
2 114 991
002
Разработка качественных и количественных показателей (экологических нормативов и требований)
35 829
003
Научные исследования в области охраны окружающей среды
113 492
004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
317 608
008
Проведение наблюдений за состоянием окружающей среды
846 233
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды
13 460 721

010
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің күрделі шығыстары
14 724
012
«Тарихи» ластануларды жою
5 600
014
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
1 746 621
015
Стратегиялық, трансшекаралық және экологиялық қауіпті объектілерге мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу
4 245
614
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
6 468 956
001
Елдің экономикалық дамуына және ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға көмектесетін жерді тиімді пайдалануға және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
715 508
002
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің күрделі шығыстары
71 228
003
Мемлекеттік жер кадастрі мәліметтерін қалыптастыру
3 219 882
004
Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
2 301 474
007
Топырақтың агрохимиялық құрамын анықтау бойынша ғылыми-әдістемелік қызметтер
160 864
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
395 017
007
Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау, молайту
395 017
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 071 855
231
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
69 370
022
«Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
62 881
064
Атырау облысында «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу және аумағын қоршау
6 489
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
12 725 835
006
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
2 513 111
008
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
330 746
011
Өнімділік-2020 бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
764 910
015
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
6 557 046
052
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеуді іске асыруды қамтамасыз ету
200 000
054
Автомобильдерді жинақтау жобасын жүзеге асыру мақсатында «Тобыл» ӘКК» АҚ-ң жарғылық капиталын ұлғайту үшін Қостанай облысының облыстық бюджетіне нысаналы даму трансферттері
2 360 022
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
4 276 650
003
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру
4 052 650
021
Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер

010
Капитальные расходы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
14 724
012
Ликвидация «исторических» загрязнений
5 600
014
Модернизация гидрометеорологической службы
1 746 621
015
Проведение государственной экологической экспертизы объектов 1 категории
4 245
614
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
6 468 956
001
Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности
715 508
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
71 228
003
Формирование сведений государственного земельного кадастра
3 219 882
004
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
2 301 474
007
Научно-методические услуги по определению агрохимического состава почв
160 864
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
395 017
007
Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира
395 017
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 071 855
231
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
69 370
022
Обеспечение функционирования специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк»
62 881
064
Строительство инфраструктуры и ограждений территорий специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» в Атырауской области
6 489
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
12 725 835
006
Прикладные научные исследования технологического характера
2 513 111
008
Обеспечение хранения информации
330 746
011
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»
764 910
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
6 557 046
052
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
200 000
054
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "СПК "Тобол" в целях реализации проекта по сборке автомобилей
2 360 022
619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
4 276 650
003
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
4 052 650
021
Прикладные научные исследования в области строительства

24 000
022
Астана қаласының бюджетіне Астана қаласының маңы аймағының аумағында қала құрылысын жоспарлаудың кешенді схемасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
12
Көлiк және коммуникация
350 776 889
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
342 315 087
001
Көлiк және коммуникация саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер
3 004 287
002
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
157 704 285
003
Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
31 879 056
004
Әуе кемелерінің ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету
51 930
005
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді ұстау
5 009 782
006
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
4 200 000
009
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
19 366 800
010
Көлік және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
6 500
011
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің күрделі шығыстары
154 955
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және Астана және Алматы қалаларының көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 322 675
014
Ішкi суларда жүзетiн «өзен-теңiз» кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
93 437
015
10 234 976
016
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
240 873
019
Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
701 749
020
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
289 812
023
Көліктік бақылау бекеттерінің желілерін салу және реконструкциялау
104 440
028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
90 532 645
030
«Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау
416 885
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
202 364
018
Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
202 364
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
2 415 239
001
Ғарыш қызметі саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер
202 795
002
Ғарыш қызметі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
734 415
004
«Байқоңыр» кешеніндегі Ресей Федерациясының жалдауына кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру

24 000
022
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на разработку комплексной схемы градостроительного планирования территории пригородной зоны города Астаны
200 000
12
Транспорт и коммуникации
350 776 889
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
342 315 087
001
Услуги по формированию политики, координации и контроля в области транспорта и коммуникаций
3 004 287
002
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
157 704 285
003
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автодорог республиканского значения
31 879 056
004
Обеспечение безопасности полетов воздушных судов
51 930
005
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
5 009 782
006
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
4 200 000
009
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
19 366 800
010
Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций
6 500
011
Капитальные расходы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
154 955
012
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц городов Астаны и Алматы
18 322 675
014
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания «река-море»
93 437
015
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта Новая транспортная система
10 234 976
016
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
240 873
019
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок
701 749
020
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
289 812
023
Строительство и реконструкция сети постов транспортного контроля
104 440
028
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
90 532 645
030
Содержание здания административно-технологического комплекса «Transport tower»
416 885
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
202 364
018
Обеспечение первоначальной подготовки пилотов
202 364
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
2 415 239
001
Услуги по формированию политики, координации и контроля в области космической деятельности
202 795
002
Прикладные научные исследования в области космической деятельности
734 415
004
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерации

56 177
006
Үкіметаралық келісім аясында агент банктерге бюджеттiк кредиттерді өтеу бойынша қызметтерді төлеу
4 934
009
Байланыс және хабар тарату ғарыш аппараттарымен басқаруды қамтамасыз ету
1 275 839
014
Ғарыш қызметі саласындағы техникалық регламенттерді және стандарттарды әзірлеу
22 579
015
Ресей Федерациясы жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байкоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
78 474
020
Тәуелсіз мемлекеттер Достығына қатысушы мемлекеттердің 2012 жылға арналған мемлекетаралық Радионавигациялық бағдарламасы
40 026
603
Қазақстан Республикасы Байланыс және  ақпарат министрлігі
5 844 199
006
Радиожиілік спектрінің және радиоэлектрондық құралдардың мониторингі жүйесін техникалық сүйемелдеу
253 933
017
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерін ұсыну жөніндегі залалдарын субсидиялау
5 590 266
13
Басқалар
171 447 929
102
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
1 544 652
003
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу
1 544 652
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
8 144 391
013
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру
5 770 892
014
Мемлекеттік материалдық резервті сақтау
1 423 103
016
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
950 396
203
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі
1 017 854
001
Инфрақұрылымдық экономика салаларының тиімді жұмыс істеуін және дамуын қамтамасыз ету жөніндегі табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу саласындағы қызметтер
1 006 214
004
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің күрделі шығыстары
11 640
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
4 411 728
006
Өкілдік шығындар
4 411 728
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
85 002 578
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің  резерві
67 260 188
038
«Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау
4 766 720
043
«Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде консультанттардың қызметіне ақы төлеу
490 000
058
Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 485 670
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
31 588 046
004
Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

56 177
006
Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения
4 934
009
Обеспечение управления космическими аппаратами связи и вещания
1 275 839
014
Разработка технических регламентов и стандартов в области космической деятельности
22 579
015
Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
78 474
020
Межгосударственная радионавигационная программа государств-участников СНГ на период до 2012 года
40 026
603
Министерство связи и информации Республики Казахстан
5 844 199
006
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
253 933
017
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
5 590 266
13
Прочие
171 447 929
102
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
1 544 652
003
Строительство зданий, сооружений ХОЗУ Парламента Республики Казахстан
1 544 652
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
8 144 391
013
Формирование государственного материального резерва
5 770 892
014
Хранение государственного материального резерва
1 423 103
016
Создание корпоративной информационно- коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
950 396
203
Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
1 017 854
001
Услуги в области регулирования деятельности субъектов естественных монополий по обеспечению эффективного функционирования и развития инфраструктурных отраслей экономики
1 006 214
004
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
11 640
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
4 411 728
006
Представительские затраты
4 411 728
217
Министерство финансов Республики Казахстан
85 002 578
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
67 260 188
038
Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
4 766 720
043
Оплата услуг консультантов в рамках «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
490 000
058
Целевые текущие трансферты областному бюджету Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона
12 485 670
220
Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
31 588 046
004
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов

311 929
007
Жоспарлау процестерін басқаруды және мемлекеттік, салалық пен өңірлік бағдарламаларды іске асыруды қамтамасыз ету
1 579 189
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 546 000
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті әлеуетті сауықтыру және күшейту
2 964 000
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу
502 000
017
Жоспарлау процестерін басқаруды және мемлекеттік, салалық пен өңірлік бағдарламаларды іске асыруды қамтамасыз ету
68 000
018
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Бәсекеге қабілеттіліктің Еуразиялық бағдарламасының Орталық Азия бастамасының бақылау комитетіне қатысуы
169 100
020
Әлеуметтік секторда және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығында жобаларды іске асыру үшін мемлекеттік-жекеменшік әріптестік тетігі бойынша өңірлерге мемлекеттік-жекеменшік әріптестік жобаларын дайындау барысында консультативтік көмек көрсету бойынша қызметтер
15 500
049
«Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу
1 295 766
117
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9 136 562
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
16 113 197
001
Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электроэнергетика, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі және атом энергетикасын пайдалану саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
2 392 316
007
Стандарттау, сертификаттау, метрология және сапа жүйесі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
41 567
012
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
1 003 504
013
Техникалық реттеу және метрология саласындағы қызметтер
1 891 264
017
Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
307 091
018
Үдемелі индустриялық-инновациялық даму жөніндегі мемлекеттік бағдарламаны сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
409 688
020
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
822 396
022
«Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу

311 929
007
Проведение прикладных исследований в сфере экономики, торговли и государственного управления
1 579 189
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 546 000
015
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
2 964 000
016
Оплата услуг оператора и финансового агента оказываемых в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
502 000
017
Обеспечение управления процессами планирования и реализации государственных, отраслевых и региональных программ
68 000
018
Участие Казахстана в Наблюдательном Комитете Центрально-азиатской инициативы Евразийской Программы Конкурентоспособности Организации экономического сотрудничества и развития
169 100
020
Услуги по оказанию консультативной помощи регионам при подготовке проектов государственно-частного партнерства для реализации проектов в социальном секторе и жилищно-коммунальном хозяйстве по механизму государственно-частного парнерства
15 500
049
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления «Экспортер - 2020»
1 295 766
117
Поддержка частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
9 136 562
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
16 113 197
001
Услуги по обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора казахстанской экономики и ее интеграции в систему мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя от некачественной продукции, формированию устойчивого развития населенных пунктов и территорий, по координации деятельности в областях электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности и использования атомной энергии
2 392 316
007
Прикладные научные исследования в области стандартизации, сертификации, метрологии и систем качества
41 567
012
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
1 003 504
013
Услуги в сфере технического регулирования и метрологии
1 891 264
017
Услуги по обеспечению стимулирования инновационной активности
307 091
018
Услуги по сопровождению Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию
409 688
020
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан в рамках направления «Инвестор - 2020»
822 396
022
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления «Экспортер - 2020»

848 265
026
«Өнімділік - 2020» бағыты шеңберінде инновациялық гранттар беру
7 500 000
027
«Ақпараттық технологиялар паркі» АЭА-ға қатысушылардың іс-қимылын үйлестіруді қамтамасыз ету, қызметті регламенттеу жөніндегі қызметтер
27 495
031
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің күрделі шығыстары
79 324
033
Сыртқы сауда аясында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шет елдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу
18 027
070
Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамту мониторингі
399 510
085
«Өнімділік - 2020» бағыты шеңберінде қазіргі заманғы басқару технологияларын енгізу
82 500
090
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму саласындағы зерттеулер
290 250
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
2 832 289
006
Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу
2 832 289
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
686 634
007
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
686 634
600
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
47 763
003
Халықтың қаржылық сауаттылығын арттыру
47 763
602
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)
586 756
001
Бәсекелестікті қорғау, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
582 784
002
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің күрделі шығыстары
3 972
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
15 000
090
Сыбайлас жемқорлықты қабылдау индексін анықтау саласындағы әлеуметтік зерттеулер
15 000
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
9 064 072
001
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
612 819
020
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің күрделі шығыстары
51 253
024
Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 400 000
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
9 919 998
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
9 919 998
695
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі
472 971
001
Дін саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру

848 265
026
Предоставление инновационных грантов в рамках направления «Производительность - 2020»
7 500 000
027
Услуги по регламентации деятельности, обеспечению координации, взаимодействию участников СЭЗ «Парк информационных технологий»
27 495
031
Капитальные расходы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
79 324
033
Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере внешней торговли, а также содействие развитию торгово-экономических связей между Республикой Казахстан и зарубежными странами
18 027
070
Мониторинг казахстанского содержания при закупке товаров, работ и услуг
399 510
085
Внедрение современных управленческих технологий в рамках направления «Производительность - 2020»
82 500
090
Исследования в области индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
290 250
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
2 832 289
006
Ведение гидрометеорологического мониторинга
2 832 289
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
686 634
007
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
686 634
600
Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы
47 763
003
Повышение финансовой грамотности населения
47 763
602
Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
586 756
001
Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции
582 784
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции
3 972
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
15 000
090
Социологические исследования в области определения индекса восприятия коррупции
15 000
619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
9 064 072
001
Услуги по координации деятельности в области строительства и жилищно-коммунального хозяйства
612 819
020
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
51 253
024
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков
8 400 000
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
9 919 998
008
Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан
9 919 998
695
Агентство Республики Казахстан по делам религий
472 971
001
Формирование государственной политики в области религий

2 592 931 645
1
Салықтық түсімдер
2 592 308 075
01
Табыс салығы
912 807 407
1
Корпоративтік табыс салығы
912 807 407
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
1 679 500 668
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
1 679 500 668
2
Салықтық емес түсімдер
0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салынатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер мұнай секторы кәсіпорындарына салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
623 570
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
623 570
1
Жерді  сату
623 570
«2011 - 2013 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
2011 жылғы «__» _____ № __ Заңына
3-ҚОСЫМША
«2011 - 2013 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының
2010 жылғы «29» қарашадағы
№ 357-IV Заңына
6-ҚОСЫМША
2011 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде
секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың
тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөлiктерi мен препараттарын өндiру
Салауатты өмiр салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Шұғыл жағдайларда ауыр халдегі адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген борышы,
мемлекет кепілгерліктері бойынша борыш

2 592 931 645
1
Налоговые поступления
2 592 308 075
01
Подоходный налог
912 807 407
1
Корпоративный подоходный налог
912 807 407
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
1 679 500 668
3
Поступления за использование природных и других
ресурсов
1 679 500 668
2
Неналоговые поступления
0
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися
и финансируемыми из бюджета ( сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан
0
2
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися
и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, на
предприятия нефтяного сектора
0
06
Прочие неналоговые поступления
0
1
Прочие неналоговые поступления
0
3
Поступления от продажи основного капитала
623 570
03
Продажа земли и нематериальных активов
623 570
1
Продажа земли
623 570
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Закону Республики Казахстан
«О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан
«О республиканском бюджете
на 2011 – 2013 годы»
от «__» __________ 2011 года № __
ПРИЛОЖЕНИЕ 6
к Закону Республики Казахстан
«О республиканском бюджете
на 2011 - 2013 годы»
от 29 ноября 2010 года № 357-IV
Перечень местных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
местных бюджетов на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях
образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской
помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной
медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских
услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными
заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе
связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации
здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также
больных после трансплантации почек лекарственными средствами
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для
проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и
лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Государственный и гарантированный
государством долг, долг по поручительствам государства

3 818 531 516
26 109 617
Анықтама:
30.06.2011 жылғы АҚШ долларының бағамы - 146,25 теңге
Көзі:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Ескерту:
1 - екі жақты талаптарды есептемегенде (Қазақстан Республикасы Үкіметінің алдындағы жергілікті атқарушы органдарының борышы)
2 - жергілікті атқарушы органдарының қарыз борышының міндеттемелері бойынша деректер базасын қалыптастыру және салыстыру процесі аяқталған соң қарызды бағалау нақтылануға тиіс

3 818 531 516
26 109 617
Справочно:
курс доллара США на 30.06.2011г. - 146,25 тенге
Источник:
Министерство финансов Республики Казахстан, Национальный Банк Республики Казахстан
Примечание:
1 - без учета взаимных требований (долга местных исполнительных органов перед Правительством Республики Казахстан)
2 - оценка долга подлежит уточнению по завершению процесса формирования и сверки базы данных по долговым обязательствам местных исполнительных органов