«Қазагрэкс» акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 1059 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Оңтүстiк Қазақстан облысында орналасқан мақта талшықтарының сапасын сараптау жөніндегі сертификаттау орталықтарының мүлкі «Қазагрэкс» акционерлiк қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру үшін қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 1059 қаулысына
қосымша
Мақта талшықтарының сапасын сараптау жөніндегі сертификаттау орталықтарының «Қазагрэкс» акционерлiк қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілетін мүлкінің тізбесі
Атауы
Енгізілген,
сатып
алынған
жылы
Мүкәммалдық
нөмірі
Жалпы алаңы,
шаршы метр
Саны,
дана
1.
Зертханаға арналған
бөлмелер, оның ішінде:
Түркістан қаласы

Некоторые вопросы акционерного общества "Казагрэкс"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 1059
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в оплату размещаемых акций акционерного общества "Казагрэкс" имущество сертификационных центров по экспертизе качества хлопка-волокна, расположенных в Южно-Казахстанской области, согласно прилагаемому перечню.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 сентября 2011 года № 1059
Перечень имущества сертификационных центров по экспертизе
качества хлопка-волокна передаваемых в оплату размещаемых
акций акционерного общества "Казагрэкс"
Наименование
Год ввода,
приоб-
ретения
Инвентар-
ный номер
Общая
площадь,
кв.м.
Коли-
чество,
штук
1.
Помещения под
лаборатории, в том
числе:
город Туркестан