"Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери-техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 82 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 1072 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 489 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.05.2013 № 489 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери-техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 82 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 3, 42-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі қызмет түріне қойылатын біліктілік талаптарында:
1-тармақтың 3) тармақшасының бірінші және екінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
«3) мыналарды қамтитын қауіпсіздік жүйелерімен жарақтандыру және инженерлік-техникалық нығайту жөніндегі техникалық талаптарға жауап беретін жеке меншік және/немесе жалға беру құқығындағы тиісті (стационарлық және/немесе ұтқыр) өндірістік-техникалық базасы:
ғимараттар, құрылыстар және/немесе дайындаушы-зауыттың тиісті паспорты бар контейнерлік үлгідегі ұтқыр модульдер, көтергіш тетіктер, жабдықтар, көлік құралдары;».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн еткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2008 года № 82 "Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2011 года № 1072. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 489
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.05.2013 № 489 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2008 года № 82 "Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 3, ст. 42) следующее изменение:
в квалификационных требованиях, предъявляемых к деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств, утвержденных указанным постановлением:
абзацы первый и второй подпункта 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) соответствующей производственно-технической базы (стационарной и/или мобильной) на праве собственности и/или аренды, отвечающей техническим требованиям по оснащенности системами безопасности и инженерно-технической укрепленности, включающей:
здания, сооружения и/или мобильные модули контейнерного типа, имеющие соответствующие паспорта завода-изготовителя, подъемные механизмы, оборудование, транспортные средства;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов