"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 1212 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 117 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 1284 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.10 № 1284 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы № 1212 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі Қиынов Ләззат Кетебайұлы, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Бектұров Азат Ғаббасұлы, Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Жақсалиев Бақытжан Мұхаметқалиұлы Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері болып тағайындалсын.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 1117. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2012 года № 1284
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.10.2012 № 1284.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года № 1212 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий вице-министра нефти и газа Республики Казахстан Киинова Ляззата Кетебаевича, вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова Азата Габбасовича, вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Жаксалиева Бахытжана Мухаметкалиевича.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов