"Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2010 жылғы Ванкувердегі (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарына, 2010 жылғы Гуанчжоудағы (Қытай Халық Республикасы) 16-шы Азия ойындарына, 2011 жылғы Астана және Алматы қалаларындағы (Қазақстан Республикасы) 7-ші қысқы Азия ойындарына және 2012 жылғы Лондондағы (Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі) XXX Олимпиада ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 1059 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 1149 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті 2010 жылғы Ванкувердегі (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарына, 2010 жылғы Гуанчжоудағы (Қытай Халық Республикасы) 16-шы Азия ойындарына, 2011 жылғы Астана және Алматы қалаларындағы (Қазақстан Республикасы) 7-ші қысқы Азия ойындарына және 2012 жылғы Лондондағы (Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі) XXX Олимпиада ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 1059 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы спортшыларын кезекті 2010 жылғы Ванкувердегі (Канада) XXI қысқы Олимпиада ойындарына, 2010 жылғы Гуанчжоудағы (Қытай Халық Республикасы) 16-шы Азия ойындарына, 2011 жылғы Астана және Алматы қалаларындағы (Қазақстан Республикасы) 7-ші қысқы Азия ойындарына және 2012 жылғы Лондондағы (Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігі) XXX Олимпиада ойындарына қатысуға даярлау жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 қазандағы
№ 1149 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 13 шілдедегі
№ 1059 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының спортшыларын кезекті
2010 жылғы Ванкувердегі (Канада) XXI қысқы
Олимпиада ойындарына, 2010 жылғы Гуанчжоудағы
(Қытай Халық Республикасы) 16-шы Азия ойындарына,
2011 жылғы Астана және Алматы қалаларындағы (Қазақстан
Республикасы) 7-ші қысқы Азия ойындарына және 2012 жылғы
Лондондағы (Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама
Корольдігі) XXX Олимпиада ойындарына қатысуға даярлау
жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Мәсімов                       - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы               Министрі, төраға
Ермегияев                     - Қазақстан Республикасының Туризм
Талғат Амангелдіұлы             және спорт министрі, төрағаның
орынбасары
Жақсыбеков                    - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әділбек Рыскелдіұлы             министрі
Жәмішев                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы               министрі
Жұмағалиев                    - Қазақстан Республикасының Байланыс
Асқар Қуанышұлы                 және ақпарат министрі
Жұмағұлов                     - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы              ғылым министрі
Қайырбекова                   - Қазақстан Республикасының
Салидат Зекенқызы               Денсаулық сақтау министрі
Камалиев                      - Қазақстан Республикасының Көлік және
Берік Сайлауұлы                 коммуникация министрі
Қасымов                       - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы      министрі
Келімбетов                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы                 Экономикалық даму және сауда министрі
Құл-Мұхаммед                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы                 министрі
Омаров                        - Қазақстан Республикасының Туризм және
Мұрат Ескелдіұлы                спорт вице-министрі
Досмұхамбетов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Темірхан Мыңайдарұлы            Олимпиада комитетінің президенті
(келісім бойынша)
Досымбетов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тимур Камалұлы                  Олимпиада комитетінің бас хатшысы
(келісім бойынша)
Жампейісов                    - Қазақстан Республикасы Туризм және
Қайыргелді Масығұтұлы           спорт министрлігі Спорт комитетінің
«Ұлттық штаттық командалар және
спорт резерві дирекциясы»
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының директоры

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2009 года № 1059 "О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных XXI зимних Олимпийских играх 2010 года в Ванкувере (Канада), 16-х Азиатских играх 2010 года в Гуанчжоу (Китайская Народная Республика), 7-х зимних Азиатских играх 2011 года в городах Астане и Алматы (Республика Казахстан) и XXX Олимпийских играх 2012 года в Лондоне (Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2011 года № 1149
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2009 года № 1059 «О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных XXI зимних Олимпийских играх 2010 года в Ванкувере (Канада), 16-х Азиатских играх 2010 года в Гуанчжоу (Китайская Народная Республика), 7-х зимних Азиатских играх 2011 года в городах Астане и Алматы (Республика Казахстан) и XXХ Олимпийских играх 2012 года в Лондоне (Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии)» следующее изменение:
состав Организационного комитета по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных XXI зимних Олимпийских играх 2010 года в Ванкувере (Канада), 16-х Азиатских играх 2010 года в Гуанчжоу (Китайская Народная Республика), 7-х зимних Азиатских играх 2011 года в городах Астане и Алматы (Республика Казахстан) и XXХ Олимпийских играх 2012 года в Лондоне (Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии), утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2011 года № 1149
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 июля 2009 года № 1059
Состав Организационного комитета
по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию
в очередных XXI зимних Олимпийских играх 2010 года в Ванкувере
(Канада), 16-х Азиатских играх 2010 года в Гуанчжоу
(Китайская Народная Республика), 7-х зимних Азиатских играх
2011 года в городах Астане и Алматы (Республика Казахстан) и
XXХ Олимпийских играх 2012 года в Лондоне (Соединенное
Королевство Великобритании и Северной Ирландии)
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            председатель
Ермегияев                   - Министр туризма и спорта Республики
Талгат Амангельдиевич         Казахстан, заместитель председателя
Джаксыбеков                 - Министр обороны Республики Казахстан
Адильбек Рыскельдинович
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Жумагалиев                  - Министр связи и информации Республики
Аскар Куанышевич              Казахстан
Жумагулов                   - Министр образования и науки
Бакытжан Турсынович           Республики Казахстан
Каирбекова                  - Министр здравоохранения Республики
Салидат Зикеновна             Казахстан
Камалиев                    - Министр транспорта и коммуникаций
Берик Сайлауович              Республики Казахстан
Касымов                     - Министр внутренних дел Республики
Калмуханбет                   Казахстан
Нурмуханбетович
Келимбетов                  - Министр экономического развития и
Кайрат Нематович              торговли Республики Казахстан
Кул-Мухаммед                - Министр культуры Республики
Мухтар Абрарулы               Казахстан
Омаров Мурат                - вице-министр туризма и спорта
Ескельдинович                 Республики Казахстан
Досмухамбетов               - президент Национального Олимпийского
Темирхан                      комитета Республики Казахстан
Мынайдарович                  (по согласованию)
Досымбетов                  - генеральный секретарь Национального
Тимур Камалович               Олимпийского комитета Республики
Казахстан (по согласованию)
Жампеисов                   - директор Республиканского
Каиргельды                    государственного казенного предприятия
Масыгутович                   «Дирекция штатных национальных
команд и спортивного резерва»
Комитета по спорту Министерства туризма
и спорта Республики Казахстан