2010 жылғы 18 маусымдағы Жеке тұлғалардың жеке пайдалануға арналған тауарларды кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу және оларды шығаруға байланысты кедендік операцияларды жасау тәртібі туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қазандағы № 1186 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылғы 18 маусымдағы Жеке тұлғалардың жеке пайдалануға арналған тауарларды кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу және оларды шығаруға байланысты кедендік операцияларды жасау тәртібі туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат беріле отырып, 2010 жылғы 18 маусымдағы Жеке тұлғалардың жеке пайдалануға арналған тауарларды кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу және оларды шығаруға байланысты кедендік операцияларды жасау тәртібі туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттамаға қол қойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2011 жылғы 17 қазандағы
№ 1186 қаулысымен
мақұлданған
жоба
2010 жылғы 18 маусымдағы Жеке тұлғалардың жеке пайдалануға
арналған тауарларды кеден одағының кедендік шекарасы арқылы
өткізу және оларды шығаруға байланысты кедендік операцияларды
жасау тәртібі туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ХАТТАМА
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы және Ресей Федерациясы,
2010 жылғы 18 маусымдағы Жеке тұлғалардың жеке пайдалануға арналған тауарларды Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу және оларды шығаруға байланысты кедендік операцияларды жасау тәртібі туралы келісімнің (бұдан әрі – Келісім) 18-бабына сәйкес,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Келісімге 3-қосымшаның І бөлімінің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Әуе көлігімен тасымалданатын жеке пайдалануға арналған тауарлар (этил спиртін және бөлінбейтін тауарларды қоспағанда)
кедендік құны 10 000 евроға балама сомадан аспайтын және жалпы салмағы 50 килограмнан аспайтын
оның ішінде:
алкогольді ішімдіктер және сыра
18 жасқа толған бір жеке тұлғаға есептегенде 3 литрді қоса алғанда, одан көп емес
темекі және темекі бұйымдары
18 жасқа толған бір жеке тұлғаға есептегенде 200 сигарета немесе 50 сигара (сигарилла) немесе 250 грамм темекі не жалпы салмағы 250 грамнан аспайтын көрсетілген бұйымдардың ассортименті;
өзге көлік түрлерімен тасымалданатын
кедендік құны 1500 евроға балама сомадан аспайтын және жалпы салмағы 50 килограмнан аспайтын
оның ішінде:
алкогольді ішімдіктер және сыра
18 жасқа толған бір жеке тұлғаға есептегенде 3 литрді қоса алғанда, одан көп емес
темекі және темекі бұйымдары
18 жасқа толған бір жеке тұлғаға есептегенде 200 сигарета немесе 50 сигара (сигарилла) немесе 250 грамм темекі не жалпы салмағы 250 грамнан аспайтын көрсетілген бұйымдардың ассортименті.»

О подписании Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о порядке перемещения физическими лицами товаров для личного пользования через таможенную границу Таможенного союза и совершения таможенных операций, связанных с их выпуском, от 18 июня 2010 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2011 года № 1186
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о порядке перемещения физическими лицами товаров для личного пользования через таможенную границу Таможенного союза и совершения таможенных операций, связанных с их выпуском от 18 июня 2010 года.
2. Подписать Протокол о внесении изменений и дополнений в Соглашение о порядке перемещения физическими лицами товаров для личного пользования через таможенную границу Таможенного союза и совершения таможенных операций, связанных с их выпуском от 18 июня 2010 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 октября 2011 года № 1186
проект
ПРОТОКОЛ о внесении изменений и дополнений в Соглашение о порядке
перемещения физическими лицами товаров для личного пользования
через таможенную границу Таможенного союза и совершения
таможенных операций, связанных с их выпуском, от 18 июня 2010 года
Республика Беларусь, Республика Казахстан и Российская Федерация, именуемые в дальнейшем Сторонами,
в соответствии со статьей 18 Соглашения о порядке перемещения физическими лицами товаров для личного пользования через таможенную границу Таможенного союза и совершения таможенных операций, связанных с их выпуском от 18 июня 2010 года (далее – Соглашение),
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Изложить пункт 1 раздела I приложения 3 к Соглашению в следующей редакции:
«1. Товары для личного
пользования (за исключением
этилового спирта и неделимых
товаров), перемещаемые
воздушным транспортом,
таможенная стоимость которых не
превышает сумму, эквивалентную
10 000 евро и общий вес которых
не превышает 50 килограммов,
включая:
алкогольные напитки и пиво
не более 3 литров включительно
в расчете на одно физическое
лицо, достигшее 18-летнего
возраста,
табак и табачные изделия
200 сигарет или 50 сигар
(сигарилл) или 250 граммов
табака, либо указанные изделия
в ассортименте общим весом не
более 250 граммов, в расчете на
одно физическое лицо, достигшее
18-летнего возраста;
перемещаемые иными видами
транспорта,
таможенная стоимость которых не
превышает сумму, эквивалентную
1500 евро и общий вес не
превышает 50 килограммов,
включая:
алкогольные напитки и пиво
не более 3 литров включительно
в расчете на одно физическое
лицо, достигшее 18-летнего
возраста,
табак и табачные изделия
200 сигарет или 50 сигар
(сигарилл) или 250 граммов
табака, либо указанные изделия
в ассортименте общим весом не
более 250 граммов, в расчете на
одно физическое лицо, достигшее
18-летнего возраста.»

2-бап
Осы Хаттама ратификациялауға жатады және қол қойылған күнінен бастап уақытша қолданылады.
Осы Хаттама депозитарий дипломатиялық арналар арқылы осы Хаттаманың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді Тараптардың орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарламаны алған күнінен бастап күшіне енеді.
2011 жылғы «___» ________ қаласында орыс тілінде бір түпнұсқа данада жасалды.
Осы Хаттаманың түпнұсқа данасы Кеден одағының комиссиясында сақталады, ол осы хаттаманың депозитарийі болып табылады және әрбір Тарапқа оның куәландырылған көшірмесін жолдайды.
Беларусь Республикасы    Қазақстан Республикасы   Ресей Федерациясы
үшін                    үшін                     үшін

Статья 2
Настоящий Протокол подлежит ратификации и временно применяется с даты подписания.
Настоящий Протокол вступает в силу со дня получения депозитарием последнего письменного уведомления по дипломатическим каналам о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для вступления настоящего Протокола в силу.
Совершено в городе « » 2011 года в одном подлинном экземпляре на русском языке.
Подлинный экземпляр настоящего Протокола хранится в Комиссии Таможенного союза, которая является депозитарием настоящего Протокола и направит каждой Стороне его заверенную копию.
За
Республику Беларусь
За
Республику Казахстан
За
Российскую Федерацию