"Кейбір халықаралық ұйымдардың жарғылық құжаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1276 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Кейбір халықаралық ұйымдардың жарғылық құжаттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ «Кейбір халықаралық ұйымдардың жарғылық құжаттарын
бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс пен
толықтыру енгізу туралы
1-бап. «Кейбір халықаралық ұйымдардың жарғылық құжаттарын бекіту туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2004 ж., № 17, 103-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) тақырыбындағы «бекіту» деген сөз «ратификациялау» деген сөзбен және мәтіндегі «бекітілсін» деген сөз тиісінше «ратификациялансын» деген сөзбен ауыстырылсын;
2) «Бреттон-Вудсте» деген сөздер «1-бап. Бреттон-Вудсте» деген сөздермен ауыстырылсын;
3) мынадай мазмұндағы 2-баппен толықтырылсын:
«2-бап. Осы Заң 2001 жылғы 6 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.».
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан "О ратификации уставных документов некоторых международных организаций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2011 года № 1276
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан «О ратификации уставных документов некоторых международных организаций».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменения и дополнения в Закон Республики Казахстан
«О ратификации уставных документов некоторых международных
организаций»
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «О ратификации уставных документов некоторых международных организаций» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2004 г., № 17, ст. 103) следующие изменение и дополнение:
1) в заголовок и текст на казахском языке внесены изменения, заголовок и текст на русском языке не изменяется;
2) слово «Ратифицировать» заменить словами «Статья 1. Ратифицировать»;
3) дополнить статьей 2 следующего содержания:
«Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 6 декабря 2001 года.».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан