Қарағанды облысының Жезқазған, Сәтбаев қалалары мен Ұлытау ауданын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2019 – 2022 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 1283 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 4 қарашадағы № 871 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.11.2022 № 871 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.06.2019 № 400 қаулысымен.
Қарағанды облысының Жезқазған, Сәтпаев қалалары мен Ұлытау ауданының әлеуметтік-экономикалық даму проблемаларын шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының Жезқазған, Сәтбаев қалалары мен Ұлытау ауданын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2019 – 2022 жылдарға арналған кешенді жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.06.2019 № 400 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Қарағанды облысының жергілікті атқарушы органдары және ұйымдар (келісу бойынша) Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін және жылдың қорытындысы бойынша 15 қаңтардан кешіктірмей олардың іске асырылу барысы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігіне берсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.06.2019 № 400 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі жылдың қорытындысы бойынша Жоспардың іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпаратты 1 ақпаннан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне берсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.06.2019 № 400 қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігіне жүктелсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.06.2019 № 400 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 3 қарашадағы
№ 1283 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития городов Жезказгана, Сатпаева и Улытауского района Карагандинской области на 2019 - 2022 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2011 года № 1283. Утроатило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2022 года № 871.
Сноска. Утратило силу постановление Правительства РК от 04.11.2022 № 871.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2019 № 400.
В целях решения проблем социально-экономического развития городов Жезказган, Сатпаев и Улытауского района Карагандинской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Комплексный план социально-экономического развития городов Жезказгана, Сатпаева и Улытауского района Карагандинской области на 2019 - 2022 годы (далее - План).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2019 № 400.
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан, местным исполнительным органам Карагандинской области и организациям (по согласованию) обеспечить своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом, и по итогам года, не позднее 15 января, представлять информацию о ходе их реализации в Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2019 № 400.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан по итогам года, не позднее 1 февраля, представлять в Правительство Республики Казахстан сводную информацию о ходе реализации Плана.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2019 № 400.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2019 № 400.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 ноября 2011 года № 1283
Комплексный план

Қарағанды облысының Жезқазған, Сәтбаев қалалары мен Ұлытау ауданын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2019 – 2022 жылдарға арналған кешенді жоспары
Ескерту. Кешенді жоспар жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.06.2019 № 400 қаулысымен.
Р/с
Iс-шараның атауы
Аяқтау нысаны
Орындауға жауаптылар
Іске асыру мерзiмi
Болжанатын шығыстар (млн. теңге)
Қаржыландыру көздерi
1
2
3
4
5
6
7
1. Минералдық-шикізаттық базаны кеңейту
1.
Жезқазған ойпатының шегінде Солтүстік Тобылды, Сарыдала, Бөрісеңгір, Үңгірлісай, Кеңгір учаскелерінде іздестіру жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыру
геологиялық есеп
ИИДМ
2019 жыл

социально-экономического развития городов Жезказгана, Сатпаева и Улытауского района Карагандинской области на 2019 - 2022 годы
Сноска. Комплексный план в редакции постановления Правительства РК от 13.06.2019 № 400.
п/п
Наименование
мероприятия
Форма завершения Ответственные за исполнение Срок реализации Предполагаемые расходы
(млн. тенге)
Источники финансирования
1 2 3 4 5 6 7
1. Расширение минерально-сырьевой базы
1.
Организация проведения поисковых работ на участках Северо-Тобылгинский, Сарыдалинский, Борсенгир, Унгурли-сайский, Кенгирский в пределах Жезказганской впадины
Геологический отчет
МИИР
2019 год

2019 жылы – 233,6
РБ
2.
Күлен, Жезқазған ойпатының Оңтүстік-Шығыс бөлігі, Жанай, Оңтүстік Жезді, Оңтүстік Ащыкөл учаскелерінде іздестіру жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыру
геологиялық есеп
ИИДМ
2019 – 2022 жылдар
2019 жылы – 300 2020 жылы – 987,8*
2021 жылы – 230,9*
2022 жылы – 446,4*
РБ
3.
Техногенді минералды түзілімдерді:
1) Жезқазған мыс қорыту зауытының – 1000 мың тонна көлеміндегі үйінді қоқысын;
2) геологиялық-барлау жұмыстары бойынша қосымша іс-шараларды жүргізу және Қазақстан Республикасының пайдалы қазбалар қорлары жөніндегі мемлекеттік комиссиясында сараптама жүргізу арқылы № 1 және № 2 Жезқазған кен байыту фабрикасының 62371,9 мың тонна көлеміндегі № 3 қалдық қоймасын екінші мәрте өңдеуге тарту
Қазақстан Республикасының пайдалы қазбалар қорлары жөніндегі мемлекеттік комиссиясы отырысының хаттамасы
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ, ЭМ, "Қазақмыс корпорациясы" ЖШС
(келісу бойынша)
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 74,4 2020 жылы – 50,0
"Қазақмыс корпорациясы" ЖШС қаражаты
4.
Пайдалы қазбалар кен орындарын өңдеу мақсатында Жезқазған кентінің және іргелес Весовая, Крестовский, Перевалка және Геологиялық барлау ауылы елді мекендерінің жер учаскелерін мемлекет мұқтаждары үшін мәжбүрлеп иеліктен шығару бойынша іс-шараларды жүргізу:
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ, АШМ, Қаржымині
2019 – 2022 жылдар
1 ) мыналарды:
жер учаскелерін және тұрғын үйді;
заңды және жеке тұлғалардың өтемақы алуы
2019 жылы – 1036,2
ЖБ
шаруашылық құрылыстарды, гараждарды;
2019 жылы – 123,8
кәсіпкерлік объектілерін алып қойғаны үшін өтемақы төлеу;
2019 жылы – 2552,0
2) тұрғын үй құрылысы;
пайдалануға беру актісі
2019 жылы – 1575,0
2020 жылы – 1575,0*
РБ
2019 жылы – 175,0
2020 жылы – 175,0*
ЖБ
3) Сәтбаев қаласы № 8 шағын ауданынан шаруашылық-нәжістік тазарту құрылыстарына дейін кәріз коллекторын салу;
2021 жылы – 300,0*
2022 жылы – 1245,1*
РБ
2020 жылы – 100,0*
2021 жылы – 183,5*
2022 жылы – 183,5*
ЖБ
4) Сәтбаев қаласында 320 орындық балабақша салу
2019 жылы – 351,4 2020 жылы – 351,4*
ЖБ
5.
Жезқазған кентіндегі және іргелес Весовая, Крестовский, Перевалка және Геологиялық барлау ауылы елді мекендерін қорғау кентірегінің мысқұрамды кендерінің қорларын өңдеудің басталуы
құрамында мыс бар руданы өндіру
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ, "Қазақмыс корпорациясы" ЖШС (келісу бойынша)
2020 жыл
көзделген қаражат шегінде
"Қазақмыс" корпорациясы" ЖШС жеке қаражаты
2. Индустриялық-инновациялық даму
6.
Жезқазған қаласында өндірістік реагент өндіретін химиялық зауыттың құрылысы
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, "Каз Хим Синтез" ЖШС (келісу бойынша)
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 300,0 2020 жылы – 580,0
ЖИ
7.
Құрылыс материалдарын өндіретін Жезқазған зауытының құрылысы
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, "С және Жест" ЖШС (келісу бойынша)
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 161,0 2020 жылы – 161,0
ЖИ
8.
Кейін өндіріс құра отырып, жұтаң сульфидті рудалар үшін гидрометаллургияға арналған технологиялар әзірлеу жөнінде ұсыныстар енгізу
ИИДМ-ге ұсыныс
Қарағанды облысының әкімдігі, "Қазақмыс корпорациясы" ЖШС (келісу бойынша)
2019 жыл
-
талап етілмейді
9.
Ұлытау ауданындағы Қияқты кен орнынан қоңыр көмір өндіруді ұйымдастыру
қоңыр көмір өндіру
Қарағанды облысының әкімдігі, "Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ (келісу бойынша)
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 125,0 2020 жылы – 1000,0
ЖИ
10.
Сәтбаев қаласында қорғасын табақшалары өндірісін ұйымдастыру
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, "Сарыарқа" ЖШС
(келісу бойынша)
2019 жыл

2019 год - 233,6
РБ
2.
Организация проведения поисковых работ на участках Куленьский, Юго-Восточная часть Жезказганской впадины, Жанайское, Южно-Жездинское, Южно-Ащикульское
Геологический отчет
МИИР
2019-2022
годы
2019 год - 300,0
2020 год - 987,8*
2021 год - 1230,9*
2022 год - 446,4*
РБ
3.
Вовлечение во вторичную переработку техногенных минеральных образований:
1) отвальных шлаков Жезказганского медеплавильного завода в объеме - 1000 тыс. тонн;
2) хвостохранилища № 3 Жезказганской обогатительной фабрики № 1 и № 2 в объеме - 62 371,9 тыс. тонн с проведением дополнительных мероприятий по геологоразведочным работам и проведением экспертизы государственной комиссией по запасам полезных ископаемых Республики Казахстан
Протокол заседания Государственной комиссии по запасам полезных ископаемых Республики Казахстан
Акимат
Карагандинской области,
МИИР, МЭ, ТОО "Корпорация Казахмыс" (по согласованию)
2019-2020 годы
2019 год - 74,4
2020 год - 50,0
Средства ТОО "Корпорация Казахмыс"
4.
Проведение Мероприятий по принудительному отчуждению земельных участков поселка Жезказган и прилегающих населенных пунктов Весовая, Крестовский, Перевалка и Геолоразведочного поселка для государственных нужд в целях разработки месторождений полезных ископаемых:
Акимат
Карагандинской области, МИИР, МСХ, МФ
2019-2022
годы
1) выплата компенсации за изъятие:
земельных участков и жилья;
Получение компенсации юридическими и физическими лицами
2019 год - 1 036,2
МБ
хозяйственных построек, гаражей;
2019 год - 123,8
объектов предпринимательства;
2019 год - 2 552,0
2) строительство жилья;
Акт ввода в эксплуатацию
2019 год - 1 575,0
2020 годы - 1575,0*
РБ
2019 год - 175,0
2020 год - 175,0*
МБ
3) строительство канализационного коллектора от микрорайона № 8 до хозфекальных очистных сооружений города Сатпаева;
2021 год - 300,0*
2022 год - 1 245,1
РБ
2020 год - 100,0*
2021 год - 183,5*
2022 год - 183,5*
МБ
4) строительство детского сада на 320 мест в городе Сатпаеве
2019 год - 351,4
2020 год - 351,4*
МБ
5.
Начало разработки запасов медьсодержащих руд охранного целика под поселком Жезказган и прилегающих населенных пунктов Весовая, Крестовский, Перевалка и Геолоразведочного поселка
Добыча медьсодержащей руды
Акимат
Карагандинской области, МИИР, ТОО "Корпорация Казахмыс" (по согласованию)
2020 год
В пределах предусмотренных средств
Средства ТОО "Корпорация Казахмыс"
2. Индустриально-инновационное развитие
6.
Строительство химического завода по выпуску промышленного реагента в городе Жезказгане
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, ТОО "Каз Хим Синтез" (по согласованию)
2019-2020 годы
2019 год - 300,0
2020 год - 580,0
ЧИ
7.
Строительство Жезказганского завода по производству строительных материалов
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, ТОО "С и Жест"
(по согласованию)
2019-2020 годы
2019 год - 161,0
2020 год - 161,0
ЧИ
8.
Внесение предложений по выработке технологии для гидрометаллургии для бедных сульфидных руд с последующим созданием производства
Предложение в МИИР
Акимат
Карагандинской области, ТОО "Корпорация Казахмыс"
(по согласованию)
2019 год
-
Не требуется
9.
Организация добычи бурого угля на месторождении Киякты Улытауского района
Добыча бурого угля
Акимат
Карагандинской области, АО "СПК "Сарыарка"
(по согласованию)
2019-2020 годы
2019 год - 125,0
2020 год - 1 000,0
ЧИ
10.
Организация производства свинцового листа в городе Сатпаеве
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Карагандинской области, ТОО "Сары арка"
(по согласованию)
2019 год

2019 жылы – 228,0
ЖИ
11.
Сәтбаев қаласында аумағы 12 га индустриялық парк құру
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі,
"Қазақмыс корпорациясы" ЖШС (келісу бойынша)
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 645,0 2020 жылы – 645,3*
ЖБ
3. Кәсіпкерлікті дамыту
12.
Кеңгір кентінде супермаркет салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, "Қазақмыс корпорациясы" ЖШС (келісу бойынша), "ПИК Ютария ltd" ЖШС
(келісу бойынша)
2019 жыл
2019 жылы – 1044,4
ЖИ
13.
Жезқазған қаласында "Самади" гипермаркетін салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, "Исина А.Б." ЖК (келісу бойынша)
2019 жыл
2019 жылы – 400,0
ЖИ
14.
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы (2-бағыт) шеңберінде Жезқазған, Сәтбаев қалаларындағы шағын және орта кәсіпкерлік субъектілеріне қаржылық қолдау шараларын көрсету
ҰЭМ-ге ақпарат
Қарағанды облысының әкімдігі,
"Даму"
КДҚ" АҚ (келісу бойынша)
2019 – 2020 жылдар
көзделген қаражат шегінде
ЖБ
4. Агроөнеркәсіптік кешен
15.
Сәтбаев қаласында сүт-тауарлық ферма мен бордақылау алаңын салуды ұйымдастыру
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, "Айтбек И." ЖК (келісу бойынша)
2019 жыл
2019 жылы – 25,0
ЖИ
16.
Сәтбаев қаласында суармалы егіншілікті ұйымдастыру үшін Жартас су қоймасынан ұзындығы 7 км сутартқыш салу мәселесін пысықтау
АШМ-ға ұсыныс
Қарағанды облысының әкімдігі
2019 жыл
-
талап етілмейді
17.
Ұлытау ауылында мал шаруашылығын дамыту үшін жем-азық базасын құру (жылқы басын көбейту, жем-шөп дақылдарының, көпжылдық шөптердің егіс алқаптарын ұлғайту):
1) лизингке ауыл шаруашылығы техникасын сатып алу (жыл сайын 15 бірлік трактор, 5 бірлік комбайн, 60 бірлік ауыл шаруашылығы машинасы);
2) көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарына кредит беру
АШМ-ға ақпарат
Қарағанды облысының әкімдігі
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 160,0 2020 жылы – 178,0
АШТӨ қаражаты, "Қазагро" АҚ қарыз қаражаты, ЕДБ
18.
Ұлытау ауданында жемшөп өндіру бойынша сервистік-дайындау орталығын құру, ірі қара малды бордақылауды және ауыл шаруашылығы өнімдерін өткізуді ұйымдастыру
АШМ-ға ақпарат
Қарағанды облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 500,0
АШТӨ қаражаты, "Қазагро" АҚ қарыз қаражаты, ЕДБ, "Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ
5. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Жылумен жабдықтау
19.
Жезқазған қаласының жылу желілерін реконструкциялау:
пайдалануға беру актісі
2019 – 2021 жылдар

2019 год - 228,0
ЧИ
11.
Создание индустриального парка в городе Сатпаеве площадью 12 га
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области,
ТОО "Корпорация Казахмыс"
(по согласованию)
2019-2020 годы
2019 год - 645,0
2020 год - 645,3*
МБ
3. Развитие предпринимательства
12.
Строительство супермаркета в поселке Кенгир
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Карагандинской области, ТОО "Корпорация Казахмыс" (по согласованию), ТОО "ПИК Ютария ltd" (по согласованию)
2019 год
2019 год - 1 044,4
ЧИ
13.
Строительство гипермаркета в городе Жезказгане
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, ИП "Исина А.Б." (по согласованию)
2019 год
2019 год - 400,0
ЧИ
14.
Оказание мер финансовой поддержки субъектам малого и среднего предпринимательства городов Жезказгана, Сатпаева в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020" и Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек" (2 направление)
Информация в МНЭ
Акимат
Карагандинской области,
АО "ФРП "Даму"
(по согласованию)
2019-2020 годы
В пределах предусмотренных средств
МБ
4. Агропромышленный комплекс
15.
Организация создания молочно-товарной фермы и откормочной площадки в городе Сатпаеве
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, ИП
"Айтбек И."
(по согласованию)
2019 год
2019 год - 25,0
ЧИ
16.
Проработка вопроса по строительству водовода протяженностью 7 км от водоема Жартас для организации орошаемого земледелия в городе Сатпаеве
Предложение в МСХ
Акимат
Карагандинской области
2019 год
-
Не требуется
17.
Создание кормовой базы для развития животноводства (увеличение поголовья лошадей, площадей посева фуражных культур, многолетних трав) в селе Улытау:
1) приобретение сельскохозяй-ственной техники в лизинг (тракторов - 15 ед., комбайнов - 5 ед., сельхозмашин - 60 ед. ежегодно);
2) кредитование весенне-полевых и уборочных работ
Информация в МСХ
Акимат
Карагандинской области
2019-2020 годы
2019 год - 160,0
2020 год - 178,0
Средства
СХТП,
Заемные средства АО "НУХ "КазАгро", БВУ
18.
Создание сервисно-заготовительного центра по производству кормов, организация откорма крупного рогатого скота и реализации сельхозпродукции в Улытауском районе
Информация в МСХ
Акимат
Карагандинской области
2019 год
2019 год - 500,0
Средства
СХТП,
Заемные средства АО "НУХ "КазАгро", БВУ,
АО "СПК"
Сарыарка"
5. Жилищно-коммунальное хозяйство
Теплоснабжение
19.
Реконструкция тепловых сетей города Жезказгана:
Акт
ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МИИР
2019-2022 годы
2019 год - 1 107,2
2020 год - 1 651,2*
РБ

1) 1-кезек;
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ
2019 жылы – 1107,2 2020 год – 1651,2*
РБ
2) 2-кезек
Қарағанды облысының әкімдігі, ҰЭМ
2019 жылы – 400,0 2020 жылы – 1200,0*
2021 жылы – 1200,0*
2022 жылы – 474,0*
РБ
2021 жылы – 474*
ЖБ
20.
Сәтбаев қаласының инженерлік желілерін және № 1 жылу станциясын жөндеу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, "Қазақмыс Дистрибьюшн" ЖШС (келісу бойынша)
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 249,6 2020 жылы – 249,6
ЖИ
Сумен жабдықтау және су бұру
21.
Жезқазған қаласын сумен жабдықтауды ескере отырып, Эскулин су жеткізгішінің құрылысын аяқтау
пайдалануға беру актісі
АШМ, Қарағанды облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 500,0
РБ
22.
Үйтас-Айдос кен орнынан Қожамсейіт кен орнына дейін кеңейту арқылы су құбырын реконструкциялаудың жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
мемлекеттік сараптама қорытындысы
Қарағанды облысының әкімдігі, "Қазақмыс корпорациясы" ЖШС (келісу бойынша), АШМ
2019 жыл
2019 жылы – 182,6
"Қазақмыс" корпорациясы" ЖШС
23.
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желісін реконструкциялау
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ
2019 – 2021 жыл
дар
1) 1-кезек;
2019 жылы – 317,3 2020 жылы – 820,0*
2021 жылы – 1754,7*
РБ
2019 жылы – 361,5 2020 жылы – 361,5*
ЖБ
2) 2-кезек;
2019 жылы – 429,2 2020 жылы – 923,8*
РБ
2019 жылы – 233,3 2020 жылы – 233,3*
ЖБ
3) 3-кезек
2019 жылы – 251,0 2020 жылы – 831,1*
РБ
2019 жылы – 196,0 2020 жылы – 196,0*
ЖБ
24.
Жезқазған қаласының шаруашылық-тұрмыстық су тазарту құрылысын реконструкциялау:
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ
2019 – 2022 жылдар
2-кезек;
2020 жылы – 1500,0*
2021 жылы – 3439,4*
2022 жылы – 3439,4*
РБ
2019 жылы – 523,7
2020 жылы – 523,7*
2021 жылы – 523,7*
2022 жылы – 523,7*
ЖБ
3-кезек
2019 жылы – 500,0
2020 жылы – 1005,4*
2021 жылы – 2000,0*
РБ
2019 жылы – 219,1
2020 жылы – 219,1*
2021 жылы – 219,1*
2022 жылы – 219,1*
ЖБ
25.
Сәтбаев қаласындағы шаруашылық-нәжістік тазарту құрылыстарын реконструкциялау
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ
2020 – 2022 жылдар
2020 жылы – 1000,0*
2021 жылы – 2300,0*
2022 жылы – 2700,0*
РБ
2020 жылы – 700,0*
2021 жылы – 500,0*
2022 жылы – 300,0*
ЖБ
26.
Ұлытау ауылында орталық кәріз жүйесін салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ
2019 жыл
2019 жылы – 960,7
РБ
2019 жылы – 128,0
ЖБ
27.
Сәтбаев қаласының 66, 74 тұрғын үй орамында кәріз желісін салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2021 жыл
2021 жылы – 107,6*
ЖБ
28.
Ұзындығы 15,8 км, аумағы 3,6 га болатын Талап суару жүйесінің магистральды арнасы бар Жезді су қоймасына реконструкция жүргізу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, АШМ

1) 1 очередь;
2) 2 очередь
Акимат
Карагандинской области, МНЭ
2019 год - 400,0
2020 год - 1 200,0*
2021 год - 1 200,0*
2022 год - 1 200,0*
РБ
2021 год - 474,0*
МБ
20.
Ремонт инженерных сетей и тепловой станции № 1 города Сатпаева
Акт
ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, ТОО "Казахмыс Дистрибьюшн"
(по согласованию)
2019-2020 годы
2019 год - 249,6
2020 год - 249,6
ЧИ
Водоснабжение и водоотведение
21.
Завершение строительства Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказгана
Акт ввода в эксплуатацию
МСХ, акимат
Карагандинской области
2019 год
2019 год - 500,0
РБ
22.
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водовода с Уйтас-Айдосского месторождения с расширением до Кожамсеитского месторождения.
Заключение госэкспертизы
Акимат
Карагандинской области, ТОО "Корпорация Казахмыс"
(по согласованию)
2019 год
2019 год - 182,6
Средства ТОО "Корпорация Казахмыс"
23.
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказгана:
1 очередь;
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МИИР
2019-2021 годы
2019 год - 317,3
2020 год - 820,0*
2021 год - 1 754,7*
РБ
2019 год - 361,5
2020 год - 361,5*
МБ
2 очередь;
2019 год - 429,2
2020 год - 923,8*
РБ
2019 год -233,3
2020 год - 233,3*
МБ
3 очередь
2019 год - 251,0
2020 год - 831,1*
РБ
2019 год - 196,0
2020 год - 196,0*
МБ
24.
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказгана:
2 очередь;
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МИИР
2019-2022 годы
2020 год - 1 500,0*
2021 год - 3 439,4*
2022 год - 3 439,4*
РБ
2019 год - 523,7
2020 год - 523,7*
2021 год - 523,7*
2022 год - 523,7*
МБ
3 очередь
2019 год - 500,0
2020 год - 1 005,4*
2021 год - 2 000,0*
РБ
2019 год - 219,1
2020 год - 219,1*
2021 год - 219,1*
2022 год - 219,1*
МБ
25.
Реконструкция хозфекальных очистных сооружений в городе Сатпаеве
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Карагандинской области, МИИР
2020-2022 годы
2020 год - 1 000,0*
2021 год - 2 300,0*
2022 год - 2 700,0*
РБ
2020 год - 700,0*
2021 год - 500,0*
2022 год - 300,0*
МБ
26.
Строительство центральной канализации в селе Улытау
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МИИР
2019 год
2019 год - 960,7
РБ
2019 год - 128,0
МБ
27.
Строительство канализационных сетей в 66, 74 жилых кварталах города Сатпаева
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области
2021 год
2021 год - 107,6*
МБ
28.
Проведение реконструкции Жездинского водохранилища с магистральным каналом Талапской оросительной системы протяжен-ностью 15,8 км с площадью 3,6 га
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МСХ

2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 373,1 2020 жылы – 870,6
Азия даму банкінің қарыз қаражаты
29.
Жезқазған қаласында кәріздік тазарту құрылыстарын реконструкциялау және жаңғырту
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ
2019 – 2022 жылдар
2020 жылы – 285,0*
2021 жылы – 3428,0*
2022 жылы – 3428,0*
РБ
2022 жылы – 921,7*
ЖБ
30.
Жезқазған қаласында су бұру жүйесін реконструкциялау
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2021 жыл
2021 жылы – 802,5*
ЖБ
Абаттандыруды және коммуналдық шаруашылықты дамыту
31.
Жезқазған қаласында аумағы 7 га болатын қалалық саябақты және скверлерді реконструкциялау
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 94,0
ЖБ
6. Тұрғын үй құрылысы
32.
Жезқазған қаласында "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы аясында жалға берілетін тұрғын үйлер салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 141,1 2020 жылы – 209,1*
РБ
2019 жылы – 14,1 2020 жылы – 24,8*
ЖБ
33.
Сәтбаев қаласында "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы аясында жалға берілетін көппәтерлі тұрғын үйлер салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 108,7 2020 жылы – 280,4*
РБ
2019 жылы – 10,8 2020 жылы – 32,4*
ЖБ
34.
Жезқазған қаласында көппәтерлі тұрғын үйлерді күрделі жөндеуден өткізу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, ИИДМ, "Қарағанды облысының тұрғын үй қорын жаңғырту орталығы" ЖШС (келісу бойынша)
2020 жыл
көзделген қаражат шегінде
ЖИ
7. Көлік инфрақұрылымы
35.
Жезқазған қаласындағы № 4 жол өткелін реконструкциялау
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 551,0
ЖБ
36.
Жезқазған қаласындағы № 1 жол өткелін реконструкциялау
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2020 жыл
2020 жылы – 839,9*
ЖБ
37.
Жезқазған қаласындағы № 2 жол өткелін реконструкциялау
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2020 жыл
2020 жылы – 583,3*
ЖБ
8. Әлеуметтік инфрақұрылым
Білім беру
38.
Кеңгір ауылында (Жезқазған қаласы) 140 орындық балабақша салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2019 жыл
2019 жылы – 484,1
МЖӘ шеңберінде ЖИ
39.
Жезқазған қаласында 900 оқушыға арналған жалпы білім беретін орта мектеп салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі, БҒМ
2019 жыл
2019 жылы – 1246,1
РБ
2019 жылы – 138,4
ЖБ
40.
Сәтбаев қаласында Оқушылар сарайын салу
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2019 – 2020 жылдар
2019 жылы – 273,0 2020 жылы – 273,0*
ЖБ
Денсаулық сақтау
41.
Жезқазған қаласындағы аурухана қалашығын қалпына келтіру
пайдалануға беру актісі
Қарағанды облысының әкімдігі
2019 жыл

2019-2020 годы
2019 год - 373,1
2020 год - 870,6
Заемные средства Азиатского банка
развития
29.
Реконструкция и модернизация канализационных очистных сооружений города Жезказгана
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МИИР
2020-2022 годы
2020 год - 2 285,0*
2021 год - 3 428,0*
2022 год - 3 428,0*
РБ
2022 год - 921,7*
МБ
30.
Реконструкция системы водоотведения города Жезказгана
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области
2021 год
2021 год - 802,5*
МБ
Развитие благоустройства и коммунального хозяйства
31.
Реконструкция городского парка и скверов города Жезказгана, площадью 7 га
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области
2019 год
2019 год - 94,0
МБ
6. Жилищное строительство
32.
Строительство арендного жилья в городе Жезказгане в рамках Государственной программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МИИР
2019-2020 годы
2019 год - 141,1
2020 год - 209,1*
РБ
2019 год - 14,1
2020 год - 24,8*
МБ
33.
Строительство арендных жилых многоквартирных домов в городе Сатпаеве в рамках Государственной программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МИИР
2019-2020 годы
2019 год - 108,7
2020 год - 280,4*
РБ
2019 год - 10,8
2020 год - 32,4*
МБ
34.
Капитальный ремонт многоквартирных жилых домов в городе Жезказгане
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области, МИИР, ТОО "Центр модернизации жилищного фонда
Карагандинской области"
(по согласованию)
2020 год
В пределах предусмотренных средств
ЧИ
7. Транспортная инфраструктура
35.
Реконструкция путепровода № 4 города Жезказган
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Карагандинской области
2019 год
2019 год - 551,0
МБ
36.
Реконструкция путепровода № 1 города Жезказган
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Карагандинской
области
2020 год
2020 год - 839,9*
МБ
37.
Реконструкция путепровода № 2 города Жезказган
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Карагандинской области
2020 год
2020 год - 583,3*
МБ
8. Социальная инфраструктура
Образование
38.
Строительство детского сада в селе Кенгир на 140 мест (город Жезказган)
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области
2019 год
2019 год - 484,1
ЧИ в рамках ГЧП
39.
Строительство средней общеобразовательной школы на 900 учащихся в городе Жезказгане
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Карагандинской области, МОН
2019 год
2019 год - 1 246,1
РБ
2019 год - 138,4
МБ
40.
Строительство Дворца школьников в городе Сатпаеве
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат
Карагандинской области
2019-2020 годы
2019 год - 273,0
2020 год - 273,0*
МБ
Здравоохранение
41.
Восстановление больничного городка в городе Жезказгане
Акт ввода в эксплуатацию
Акимат Карагандинской области
2019 год