"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 маусымдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 1372 Қаулысы
Халықаралық сараптама жүргізуге және бөлінген қаражатты пайдалану қажеттілігінің жойылуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 маусымдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі 2011 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервіне «Астана қаласындағы Классикалық опера және балет театры» объектісінің жобалау-сметалық құжаттамасына жетекші шетелдік мамандарды тарта отырып, халықаралық сараптаманы ұйымдастыру және жүргізу үшін бөлінген 14000000 (он төрт миллион) теңге сомасындағы қаражатты қайтарсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2011 года № 652 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2011 года № 1372
В связи с проведением международной экспертизы и утратой необходимости использования выделенных средств Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2011 года № 652 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан».
2. Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства возвратить средства в резерв Правительства Республики Казахстан, предусмотренный в республиканском бюджете на 2011 год на неотложные затраты, в сумме 14000000 (четырнадцать миллионов) тенге, выделенных для организации и проведения международной экспертизы проектно-сметной документации объекта «Классический театр оперы и балета в г. Астане», с привлечением ведущих иностранных специалистов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов