Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 1409 Қаулысы
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 1409
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы», постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін сот шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға 2011 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 6215016 (алты миллион екі жүз он бес мың он алты) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.

1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на исполнение обязательств по решениям судов, 6215016 (шесть миллионов двести пятнадцать тысяч шестнадцать) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
№ 1409 қаулысына
қосымша
Орындалуға жататын сот актілерінің тізбесі
р/с
Сот органының атауы және шешімнің күні
Талапкер
Өндіріп алушының пайдасына мемлекеттік бажды ескере отырып сот шығыстары (теңге)
1
2
3
4
1
Қарағанды облысы Балқаш қалалық сотының 2011 жылғы 27 сәуірдегі шешімі, Қарағанды облыстық соты аппеляциялық сот алқасының 2011 жылғы 20 шілдедегі қаулысы, Қарағанды облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 14 қыркүйектегі қаулысы
А.Г. Қасымов

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2011 года № 1409
Перечень судебных актов, подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного органа и дата решения
Истец
Судебные расходы с
учетом госпошлины
в пользу взыскателя
(тенге)
1
2
3
4
1
Решение Балхашского
городского суда
Карагандинской области
от 27 апреля 2011 года,
постановление
апелляционной судебной
коллегии Карагандинского
областного суда от 20
июля 2011 года,
постановление
кассационной судебной
коллегии Карагандинского
областного суда от 14
сентября 2011 года
Касымов А.Г.

2295200
2
Қостанай облысы Қостанай қалалық сотының 2011 жылғы 31 қаңтардағы шешімі, Қостанай облыстық соты аппеляциялық сот алқасының 2011 жылғы 5 наурыздағы қаулысы, Қостанай облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 27 сәуірдегі қаулысы
А.А. Михеев
150000
3
Павлодар қалалық сотының 2011 жылғы 1 ақпандағы шешімі, Павлодар облыстық соты аппеляциялық сот алқасының 2011 жылғы 25 сәуірдегі қаулысы, Павлодар облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 14 маусымдағы қаулысы, Павлодар облыстық соты аппеляциялық сот алқасының 2011 жылғы 1 тамыздағы қаулысы
П.Ж. Әлімханова
156857
4
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық сотының 2011 жылғы 20 шілдедегі шешімі, Ақтөбе облыстық соты аппеляциялық сот инстанцияның 2011 жылғы 24 тамыздағы қаулысы; Ақтөбе облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 5 қазандағы қаулысы; Ақтөбе облысы Хромтау аудандық сотының 2011 жылғы 13 қыркүйектегі анықтамасы
Н.М. Хасанов
371585
5
Павлодар қалалық сотының 2011 жылғы 18 наурыздағы шешімі; Павлодар облыстық соты аппеляциялық сот алқасының 2011 жылғы 14 маусымдағы қаулысы, Павлодар облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 23 тамыздағы қаулысы
А.Т. Төлеутаева
935000
6
Қызылорда қалалық сотының 2011 жылғы 23 маусымдағы шешімі; Қызылорда облыстық соты аппеляциялық сот алқасының 2011 жылғы 10 тамыздағы қаулысы, Қызылорда облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 8 қыркүйектегі қаулысы;
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалау сот алқасының 2011 жылғы 27 қазандағы қаулысы
К.С. Жолдыбай
1500756
7
Ақмола облысы Еңбекші аудандық сотының 2011 жылғы 2 маусымдағы шешімі; Ақмола облыстық соты аппеляциялық сот алқасының 2011 жылғы 21 шілдедегі қаулысы;
Ақмола облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 25 тамыздағы қаулысы
С.В. Новохатский
805618
Жиыны:                                            6215016
Жалпы сомасы:                                     6215016

2295200
2
Решение Костанайского
городского суда
Костанайской области от
31 января 2011 года,
постановление
апелляционной судебной
коллегии Костанайского
областного суда от 5
марта 2011 года,
постановление
кассационной судебной
коллегии Костанайского
областного суда от 27
апреля 2011 года
Михеев А.А.
150000
3
Решение Павлодарского
городского суда от 1
февраля 2011 года,
постановление
апелляционной судебной
коллегии Павлодарского
областного суда от 25
апреля 2011 года,
постановление
кассационной судебной
коллегии Павлодарского
областного суда от 14
июня 2011 года;
постановление
апелляционной судебной
коллегии Павлодарского
областного суда от 1
августа 2011 года
Алимханова
П.Ж.
156857
4
Решение Хромтауского
районного суда
Актюбинской области от
20 июля 2011 года,
постановление
апелляционной судебной
инстанции Актюбинского
областного суда от 24
августа 2011 года;
постановление
кассационной судебной
коллегии Актюбинского
областного суда от 5
октября 2011 года;
определение Хромтауского
районного суда
Актюбинской области от
13 сентября 2011 года
Хасанов Н.М.
371585
5
Решение Павлодарского
городского суда от 18
марта 2011 года;
постановление
апелляционной судебной
коллегии Павлодарского
областного суда от 14
июня 2011 года;
постановление
кассационной судебной
коллегии Павлодарского
областного суда от 23
августа 2011 года
Тулеутаева
А.Т.
935000
6
Решение Кызылординского
городского суда от 23
июня 2011 года;
постановление
апелляционной судебной
коллегии Кызылординского
областного суда от 10
августа 2011 года;
постановление
кассационной Судебной
коллегии Кызылординского
областного суда от 8
сентября 2011 года;
постановление надзорной
судебной коллегии по
гражданским и
административным делам
Верховного Суда
Республики Казахстан от
27 октября 2011 года
Жолдыбай К.С.
1500756
7
Решение
Енбекшильдерского
районного суда
Акмолинской области от 2
июня 2011 года;
постановление
апелляционной судебной
коллегии Акмолинского
областного суда от 21
июля 2011 года;
постановление
кассационной судебной
коллегии Акмолинского
областного суда от 25
августа 2011 года
Новохатский
С.В.
805618
Итого:                                                  6215016
Общая сумма:                                            6215016