"Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 257 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1456 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 257 "Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1456
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 257 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 31, 316-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2011 жылға азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға қаражатты бөлуде:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 257 "Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 27, ст. 316) следующие изменения:
в распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год, утвержденном указанным постановлением:

«Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар кезінде зиян шеккендер арасындағы қайтымсыз шығындарды төмендету» деген 5.1.5-мақсатта:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1
Техникалық пайдалану үшін тікұшақтар мен жабдықтар сатып алу
ТЖМ
13 701 118
»;
«Пенитенциарлық жүйеде туберкулезбен және АИТВ/ЖИТС-пен сырқаттанушылық пен өлім-жітімі деңгейін төмендету» деген 5.1.6-мақсатта:
реттік нөмірі 3, 4-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
3
АИТВ/ЖИТС мәселелері бойынша жұмыс істейтін ҮЕҰ әлеуетін арттыру, мемлекеттік және үкіметтік емес ұйымдар арасындағы өзара іс-қимылды нығайту
дсм

в цели 5.1.5. "Снижение безвозвратных потерь среди пострадавших при чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера":
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1
Приобретение вертолетов и оборудования для
технической эксплуатации
МЧС
13 701 118
";
в цели 5.1.6. "Снижение уровня заболеваемости и смертности от туберкулеза и ВИЧ/СПИД в пенитенциарной системе":
строки, порядковые номера 3, 4 изложить в следующей редакции:
"
3
Повысить потенциал НПО, работающих по
вопросам ВИЧ/СПИДа, укрепить
взаимодействие между государственными и
неправительственными организациями
МЗ